FK Željezničar

Moderator/ica: insider

konstantinos
Kontakt:

PostPostao/la konstantinos » 11 jul 2019, 03:08

Kako Vojvodine ima a nas nema. Mora da nas mrze i da je kamatarevic sredio da nas nema. Kao i sudije sto je sredjivao da sude kontra nas.[/quote]

Ljudi,Vojvodini umbro dresovi nisu original,siju ih i lepe u Srbiji...
SportVision!
Zeljini dresovi(kvalitet plus dizajn),jedno 3 puta bolji!!!

kerimatomic1921
Kontakt:

PostPostao/la kerimatomic1921 » 11 jul 2019, 09:26

Tuzan dan.

Never forget, never forgive.
“Nek’ crknu dusmani, mi smo najjaci.” - A.O.

UBIPITAR
Kontakt:

PostPostao/la UBIPITAR » 11 jul 2019, 09:59

konstantinos WroteColonKako Vojvodine ima a nas nema. Mora da nas mrze i da je kamatarevic sredio da nas nema. Kao i sudije sto je sredjivao da sude kontra nas.

Ljudi,Vojvodini umbro dresovi nisu original,siju ih i lepe u Srbiji...
SportVision!
Zeljini dresovi(kvalitet plus dizajn),jedno 3 puta bolji!!![/quote]

Vojvodini nije orginal a stoji na stranici,Želji orginal a ne stoji,kako majka mu stara,?
Za oba kluba dobavljač SPORTVISION,mi radili design (articoolisan) a dresove te radio(šivanje) No1.
Mi UMBRO očima vidjeli nismo.
A bum vidjeli design nove opreme.
Dezerter je vojni bjegunac, pripadnik neke vojne formacije koji bez naređenja napušta dužnost, položaj, najčešće u namjeri da se nikad ne vrati.

Dezerterstvo u pravilima vojne službe mnogih država predstavlja jedan od najtežih prekršaja discipline !

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 11 jul 2019, 10:40

Rahmet ti dusi Djilda :cry:
1921

Transfer1312
Kontakt:

PostPostao/la Transfer1312 » 11 jul 2019, 10:58

Ja se samo pitam otkud nekim navijačima pravo da oni traže ili odlučuju o dresovima. Imaš skupštinu uđi u klub , uđi u upravu ako imaš repe i odlučuj!
Navijač može biti nezadovoljan igrom ili nekim odnosom prema navijačima! ALI NIKO NEMA PRAVO DA KRITIKUJE IZBOR KLUBA ZA DOBAVLJAČA DRESOVA , KADA BUDE SE POVLAČILA CRTA onda možeš komentarisati. Nisu ljudi u klubu budale da uzimaju lošiju opciju pogotovo u ovoj situaciji. Kada budete imali dokaze o nepotizmu ili bilo kakvim nečasnim radnjama vezano za izbor novog dobavljaća obavijestite nas , a nagađanja da nešto nije ok i to bez ikakvih konkretnih dokaza je SRAMOTNO za ove tzv "navijače" . Ako hoćete pravite svoj klub , plaćajte Sportivisionu postavljajte koga hoćete za trenera , pola vas kao i vaš vođa igrate se FM i mislite da može proći! VI NISTE ŽELJO i NIKAD NEĆETE BITI!

Misle se likovi igrat FM sa našim klubom MRŠŠŠ!!!

Tristan10
Kontakt:

PostPostao/la Tristan10 » 11 jul 2019, 11:23

Navijac gleda sam dres i komentarise. Njega toliko ne interesuje financijski model iza toga. Navijaci svih klubova to rade. Jos nismo dres ni vidili ali mozemo porediti po slicnim dresovima i normalno da nisam zadovoljan. Ali to je sporedna stvar, ne igraju dresovi niti je toliko bitno. Nase je da podrzimo klub.

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 11 jul 2019, 11:34

Bolje i placati nego da ti neko uzme Fan Shop i ono sto je tvoje jer ces nositi njegove dresove. Ali, necu na danasnji dan da razglabam o ovakvim stvarima dok sve ne prodje.
1921

Bezideja
Kontakt:

PostPostao/la Bezideja » 11 jul 2019, 11:37

Tako je! Sve nam sutra objasni sta i kako. Cudo nisi vec u klubu a takav potencijal fakat?
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

lijevapolutka
Kontakt:

PostPostao/la lijevapolutka » 11 jul 2019, 11:38

A kako će uzeti fan shop? Na koji način? Jel nam sportvision uzeo fan shop? Ako može neko da objasni

Zeljo92
Kontakt:

PostPostao/la Zeljo92 » 11 jul 2019, 11:39

Bezideja WroteColonTako je! Sve nam sutra objasni sta i kako. Cudo nisi vec u klubu a takav potencijal fakat?

@Admin, daj rijesi ovog imbecila, mucno je njegove postove citati
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 11 jul 2019, 11:46

lijevapolutka WroteColonA kako će uzeti fan shop? Na koji način? Jel nam sportvision uzeo fan shop? Ako može neko da objasni

Iznajmit ce nas FanShop na nekoliko godina.

@Bezideja nemam namjeru da se raspravljam tako da mene zaobidji. Imam pravo da kazem sta mislim nikog ne vrijedjam od vas.
1921

lijevapolutka
Kontakt:

PostPostao/la lijevapolutka » 11 jul 2019, 11:50

LjoZee WroteColon
lijevapolutka WroteColonA kako će uzeti fan shop? Na koji način? Jel nam sportvision uzeo fan shop? Ako može neko da objasni

Iznajmit ce nas FanShop na nekoliko godina.

@Bezideja nemam namjeru da se raspravljam tako da mene zaobidji. Imam pravo da kazem sta mislim nikog ne vrijedjam od vas.

Mislim da je to nemoguće. Koliko mi je poznato da bi to trebala skupština da aminuje jer je riječ o firmi koja posluje u okviru našeg kluba

Manijaci19871921
Kontakt:

PostPostao/la Manijaci19871921 » 11 jul 2019, 11:53

Navijacine danas je 11 juli, smirite malo tenzije.
Ne vidim da iko spomenu Djildu u svom postu, da oda pocast nasem heroju. Kod PMF danas ce se okupiti Manijaci kao i svake godine, svako ko moze trebao bi doci.

bhsport
Kontakt:

PostPostao/la bhsport » 11 jul 2019, 12:01

DZEVAD BEGIC DZILDA da si samo danas tu, da na svoj nacin pokazes sta je jedinstvo navijaca FK Zeljeznicar.
Da ove odmetnike povaljas kao sto si povaljao zvezdase u fontani.
Da si samo tu Dzilda, sve bi bilo drugacije
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

HIV = Haris Internet Virus

Corinne Diacre - prof. fudbala

Bezideja
Kontakt:

PostPostao/la Bezideja » 11 jul 2019, 15:43

U koliko je sati utakmica u subotu Hrasnica??
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

braco
Kontakt:

PostPostao/la braco » 11 jul 2019, 15:52

18:30

irfo
Kontakt:

PostPostao/la irfo » 11 jul 2019, 16:53

NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

plavousrcu
Kontakt:

PostPostao/la plavousrcu » 11 jul 2019, 17:05

irfo WroteColonhttps://sportsport.ba/fudbal/dobre-vijesti-za-fk-zeljeznicar-ermin-zec-nije-povrijeden/325618

covjek izaso iz predostroznosti, a nastala kuknjava juce :crazy:

Dobro je hvala Allahu. Vjerovatno je osjetio bol neku i odmah izasao. Iskusan igrac da ne bi silio. Prosao pripreme bez povrede a sigurno ih Amar nije mazio na treninzima. Kod nas se pojedinci raduju ako nam se ko povrijedi da mogu srati eto sta sam vam rekao. Povrede su sastavni dio sporta, pogotovo kod starijih igraca, ali evo nama se Daca povrijedi. Mlad, pun snage i odlican bio na pripremama.

irfo
Kontakt:

PostPostao/la irfo » 11 jul 2019, 17:07

plavousrcu WroteColon
irfo WroteColonhttps://sportsport.ba/fudbal/dobre-vijesti-za-fk-zeljeznicar-ermin-zec-nije-povrijeden/325618

covjek izaso iz predostroznosti, a nastala kuknjava juce :crazy:

Dobro je hvala Allahu. Vjerovatno je osjetio bol neku i odmah izasao. Iskusan igrac da ne bi silio. Prosao pripreme bez povrede a sigurno ih Amar nije mazio na treninzima. Kod nas se pojedinci raduju ako nam se ko povrijedi da mogu srati eto sta sam vam rekao. Povrede su sastavni dio sporta, pogotovo kod starijih igraca, ali evo nama se Daca povrijedi. Mlad, pun snage i odlican bio na pripremama.

Bas tako, povrede su proslost, ovu sezonu ce da pokaze kakav je znalac :opaopa:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Alipasino
Kontakt:

PostPostao/la Alipasino » 11 jul 2019, 17:12

Sta mislite igracki skim se mozemo onako od oka poredit.Ja mislim da nismo odavno imali gori sastav.Najbolja 2 igraca rizik od povreda,odbrana tanka od Bogija pa do bekova.Krpic jedino spic totalno van forme i dodas li krila Zec Zaim mislim da smo tu oko 5-7 mjesta.Govorim igracki.Ako nas zaobidju povrede budemo imali srece, ostale krenu pehovi onda bi mogli izganjat Evropu.Za titulu nema mjesta ako je osvoje to ce bit iznenadjenje sezone.Ko misli drukcije nek mi malo otvori oci.Za ove nove nemogu nista rec nisam ih gledo.

Natrag na “FK Željezničar”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.