FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
kosevskobrdo
Postovi: 415
Pridružen/a: 29 dec 2016, 00:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kosevskobrdo » 24 jun 2019, 12:26

bordobijeli je napisao/la:
kosevskobrdo je napisao/la:Jedini animozitet prema Husrefu stvarate vi koji od njega pokušavate napraviti božanstvo i nešto nedodirljivo. Kao amar osim kod komšija recimo, a vidimo kako se oni provode...
Niko ovdje ne mrzi Husrefa niti mu želi zlo, zato mu i nisu potrebni dežurni dupelisci po forumima i slobodno možete ohladiti !
Realno Husref i Amar i jesu legenede svojih klubova. Najtrofejniji najbolji koji ti klubovi mogu imati. A to sto neko misli da trebaju djaba radit to je smjesno.
Pa ti onda i jesi kao anamo oni... Razlika je u tome što Sarajevo nije Željezničar i ma koliko vi htjeli nikad neće biti klub jednog lica! Omrznut ćete čovjeka ljudima sa tim svojim glupim razmišljanjem i pisanjem!
Asim Ferhatović, Safet Sušić, Franjo Lovrić, Vahidin Musemić, Ibrahim Biogradilić, Svetozar Vujović, Želimir Vidović, Miroslav Brozović, Boško Antić, Edhem Šljivo... i još mnogi DIVOVI...FK SARAJEVO

Avatar
Denchi
Postovi: 16273
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 24 jun 2019, 12:28

MortemHz je napisao/la:Hoćete temu Husref Musemić? Pričajte vi o njemu jer je usko vezan za klub ali ne znam da li je potrebno u ovolikoj mjeri, rekao sam već standardnim da ne prave lična prepucavanja oko ovoga.
otvori im živ bio ovo će samo gore bit neovisno od rezultata
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

bordobijeli
Postovi: 18343
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 24 jun 2019, 12:30

Slazem se legenda poput Sefa Husrefa Musemica zasluzuje temu na ovom forumu :kafa:

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4803
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 24 jun 2019, 12:31

skoroalen je napisao/la:
fera je napisao/la:
extazy je napisao/la::sick: :sick: sta se desi sa ovom forum temom, nista pametno procitat, na prse jedne ruke nabrojat normalnu raju
izgubili smo i škoru definitivno izgleda da ga je ova promjena vremena dotukla :mrgreen:
Ma ja sam brate namjerno počeo trollat temu, jer se ovi branioci upale k'o kutnjaci. :lol: Pa juče lik piše, ovaj sin Husrefov "ovdje niko ne navija za klub". Ironija, jer on prvi navija za trenera a ne za klub. :rol:
Al šalu na stranu, meni toliko yebe živce što nam je Krste nezamjenjiv samo zbog kapitenske. To sam pisao i prošle sezone. Mi smo lani gubili dvije odlične pozicije zbog Velkoskog. Gubiš desno krilo jer ti na njemu igra Tatar koji se gubi desno, gubiš lijevo krilo jer tu igra Velkoski koji je spor, inertan i u 90% utakmica žešći boliqrac. Utakmice u kojim je lijevo igrao Tatar a desno Šišić/Kapić, mi smo bili duplo bolji. Uporedi finale kupa protiv Lištice 3:0, i ligašku protiv Lištice 0:0. U finalu kupa Krste nije igrao a u ligaškoj je bio na lijevom krilu. Razlika - 3 gola za nas, plus nenadyebiva igra u finalu kupa.
Dalje, lik izvodi sve prekide i penale. Penala je promašio 70% ove sezone, a i ove skraćene kornere (koje neko spomenu) je izvodio on. Za mene je igrač poteza, koji može promijenit tok utakmice, al kad uđe u 70. minuti.
I još nešta, ako me sjećanje dobro služi, on je imao identičan incident s istokom kao Pavlović? Svi koji su se ikad zakačili s tribinama su otjerani, on je nagrađen kapitenskom. Ne sporim ja da on voli klub i grad, pratim ga na instagramu i vidim postove, al za kapitena nije zbog tog jednog incidenta.
Imao je incident sa zapadom na početku sezone 15/16, kada je promašio Boga oca na jednoj utakmici i prilikom izlaska iz igre se s nekim s tribine zakačio verbalno, nije bilo gestikulacija. Protiv Širokog je promašio hejbet zicera kad je Miloš zabio onu golčinu lobom, a mislim da je to bilo na tekmi protiv Zrinjskog kad smo izgubili 0:1, kad su nam zabili gol na Koševu nakon 12 godina.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
skoroalen
Postovi: 12505
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 24 jun 2019, 12:32

dundee je napisao/la:
fera je napisao/la:
extazy je napisao/la::sick: :sick: sta se desi sa ovom forum temom, nista pametno procitat, na prse jedne ruke nabrojat normalnu raju
izgubili smo i škoru definitivno izgleda da ga je ova promjena vremena dotukla :mrgreen:
mislim da lik ima ispite citavu sedmicu, zavrsne
Spremam metalne konstrukcije, razumi me brate. :lol:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
skoroalen
Postovi: 12505
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 24 jun 2019, 12:35

SarajevoJeBordo je napisao/la: Imao je incident sa zapadom na početku sezone 15/16, kada je promašio Boga oca na jednoj utakmici i prilikom izlaska iz igre se s nekim s tribine zakačio verbalno, nije bilo gestikulacija. Protiv Širokog je promašio hejbet zicera kad je Miloš zabio onu golčinu lobom, a mislim da je to bilo na tekmi protiv Zrinjskog kad smo izgubili 0:1, kad su nam zabili gol na Koševu nakon 12 godina.
Okej, verbalno. Verbalno se i Radovac zakačio pa mu uzeše Ismirov trofej.
Jbg, trebalo bi imat isti kriterij prema svakom. Barem kapiten ne bi trebao bit. Mersudin po meni zaslužuje traku više nego Velkoski, al et.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
miky_hz
Postovi: 22532
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 24 jun 2019, 12:36

"Steta" sto ovi Albanci 5 primise,mozda da je bilo nesto bare-bare mozda bi i prikazali neki detalje sa utakmice.Trebaju ovi nasi ugovorati utakmice sa nekim ko nosi neku opremu za snimanje na pripreme,kad vec oni sem mobitela nista nisu ponjeli,da bar od drugih nesto vidimo.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
tm01hzne
Postovi: 5306
Pridružen/a: 06 jan 2019, 23:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la tm01hzne » 24 jun 2019, 12:39

miky_hz je napisao/la:"Steta" sto ovi Albanci 5 primise,mozda da je bilo nesto bare-bare mozda bi i prikazali neki detalje sa utakmice.Trebaju ovi nasi ugovorati utakmice sa nekim ko nosi neku opremu za snimanje na pripreme,kad vec oni sem mobitela nista nisu ponjeli,da bar od drugih nesto vidimo.
Nakon Slovacka će kod njih biti izvještaj (uvijek tako rade na svom yt kanalu) :)

Avatar
ShofaII
Postovi: 1919
Pridružen/a: 05 mar 2014, 00:41
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ShofaII » 24 jun 2019, 12:40

Da bacim i ja neku al nisam za i nisam protiv

Da nije Hus kome iz PRa sta opsovao pa nema slika :D
Pesimista: ne moze gore od ovoga
Optimista: moze moze

Avatar
Testo
Postovi: 2437
Pridružen/a: 19 feb 2016, 22:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Testo » 24 jun 2019, 12:41

miky_hz je napisao/la:Hajd inajderi dogovorite se jel Crepulja otisao zbog toga sto ga klub nije htio ostaviti(kao Lazica sto je po tom produzio taj +1),il sto on nije htio ostati.Nemogu ja na istoj stranici pofatati dvije razlicite verzije. Eto na kraju saznajemo da i zbog trenera nije ostao,tri verzije je vec previse i za Pitare i ove nase pitarske(lovacke)price :mrgreen:
Klub nije htio da iskoristi opciju i to je to.
Kakvi pregovori, kakvi bakrači.
„Ne mogu, brate, ja igrati za novac i slušati kako treba da igram.
Hvala im, bili su korektni i nisu mi pravili probleme.
Rekao sam im da ja mogu da igram samo za Sarajevo.“

Kamuflazn
Postovi: 1943
Pridružen/a: 03 jan 2019, 10:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kamuflazn » 24 jun 2019, 12:45

MortemHz je napisao/la:Hoćete temu Husref Musemić? Pričajte vi o njemu jer je usko vezan za klub ali ne znam da li je potrebno u ovolikoj mjeri, rekao sam već standardnim da ne prave lična prepucavanja oko ovoga.

Sto ne pucas banove za ove morbidne likove sto ima 3-4 nicka na forumu i sami sebi repliciraju? No lajferi.
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

Avatar
Testo
Postovi: 2437
Pridružen/a: 19 feb 2016, 22:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Testo » 24 jun 2019, 12:46

Poslije Saidizma, na forumu na pomolu sekta Husrefizam ? :hmmmmm:
„Ne mogu, brate, ja igrati za novac i slušati kako treba da igram.
Hvala im, bili su korektni i nisu mi pravili probleme.
Rekao sam im da ja mogu da igram samo za Sarajevo.“

Avatar
skoroalen
Postovi: 12505
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 24 jun 2019, 12:49

Testo je napisao/la:Poslije Saidizma, na forumu na pomolu sekta Husrefizam ? :hmmmmm:
Drug @High će akademik postat na ovoj temi. :rol:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Testo
Postovi: 2437
Pridružen/a: 19 feb 2016, 22:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Testo » 24 jun 2019, 12:51

skoroalen je napisao/la:
Testo je napisao/la:Poslije Saidizma, na forumu na pomolu sekta Husrefizam ? :hmmmmm:
Drug @High će akademik postat na ovoj temi. :rol:
Husko će se ispišati po hejterima :rol:
„Ne mogu, brate, ja igrati za novac i slušati kako treba da igram.
Hvala im, bili su korektni i nisu mi pravili probleme.
Rekao sam im da ja mogu da igram samo za Sarajevo.“

bordobijeli
Postovi: 18343
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 24 jun 2019, 12:52

Jest ovim pametnjakovicima i menagerima usao Hus pod kozu svaki dan nadju razlog za kritiku.

Avatar
Sabinho
Postovi: 19168
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 24 jun 2019, 12:54

bordobijeli je napisao/la:Jest ovim pametnjakovicima i menagerima usao Hus pod kozu svaki dan nadju razlog za kritiku.
:opaopa:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Denchi
Postovi: 16273
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 24 jun 2019, 12:57

SarajevoJeBordo je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:
fera je napisao/la: izgubili smo i škoru definitivno izgleda da ga je ova promjena vremena dotukla :mrgreen:
Ma ja sam brate namjerno počeo trollat temu, jer se ovi branioci upale k'o kutnjaci. :lol: Pa juče lik piše, ovaj sin Husrefov "ovdje niko ne navija za klub". Ironija, jer on prvi navija za trenera a ne za klub. :rol:
Al šalu na stranu, meni toliko yebe živce što nam je Krste nezamjenjiv samo zbog kapitenske. To sam pisao i prošle sezone. Mi smo lani gubili dvije odlične pozicije zbog Velkoskog. Gubiš desno krilo jer ti na njemu igra Tatar koji se gubi desno, gubiš lijevo krilo jer tu igra Velkoski koji je spor, inertan i u 90% utakmica žešći boliqrac. Utakmice u kojim je lijevo igrao Tatar a desno Šišić/Kapić, mi smo bili duplo bolji. Uporedi finale kupa protiv Lištice 3:0, i ligašku protiv Lištice 0:0. U finalu kupa Krste nije igrao a u ligaškoj je bio na lijevom krilu. Razlika - 3 gola za nas, plus nenadyebiva igra u finalu kupa.
Dalje, lik izvodi sve prekide i penale. Penala je promašio 70% ove sezone, a i ove skraćene kornere (koje neko spomenu) je izvodio on. Za mene je igrač poteza, koji može promijenit tok utakmice, al kad uđe u 70. minuti.
I još nešta, ako me sjećanje dobro služi, on je imao identičan incident s istokom kao Pavlović? Svi koji su se ikad zakačili s tribinama su otjerani, on je nagrađen kapitenskom. Ne sporim ja da on voli klub i grad, pratim ga na instagramu i vidim postove, al za kapitena nije zbog tog jednog incidenta.
Imao je incident sa zapadom na početku sezone 15/16, kada je promašio Boga oca na jednoj utakmici i prilikom izlaska iz igre se s nekim s tribine zakačio verbalno, nije bilo gestikulacija. Protiv Širokog je promašio hejbet zicera kad je Miloš zabio onu golčinu lobom, a mislim da je to bilo na tekmi protiv Zrinjskog kad smo izgubili 0:1, kad su nam zabili gol na Koševu nakon 12 godina.
nije samo promašio sve, nego se vukao i šetkao po terenu nezainteresovan toliko da su ljudi sa sjetom govorili o Vušljaninu(koji se bar trudio u svojih 60 minuta standardnih) pokazao je srednji prst tom nekom ko je dobacivao, naravno taj neko je bio na tribini....tako da se može protumačit i da je tribini....nevezano za to iza sebe ima fenomenalnu sezonu i kad ga nijedna lopta nije išla trčao je i trudio se, ovako još nikad nije se borio za ekipu i trudio, ja ga prvi nisam nešto simpatisao, ali ne mogu griješit dušu, ove sezone totalno drugi igrač.....jedino ću reći da ne bi trebao na krilo nego iza špica i nek nastavi ovako sa zalaganjem i da ide na gol, tu je najbolji...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13439
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 24 jun 2019, 12:58

Izneses cinjenice gdje trazis ili ti bi VOLIO da Husref malo promjeni svoj pogled na fudbal i 21 vijek u kojem se igra, oni to obrnu da smo protiv Husrefa i sami prave taj odnos ZA I PROTIV Husrefa kao kone za Amara.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

joker90
Postovi: 20448
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 24 jun 2019, 13:00

Nazove ljude gutačima sperme i napiše da ih samo treba time hraniti, a onda traži ban za druge! :bow: Nivo inteligencije! :bow:
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
Testo
Postovi: 2437
Pridružen/a: 19 feb 2016, 22:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Testo » 24 jun 2019, 13:02

Dajte neki jeb.ački havatar, da turim
„Ne mogu, brate, ja igrati za novac i slušati kako treba da igram.
Hvala im, bili su korektni i nisu mi pravili probleme.
Rekao sam im da ja mogu da igram samo za Sarajevo.“

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: zagorski i 17 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []