FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA
Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
- invincible1921
- Postovi: 11509
- Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
- Lokacija: Domovina ljiljana
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Tooooooooo 
Zadnja izmjena: Cevap, dana/u 27 jul 2019, 19:13, ukupno mijenjano 1 put.
Re: FK Željezničar
SULEJMANEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Re: FK Željezničar
GAZI Ž!


I asistencija i egzekucijaLjoZee je napisao/la:Veseliiiiii
Krpicuuuu
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA
- kolezeljovac
- Postovi: 4704
- Pridružen/a: 06 jul 2017, 15:55
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Krpaaa

Veseli asistencija ko Braco Salihamidzic Boli protiv Danaca
Veseli asistencija ko Braco Salihamidzic Boli protiv Danaca
Ja ću biti sijed, ja ću biti star. Al' voljet ću i tad Željezničar! TM'87 1921!
-
samoposmatram
- Postovi: 5743
- Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Do kraja kao da je 0-0. Sjetim se Mostara.
Re: FK Željezničar
Sudija, jesi li ti to dao zuti Veselom sve ti yebem?
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."
- kolezeljovac
- Postovi: 4704
- Pridružen/a: 06 jul 2017, 15:55
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Hajde Eriću da bude 2/2 clean shetovima
Ja ću biti sijed, ja ću biti star. Al' voljet ću i tad Željezničar! TM'87 1921!
Re: FK Željezničar
Smećari samo šutaju uderaju smećari
Al kako Sipa nadskače ove napadačiće
Al kako Sipa nadskače ove napadačiće
- kerimatomic1921
- Postovi: 3960
- Pridružen/a: 14 maj 2018, 20:21
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
ŽELJEZNIČAR ZA ŽIVOT CIJELI.
Re: FK Željezničar
PA ZAR NIJE FAUL J*** TI GROB, ja ne vjerujem zaustavi izvođenje dade žuti i ponovi korner 
J*** ti mater Isakoviću u **** J***
J*** ti mater Isakoviću u **** J***
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA
- desnibocni
- Postovi: 339
- Pridružen/a: 27 jun 2019, 18:32
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Isakoviću pi čko
- Dokoljenko
- Postovi: 1578
- Pridružen/a: 18 feb 2019, 15:22
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
KRIMINAL U REŽIJI SAVEZA I PARADŽIKA!
ELVEDINE BEGIĆU, YEBEM TI KOSTI UMRLE FAMILIJE!
ELVEDINE BEGIĆU, YEBEM TI KOSTI UMRLE FAMILIJE!
Mi smo Željini, Željo je naš!
"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"
"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"
Online
Trenutno korisnika/ca: ELDIABLO20, GBBP87, haklamas, Hansestadt, MukiBek, perodeformero, Zeljoo1921 i 60 gostiju.








