FK Željezničar

Moderator/ica: insider

desnibocni
Kontakt:

PostPostao/la desnibocni » 10 jul 2019, 17:54

Sto se ove No1 opreme tice, mislim da bi mogli dobro izgledati kad bi se napravio neki lijep dizajn, jer i na ovim slikama gore ima zaista lijepih modela. Sto se ostalog tice, sad ce prvenstvo... Nase je da pokazemo kakvi smo Zeljovci, i koliko volimo Klub. Karte, godisnje, clanske, dresovi, salovi, samo pozitiva...
...moja ljubav za sva vremena... FKŽ

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 10 jul 2019, 18:08

braco WroteColonRaja, pogledajte ova dva klipa taktičke analize FK Željezničar. Mislim da je interesanto, a na kanalu imate i taktičke analize ostalih ekipa iz PLBiH i nekih igrača.

Fudbaleri Željezničara na domaćim utakmicama pokušavaju vršiti pritisak na protivnika na način da odbrana a samim tim i cijela ekipa stoje veoma visoko. U završnicu često dolaze sa 6 ili 7 igrača što može predstavljati problem u situaciji kada izgube loptu i protivnik krene u kontranapad.

Već godinama mi preskačemo sredinu terena i počesto igramo duge lopte, još od vremena kada nas je Sablja vodio i kada smo doveli Lendrića.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Manijaci19871921
Kontakt:

PostPostao/la Manijaci19871921 » 10 jul 2019, 18:51

LjoZee WroteColon
HongKong WroteColonDa li ce se pokrenuti pitanje i pozvati na odgovornost one koji su sklapali stetne ugovore po klub? Generalni sponzor, dobavljac opreme...tesko da je slucajnost.

Svi su ista g. Ni ovi nista bolji nisu. Svi do jednog treba da odgovaraju.
Samo ne znam gdje se uvijek nadju ovako losi nama.

Ma da si ziv i zdrav gospodin za sve njih u upravi. Danas sam ti objavio ugovor s dobavljacem uprave, zini po cemu je stetan. Nemoj srat. Vas ovde 15 ima tu pricu. Pitaj gospodina Ivicu Osima NAJVECEG U HISTORIJI NASEG KLUBA sta misli o proslima. Ovde ima ljudi koji pisu da je Amar veci od Ivice i da je najveca legenda. Kakvi retardi. Vi bi preko mrtvih gazili samo do cilja da se dodje i opravda. **** vas nihad selimovic svakoga ko ga podrzi, pitarski ker mis i mesetar. Yebem te usta NIHADE BINDO

HongKong
Kontakt:

PostPostao/la HongKong » 10 jul 2019, 18:58

Hajde ba sta balis vise. Eto nek je taj gospodin neki Zeljovac. Kad je osjetio da pare dolaze u klub pojavio se, prvo ulozio nekih 100 hiljada u pomocni i postao vlasnik kluba. Gdje je bio sve godine prije toga? Gospodin kojeg su docekali milioni na racunu, kad je otisao ostalo 10 hiljada, dugovi za sve i svasta, ekipa s 5 poraza u nizu, za sta god smo se borili na kraju popusili toliko je dobar bio. Koliko je dobar bio tjerali ga navijaci kao kera iz kluba. :wave:
Cuva Bog Zelju svog!
Stilic Semir unosi nemir!
Moj Zeljo

Zeljo92
Kontakt:

PostPostao/la Zeljo92 » 10 jul 2019, 19:08

Gledal neko tekmu protiv juniora? :D
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Manijaci19871921
Kontakt:

PostPostao/la Manijaci19871921 » 10 jul 2019, 19:12

HongKong WroteColonHajde ba sta balis vise. Eto nek je taj gospodin neki Zeljovac. Kad je osjetio da pare dolaze u klub pojavio se, prvo ulozio nekih 100 hiljada u pomocni i postao vlasnik kluba. Gdje je bio sve godine prije toga? Gospodin kojeg su docekali milioni na racunu, kad je otisao ostalo 10 hiljada, dugovi za sve i svasta, ekipa s 5 poraza u nizu, za sta god smo se borili na kraju popusili toliko je dobar bio. Koliko je dobar bio tjerali ga navijaci kao kera iz kluba. :wave:

Zeljovac godinama i dan danas idu. Puno vi oko Senada nije on prosla uprava. Almir gospodin i smekercina takodjer za sve i jednog trenutnog i za sve koji su prije njega bili. Smekercina i covjek za primjer. Sve sto govana poseres, odes pogledas stadion i pojedes. Njihov rad je i vidljiv i opipljiv. Njihov rezultat je vidljiv i opipljiv. Novaca i svog vremena su ulozili i nikad nece moci vratiti. Meni je dobraca majke mi moje u 4 ujutro odgovaro na mailove. Ovi retardi na 5 mailova konstruktivnih jos nikad nisu odgovorili. Vama odgovara ova tezga u Klubu koja se opet vratila i zazivjela. Otjerani ko kerovi? Ja koliko se sjecam desetine ljudi s juga povikivalo, citav stadion izvizdo jug, jel o tom ti?

Goosman
Kontakt:

PostPostao/la Goosman » 10 jul 2019, 19:14

Raonffa WroteColon
Već godinama mi preskačemo sredinu terena i počesto igramo duge lopte, još od vremena kada nas je Sablja vodio i kada smo doveli Lendrića.

To je funkcionisalo u vrijeme kada je u vrhu napada bio fudbalski čarobnjak Popović Lazar :cool:

admin
Site Admin
Kontakt:

PostPostao/la admin » 10 jul 2019, 19:26

Molim vas, Otvorite temu ‘stare uprave’ pa tamo pisite o postignucima i promasajima starih uprava. To je prica o istoriji I nema veze sa temom.

Ovdje mozete o aktuelnoj upravi, eventualno i o buducoj ako to ima veze sa oni sto ce se desavati u Zelji, o igracima, utakmicama, trenerima...

A sa ovim starim stvarno smarate i kvarite temu, to cemo uklanjati od sad.

plavousrcu
Kontakt:

PostPostao/la plavousrcu » 10 jul 2019, 19:28

Prvo polu 3:0 za "starane". Veseli, Zaim i Rama. Meni su ove utakmice samo da se istrce.

braco
Kontakt:

PostPostao/la braco » 10 jul 2019, 19:31

Raonffa WroteColonVeć godinama mi preskačemo sredinu terena i počesto igramo duge lopte, još od vremena kada nas je Sablja vodio i kada smo doveli Lendrića.

Imamo isto mišljenje, igra nam je godinama kur.čina i negledljiva. Uvijek ograničeni na jednog ili eventualno dva igrača koji će davat golove i to ti je to. Na to dodaš da negdje imaš i loše terene gdje realno nemaš uslove za neku igru.

admin WroteColonMolim vas, Otvorite temu ‘stare uprave’ pa tamo pisite o postignucima i promasajima starih uprava. To je prica o istoriji I nema veze sa temom.

Ovdje mozete o aktuelnoj upravi, eventualno i o buducoj ako to ima veze sa oni sto ce se desavati u Zelji, o igracima, utakmicama, trenerima...

A sa ovim starim stvarno smarate i kvarite temu, to cemo uklanjati od sad.

Džaba pišeš, opet će se kenjat o staroj upravi. Neki su se i registrovali zbog toga. Fino ih se zamoli ali ne yebe niko 2%.

admin
Site Admin
Kontakt:

PostPostao/la admin » 10 jul 2019, 19:35

Necu moliti nego brisem i banujem.

A ako zelite, temu otvorite, nemam nista protiv.

braco
Kontakt:

PostPostao/la braco » 10 jul 2019, 19:43

Prvih 11 protiv juniora:

Erić - Pavić, Kemo, Bogi, Stevanović - Alispahić, Bojo- Veseli, Ramović, Asim - Zajmović

plavousrcu
Kontakt:

PostPostao/la plavousrcu » 10 jul 2019, 19:48

Nema golova u drugom.

plavousrcu
Kontakt:

PostPostao/la plavousrcu » 10 jul 2019, 19:55

Eto ga 4:0. Ermin lijep gol dao i izasao. Ne vidim sta je u pitanju.

braco
Kontakt:

PostPostao/la braco » 10 jul 2019, 20:24

https://sportsport.ba/fudbal/prvi-tim-f ... ima/325515

Valjda nije nešto ozbiljno s Erminom

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 10 jul 2019, 20:26

Eto ga staklen ko Sinan
1921

Bezideja
Kontakt:

PostPostao/la Bezideja » 10 jul 2019, 21:54

Ja na Ermin uopce nisam racunao da ce igrati vise od pola sata. Jbga, to je realnost nazalost. Ono od koga ja ove sezone ocekujem najvise to je prije svega Veselinovic, Ramovic, Mujezinovic i Bojo. Ako neko bljesne od ove dvojice malaca sto su dosli dobro jeste.

Ono sto mene brine dalje to je pozicija napadaca. Mi s Krpicem necemo nikome moci dati gol. Posebno mislim na ove ekipe koje igraju evropu. Imamo takvu ekipu da nema nekih majstora koji bi njega pogodili u glavu ili nogu,a s druge strane on nije sposoban sam sebi napraviti priliku i uraditi nesto ozbiljno. Ovo sto sam do sad pratio na treninzima i ovim pripremnim utakmica, najslabija karika. Danas protiv ovih malaca on ne moze meda na kašiku.

Nadam se da cu napraviti gresku s ovim al Bogme ....
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Zeljo92
Kontakt:

PostPostao/la Zeljo92 » 10 jul 2019, 22:19

Bezideja WroteColonJa na Ermin uopce nisam racunao da ce igrati vise od pola sata. Jbga, to je realnost nazalost. Ono od koga ja ove sezone ocekujem najvise to je prije svega Veselinovic, Ramovic, Mujezinovic i Bojo. Ako neko bljesne od ove dvojice malaca sto su dosli dobro jeste.

Ono sto mene brine dalje to je pozicija napadaca. Mi s Krpicem necemo nikome moci dati gol. Posebno mislim na ove ekipe koje igraju evropu. Imamo takvu ekipu da nema nekih majstora koji bi njega pogodili u glavu ili nogu,a s druge strane on nije sposoban sam sebi napraviti priliku i uraditi nesto ozbiljno. Ovo sto sam do sad pratio na treninzima i ovim pripremnim utakmica, najslabija karika. Danas protiv ovih malaca on ne moze meda na kašiku.

Nadam se da cu napraviti gresku s ovim al Bogme ....

Nista ti nisi gledao, dokad mislis lagat i trolati temu?
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Bezideja
Kontakt:

PostPostao/la Bezideja » 10 jul 2019, 22:54

Ono sto sam zaboravio napisati, licno nisam zadovoljan nikako s ovim prelaznim rokom. Sezona pocinje za 10 dana, a mi nemamo rezervnog napadaca. U zadnjoj liniji smo u rosteru jako tanki. Ali opet treba sacekati pocetak sezona gdje cemo u prvi pet, sest kola vidjeti gdje smo i sta smo.

Da se mogao ovaj prelazni rok bolje odredati, mogao je itekako.
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Manijaci19871921
Kontakt:

PostPostao/la Manijaci19871921 » 11 jul 2019, 02:39

Dzevad Begic Dzilda nas brat!!!! Da ti se Allah dragi smuje i podari lijep Dzennet ti si to zasluzio nas brate. Da ti ukabuli sve dobre stvari, a mnogo ih je. Vjecno ce te Zeljovci spominjati!

Natrag na “FK Željezničar”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.