NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

combe
Kontakt:

PostPostao/la combe » 11 jul 2019, 23:31

combe80 WroteColonBorba za premijer ligu pa vi vidite...

Jest ako dovedemo jos najmanje 5-6 igraca i golmana. Jos jedan stoper, jedan bek, najmanje 2 vezna, jedan spic, jedan krilo/spic i golman.
Ne napada se moj combicu PL sa 11 igraca. Tokom prvenstva jaka klupa rjesava stvari radi povreda i kartona.
Mozes pricat sta hoces al ti se od juniora mozes oslonit samo na Aljkanovica i donekle Hasuku ostalo sve tankosava.
Tebi sat za startnih 11 fale jedan vezni i spic, fakticki da nemas spacne rezerve.

combe80
Kontakt:

PostPostao/la combe80 » 11 jul 2019, 23:43

Doce Combe jos najmanje cetri igraca ba... nemoj pljuvat dzaba a ovoliko lijepog se desilo... nisi ni bio dole da vidis koja atmosfera i ljepota... ljudi rade jaro nemozes se posrat po tome.... suti gledaj i uzivaj hvala bogu pa se Ensar ufatio posla snjim i radna grupa pa Piska pa ostali... Hvala im, nemoj pljuvat dzaba sta ce mislit drugi svijet da je teska katastrofa a nije... sta ce mislit igraci sto procitaju te tvoje gluposti i od drugih sto pljuju.a ti igraci nama trebaju doci... Nije fer stvarno.... budemol muljali i prodavali onda pljuj sad se okrenuli skroz imas i Esu u klubu.

Nemoj da odem sa ovog foruma i nikad vise nedodjem jeste negativu prosuli

Pajo59
Kontakt:

PostPostao/la Pajo59 » 12 jul 2019, 00:29

Combeeee,pravac Tuzla,na psihijatriju jaro,ja djaba predjo okean nebili skonto koje Combe na skupstini pa corak ali hajde nece se...pa ti si jarugo beznadezan slucaj,pusti ba nas Zvjezdase da malo disemo,pa tebi nista nevalja a na skupstini ko pickica se usutio i uzimao iz kontesta sta ti stima.....**** od Zvijezde

combe
Kontakt:

PostPostao/la combe » 12 jul 2019, 07:32

Hvala sto me pratis. A nadoces ti ko i ostali pa ces na polusezoni govorit bio si sve u pravu.
Tako i oni 2-3 mjeseca su protiv mene i onda po starom dobrom obicaju "combe je sve bio u pravu".
Nema na ovoj nasoj temi ko to na kraju nije rekao.

Trener znaci lagano. Do kraja mjeseca bi mogao uletit neki teletabis tipa Remetic, Hadzic i sl. Mozda cak i Mile.

combe80
Kontakt:

PostPostao/la combe80 » 12 jul 2019, 08:13

Nemudruj sila trener je u opticaju a u ostalom sta fali Hadzicu lik mlad ambiciozan vodio uspjesno Crnjarevo ili kako se vec zovu. Pozitivnija prica nije bila vec pet godina stari moj treba to podrzati ova generacija ljudi moze promijeniti Zvijezdu.

Cekaj samo da vidis koji jos igraci dolaze nebi ti Salkan bolan dosaao da nije rijec za borbu za prvo mjesto. Dva najbolja krila lige imas beka lige imas i stopera lige imas. Osam igraca si uspio zadrzati...Pa gdje to ima ba... dace 60 golova u sezoni

Nato veznjak je u pregovorima... najbolji u ligi i malo fali da dodje

20.07. Subota prijateljska protiv Samca u 17:00 u Samcu

drakensang
Kontakt:

PostPostao/la drakensang » 12 jul 2019, 09:34

combe WroteColonHvala sto me pratis. A nadoces ti ko i ostali pa ces na polusezoni govorit bio si sve u pravu.
Tako i oni 2-3 mjeseca su protiv mene i onda po starom dobrom obicaju "combe je sve bio u pravu".
Nema na ovoj nasoj temi ko to na kraju nije rekao.

Trener znaci lagano. Do kraja mjeseca bi mogao uletit neki teletabis tipa Remetic, Hadzic i sl. Mozda cak i Mile.

Ala imas info dobre.. Ja sam nacuo da je Rema ozbikjno zagrizao i da hoce da preuzme zvijezdu, msm cak da je to i saopatio ljudima.iz uprave
1981

combe80
Kontakt:

PostPostao/la combe80 » 12 jul 2019, 09:42

Jest zagrizo al nece on bit trener.

combe
Kontakt:

PostPostao/la combe » 12 jul 2019, 10:28

combe80 WroteColonNemudruj sila trener je u opticaju a u ostalom sta fali Hadzicu lik mlad ambiciozan vodio uspjesno Crnjarevo ili kako se vec zovu. Pozitivnija prica nije bila vec pet godina stari moj treba to podrzati ova generacija ljudi moze promijeniti Zvijezdu.

Cekaj samo da vidis koji jos igraci dolaze nebi ti Salkan bolan dosaao da nije rijec za borbu za prvo mjesto. Dva najbolja krila lige imas beka lige imas i stopera lige imas. Osam igraca si uspio zadrzati...Pa gdje to ima ba... dace 60 golova u sezoni

Kojem opticaju druze danas je 12.07. znaci manje od mjesec a ti nemas trenera.
A u pravu si Hadzicu nista ne fali, ima sve(licencu) sto nasim treba. To je dovoljno. Kod tebe su moj druze svi NATO. Tog stopera ko naseg(Jazvina-momak je dobar igrac) imas bar jos 4-5 u ligi a ti kazes najbolji. Previse si subjektivan ili slabo pratis ligu.

combe80
Kontakt:

PostPostao/la combe80 » 12 jul 2019, 10:39

Hadzic combicu nema licence... daleko bolji trener je u opciji jos pa vidicemo

HeliosIzDomzala
Kontakt:

PostPostao/la HeliosIzDomzala » 12 jul 2019, 10:40

combe WroteColon
combe80 WroteColonNemudruj sila trener je u opticaju a u ostalom sta fali Hadzicu lik mlad ambiciozan vodio uspjesno Crnjarevo ili kako se vec zovu. Pozitivnija prica nije bila vec pet godina stari moj treba to podrzati ova generacija ljudi moze promijeniti Zvijezdu.

Kojem opticaju druze danas je 12.07. znaci manje od mjesec a ti nemas trenera.
A u pravu si Hadzicu nista ne fali, ima sve(licencu) sto nasim treba. To je dovoljno. Kod tebe su moj druze svi NATO. Tog stopera ko naseg(Jazvina-momak je dobar igrac) imas bar jos 4-5 u ligi a ti kazes najbolji. Previse si subjektivan ili slabo pratis ligu.

Devedžić je za Jazvina Maldini. Ako je on najbolji štoper lige onda ostali igraju boćanj. Pa za tog frajera je 5 ljudi zvalo prošle godine da dodje u TOŠK, on spreman i ima kilograma ko malo bolji rekreativci.

combe80
Kontakt:

PostPostao/la combe80 » 12 jul 2019, 10:44

Ja kako vidim samo Tosk se nesto pojacao ostalo teske sabanije tako da je Zvijezda favorit za prvo mjesto.

combe80
Kontakt:

PostPostao/la combe80 » 12 jul 2019, 10:59

Vadi nas Salko extra pojacanje vidio ga juce... sila lik pravi profesionalac kao Ronaldo... taj ce se golova nadavat jaranike zapamtite a namjestit ce preko dvadeset.

Jedino sto mu nevalja je ime neko starinsko ostalo TOP

HeliosIzDomzala
Kontakt:

PostPostao/la HeliosIzDomzala » 12 jul 2019, 11:07

combe80 WroteColonJa kako vidim samo Tosk se nesto pojacao ostalo teske sabanije tako da je Zvijezda favorit za prvo mjesto.

TOŠK se pojačao ali ne napadamo prvo mjesto, iskreno bi volio da to bude zvijezda. Ali nije to tako sjajni ko što ti kažeš, golman mlad talenat jest al da je top nije, Jazvin stoper da ne ponavljamo opet, Devedžić jest dobar igrač al nije u tosku odigrao 2 utakmice, prije toga bio povrijeđen dugo, taj Salko je pregovarao sad i s toskom i deset ekipa, samo pare gleda, al je budala 5x veća od Travančića. Daj bože da napadnete tu premijer ligu al s ovim za sad, ne možete ni jednog igrača nazvati TOP. Plus ako neki osrednji trener dodje ko što se priča da hoće...

combe80
Kontakt:

PostPostao/la combe80 » 12 jul 2019, 11:12

Neide u premijer ligu top igrac vec top kolektiv i Zvijezda ce ga imat... Kad na polusezoni budemo prvi okuoit ce se masa privrednika i ako treba jos ce mo se pojacat.

Extra prica se pravi...

vijestifriske
Kontakt:

PostPostao/la vijestifriske » 12 jul 2019, 11:14

HeliosIzDomzala WroteColon
combe80 WroteColonJa kako vidim samo Tosk se nesto pojacao ostalo teske sabanije tako da je Zvijezda favorit za prvo mjesto.

TOŠK se pojačao ali ne napadamo prvo mjesto, iskreno bi volio da to bude zvijezda. Ali nije to tako sjajni ko što ti kažeš, golman mlad talenat jest al da je top nije, Jazvin stoper da ne ponavljamo opet, Devedžić jest dobar igrač al nije u tosku odigrao 2 utakmice, prije toga bio povrijeđen dugo, taj Salko je pregovarao sad i s toskom i deset ekipa, samo pare gleda, al je budala 5x veća od Travančića. Daj bože da napadnete tu premijer ligu al s ovim za sad, ne možete ni jednog igrača nazvati TOP. Plus ako neki osrednji trener dodje ko što se priča da hoće...

Jako realno razmisljanje. Svaka cast. Al nas je malo ovdje realnih. Slazem se za jazvina stopera. Kakbih stopera ima u ligi on je mozda od 10-12 mjesta po kvaliteti. Ko prati ligu zna. Za jazvina spica extra igrac al kolilo cw sa svojom glavom izdrzati upitno. Jos ako dodjw trener koji nemoze uspostavit svoj autoritet takvim igracima ode sve...
sve za nasu zvijezdu !!!!!

combe
Kontakt:

PostPostao/la combe » 12 jul 2019, 11:19

Ne lupaj gluposti. Kao prvo treba nam golman jer ovo djete mora sa nekim djelit minutazu. Po meni jedino je Antisa mozda i najbolji bek lige. Ovi ostali nasi igraci su tu negdje sa ostatkom lige, ovim malo boljim ekipama.
Dva krila nisu losa ali Jazvin je ptica sto se moze vidjet po broju klubova u zadnje vrijeme. Reko sam on ako Novu godinu u Gradačcu doceka ja go kroz carsiju.
Dzej extra pricu pravi baci Boze kamen i nemoj profulat.
Combe ti nas sramotis kod svijeta sa ovim glulpostima sto izvaljujes.

combe80
Kontakt:

PostPostao/la combe80 » 12 jul 2019, 11:33

Uhhh nesto se suska da bi mogo se imenovat trener iduce sedmice od tad krece dernjava.... :opaopa: :opaopa: :opaopa:

Cevap
Kontakt:

PostPostao/la Cevap » 12 jul 2019, 11:49

combe80 WroteColonUhhh nesto se suska da bi mogo se imenovat trener iduce sedmice od tad krece dernjava.... :opaopa: :opaopa: :opaopa:

Da smo ga imenovali u petak 9.8. Može on to odradit do utakmice u Bihaću za jedan dan

Eh moj combe zivi bili pa vidili zivi bili pa vidili.

JohnDoe
Kontakt:

PostPostao/la JohnDoe » 12 jul 2019, 13:09

combe80 WroteColonUhhh nesto se suska da bi mogo se imenovat trener iduce sedmice od tad krece dernjava.... :opaopa: :opaopa: :opaopa:

Combe kralju, ti si fascinantan. :rol:
FGR !

Ponovo
Kontakt:

PostPostao/la Ponovo » 12 jul 2019, 14:54

Tako iza svake sedmice ima iduca,ne blatim ni radnu grupu ni upravu,ali prvo se trebao trener naci da sastavlja sebi ekipu,ovako ve doci neki trener i pola igraca nece uvoditi dok ne bude morao,opet svaka cast za ove igrace,ali mislim da trener treba praviti ekipu,ne znam gdje je zapelo oko Igora Mitica,jednog od legendi kluba ne dovesti za trenera

Natrag na “Prva liga FBiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.