2019-20 NBA Preseason

Where amazing happens.

Moderatori/ce: CashMan,KK_Bosna,BernardBarnjak,Epidaurus,kad_kako,Pasha

dark44
Kontakt:

PostPostao/la dark44 » 12 jul 2019, 11:44

Pa dobro ako vide da ne ide mogu trade i WBa i Hardena za neke pikove i nece biti puno na gubitku a s druge strane veće su šanse za titulu

NEZALAGANJE
Kontakt:

PostPostao/la NEZALAGANJE » 12 jul 2019, 11:47

camparinho WroteColon
Strasan trade.

Od ovih sto hejtaju, samo @nez ima postovanje od mene, posto momak/covjek zna. Ostali koji su ubijedjeni da je ovo los trade su izgoreni. Jel bolje tradeat Paula za nekog u rangu Tylera Johnsona i ekipe ili za Westbrooka. Kakav god da je i kakvi god da su mu triple doublovi on ih i dalje biljezi. Moze biti strasan fit i ne zaboravimo ovaj put on dolazi Hardenu u ekipu, a koliko sam upoznat on sa tim nece imati problem, navodno je mnogo bolji i prisniji sa Hardenom nego tipa sa Durantom sto je ikad bio.

Pazi nesto.Nema dileme da je ovo trenutni upgrade.Svako ko kaze suprotno laze,jer se CP3 raspao.

Medjutim,treba postaviti neka pitanja:Da li je ovo potez koji vam povecava sanse za titulu?Vjerovatno malo da,ali nedovoljno,po meni.
Zatim,kako ce se uklopiti on s Bradom?Westbrook nije CP3 da stoji u cosku i gleda kako ovaj dominira 60% posjeda.To budi siguran,jer on nije coskario jednom Durantu,a ne ovome.Trece,kako ce se uklopiti kad igra od lopte?Igra mu je u blagom padu,trojka mu je ocajna,a to je pod must u petorci HOU.

Znaci,da bi on bio uspjesan u HOU,MDA ce morati promijeniti stil igre malo,smanjiti usg% Hardenu da bi ovaj odrzao svoje.

U pogledu pikova,to nije samo 2 pika,vec mogucnost zamjene pika koju je HOU,cini mi se,imao sa MIA i LAC,te jos jedna mogucnost zamjene,koja ce se skoro sigurno desiti,jer je iza prjma Hardena u 2025oj.To su 4 pika 1.runde potencijalno.Nikako malo.

BosniaBoston
Kontakt:

PostPostao/la BosniaBoston » 12 jul 2019, 11:48

Sto bi volio da indijanci izbace žuto-ljubičasog žohara,uf bit ce show :kafa:

AshburtonG
Kontakt:

PostPostao/la AshburtonG » 12 jul 2019, 11:51

Ovdje medju pojedinima, niko ne moze napravit dobar deal, osim njihovih fransiza. To je najveci problem.

Ljudi su uzeli WB za faking 4.5 god starijeg CPa, koji nije vise ni sjena igraca od prije 5-6god, a dali jos 2 picka koji ce bit bukvalno iznad 25 mjesta. Pojacali se makar za 30%, i ljudima kao ne valja trade. :tokralju:

WB jest indijanac i krkan, meni jedan od najmrzih igraca lige, ali covjek je legitimni superstar i sigurno top 10 igrac, koji uz malu prilagodbu i smanjenje potrosnje moze bit itekako produktivan u HOU sistemu, a sto je najbitnije, svakako ce bit produktivniji od 90% karijere CPa tamo.

Pobogu, u cilju im je napad na titulu, ne rebuilding, pa da razmisljaju o tome sta za 3-4 godine. Tada ce Harden vec bit izlizana kopija samog sebe.

Epidaurus
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la Epidaurus » 12 jul 2019, 11:56

Ljudi zaboravljaju da je Russ ozbiljno grohno ove zadnje sezone i da nije bas najrealnija opcija da se taj pad ne nastavi. Lik nije ni u ludilu top 10 igrac lige, a kamoli superstar. Od Paula je bolji svakako al daleko je ovo od nekog ogromnog upgradea.
#MambaOut
#HalleLuka
#ShineonYoucrazyDiamond

SF6
Kontakt:

PostPostao/la SF6 » 12 jul 2019, 11:57

Jbt ljudi umalo nisu dali i Gordona i Capelu za Butlera a ovako dobise direktno WB za Cp3, i onda mi treba da pricamo je li dobar trade ili ne...

Previse se vala ovdje potcijenjuje WB. Nije najbolji fit ali nije bio ni CP3 koji je 10x losiji igrac. Cijenim da ce u Hou mnogo vise trcati tranziciju nego u OKC jer ce ovdje imati bolje saigrace da mu sire reket, a tu je znamo najjaci... vise laganih poena veca produktivnost itd. itd.

Sarmelino
Kontakt:

PostPostao/la Sarmelino » 12 jul 2019, 11:57

HOES MAD X24
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

NEZALAGANJE
Kontakt:

PostPostao/la NEZALAGANJE » 12 jul 2019, 11:57

AshburtonG WroteColonOvdje medju pojedinima, niko ne moze napravit dobar deal, osim njihovih fransiza. To je najveci problem.

Ljudi su uzeli WB za faking 4.5 god starijeg CPa, koji nije vise ni sjena igraca od prije 5-6god, a dali jos 2 picka koji ce bit bukvalno iznad 25 mjesta. Pojacali se makar za 30%, i ljudima kao ne valja trade. :tokralju:

WB jest indijanac i krkan, meni jedan od najmrzih igraca lige, ali covjek je legitimni superstar i sigurno top 10 igrac, koji uz malu prilagodbu i smanjenje potrosnje moze bit itekako produktivan u HOU sistemu, a sto je najbitnije, svakako ce bit produktivniji od 90% karijere CPa tamo.

Pobogu, u cilju im je napad na titulu, ne rebuilding, pa da razmisljaju o tome sta za 3-4 godine. Tada ce Harden vec bit izlizana kopija samog sebe.

Mislis da ce pikovi biti tako visoki u periodu poslije prajma Hardena i Westbrooka?Razmisli 2 puta. ;)

I ok,napadaju ljudi titulu(iako je ovo po meni nedovoljno,ali hajde),a sta ako je ne osvoje poslije 2-3 godine?Ni mladih igraca,ni pikova.Morey konstantno vuce all in poteze,kad tad ce to doci na naplatu.

AtlaZ

PostPostao/la AtlaZ » 12 jul 2019, 11:59

CP3 od grada andjela do...Oklahome :tokralju: :tokralju: :tokralju: Boli te qurac majstore, makar si pun ko brod hahaha.

Daj vracajte fransizu u Seattle. Sad definitivno nema nikakvog razloga da ostaje u yebenoj Oklahomi! :pray:

BosniaBoston
Kontakt:

PostPostao/la BosniaBoston » 12 jul 2019, 12:00

Epidaurus WroteColonLjudi zaboravljaju da je Russ ozbiljno grohno ove zadnje sezone i da nije bas najrealnija opcija da se taj pad ne nastavi. Lik nije ni u ludilu top 10 igrac lige, a kamoli superstar. Od Paula je bolji svakako al daleko je ovo od nekog ogromnog upgradea.

Sutao je tricu oko 30% dok mu je svaka bila iz driblinga,sad kad ima hardena imat ce otvorenih i narast ce to na respektabilnih 33-35%.A i odlican je passer i odbrambeni kad to zeli.Ukoliko je prestao sa budalesanjem,bit ce velik upgrade.
P.S naravno da neizostavim vracanje slobodnih na stari nivo

L-Train
Kontakt:

PostPostao/la L-Train » 12 jul 2019, 12:02

NEZALAGANJE WroteColon
AshburtonG WroteColonOvdje medju pojedinima, niko ne moze napravit dobar deal, osim njihovih fransiza. To je najveci problem.

Mislis da ce pikovi biti tako visoki u periodu poslije prajma Hardena i Westbrooka?Razmisli 2 puta. ;)

I ok,napadaju ljudi titulu(iako je ovo po meni nedovoljno,ali hajde),a sta ako je ne osvoje poslije 2-3 godine?Ni mladih igraca,ni pikova.Morey konstantno vuce all in poteze,kad tad ce to doci na naplatu.

A jbga stari ima bradu u primeu,mora povlaciti all in poteze nema mu druge.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Epidaurus
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la Epidaurus » 12 jul 2019, 12:06

BosniaBoston WroteColon
Epidaurus WroteColonLjudi zaboravljaju da je Russ ozbiljno grohno ove zadnje sezone i da nije bas najrealnija opcija da se taj pad ne nastavi. Lik nije ni u ludilu top 10 igrac lige, a kamoli superstar. Od Paula je bolji svakako al daleko je ovo od nekog ogromnog upgradea.

Sutao je tricu oko 30% dok mu je svaka bila iz driblinga,sad kad ima hardena imat ce otvorenih i narast ce to na respektabilnih 33-35%.A i odlican je passer i odbrambeni kad to zeli.Ukoliko je prestao sa budalesanjem,bit ce velik upgrade.

33-35% za tricu je daleko od respektabilnog u danasnjoj ligi. Cak mu je i onaj njegov sut blizu linije slobodnih dozivio ozbiljan pad ove sezone. Slobodna da ne pominjem.

Odlican odbrambeni nije nit je ikad bio, cak je blizi rupi nego odlicnom defanzivcu. Taj mit je valjda postojao jer je eto atletican pa odma mora biti i odlican defanzivac. Sto se dodavanja tice vise je neki volume passer nego vrhunski dodavac tipa npr Brona pa i Paula. Puno je jos uvijek tu upitnika oko Wessa jer ako se proslogodisnji pad nastavi u jednakoj mjeri, onda nek je Rocketsima Bog na pomoci.
#MambaOut
#HalleLuka
#ShineonYoucrazyDiamond

NEZALAGANJE
Kontakt:

PostPostao/la NEZALAGANJE » 12 jul 2019, 12:07

L-Train WroteColonA jbga stari ima bradu u primeu,mora povlaciti all in poteze nema mu druge.

Sam je sebe doveo u tu situaciju.Stalno daje pikove i uopste ne razvijaju mlade igrace.Zato i povlaci takve poteze,jer "vjestacki" kreira ekipu.Evo ja nikako ne mogu vidjeti drugaciju igru s Russom sada nego onu "moj red,tvoj red".

Nadalje,mislis da Russ u svojoj glavi razmislja kako je Harden nedvojbeno 1.opcija,kako je to CP3 odmah uradio po dolasku?
Bas me zanima eventualna promjena toga u Russovoj glavi.Bila bi bas velika promjena.

Sarmelino
Kontakt:

PostPostao/la Sarmelino » 12 jul 2019, 12:07

HOES MAD
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

SiamoNoi
Kontakt:

PostPostao/la SiamoNoi » 12 jul 2019, 12:09

AshburtonG WroteColonWB jest indijanac i krkan, meni jedan od najmrzih igraca lige, ali covjek je legitimni superstar i sigurno top 10 igrac

Top 10 igrač čega? :lol:
#nožuzubima
#pintuseffect
#olujasaistoka
#mirišenatitulu

JHam
Kontakt:

PostPostao/la JHam » 12 jul 2019, 12:09

BosniaBoston WroteColon

Koliko god ovo glupo zvucalo, mislim da bi Westbrooku opala trica sto je manje bude sutao iz driblinga...A st ose tice trade-a, logicno da je bolji igraco otisao u HOU, ali opet treba sacekati da se vidi kako ce igrati njih dvojica zajedno, cini mi se 2 igraca s najvecim USG prosle sezone? Nije to jednostavno uklopiti...Za narednu godinu dvije moguce ekstra trade, poslije toga pisi propalo..Po meni su samo sebi produzili agoniju, tj. opet nista od titule. OKC je napravila dobre poteze ove godine, dok se "raspadnu" ovi super duo timovi, oni imaju sansu da naprave sebi pravo dobru i mladu ekipu za PO, sad svakako nista nisu mogli, pogotovo nakon PG trade-a..

S-Y-L-A-R
Kontakt:

PostPostao/la S-Y-L-A-R » 12 jul 2019, 12:17

Razumijem da se baca hate na Houston, ali smanjite malo. Ko god misli da Hou nije legitiman contender da izađe sa zapada uz LA timove nije realan sekunde. Uredu, ne mora biti najbolji fit, može čak ispasti i najgori ikad, ali je činjenica da bi svaka franšiza povukla ovakav potez, samo da je mogla. Daješ starijeg i lošijeg igrača za zvijezdu u najboljim godinama koju pri tome tvoj superstar izričito zahtjeva. O čemu pričamo? Ako su se već sastajali i pričali, sumnjam da nisu pričali i o košarci. Ovo su već 2 top ball handlera, sigurno više mogućih varijacija u igri od onog što su Rocketsi igrali do sad i konstantna prijetnja(uz pravilnu raspodjelu), a nisu ništa rizikovali. Bili su u vrhu, ali se znalo da ne mogu ništa, pa zašto ne probati. Imaju mana svakako, ali daj da vidimo prvo kako će kliknuti. LAC nemaju uopće vrsnog organizatora, LAL imaju Lebrona, ali sve mi se čini da će ga morati jahati po 45 minuta ako žele nešto(čast Rondu). S druge strane, Houston ima 2, kakvi god da su.

P.S. Ugasiti plasman po konferencijama, istok nema smisla. I ugasiti Oklahomu, vraćaj Sonicse. :ljepota:
41.21.1.

#WengerIn!

SiamoNoi
Kontakt:

PostPostao/la SiamoNoi » 12 jul 2019, 12:18

Spursi završili sa Bertansom za siromašne :problem:
#nožuzubima
#pintuseffect
#olujasaistoka
#mirišenatitulu

AtlaZ

PostPostao/la AtlaZ » 12 jul 2019, 12:22

slika

It's time! :kafa:

NEZALAGANJE
Kontakt:

PostPostao/la NEZALAGANJE » 12 jul 2019, 12:22

SiamoNoi WroteColonSpursi završili sa Bertansom za siromašne :problem:

Bas tako.Medjutim,decko ima 23 godine i ovo mu je mozda i zadnja sansa u NBAu.Kad igra dobro,pokazuje bas solidan talenat i raznolikost u igri koju Bertans nije imao.Problem je sto cesce igra lose,nego dobro,ali ja ga ne bih otpisao skroz dok ne vidim na sta ce liciti kod trenera koji je poznat po tome da izvuce max.iz svakog igraca. ;)

Natrag na “NBA”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.