2019-20 NBA Preseason

Where amazing happens.

Moderatori/ce: CashMan,KK_Bosna,BernardBarnjak,Epidaurus,kad_kako,Pasha

camparinho
Kontakt:

PostPostao/la camparinho » 12 jul 2019, 09:25

JHam WroteColon
camparinho WroteColon
JHam WroteColonAko bi poslali WB u Miami, propali bi im drugi pikovi Miamia koje OKC, koje ce dobiti prije ovih HOU cini mi se...I ovako MIA nece u lutriju e jos da su im dali WB, jbg..

Nisam vidio ponudu Miamia iskreno, ali su pojedini novinari na twitteru objavili da je mnogo bolja bila od Miamia. Npr ako su im davali iste pickove kao Houston + mozda jos jedan koji je nezasticen tipa u 2022. Vise bi ti se isplatilo. Morey moze i ovu dvojicu kroz koju godinu moze obrnut u nesto sto ne znaci da ce to i uradit.

Btw. da tebe pitam, sta je sa Bealom u Den jel to neki dogovor ili samo nagadjanja posto vjerujem da si od mene obavjesteniji sto se njih tice

I left out Thunder's Jerami Grant deal with Denver: OKC has acquired EIGHT first-round picks since draft night: 2020: Denver (1-10), 2021: Miami; 2022: LAC; 2023: Miami (1-14), 2024: LAC; 2024: Houston (1-14); 2026: LAC; 2026: Houston (1-4). To je problem sto nije otisao u MIA, jer ne mogu im uzeti 2022. pik jer vec imaju 2021 i imaju MIA 2023, tako da poslovanje s MIA ne bi moglo biti za pikove prve runde, a samim tim bi i slabiji pikovi bili kad bi ovi imali WB i Jimmya.

A za Beal-a, ne znam, citam od ovih sto pisu recimo na DenverStiffs, neki spominju kao igraca koji bi nam dobro dosao, negdje se uleti sa "cekajte da dovedemo Beal-a", ili tako nesto, ali osim onog fuš insidera niko nije napisao nesto konkretno...A s obzirom kako u zadnje vrijeme Denver posluje, ne bi me cudilo ni samo da izleti Woj sa Beal i Griffin u Denver, Millsap, Plumlee, Juancho, Beasley, Harris, pikovi u WAS i DET...Toliko sute oko svega da ne znam kad je zadnji put se desilo da neki "rumor" oko Denvera koji se pojavi bude i istinit...

To kad bi uradili bi strasan posao bio. Kako Beal tako i Griffin. Realno je Griffin dobar upgrade na svim mjestima gdje treba osim mozda defanzivno nad Millsapom, a npr moze se ponekad i odmorit Jokic sto se tice kreiranja za druge od strane visokih Denvera. Beal je po meni perfektan fit za Denver, a i fali vam jedan all star level volume suter, igrac koji ima 25 poena u rukama. Vec su mi favorit da prvi zavrse na zapadu u RS bez ikakvih izmjena sa njima bi mi bili favorit da izadju sa zapada. Imam dvije zelje za veliko finale : Houston-neko ala Charlotte i Denver-Phila. To bi bilo finale za sva vremena po nekom mom skromnom misljenju. Bas ocekujem breakout sezone pojedinih igraca oba tima.
#RUNASONE

JHam
Kontakt:

PostPostao/la JHam » 12 jul 2019, 09:27

A ili ce ostati na ovom gdje su sad ili ce biti bas neki Woj Bomb do pocetka sezone...Nema se vise prostora, cini mi se ispod 2mil, imas prazan roster spot i 2 igraca na 2 way ugovorima. Pun qrac mladih koji nece dobiti dovoljno minuta ako ostanu kod nas, tako da rjesavanje od pojedinaca me ne bi cudilo, a imas i ugovore s kojima mozes popuniti trade za nekog all-stara za upariti s Murrayem i Jokicem..Ce da vidimo

filip13
Kontakt:

PostPostao/la filip13 » 12 jul 2019, 09:47

amerosm WroteColonNajjači komentar za trade :rol: :rol:

I hope the trade includes the Thunder sending another basketball

:mrgreen:

Chinaglia
Kontakt:

PostPostao/la Chinaglia » 12 jul 2019, 10:29

indijanac ce se na jedan nacin dobro uklopit u dantonijev run n gun sistem, a na drugi nece jer ne moze pogodit trojku

ako bude dobar, dantoniju treba dat jos jednu nagradu za trenera sezone
Zadnja izmjena: Chinaglia, dana/u 12 jul 2019, 10:31, ukupno mijenjano 1 put.
"If we want to express how do we want men to be in the future, we must say: we want them to be like Che. If we want to say how do we want our children to be brought up, we must say: we want them to be brought up in the spirit of Che."

Sarmelino
Kontakt:

PostPostao/la Sarmelino » 12 jul 2019, 10:31

Rakete ponovo najjace na zapadu, idemo po taj prsten posto chokera Paula vise nema
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

alemsa
Kontakt:

PostPostao/la alemsa » 12 jul 2019, 10:33

Donnie Darko WroteColonNije učinjena usluga nikome, već su ga dali onom ko je najbolje ponudio od par ekipa što su zainteresovane. Kakve crne usluge.

To što je neko fakat mislio da se ekipe redaju da im ponude 2 mlada igrača i 7 pikova je druga stvar.

Covjek sko je demand a trade u neku ekipu to se obicno ispuni, eto ti i sa AD i Georgeom itd. Heat ga je htio covjek htio Hou, izasli mu i u susret za sve godine.
Kawhi Leonard jedan je od nas

DeShaun Watson babo #4

NEZALAGANJE
Kontakt:

PostPostao/la NEZALAGANJE » 12 jul 2019, 10:35

alemsa WroteColonGrc vrc @neza malo prc

Dobismo WB za CP :urnebes: :urnebes: :tokralju:

Ja sam ti od srca ovo zelio. :lol: :lol: :lol:

Pa kakav ce to sou da bude,sunce ti poljubim. :rol: :rol:

Definitivno ovo nije potez koji ce vas pribliziti tituli,ali vas zato nema na mapi kad Harden pocne padati,jer ste dali sve pikove,grcko!! :urnebes:

kontrasviju
Kontakt:

PostPostao/la kontrasviju » 12 jul 2019, 10:40

Ja fakat ne kontam šta GSW planira uraditi sa klupom, moguće je da čekaju neki buyout. Ovo sad je definitivno najlošija klupa među ekipama koje se bore za PO na Zapadu.
Burks, Looney, Robinson III, Spellman, McKinnie :shock:
1921
31.08.2019. Željezničar - Sarajevo 5:2
6x - Premijer Liga BiH, 6x - Kup BiH, 3x - Superkup BiH, 1x - Prvenstvo Jugoslavije, 1x - Prvenstvo NRBiH

alemsa
Kontakt:

PostPostao/la alemsa » 12 jul 2019, 10:47

NEZALAGANJE WroteColon

Definitivno ovo nije potez koji ce vas pribliziti tituli,ali vas zato nema na mapi kad Harden pocne padati,jer ste dali sve pikove,grcko!! :urnebes:

Aha sta ima, sta si ono rekao nea snse da ces dobit ista za CP, nece ga niko, isto ko za Ryana pa pusenje lule :rol:

Za CP dobijes WB direkt :urnebes: Ogroman upgrade u svakom slucaju

Sad Capelu i Gordona za trecu zvijezdu :kafa:

DeShaun Watson babo #4

kontrasviju
Kontakt:

PostPostao/la kontrasviju » 12 jul 2019, 10:49

alemsa WroteColon
NEZALAGANJE WroteColon

Aha sta ima, sta si ono rekao nea snse da ces dobit ista za CP, nece ga niko, isto ko za Ryana pa pusenje lule :rol:

Nemate više pikova, vi ste završili sa trejdovima.
1921
31.08.2019. Željezničar - Sarajevo 5:2
6x - Premijer Liga BiH, 6x - Kup BiH, 3x - Superkup BiH, 1x - Prvenstvo Jugoslavije, 1x - Prvenstvo NRBiH

alemsa
Kontakt:

PostPostao/la alemsa » 12 jul 2019, 10:51

camparinho WroteColon@alem
Ma vala za ovakva 4 picka (tehnicki samo u 24 i 26 neces imat pick) mi je i super trade.

Vala ne znam samo sto su ovo uradili iz OKC, ako su npr mogli plate poklopit sa Heatom dobili bi bolje nesto sto posto

Pa normalno, sta sam ti rekao

Dobio si WB bez da si dao Capelu, Gordona ili Tuckera. Nego samo CP, za kojeg si realno mogao dobit samo lose ugovore, predobro si prosao, sta bi da si odradio s&t za Butlera ne bi imao pola ekipe

DeShaun Watson babo #4

IlCapitano
Kontakt:

PostPostao/la IlCapitano » 12 jul 2019, 10:53

alemsa WroteColon
NEZALAGANJE WroteColon

Čekaj ti stvarno slaviš ovo kao neku ogromnu pobjedu?

Uzeli ste gori ugovor, dobili igrača koji je malo bolji, ali daleko gori fit i još 2 picka i 2 zamjene. Čuj ogroman upgrade :facepalm:

Presti :bow:

Okrenuće sad i CP-a u Miami za Dragića i dva kraća ugovora od njega, možda čak još jedan pick okrenuti jer je Miami očajan za drugom zvijezdom.
Gary Neville:"Del Piero is the greatest player I have ever played against, he twisted me incredibly."

Moggi:"Juve have once again become the excuse of losers, as in 2006."

★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★

wobly92
Kontakt:

PostPostao/la wobly92 » 12 jul 2019, 10:58

Završi se i ova era, žalosno...

slika

Ali je smiješno da su im već ovdje pa čak i na slikama trebale dvije lopte u rukama, izgleda da su u OKC znali nešto.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

kokuz
Kontakt:

PostPostao/la kokuz » 12 jul 2019, 11:00

Lolll

Kakvi mozgovi morate biti da ne ocekujete prilagodbu dvojice top 10 igraca lige :salut: :tokralju:

za krticu paula dobijes wb-a :bow:

Nevjerovatan posao hjustona, strasno.. po meni su s ovim odmah uz lal i lac sto se tice sansi za prsten..
West : lbj - davis / pg - kawhi / wb - harden :ljepota:
Da te volim duša zna, draga moja BiH

Gracias, Iker! Grande Capitán! Najveći svih vremena!

camparinho
Kontakt:

PostPostao/la camparinho » 12 jul 2019, 11:08

alemsa WroteColon
camparinho WroteColon@alem
Ma vala za ovakva 4 picka (tehnicki samo u 24 i 26 neces imat pick) mi je i super trade.

Vala ne znam samo sto su ovo uradili iz OKC, ako su npr mogli plate poklopit sa Heatom dobili bi bolje nesto sto posto

Pa normalno, sta sam ti rekao

Dobio si WB bez da si dao Capelu, Gordona ili Tuckera. Nego samo CP, za kojeg si realno mogao dobit samo lose ugovore, predobro si prosao, sta bi da si odradio s&t za Butlera ne bi imao pola ekipe

Strasan trade.

Od ovih sto hejtaju, samo @nez ima postovanje od mene, posto momak/covjek zna. Ostali koji su ubijedjeni da je ovo los trade su izgoreni. Jel bolje tradeat Paula za nekog u rangu Tylera Johnsona i ekipe ili za Westbrooka. Kakav god da je i kakvi god da su mu triple doublovi on ih i dalje biljezi. Moze biti strasan fit i ne zaboravimo ovaj put on dolazi Hardenu u ekipu, a koliko sam upoznat on sa tim nece imati problem, navodno je mnogo bolji i prisniji sa Hardenom nego tipa sa Durantom sto je ikad bio.
#RUNASONE

SiamoNoi
Kontakt:

PostPostao/la SiamoNoi » 12 jul 2019, 11:08

Westbrook u Houston.Šteta.Nadao sam se da bi mogli osvojit ove sezone.
#nožuzubima
#pintuseffect
#olujasaistoka
#mirišenatitulu

Sarmelino
Kontakt:

PostPostao/la Sarmelino » 12 jul 2019, 11:18

alemsa WroteColon
NEZALAGANJE WroteColon

Kakav denial :rol: Ide se po tu titulu.
puške pucaju lete duhovi

BosniaBoston
Kontakt:

PostPostao/la BosniaBoston » 12 jul 2019, 11:25

Aleme mjenjaj profilnu
Leo Messi-2009,2010,2011,2012,2015,2019 Best Player of the year

Sarmelino
Kontakt:

PostPostao/la Sarmelino » 12 jul 2019, 11:28

Najjaci duo lige. 16-3 PO
puške pucaju lete duhovi

NEZALAGANJE
Kontakt:

PostPostao/la NEZALAGANJE » 12 jul 2019, 11:38

alemsa WroteColon
NEZALAGANJE WroteColon

Ne kontas ti,volis vrtiti svoju pricu. ;)
Jedan los ugovor,za drugi los,ne znaci da si ista dobro uradio.OK,mali upgrade u odnosu na Paula,koji ti nece znaciti titulu,a dao si pikove plus Westbrook ima godinu dana duzi ugovor od Paula i vec nekoliko operacija na svom koljenu.Ostalo sam saberi.Stice te misao kao i kod Paula kad smo svi pisali,a ti se pravio lud.

Ali jedvaaa cekamm souuuu :lol: :lol: :lol:

Natrag na “NBA”

Trenutno korisnika/ca: alemsa, IlCapitano, JHam, L-Train i 3 gosta.