Miroslav Ćiro Blažević

Moderatori/ce: _dreamer_,Monolog,ribery,insider

sajko
Postovi: 19
Pridružen/a: 29 mar 2009, 20:11
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la sajko » 11 apr 2009, 10:20

Principatus je napisao/la:
zenicanin je napisao/la:kako ce ciro biti **** kad ima djecu? :D
Kako da ne moze biti **** za pojedine iako ima djecu? Pa on i ima uspjeh, ali ipak je nesposoban za iste te ljude. U jednom prevrnutom pogledu na svijet to sve ide. ;)

Sad one izmisljotine i puste lazi oko prodavanja igraca ne funkcionisu, mogao bih ih da vadim iz proslosti i ovdje postavim ali necu, isto tako i price pojedinih da ce nas Belgija pretrati jer Ciro nema pojma. Koliku su pojedinci tada vikali i sta su sve pisali. Sad su isti ti samo malo tisi ali i dalje se trazi druga mana. Mnogo zelim uspjeha tim ljudima pri tome, ja na drugu stranu cu jednostavno uzivati u svakoj sljedecoj igri koju nasa ekipa zajedno sa selektorom pobjedi. Na tome ovakve price srecom nemogu nista promjeniti. :)

Ali ipak vi uzivajte u ovome video, ovo je realizam iako neki na njemu pate. Bice jos vise toga u buducnosti, pa to se nekome svidjelo ili ne:
lijepo stvarno, ali pogledaj ponovo i vidi gdje Ćiro drži ruku :D :D :D

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la Principatus » 11 apr 2009, 13:25

:D
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
travnik
Postovi: 421
Pridružen/a: 16 okt 2008, 19:29
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la travnik » 11 apr 2009, 20:45

slika

Avatar
amir
Postovi: 1110
Pridružen/a: 16 maj 2008, 19:17
Lokacija: D.Vakuf
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la amir » 12 apr 2009, 15:04

Kaze Fuad Muzurovic u avazovom sportu od petka u vezi Cire:
Nikad necu zaboraviti ratnu 1993 godinu, kada je Ciro bio domacin Fk Sarajevo u Zagrebu ..., Prvo je svih nas 35, od glave do pete, obukao u "Kamenskom", jer mi smo i bosi i goli izasli iz pakla. Jednostavno, on nikada nije zaboravio Sarajevo, da ne kazem i BiH.
Prema tome, ono sve sto mu se prisiva je stvar pojedinca. Ne znam kako je sve to neko dozivljavao, ali znam da je mnogima pomogao kada je bilo najteze.
Ovo je rekao Muzurovic za Ciru, naseg selektora
Zeljeznicar, Juventus, BiH, Italija, Salihamidzic, Del Piero, Ibisevic
Dok sunce sja, dok disem ja, voljet cu vas ja
Vedad Ibisevic-veliki igrac-veliki covijek-veliki golgeter

Avatar
mone
Postovi: 615
Pridružen/a: 01 nov 2008, 19:54
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la mone » 12 apr 2009, 21:21

kad vec ima tema o Ćiri, šta je ono pukla priča da ima ljubavnicu, doktoricu neku :D

:mrgreen:

Avatar
el-fighter
Postovi: 5210
Pridružen/a: 29 mar 2009, 23:53
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la el-fighter » 12 apr 2009, 21:38

Ćiro je legenda. Sa ovim iskustvom može odvesti repku na SP. Ne potcjenjujem druge trenere, ali budimo realni.
ĆIRO PUSTI GLUPE PRIČE. NASTAVI I ZAVRŠI SVOJ POSAO SA REPKOM KAKO SI I POČEO.
Velež do groba života mi moga
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe

Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

T@rrikk
Postovi: 9
Pridružen/a: 08 apr 2009, 19:44
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la T@rrikk » 12 apr 2009, 21:42

CIRO KRALJ
TAxx is back Skyman is died
Comeck from death

Avatar
@tekk
Postovi: 70
Pridružen/a: 03 maj 2008, 18:22
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la @tekk » 12 apr 2009, 21:53

Aro ćinjo ambe tonjo...Agenda!!!Aro ćinjo amo sanjo aprijed nanjo do Afrike zanjo...asti punjo adale bunjo!!!
Jug je naša sveta strana,plavom bojom obasjana...!!!

Avatar
misimovic
Postovi: 7
Pridružen/a: 12 apr 2009, 22:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la misimovic » 12 apr 2009, 22:55

mone je napisao/la:kad vec ima tema o Ćiri, šta je ono pukla priča da ima ljubavnicu, doktoricu neku :D

:mrgreen:
aha :D

citao sam u "SLOBODNOJ BOSNI" da neka doktorica BUBA :mrgreen: ili tako nesto ko ljubavnica da je ona "kriva" za sve te rezultate :shock:

i isto se nesto pricalo za hanku paldm 8-)
ajmo u JUZNU AFRIKU :D

Avatar
VanBasten
Moderator
Postovi: 6792
Pridružen/a: 27 nov 2008, 13:00
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la VanBasten » 12 apr 2009, 23:21

U "Slobodnoj Bosni", mora da je istina, inače novina poznata po izvandrednom istraživačkom novinarstvu :mrgreen:
glupost za hrabre je sebičan lijek

Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop

CelticFan
Postovi: 27
Pridružen/a: 01 jan 2009, 14:24
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la CelticFan » 12 apr 2009, 23:31

amir je napisao/la:Kaze Fuad Muzurovic u avazovom sportu od petka u vezi Cire:
Nikad necu zaboraviti ratnu 1993 godinu, kada je Ciro bio domacin Fk Sarajevo u Zagrebu ..., Prvo je svih nas 35, od glave do pete, obukao u "Kamenskom", jer mi smo i bosi i goli izasli iz pakla. Jednostavno, on nikada nije zaboravio Sarajevo, da ne kazem i BiH.
Prema tome, ono sve sto mu se prisiva je stvar pojedinca. Ne znam kako je sve to neko dozivljavao, ali znam da je mnogima pomogao kada je bilo najteze.
Ovo je rekao Muzurovic za Ciru, naseg selektora
Majstore svaka ti čast, od prvog dana pišeš isto o Ćiri, a oni što su ga pljuvali su se u mišju rupu zavukli.
Sad ima cijeli fan club ovdje, a kad BiH ode na svjetsko dići će mu spomenik.
Muku muče da nas spriječe, spriječiti nas nitko neće! Dinamo-BBB-Zagreb

Avatar
Virtu4l
Postovi: 62022
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la Virtu4l » 12 apr 2009, 23:40

Muzurovic mi je inace najdrazi selektor nase reprezentacije i poznat je kao neko ko ne prica gluposti, tako da ovo sto je rekao ima dodatnu vrijednost.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
vOluMme
Postovi: 506
Pridružen/a: 31 jan 2009, 21:28
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la vOluMme » 12 apr 2009, 23:50

ćiro je bolovao od raka....i one je do sada dao 500.000 KN....u humanitarne organizacije.........

CelticFan
Postovi: 27
Pridružen/a: 01 jan 2009, 14:24
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la CelticFan » 13 apr 2009, 00:50

Ko god da je nešto tražio od njega, Ćiro mu je dao. A puno više je dao onima koji nisu tražili.
Muku muče da nas spriječe, spriječiti nas nitko neće! Dinamo-BBB-Zagreb

emchoz
Postovi: 391
Pridružen/a: 23 nov 2008, 23:15
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la emchoz » 13 apr 2009, 23:50

Jarane gotivim Mešu ali baš je utripovao nešto u ovom intervjuu...

lopta je okrugla
Postovi: 512
Pridružen/a: 15 jun 2008, 06:28
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la lopta je okrugla » 14 apr 2009, 01:17

Pa normalno da je govorijo da su najbolji na svjetu sa tim je doguro do TREĆEG mjesta na svj. prvenstvu!
To ti je ono što govore da je to dizanje morala i to sad radi u BH-a što meni niti malo ne smeta![/quote]
Govorio je on i poslije pobjede nad Njemackom i prije polufinalne tekme sa Francuskom,da ce biti prvaci svijeta pa sta bi? Lako je govoriti i loziti igrace i navijace,treba.......selektor Prosviro ce nam doci glave,tj.njegova taktika,zivi bili pa vidjeli.......

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la harishp » 14 apr 2009, 01:25

lopta je okrugla je napisao/la:Pa normalno da je govorijo da su najbolji na svjetu sa tim je doguro do TREĆEG mjesta na svj. prvenstvu!
To ti je ono što govore da je to dizanje morala i to sad radi u BH-a što meni niti malo ne smeta!
Govorio je on i poslije pobjede nad Njemackom i prije polufinalne tekme sa Francuskom,da ce biti prvaci svijeta pa sta bi? Lako je govoriti i loziti igrace i navijace,treba.......selektor Prosviro ce nam doci glave,tj.njegova taktika,zivi bili pa vidjeli.......[/quote]
E vala ako nam nije dosla glave ,,taktike,, prijasnjih selektora nije onda vala nikome :roll:
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
Del Boy
Postovi: 150
Pridružen/a: 30 mar 2009, 03:03
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la Del Boy » 14 apr 2009, 01:28

lopta je okrugla je napisao/la:Pa normalno da je govorijo da su najbolji na svjetu sa tim je doguro do TREĆEG mjesta na svj. prvenstvu!
To ti je ono što govore da je to dizanje morala i to sad radi u BH-a što meni niti malo ne smeta!
Govorio je on i poslije pobjede nad Njemackom i prije polufinalne tekme sa Francuskom,da ce biti prvaci svijeta pa sta bi? Lako je govoriti i loziti igrace i navijace,treba.......selektor Prosviro ce nam doci glave,tj.njegova taktika,zivi bili pa vidjeli.......[/quote]

De ne blamiraj se, nismo dva puta zaredom ni Farske Otoke mogli dobiti nikad a kamoli Belgiju ili koga tog ranga

Tarik14
Postovi: 2328
Pridružen/a: 27 sep 2008, 22:05
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la Tarik14 » 14 apr 2009, 01:30

Del Boy je napisao/la:
lopta je okrugla je napisao/la:Pa normalno da je govorijo da su najbolji na svjetu sa tim je doguro do TREĆEG mjesta na svj. prvenstvu!
To ti je ono što govore da je to dizanje morala i to sad radi u BH-a što meni niti malo ne smeta!
Govorio je on i poslije pobjede nad Njemackom i prije polufinalne tekme sa Francuskom,da ce biti prvaci svijeta pa sta bi? Lako je govoriti i loziti igrace i navijace,treba.......selektor Prosviro ce nam doci glave,tj.njegova taktika,zivi bili pa vidjeli.......
De ne blamiraj se, nismo dva puta zaredom ni Farske Otoke mogli dobiti nikad a kamoli Belgiju ili koga tog ranga[/quote]

Manje vise smo bilo slabi prije 2003. godine :|

lopta je okrugla
Postovi: 512
Pridružen/a: 15 jun 2008, 06:28
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la lopta je okrugla » 14 apr 2009, 01:48

SimoK je napisao/la:Treba gurati naše momke u prvi plan, a ne jadnog i senilnog Ćiru koji bi za Rvacku mater dao svoju. Cuj on sere po Barbarezu i Hadzibegicu. Pa koja budala moze porediti sve ono što je Barba dao BiH i ono što je Ćiro radio. Ivica Osim ili Kapelo ili Hidink ili pizdamaterina bi s ovom reprezentacijom bio ubjedljivo prvi u grupi, ako se već Ćiro sam svrstava u rang takvih trenera i čak kaže da je najbolji trener na svijetu. Završiće se kvalifikacije, ustaša će otići u maticu Rvatsku, a ostaće opet oni koji države osim BiH nemaju. A sutra će Ćiraš davati izjave poput: "Sine, ja sam s jednom ispodprosjećnom Bosnom u kojoj igraju amateri i poluproizvodi ostvario povijesni rezultat koji tamo nikada i niko neće stići".

Pas mater
Imas dobre komentare,samo nastavi,ne obracaj paznju na ove naivce koji poslije dvije pobjede padaju pod euforiju,koji nas vec vide u barazu a ima jos 4 tekme da se igraju itd itd......zaboravljaju naivci da selektor Prosviro snosi najveci dio odgovornosti za nase poraze protiv Spanije i Turske,pogotovo protiv Turske,kada repka izgubi,onda ti naivci,svu krivicu za poraz pripisuju igracima,a kada repka pobjedi,ti isti naivci,sve zasluge za pobjedu pripisuju selektoru Prosviro....sjetimo se samo tekme protiv Turske,Turska igrala bez 8 standardnih prvotimaca,ali to nije omelo selektora Prosviro da postavi kukavicku taktiku sa jednim napadacem,da poslije prvog poluvremena i naseg vodstva,da taj isti selektor Prosviro igracima na poluvremenu kaze-da se brane u drugom poluvremenu i znamo svi sta se desilo poslije toga,onda su ti naivci nasjeli na pricu kako je Nadarevic kriv za poraz u Turskoj,Nadarevic koji se nije namjerno povrjedio,Nadarevic koji nije igrao u toj tekmi itd itd.....pa tekma u Spaniji,postavio kloc bunker igru i totalno prepustio sredinu terena Spancima,pa to je ravno samoubistvu,dati Spancima toliki prostor,a svi znamo kakve tehnicare oni imaju,pocev od defanzivnih igraca pa sve do napadaca,nasa je sreca sto u toj tekmi nismo primili 3-4 komada,ko to nece da prizna,jednostavno nije realan i ponasa se navijacki,prepustiti posjed lopte Spancima cija igra zavisi od toga i ako im to dozvolis-oni tako "melju" svakog protivnika, i ova zadnja tekma u Zenici,zbog kukavicke taktike selektora Prosviro,umalo nas to nije kostalo jer smo igrali totalno defanzivno,pa i sa igracem vise smo igrali previse defanzivno,neka on zahvali Dzeki sto je na vrijeme zabio 2 gola inace bi bilo svasta......izvolite Prosvirini advokati,navalite sa odbranom Prosvire!!
PS-taktika Prosvire doci ce nam glave!

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.