Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
Osim13
- Postovi: 32140
- Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
-
Kontakt:
Post
Postao/la Osim13 » 26 mar 2019, 18:16
Dostižem neke nove visine
Pozdrav za @alepatrol

MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA
-
BoixosNois1899
- Postovi: 12613
- Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
-
Kontakt:
Post
Postao/la BoixosNois1899 » 26 mar 2019, 18:18
Pojma... Neki brat sa foruma
Imal koji iz Portlanda da je ovdje?
EDIT:
@COYS ti li si?

"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"
FC Grizzlies
-
Sarmelino
- Postovi: 12452
- Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
- Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
-
Kontakt:
Post
Postao/la Sarmelino » 26 mar 2019, 18:20
jel to bila druga tura kebaba
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi
-
COYS
- Postovi: 6428
- Pridružen/a: 10 nov 2015, 23:56
- Lokacija: Interstellar space
-
Kontakt:
Post
Postao/la COYS » 26 mar 2019, 18:21
Ma jok

-
sonpenn
- Postovi: 3516
- Pridružen/a: 12 avg 2013, 00:07
- Lokacija: Sarajevo
-
Kontakt:
Post
Postao/la sonpenn » 26 mar 2019, 18:21
Vodi Finska Armeniju 0-1
Sarajevo ljubavi moja.
-
Osim13
- Postovi: 32140
- Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
-
Kontakt:
Post
Postao/la Osim13 » 26 mar 2019, 18:22
Sarmelino je napisao/la:jel to bila druga tura kebaba
Postavio avenija slike, očistilo smo i 3 kilometra oko stadiona sve, kaunas se ne javlja vidiš satro se čojk
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA
-
bambus
- Postovi: 2597
- Pridružen/a: 28 avg 2013, 10:56
-
Kontakt:
Post
Postao/la bambus » 26 mar 2019, 18:22
Sarmelino je napisao/la:jel to bila druga tura kebaba
Uz melodije Selme Bajrami.Ocekuje se Hakala i gradonacelnik Fuad Kasumovic sa zahvalnicama.
!
-
Sarmelino
- Postovi: 12452
- Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
- Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
-
Kontakt:
Post
Postao/la Sarmelino » 26 mar 2019, 18:23
Gdje ce bit kakav stream bolan, da ne trazim u zadnju minutu

plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi
-
EmirSioux89
- Postovi: 1239
- Pridružen/a: 20 okt 2012, 18:04
-
Kontakt:
Post
Postao/la EmirSioux89 » 26 mar 2019, 18:23
Pozdrav ljudi.
Da li slucajno neko ima link za gledanje utakmice veceras?
Hvala ako bi neko podjelio sa mnom
Manchester United!
-
Osim13
- Postovi: 32140
- Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
-
Kontakt:
Post
Postao/la Osim13 » 26 mar 2019, 18:23
Nadam se da će @BiHFootball obavijestit ljude na Twitteru o naporu koji je pružen u organizaciji i pripremi stadiona, hvala.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA
-
Unofficialpage
- Moderator
- Postovi: 21917
- Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
- Lokacija: Niđe
-
Kontakt:
Post
Postao/la Unofficialpage » 26 mar 2019, 18:24
Sarmelino je napisao/la:Gdje ce bit kakav stream bolan, da ne trazim u zadnju minutu

Bit će, bit će.

Momak je inače legenda, mislim na Sea!
Damir Dzumhur!!!!
Roger Federer the Best!!!!!!!
-
MortemHz
- Interni moderator
- Postovi: 53068
- Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
- Lokacija: Sarajevo
-
Kontakt:
Post
Postao/la MortemHz » 26 mar 2019, 18:24
Osim13 je napisao/la:Nadam se da će @BiHFootball obavijestit ljude na Twitteru o naporu koji je pružen u organizaciji i pripremi stadiona, hvala.
A znaš li koliko te volim
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
-
Rokoko87
- Postovi: 13956
- Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
-
Kontakt:
Post
Postao/la Rokoko87 » 26 mar 2019, 18:25
HeraklitMracni je napisao/la:Rokoko87 je napisao/la:Alipasino je napisao/la:Veceras nema frke uzimamo Grke,sudiji ispada pisca,uvali ce ga Visca,sta Sam vam reko, uvali ce ga i Dzeko.Otvori zeno vrata od stana uvali ce ga i Pjana.Nesto me ova cipela zulja, uvali ce ga i Dulja.
Zovem se Vukašin ne prima ga Šeha Jašin

EmirSioux89 je napisao/la:Pozdrav ljudi.
Da li slucajno neko ima link za gledanje utakmice veceras?
Hvala ako bi neko podjelio sa mnom
http://www.link.com
Ako bude bijelo to je od snijega.
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2
Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.
-
Osim13
- Postovi: 32140
- Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
-
Kontakt:
Post
Postao/la Osim13 » 26 mar 2019, 18:26
Znaš da smo zbog ovih gluposti prošli put stradali, daj ljudima fino link i nek traže
http://www.internet.com
Ako nema tu onda će ovdje biti sigurno
http://www.google.com
MortemHz je napisao/la:Osim13 je napisao/la:Nadam se da će @BiHFootball obavijestit ljude na Twitteru o naporu koji je pružen u organizaciji i pripremi stadiona, hvala.
A znaš li koliko te volim
Ko svrakino Švrakino?

MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA
-
Alipasino
- Postovi: 9007
- Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
-
Kontakt:
Post
Postao/la Alipasino » 26 mar 2019, 18:27
Na autoputu frajeru pugla guma veceras Seha brani ko Puma.Sa kuce mi spao malter,Seha se baca ko Panter.Mojne mi slike Becke Seha vadi loptu ispod precke.Na more kad idem skacem sa mola Seha veceras neprima gola.
-
Sarmelino
- Postovi: 12452
- Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
- Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
-
Kontakt:
Post
Postao/la Sarmelino » 26 mar 2019, 18:28
Alipasino je napisao/la:Na autoputu frajeru pugla guma veceras Seha brani ko Puma.Sa kuce mi spao malter,Seha se baca ko Panter.Mojne mi slike Becke Seha vadi loptu ispod precke.Na more kad idem skacem sa mola Seha veceras neprima gola.
jel moze sta za tonija
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi
-
Alipasino
- Postovi: 9007
- Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
-
Kontakt:
Post
Postao/la Alipasino » 26 mar 2019, 18:29
Okokoko kokoko pozdrav ima Rokoko.Libo me nesto lijevo okoko vozdra sa mai Rokoko.
-
Rokoko87
- Postovi: 13956
- Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
-
Kontakt:
Post
Postao/la Rokoko87 » 26 mar 2019, 18:31
Alipasino je napisao/la:Okokoko kokoko pozdrav ima Rokoko.Libo me nesto lijevo okoko vozdra sa mai Rokoko.
Alpasinac me tagovao, moj život je ispunjen.
Osim13 je napisao/la:
Znaš da smo zbog ovih gluposti prošli put stradali, daj ljudima fino link i nek traže
http://www.internet.com
Ako nema tu onda će ovdje biti sigurno
Izvini
http://www.opera.com
Izvinjavam se.
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2
Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.
-
EmirSioux89
- Postovi: 1239
- Pridružen/a: 20 okt 2012, 18:04
-
Kontakt:
Post
Postao/la EmirSioux89 » 26 mar 2019, 18:32
Osim13 je napisao/la:
Znaš da smo zbog ovih gluposti prošli put stradali, daj ljudima fino link i nek traže
http://www.internet.com
Ako nema tu onda će ovdje biti sigurno
http://www.google.com
MortemHz je napisao/la:Osim13 je napisao/la:Nadam se da će @BiHFootball obavijestit ljude na Twitteru o naporu koji je pružen u organizaciji i pripremi stadiona, hvala.
A znaš li koliko te volim
Ko svrakino Švrakino?

Jesil uvijek ovako duhovit il samo Utorkom?
Ako ti je samopouzdanje otislo u tacku, ako nisi zadnjih par godina nista na*uzio, ne moras svoje frustracije lijecit na drugim osobama.
Jel moguce da postoje ovakve osobe, koje moraju dat bilo kakav odgovor da bi zadovoljile svoj ego ili sta vec trebaju zadovoljit.
Pokupio majstor svu pamet..
Lijepo sam pitao, zamolio, kulturno se obratio svim forumasima, i dodje neki papan i pravi se budala.
Manchester United!
-
bambus
- Postovi: 2597
- Pridružen/a: 28 avg 2013, 10:56
-
Kontakt:
Post
Postao/la bambus » 26 mar 2019, 18:33
Ko rano rani Seha sve brani
!
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, Atlanta, Beli98, Bing [Bot], dedo26, DeeWa, FerdinandF, Google Adsense [Bot], GrbavicaHrammm, HariTz, harko35, husrefbeg, Iniesta12, JimmyPage, Kljukusar, kovac, LenyYoro15, MundijalVibes26, myself, omanovski, ovisnik, Proximic, Pushko92, rishovski, s4mke, Shevko, Sheyi, SHZ82, TefalTava, TETRAPAK, Tracy3McGrady, TripleThreat, Wilshere10, Wisey, Zgemboo89 i 315 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []