FK Željezničar

Moderator/ica: insider

revolt
Kontakt:

PostPostao/la revolt » 05 maj 2019, 01:17

Amar se precijenio. Otjerao je iole kvalitetne igrace koje ste imali. Blagojevic, Arezina i Curjuric. Siguran sam da bi ste s njima bili bolji nego sad na tabeli. I da dobijete licencu vrlo je upitno 4. mjesto cak sta vise mislim da Radnik ima vise sansi nego vi. Realno bolji fudbal igraju, jaci su nazad, jednom rijecju kompaktnija ekipa. Puno stvari kod vas ne stima. Siljak vam je sve vrijeme u klubu jos od prethodnog Osimovog angazmana a sve vrijeme se pravi budala. Prelivoda klasicni. Ako ovi novi nisu nista znali, sto je suludo, on je znao sve i glavni je krivac za bilo kakav propust pogotovo po funkciji direktora koju obnasa. Nek vam je Bog na pomoci. Osimu se sad obija o gkavu rat koji je poveo kontra Misimovica. Potcijenio je njega i njegov uticaj.
Ovo je moje vidjenje stvari sa strane gledajuci bez zelje za nekim omalovazavanjem ili ismijavanjem.
1946 1987
HUSREF MUSEMIĆ!
Džanele mi!

Dokoljenko

PostPostao/la Dokoljenko » 05 maj 2019, 04:01

Osim13 WroteColonJesu brt

Izvodi iz banke kazu da nisu. Vidjecemo, kako je krenulo ovo sa sudijama i licencom, da nas izbace iz lige, ne bi se iznenadio.

Amar sa Blagojevicem ama bas nista nema. Klub je uzeo obavezu da vodi brigu o njegovom statusu, nesto kao menager, i on je imao takav dogovor da pola godine ranije.moze ici bez obestecenja ako je inostrani angazman.

A ostali, Curjuic, Bakrac, Vranjes, i onak "krilo" u pokusaju, sve gola **** a kostaju kao pet puta Dado npr. I vise.
Mi smo Željini, Željo je naš!

"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"

Bezideja
Kontakt:

PostPostao/la Bezideja » 05 maj 2019, 08:33

revolt WroteColonAmar se precijenio. Otjerao je iole kvalitetne igrace koje ste imali. Blagojevic, Arezina i Curjuric. Siguran sam da bi ste s njima bili bolji nego sad na tabeli. I da dobijete licencu vrlo je upitno 4. mjesto cak sta vise mislim da Radnik ima vise sansi nego vi. Realno bolji fudbal igraju, jaci su nazad, jednom rijecju kompaktnija ekipa. Puno stvari kod vas ne stima. Siljak vam je sve vrijeme u klubu jos od prethodnog Osimovog angazmana a sve vrijeme se pravi budala. Prelivoda klasicni. Ako ovi novi nisu nista znali, sto je suludo, on je znao sve i glavni je krivac za bilo kakav propust pogotovo po funkciji direktora koju obnasa. Nek vam je Bog na pomoci. Osimu se sad obija o gkavu rat koji je poveo kontra Misimovica. Potcijenio je njega i njegov uticaj.
Ovo je moje vidjenje stvari sa strane gledajuci bez zelje za nekim omalovazavanjem ili ismijavanjem.

Aj ne seri koga zanims sta ti mislis. Svaka budala sad ima pravo ovdje pisati
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Bezideja
Kontakt:

PostPostao/la Bezideja » 05 maj 2019, 08:36

Azpi WroteColonma ja sa jaranom pricam, bas i on govori cim nema saopstenja cim nikakve izjave znaju i oni da su usrali
ma ja se nadam i dalje da nije istina, yebote ovo je izbijanje velikih para iz djepa, mozda miliona u zavisnosti koliko bi prosli :crazy: :crazy:

Jeste sjedili ti i jaran dva studenta, zabrinuti za Želju da ne idete na utskmice i to?

Azpi
Kontakt:

PostPostao/la Azpi » 05 maj 2019, 09:18

Bezideja WroteColon
Azpi WroteColonma ja sa jaranom pricam, bas i on govori cim nema saopstenja cim nikakve izjave znaju i oni da su usrali
ma ja se nadam i dalje da nije istina, yebote ovo je izbijanje velikih para iz djepa, mozda miliona u zavisnosti koliko bi prosli :crazy: :crazy:

Jeste sjedili ti i jaran dva studenta, zabrinuti za Želju da ne idete na utskmice i to?

Ma ja sta ces drugo nego spinuj, a zanimljivo ja na sport1 nisam, a 90% teme jeste ali najlakse tako

Yebem i tebe i onog ko te placa da pises, ista go.vna samo drugo pakovanje, pojavio si se nedavno i glumi nesto na temi, mi ovdje pismo godinama ti nekog da proziva balavac jedan :shhh:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

ackeey
Kontakt:

PostPostao/la ackeey » 05 maj 2019, 09:37

Azpi WroteColon
Bezideja WroteColon

Ma ja sta ces drugo nego spinuj, a zanimljivo ja na sport1 nisam, a 90% teme jeste ali najlakse tako

Yebem i tebe i onog ko te placa da pises, ista go.vna samo drugo pakovanje, pojavio si se nedavno i glumi nesto na temi, mi ovdje pismo godinama ti nekog da proziva balavac jedan :shhh:

Dzaba azpi pokusavas. Ne vrijedi. Zato pola stare raje ne pise vise, samo citaju i smiju se...
I naprijed, i naprijed, i naprijed....

Azpi
Kontakt:

PostPostao/la Azpi » 05 maj 2019, 09:45

ackeey WroteColonDzaba azpi pokusavas. Ne vrijedi. Zato pola stare raje ne pise vise, samo citaju i smiju se...

Ma i ja izbjegavam temu maksimalno, ne mogu, ali ovo oko licence me natjeralo da sta napisem, a ovaj fol nesto brani, proziva, yebo ga i misimovic i Selimović zajedno

Ma ja ne mogu da vjerujem da nisu platili na vrijeme, necu da vjerujem ni nakon prespavane noci :mrgreen:

Valjda danas objave nesto, nek daju sliku uplatnice ako je stvarno u roku placeno da budemo mirni :pray:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Rooney88
Kontakt:

PostPostao/la Rooney88 » 05 maj 2019, 09:53

Azpi WroteColon
Bezideja WroteColon

Ignorisi ba, ne daji im paznje koliko 1% .
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

plavousrcu
Kontakt:

PostPostao/la plavousrcu » 05 maj 2019, 10:12

LjoZee WroteColonI dodajmo da je neko probio rok uplate.

Za sudijske greske kriv je Savez i tu je jasno da kasape gdje mogu, ali ovo je kriv neko ko je trenutno u klubu. Neko glumio mangupa pa uplatio nekad kasnije i eto.

I da je probijen rok a upuceni kazu da nije, uplacena je svaka marka koju su Ublehas i pravnici ostavili i mislili da su najpametniji. Donosili oni interne odluke o kaznjavanju. Krpic ako bude pametan predat ce nas na Uefu zbog odbijanja od plate i otici u Kazahstan zaraditi jos koji dinar. Isplatili smo svaku marku i pored toga sto smo od 5 miliona na racunu dosli do 2 miliona minusa. Ali ostre **** na nama lopovi iz Saveza zajedno sa kvislinzima koji vole Zelju. Samo u otvoreni rat, eno im i istok i brojaci i hibrid. Zabraniti im da dolaze na Grbavicu.

Bezideja
Kontakt:

PostPostao/la Bezideja » 05 maj 2019, 10:13

Ma ja ba. :tralala:
Zadnja izmjena: Bezideja, dana/u 05 maj 2019, 10:23, ukupno mijenjano 1 put.

Bezideja
Kontakt:

PostPostao/la Bezideja » 05 maj 2019, 10:16

Ma ja ba. Nas dva jarana sjedimo, zabrinuti za Želju i razmisljamo. Vidis kako ti odmah znas odakle je to, fino si dresiran. Svaka cast
Gdje imate treninge kako cete pisati, ili samo citate..

Virtu4l
Kontakt:

PostPostao/la Virtu4l » 05 maj 2019, 10:19

Šta je ovo, lobotomci ponovo dominiraju, a njihov veliki vođa nam ga opet zabio, baš zanimljivo.

Džaba ti sve Misimoviću, izvući će se Željo iz ovog sranja u koje si ga uvalio.
We are giants
Everyone is our prey
Our whole world
Is maroon coloured

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 05 maj 2019, 10:57

Evo sto se niko iz kluba ne javlja ako su nas zaebali? Nije ovo mala stvar. Da su ispravno uplatili morali bi dobiti licencu. Nije mi jasno da se pokusava opravdati sve sto je na stetu Zelje. Prije neki potezi Misimovica, sad potezi Siljka, Selimovica, Amara i slicno. Selimovic kaze sve uredno uplatio Siljku da preda i prc nema licence. Znaci laze i on ko i direktor koji je pustio korijene.
1921

Dokoljenko

PostPostao/la Dokoljenko » 05 maj 2019, 11:34

Hoce li navijaci dopustiti da nas ovako sutaju? Prosipaju nam silu, gaze nas.

Imam jednostavnu ideju. Svi plavu boju na sliku avatara, facebook profilnu, sliku vremenske, instagram pocetnu. Neka se plave drustvene mreze, nista nas ne kosta. MInuta posla, sitnica, da svi vide koliko nas ima.

Hajde Manijaci, svi u plavo.

Ispostujte molim vas, neka se zakotrlja. Siri dalje.

"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"

ManijakSaGrbavica
Kontakt:

PostPostao/la ManijakSaGrbavica » 05 maj 2019, 11:40

Meni je glupo sto je jug u crnom
Ko da smo grobari
Vratite plavu boju jugu

UBIPITAR
Kontakt:

PostPostao/la UBIPITAR » 05 maj 2019, 11:53

LjoZee WroteColonEvo sto se niko iz kluba ne javlja ako su nas zaebali? Nije ovo mala stvar. Da su ispravno uplatili morali bi dobiti licencu. Nije mi jasno da se pokusava opravdati sve sto je na stetu Zelje. Prije neki potezi Misimovica, sad potezi Siljka, Selimovica, Amara i slicno. Selimovic kaze sve uredno uplatio Siljku da preda i prc nema licence. Znaci laze i on ko i direktor koji je pustio korijene.

Javit će se kad bude vrijeme za to,ne sekiraj se.
Nego,kakvi su to potezi Amara?
Kakve poteze Selimovića spominješ?
Predsjednik donio novac i sve je izmireno.
Šta još treba da on i Amar idu po bankama i uplaćuju,imaju oni prećeg posla.
Dezerter je vojni bjegunac, pripadnik neke vojne formacije koji bez naređenja napušta dužnost, položaj, najčešće u namjeri da se nikad ne vrati.

Dezerterstvo u pravilima vojne službe mnogih država predstavlja jedan od najtežih prekršaja discipline !

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 05 maj 2019, 11:54

ManijakSaGrbavica WroteColonMeni je glupo sto je jug u crnom
Ko da smo grobari
Vratite plavu boju jugu

U skladu sa situacijom u klubu
1921

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 05 maj 2019, 11:56

UBIPITAR WroteColon
LjoZee WroteColonEvo sto se niko iz kluba ne javlja ako su nas zaebali? Nije ovo mala stvar. Da su ispravno uplatili morali bi dobiti licencu. Nije mi jasno da se pokusava opravdati sve sto je na stetu Zelje. Prije neki potezi Misimovica, sad potezi Siljka, Selimovica, Amara i slicno. Selimovic kaze sve uredno uplatio Siljku da preda i prc nema licence. Znaci laze i on ko i direktor koji je pustio korijene.

Amar vezano za igrace, nista bolji nismo nego prosle polusezone. Ne krivim ja njega tu toliko samo beze je mlatio po Skupstini, a zasad nit licimo na fudbalski klub nit licimo ustvari na bilo sta. Bolje poklopi se i ne pricaj dok se sta ne poboljsa. Velika nula i na terenu i van sto se kluba tice.

A Selimovica sto laze. Neko je kriv za licencu, a on je rekao da cemo je dobiti. Znaci odmah i on petlja sa nesposobnim Siljkom.
1921

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 05 maj 2019, 11:58

Sve će proći, lakapo :bih:
"Alkoholičaru i psihički bolesniče, za takve kao ti postoje fine ustanove i tretmani u istim. Ako imaš zdravstvenu knjižicu i osiguran odmah idi posjeti ih. Vjerovatno ćeš se bolje osjećati poslije tretmana. To ti je moj iskren savjet" </3

Bezideja
Kontakt:

PostPostao/la Bezideja » 05 maj 2019, 12:03

LjoZee WroteColon
UBIPITAR WroteColon

Amar vezano za igrace, nista bolji nismo nego prosle polusezone. Ne krivim ja njega tu toliko samo beze je mlatio po Skupstini, a zasad nit licimo na fudbalski klub nit licimo ustvari na bilo sta. Bolje poklopi se i ne pricaj dok se sta ne poboljsa. Velika nula i na terenu i van sto se kluba tice.

A Selimovica sto laze. Neko je kriv za licencu, a on je rekao da cemo je dobiti. Znaci odmah i on petlja sa nesposobnim Siljkom.

Pametnije bi bilo da se ti poklopis i ne ponavljas jedno te isto. Dobro skontali smo svi neko je napravio gresku i odgovarat ce. Ti si mi bas strucnjak da znas sta je fudbalski klub, ti vodio neki klub pa znas?

Natrag na “FK Željezničar”

Trenutno korisnika/ca: delinjo i 14 gostiju.