Kladionica: Prijedlozi, sugestije... - ARHIVA POSTOVA

Prijedlozi, savjeti, sugestije, sigurni dobici...

Moderatori/ce: Monolog,insider,bodi123,Puma

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 22575
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la Devil » 25 okt 2010, 22:38

Kraj 0:4. :twisted:
Steta mogao sam iskucati kladionicu u ova dva dana,prvo Chicago sinoc glup poraz,sad ovi cobani ne mogu gol dati.
Ostajem samo na 12000 za ova dana,a mogao sam na 30000 otici. :evil:
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

PuppeTzz.
Postovi: 40
Pridružen/a: 20 okt 2010, 08:25
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la PuppeTzz. » 25 okt 2010, 22:41

Devil je napisao/la:Kraj 0:4. :twisted:
Steta mogao sam iskucati kladionicu u ova dva dana,prvo Chicago sinoc glup poraz,sad ovi cobani ne mogu gol dati.
Ostajem samo na 12000 za ova dana,a mogao sam na 30000 otici. :evil:
jbg Devil :(
bit che bolje sutra ! :D
Ottovordemgentschenfelde

Avatar
VolimLiverpool
Postovi: 2852
Pridružen/a: 23 avg 2010, 23:57
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la VolimLiverpool » 25 okt 2010, 22:44

Dobro je monolog,60KM je taman.Ja sam na 10KM pa se isplatilo kao sto neko rece,ali rekoh,imao sam osjecaj da ce tiket proci.@legenda reala,da,dobio sam jucer 138KM i danas 80KM,a i bilo je vrijeme brate moj,bilo je 20 dana otkada nisam dobio.
215KM dobar u zadnja dva dana,evo za sutra sta bi mogao odigrati:

Murcia-Real Madrid 3+ 1.40
St.Etienne-Bordeaux 0-2 1.60
Motherwell-Dundee Utd 1X 1.32
Varazdin-HASK Zagreb 1 1.25
Uni.De Chile-Cobreloa 1 1.45
Roda-NEC Nijmegen 3+
Jokerit-Kalpa 1X 1.27
Sarpsborg-Stjernen 1 1.25

12.35 10.00 123.50

Zapravo,bez ikakve sumnje cu ovo sutra odigrati.Krenulo me zadnjih dana,sada vi prepisujte :D .
You'll never walk alone.

Avatar
neko_iz_mase
Postovi: 1758
Pridružen/a: 02 apr 2009, 14:41
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la neko_iz_mase » 25 okt 2010, 22:51

neko_iz_mase je napisao/la:Slobodno uplatite sve para što imate protiv Beitara, jer kako me u zadnje vrijeme ide, nema šanse da taj par prođe. A samo mi je on ostao.
Fino sam vam rekao, a vi nećete para :)

Beitar Jerusalem 0 - 0 Bnei Sachnin

...pas mater
Jedna država, dva entiteta, tri naroda, četiri pi**e materine.

Avatar
dr.van nostrand
Postovi: 8181
Pridružen/a: 21 jul 2010, 10:53
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la dr.van nostrand » 25 okt 2010, 22:53

volimliverpool je napisao/la:Dobro je monolog,60KM je taman.Ja sam na 10KM pa se isplatilo kao sto neko rece,ali rekoh,imao sam osjecaj da ce tiket proci.@legenda reala,da,dobio sam jucer 138KM i danas 80KM,a i bilo je vrijeme brate moj,bilo je 20 dana otkada nisam dobio.
215KM dobar u zadnja dva dana,evo za sutra sta bi mogao odigrati:

Murcia-Real Madrid 3+ 1.40
St.Etienne-Bordeaux 0-2 1.60
Motherwell-Dundee Utd 1X 1.32
Varazdin-HASK Zagreb 1 1.25
Uni.De Chile-Cobreloa 1 1.45
Roda-NEC Nijmegen 3+
Jokerit-Kalpa 1X 1.27
Sarpsborg-Stjernen 1 1.25

12.35 10.00 123.50

Zapravo,bez ikakve sumnje cu ovo sutra odigrati.Krenulo me zadnjih dana,sada vi prepisujte :D .
cestitam...mozda to i prepisem za sutra ! :)
"When you look annoyed all the time, people think that you're busy." - George Costanza
http://www.youtube.com/watch?v=UhQSnDCPF10
silver & black

Avatar
legenda reala
Postovi: 32106
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la legenda reala » 25 okt 2010, 23:16

Cardiff - Norwich
4750 1 1,75
Athl.Bilbao - Getafe
7832 1 2,00
Mainz - Dortmund(1.p)
7562 X 1,90
Marseille - Rennes
5141 1 1,75
Milan - Juventus(1.p)
5383 X 2,10
PSV - Twente
5540 1 1,75

šta mislite da li bi ovaj listić mogao uplatiti za vikend ,koji parovi nevaljaju ,dajte koji savjet ,ovi što redovno dobijaju
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 17001
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la Monolog » 25 okt 2010, 23:19

ŠtaIma je napisao/la:
česitike, i jedno pitanje, koliko u prossjeku dobijaš sedmično (kad Liedson ne prepiše tiket :)
Mah, iskren da budem, nije me pretjerano išlo do prije nekih desetak dana, a tada me dobrano uvezalo(dobri su bili dobici), a onda me @Liedson ukop'o. :D

Na moju veliku žalost, koliko god da dižem, opet sam dobrano u minusu kao i većina nas, ali je pozitivna stvar da sam posljednja 2 mjeseca u plusu. :D Valjda tako i nastavi. :D
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
__Liedson__
Postovi: 1431
Pridružen/a: 26 nov 2009, 22:18
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la __Liedson__ » 25 okt 2010, 23:23

Monolog je napisao/la:
Monolog je napisao/la:@Liedsone,
Nemoj prepisivat' od mene, potrebne su mi pare. :mrgreen:

Za danas samo jedan tiket; osrednji ulog je u pitanju:

Odense - Sonderjyske 3+ :mrgreen:
Volendam - Roosendal 3+ :mrgreen:
Brann Bergen - Kongsvinger 3+ :mrgreen:
Porto - Leiria 3+ :mrgreen:
Napoli - Milan(zg 1.p) 0-1
:mrgreen:

Kvota 7

Sretno svima.
Hvala Liedsonu što nije prepisao tiket. @Samo FKS i @VolimLiverpool, nema na čemu. :lol:
ahahahahahahahah :lol: :lol: :lol: Monolože peederu,ruka ti se osušila...jao sta mi ucini!! :evil: :cry: :lol:
p.s zipa kako ces ga sutra sastavit,de opet kako promasi !! :mrgreen:

Avatar
ŠtaIma
Postovi: 251
Pridružen/a: 20 maj 2010, 14:58
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la ŠtaIma » 25 okt 2010, 23:49

slika

Ja cu ovako odigrati mozda izbacim koji sa manjom kvotom.
Lijepo je biti Manijak!!!

Avatar
hare_king
Postovi: 621
Pridružen/a: 07 mar 2010, 13:58
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la hare_king » 25 okt 2010, 23:55

Monolože može li jedan za sutra ?? upao sam u veliki minus treba mi jedan vadionicki :D

Avatar
__Liedson__
Postovi: 1431
Pridružen/a: 26 nov 2009, 22:18
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la __Liedson__ » 25 okt 2010, 23:57

hare_king je napisao/la:Monolože može li jedan za sutra ?? upao sam u veliki minus treba mi jedan vadionicki :D
nemoj dzaba,sutra ja prepisujem tako da od dobitaka nema nista. :lol: :lol:

Samo F.K.S !!
Postovi: 3982
Pridružen/a: 18 jun 2010, 11:10
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la Samo F.K.S !! » 26 okt 2010, 00:09

18:30 HARTBERG-A.LUSTENAU 0-2 2,05
20:00 HERACLES-BREDA 3+ 1,60
20:30 KAISERSLAUTERN-BIELEFELD 3+ 1,70
20:45 LEICESTER-WEST BROMWICH 3+ 1,75
Uplata: 1,00
Dobitak: 9,75
.

Ovo cu na 2 marke i sto monolog napise na 2 marke

Avatar
Faraon iz Visokog
Postovi: 4864
Pridružen/a: 11 maj 2010, 14:54
Lokacija: & ♥
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la Faraon iz Visokog » 26 okt 2010, 09:14

slika
🎶 Sixty million down the drain, Kai Havertz scores again! 🎶

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 17001
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la Monolog » 26 okt 2010, 11:19

@Liedsone,

Nemoj me zaviti u crno svojim prepisivanjem(dodaj barem jedan par na tiket, pa ćeš taj promašiti, a ovi će proći :mrgreen: ), Šalim se, dakako. Jbg, ne moRe se vječito je'na padat, mora krenut'.

Ispwich - Northampton 1
Roda - Nec Nijmegen 3+
Bayern - Werder 3+
Kac Klagenfurt - Alba Volan 1
Biel - Davos 6+


Kvota 6.82
Isplata 99.99.

Toliko od mene za dana, očekivao sam nešto "jaču" ponudu, no i ovo je dovoljno. Možda ću poslije uplatiti još koji sistemčić, ali ovo je ono što sam probrao za danas. Ne znam u kojim kladionicama se može igrati(u Williamsu ne može) da će Wolfsburg biti 7+, dakle po meni je to izgledno danas; također sutra počinje NBA liga, trebalo bi krenuti sa nekim jačim ulogom na Lakerse koji rijetko(da ne kažem nikad') gube prvu utakmicu u Staples Centru, također šanse da Phoenix pobijedi Portland u gostima su ravne NULI. Naravno, kvote nisu prevelike(oko 1.35), ali, Bože moj, bolje i to nego ništa.

Kada je tenis u pitanju, mislim da Kubot može dobiti Blakea(2.2 kvota), a kontra hendikep je više nego izvjestan. Također mislim da bi Istomin trebao dobiti Marchenka(kvota 1.45) te Hanescu Zeballosa(1.6), i to u meču sa puno gemova.

Kada su žene u pitanju, Schiavone i Stosur bi morale igrate u 3 seta, dakle 2 na gemove je izvjesna.

Eto, toliko od mene, nadam se da će nešto biti od ovih "brzinskih" analiza.

Sretno svima danas, a ti @Liedsone nemoj prepisivati života ti. Treba mi cash, sad će mi rođendan za 2 dana. :D

@Willy,
Očekujem i od tebe jedan dobar osvrt na teniske terene danas. Znam da znaš nanjušiti moguće probleme, tako da...Also, danas ti je i Mađearski kup pa bi nas mogao i s njim obradovati. :D
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
__Liedson__
Postovi: 1431
Pridružen/a: 26 nov 2009, 22:18
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la __Liedson__ » 26 okt 2010, 12:05

@Monolog :arrow: PREPISANO !! :twisted:

Avatar
Willy
Postovi: 6341
Pridružen/a: 10 feb 2010, 10:53
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la Willy » 26 okt 2010, 12:37

@Monolog, ispoštovaću tvoju želju, s napomenom da se ove sedmice igraju 3 ATP 250 turnira, znači za relativno malo bodova i para. Bio sam u kladionici, ali nisam donio dnevnu ponudu, pa ću parove prokomentarisati sa teleteksta. Da je dan normalan savjetovao bih vam da se danas okanite tenisa. Ali, pošto je skoro sav fudbal u znaku kupova, mogao bi se odigrati koji par.

De Bakker - Cuevas. Cuevas je stigao do polufinala u Moskvi (tu ga je Troicki razbio), vjerovatno ima umora. De Bakker je silno napredovao zadnjih mjeseci i očekujem da ovo dobije. Počinju u 13h, kvota je 1.55.

Haider - Muster. Veliki Muster se nakon nekoliko godina vraća na teren. Ovaj par nije bio u Millenniumu, negdje na netu sam vidio da je kvota na Haidera 1.02, pa ako je tako preporučujem hendikep na Mustera (h2).

Llodra - O.Rochus. Slično kao De Bakker Llodra ima uspješnu sezonu za sobom, igra na svom terenu (Montpellier), pa očekujem njegovu pobjedu, kvota 1,45. (Kvote prepisujem sa teleteksta Williamsa)

Slažem se sa @Monologom da bi Schiavone i Stosur trebale odigrati više gemova (z2), biće to meč dvije izjednačene igračice.

I na kraju poklon kvota: Zvonareva - Janković, Ruskinja se probila na treće mjesto WTA liste, a Jelena klizi li klizi sa iste, bila je druga, a sad je osma. Prošle dvije sedmice Jelena je kriminalno loše odigrala i očekujem da je Vera razbije.

Zvonareva - Janković (-19,5+) z1 1.85

This is it for today.

Avatar
GunnerS
Postovi: 7948
Pridružen/a: 20 maj 2008, 19:57
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la GunnerS » 26 okt 2010, 12:44

Willy je napisao/la:
Zvonareva - Janković (-19,5+) z1 1.85
Ovo nema na ponudi u Premieru ;)
a b c č ć d dž đ e f g h i j k l lj m n nj o p r s š t u v z ž

Avatar
Citizen-X
Postovi: 5305
Pridružen/a: 19 dec 2008, 17:20
Lokacija: Nizguzovići kod Niodaklevaca - Ni'djezemska
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la Citizen-X » 26 okt 2010, 12:45

ko hoce u tenisu da trazi iznenadjenja Gonzales je odlicna prilika za to... kvota 3,15 i nije bas neko iznenadjenje... Matju se ne sjeca kad je pobijedio a ovaj 2 Challengera osvojio i fakat ne kontam sto bi bilo 3,15...

Tursunov D Przysiezny M - isto tako kvota 3,7 - ne vidim nikakvog razloga da 265. covjek na ATPu ima kvotu 1,20 naspram 95og a nista posebno da nije pokazao - dakle prognoziram ova 2 tenisa kao klasicne kladionicke patke...

Genclerbirligi - nije uopste favorit u turskom kupu i X2 mi se cini izvjesnom opcijom.

:roll:
....ima Bosne begler-beze, bilo je i prije vas, bice je i poslije vas.....

Avatar
Willy
Postovi: 6341
Pridružen/a: 10 feb 2010, 10:53
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la Willy » 26 okt 2010, 12:48

sistem 4/7:

fiksevi:

Llodra - O.Rochus **SP** 1 1.60
Klautern - Bielefeld 1 1.45
Birmingham - Brentford 1 1.35
Roda - Nijmegen 1 1.55
Admira - Vienna 1894 1 1.25
Sarpsborg - Stjernen 1 1.20

razrada:

Koln - Munchen 1860 **SP** 1 1.90
FSV Frankfurt - Schalke 2 1.60
Leicester - WBA 2 2.25
Heracles - Breda 1 1.95
Jokerit - KalPa 1 1.90
SaiPa - JYP 2 1.85
Zvonareva - Janković (-19,5+) 2 1.85

Avatar
GunnerS
Postovi: 7948
Pridružen/a: 20 maj 2008, 19:57
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la GunnerS » 26 okt 2010, 12:50

Wily, mislio sam odigrat ovaj tvoj tenis al evo kiša pada i nemogu do klade :( jbg... Sad kad prođe ima da glavom lupam od zid... :roll:
a b c č ć d dž đ e f g h i j k l lj m n nj o p r s š t u v z ž

Zaključano

Natrag na “Kladionica”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []