FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA
Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,BoixosNois1899
Re: FC Barcelona
Jesam li ja jedini na temi kojem je Valverde i dalje levat 
Re: FC Barcelona
Po meni, ono sinoć je bilo za najstrožiju kaznu, pogotovo ako ćemo vršiti neku komparaciju sa ostalim penalima.
Liverpoolu se mora odati respekt za dosadašnje izdanje tokom cijele sezone. U zadnjem dvomeču su nas izbacili zbog gola u gostima ali Valverde mora krenuti ofanzivno u prvoj utakmici na Nou Campu. Biće zeznuto odgovoriti na njihov presing i ubitačnu kontru. Ja bih volio da se prva tekma igra tamo ali Bože moj. Ima smisla i ono što je @romario pisao vezano za prvu utakmicu na domaćem terenu. Kad bi ih tu mogli dobiti, možda, 2-0, onda bi se itekako oni u uzvratu morali otvoriti i ganjati rezultat, ići na sve ili ništa.
Ne znam više ni šta je pametno. U jednom momentu kontam, imamo prednost psihički, oni se ganjaju sa Pepom za EPL titulu, a u drugu ruku, i mi smo bili x puta u takvim situacijama, zgusnut raspored, 4-5 tekmi sve yebene, pa opet proguramo sve.
Valverde osvojio tripletu ili ne najpametnije je da ide, to što se tiče nas, al boli njega tuki. Nedavno je i ugovor produžio, iako su trebali sačekati da vide ishod. I ja sam za to da se dovede ovaj iz Ajaxa, pogotovo što gaji taj fudbal koji nama fali.
Ja se samo nadam da će babuka održati obećanje
Liverpoolu se mora odati respekt za dosadašnje izdanje tokom cijele sezone. U zadnjem dvomeču su nas izbacili zbog gola u gostima ali Valverde mora krenuti ofanzivno u prvoj utakmici na Nou Campu. Biće zeznuto odgovoriti na njihov presing i ubitačnu kontru. Ja bih volio da se prva tekma igra tamo ali Bože moj. Ima smisla i ono što je @romario pisao vezano za prvu utakmicu na domaćem terenu. Kad bi ih tu mogli dobiti, možda, 2-0, onda bi se itekako oni u uzvratu morali otvoriti i ganjati rezultat, ići na sve ili ništa.
Ne znam više ni šta je pametno. U jednom momentu kontam, imamo prednost psihički, oni se ganjaju sa Pepom za EPL titulu, a u drugu ruku, i mi smo bili x puta u takvim situacijama, zgusnut raspored, 4-5 tekmi sve yebene, pa opet proguramo sve.
Valverde osvojio tripletu ili ne najpametnije je da ide, to što se tiče nas, al boli njega tuki. Nedavno je i ugovor produžio, iako su trebali sačekati da vide ishod. I ja sam za to da se dovede ovaj iz Ajaxa, pogotovo što gaji taj fudbal koji nama fali.
Ja se samo nadam da će babuka održati obećanje
® GONGASHI POWERHOUSE ®
Re: FC Barcelona
Ja jedino mijenjam mišljenje ako prođe Liverpool.enobarca je napisao/la:Jesam li ja jedini na temi kojem je Valverde i dalje levat
Now the old king is dead! Long live the king!
2nd#Tripl3t
London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015
2nd#Tripl3t
London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015
Re: FC Barcelona
I meni je Demba bolja opcija.messilla je napisao/la:Samo Demba. Isforsirat ga što više ovih 15 dana.jasmin10 je napisao/la:Dembele ili Coutinho ?
Opet ponavljam, Suarez je ključ. Budala ih može sam izbaciti, a može i odigrati tekme bez tačnog pasa.
Daj Bože da proradi Suarez, ali kako igra ligu prvaka , nisam optimista.
Pored Matipa, Messi i društvo moraju zabiti.
Semeda gurnuti protiv Manea. Ne moze mu Roberto parirati nema sanse.
Odmorniji cemo biti i to je jedna od većih prednosti
Re: FC Barcelona
Ja nisam siguran da bi ga mijenjao i kad bi tripletu osvojio, moram dobro razmislitimessilla je napisao/la:Ja jedino mijenjam mišljenje ako prođe Liverpool.enobarca je napisao/la:Jesam li ja jedini na temi kojem je Valverde i dalje levatDoduše onda mora i osvojit.
Re: FC Barcelona
Suarez će biti win-win pozicija ovde. Ako zabije i osvojimo, hejteri na aparatima. Ako odigra standardno, reći ćemo očekivano 
® GONGASHI POWERHOUSE ®
Re: FC Barcelona
Što se tiče situacije sa minutažom, trenutno je to tu negdje, barem sa glavnim igračima. Ali Valverde mora biti pametan ovdje i iskoristiti ovu situaciju u ligi. Znači Levante, a pogotovo Celtu maksimalno izrotirati i onda nek radi šta hoće.jasmin10 je napisao/la:Odmorniji cemo biti i to je jedna od većih prednosti
Now the old king is dead! Long live the king!
2nd#Tripl3t
London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015
2nd#Tripl3t
London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015
Re: FC Barcelona
Ako odemo u finale i Ajax prodje, strahovito bi to bilo, 2 bratska kluba, nakon tekme de Ligt objavljuje da ce u Barcelonu.
27.10.2020
Re: FC Barcelona
Oni svaku ligasku moraju ici maksimalno. Ako ovo ne iskoristimo onda ybg.messilla je napisao/la:Što se tiče situacije sa minutažom, trenutno je to tu negdje, barem sa glavnim igračima. Ali Valverde mora biti pametan ovdje i iskoristiti ovu situaciju u ligi. Znači Levante, a pogotovo Celtu maksimalno izrotirati i onda nek radi šta hoće.jasmin10 je napisao/la:Odmorniji cemo biti i to je jedna od većih prednosti
Re: FC Barcelona
Valverde da je levat ne bi imao podrsku igraca kakvu ni Pep nije imao. U ove skoro dvije godine ima je eto tu utakmicu protiv Rome, gdje mu zamjeram glupe i nelogicne izmjene ostalo je sve do balerina na terenu bilo.
Osim toga takticki dobio sve jace utakmice u ove dvije godine, protiv Reala bila skakljiva ona jedna i to je to.
Protiv Liverpoola nadam se da nece pokusavati nametnuti neki posjed, to je unaprijed izgubljeno oni žive od te tranzicije. Pustiti i njima malo loptu i igrati direktnije.
Kvalitetniji smo, ako budu našpanovani idemo dalje 100% Mada nikad ne znaš, Messi prešeta finale SP-a
Osim toga takticki dobio sve jace utakmice u ove dvije godine, protiv Reala bila skakljiva ona jedna i to je to.
Protiv Liverpoola nadam se da nece pokusavati nametnuti neki posjed, to je unaprijed izgubljeno oni žive od te tranzicije. Pustiti i njima malo loptu i igrati direktnije.
Kvalitetniji smo, ako budu našpanovani idemo dalje 100% Mada nikad ne znaš, Messi prešeta finale SP-a
Don't hate what you don't understand.
Re: FC Barcelona
Skoro sam negdje čitao da je Mino tu najveći problem, iako su iz Ajaxa obećali da će ga pustiti za 80 milki. Mino želi za svog igrača izvući što bolji ugovor, kao i za sebe. Čudno od njega jel?! Na kraju krajeva vala, ako dotični bude pravio neke probleme neka ga De Light liferuje i nađe novog menadžera i ćao
Bayern je nudio više od nas prema žutoj štampi. Vala, nakon onih par izjava, kojima indirektno govore da je sve gotovo, ako se obrukaju ...
Bayern je nudio više od nas prema žutoj štampi. Vala, nakon onih par izjava, kojima indirektno govore da je sve gotovo, ako se obrukaju ...
® GONGASHI POWERHOUSE ®
- BoixosNois1899
- Postovi: 12619
- Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
- Kontakt:
Re: FC Barcelona
Ma ako izbacimo Liverpool i uzećemo ovo. Sumnjam da nas u finalu može dobiti bilo ko od preostale dvije ekipe. A i ne gubimo često finala, treba i to istaći.
Dakle odigrati dvije najbolje utakmice u sezoni i na korak si od triplete. Može to ova ekipa.
Dakle odigrati dvije najbolje utakmice u sezoni i na korak si od triplete. Može to ova ekipa.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"
FC Grizzlies
FC Grizzlies
Re: FC Barcelona
Da, ali oni do ove prve utakmice polufinala imaju dvije ligaške, mi tri. I to igraju u petak protiv mrtvog Huddersfielda kući (pred prvi meč), mi u subotu protiv Levantea. Problem je ako se Valverde zaleti da što prije osigura ligu pa sve tri bude igrao sa najjačim sastavom.jasmin10 je napisao/la:Oni svaku ligasku moraju ici maksimalno. Ako ovo ne iskoristimo onda ybg.
Već za revanš imaš popriličnu prednost ako druga ekipa otputuje u Vigo, a oni moraju maksimalno kod Rafe u Njukaš.
Now the old king is dead! Long live the king!
2nd#Tripl3t
London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015
2nd#Tripl3t
London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015
Re: FC Barcelona
Pa nije valjda Valverde toliko lud da pred ligu prvaka krene sa prvim sastavom ?messilla je napisao/la:Da, ali oni do ove prve utakmice polufinala imaju dvije ligaške, mi tri. I to igraju u petak protiv mrtvog Huddersfielda kući (pred prvi meč), mi u subotu protiv Levantea. Problem je ako se Valverde zaleti da što prije osigura ligu pa sve tri bude igrao sa najjačim sastavom.jasmin10 je napisao/la:Oni svaku ligasku moraju ici maksimalno. Ako ovo ne iskoristimo onda ybg.
Već za revanš imaš popriličnu prednost ako druga ekipa otputuje u Vigo, a oni moraju maksimalno kod Rafe u Njukaš.
Ma koliko god da je mrtav Huddersfield, oni ce igrati sa prvom postavom. Nemaju prava na kiks. Pogotovo jer ce City vjerovatno pomesti protivnike u ligi.
Re: FC Barcelona
Može se to riješiti sa gladnim ciganom Raiolom.Derdiyok je napisao/la:Skoro sam negdje čitao da je Mino tu najveći problem, iako su iz Ajaxa obećali da će ga pustiti za 80 milki. Mino želi za svog igrača izvući što bolji ugovor, kao i za sebe. Čudno od njega jel?! Na kraju krajeva vala, ako dotični bude pravio neke probleme neka ga De Light liferuje i nađe novog menadžera i ćao![]()
Bayern je nudio više od nas prema žutoj štampi. Vala, nakon onih par izjava, kojima indirektno govore da je sve gotovo, ako se obrukaju ...
Koliko tražiš ? evo ti pare, zakititi ga sa strane i nek yebe mater.
Bitno je dovesti De Ligta.
Zadnja izmjena: let3, dana/u 18 apr 2019, 00:30, ukupno mijenjano 1 put.
Re: FC Barcelona
1-1 prva
3-0 druga za Liverpool.
Veselim se novoj setnji Messia, Adriana Lima da mu pozavidi.
3-0 druga za Liverpool.
Veselim se novoj setnji Messia, Adriana Lima da mu pozavidi.
- BoixosNois1899
- Postovi: 12619
- Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
- Kontakt:
Re: FC Barcelona
Ima već tema za trollanje nemoj ovdje spamati
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"
FC Grizzlies
FC Grizzlies
Re: FC Barcelona
1-1Logovan je napisao/la:1-1 prva
3-0 druga za Liverpool.
Veselim se novoj setnji Messia, Adriana Lima da mu pozavidi.
revanš 2-2, niko nije izgubio, svi sretni i svima dobro
Re: FC Barcelona
Kae Klopp trebaće mu dosta noći da sjedi, duma i skonta nešto što niko nikad nije skontao - kako zaustaviti Messija 
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA
Re: FC Barcelona
Nek se samo opusti i uziva. I mi cemo.Osim13 je napisao/la:Kae Klopp trebaće mu dosta noći da sjedi, duma i skonta nešto što niko nikad nije skontao - kako zaustaviti Messija
27.10.2020
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.




