Vahid Vaha Halilhodžić

Odgovori
BoixosNois1899
Kontakt:

Re: Vahid Vaha Halilhodžić

Post Postao/la BoixosNois1899 » 09 maj 2019, 22:29

Halilhodžić: Uprava mi je radila iza leđa, da li ću ostati u Nantesu zavisi od predsjednika Kite

Evo opet se urotili svi protiv jadnog Vahe. :rol:

Jel ovaj imao ijedan angažman osim Alžira da se fino rastao sa klubom/reprezentacijom? Uvijek drama neka.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

#BartomeuDimisio

Bleblo
Kontakt:

Post Postao/la Bleblo » 13 maj 2019, 09:36

BoixosNois1899 je napisao/la:
Halilhodžić: Uprava mi je radila iza leđa, da li ću ostati u Nantesu zavisi od predsjednika Kite

Evo opet se urotili svi protiv jadnog Vahe. :rol:

Jel ovaj imao ijedan angažman osim Alžira da se fino rastao sa klubom/reprezentacijom? Uvijek drama neka.

Pa realno predsjednik ga i ****,Vaha hoce da ostane ova ekipa i da se pojaca sa dva-tri igrača i da se bori za Evropu,dok je ovome jedina misao kako Ce kome prodati kojeg igrača da zaradi koju marku...
MUSVDG

jestamaji
Kontakt:

Post Postao/la jestamaji » 02 avg 2019, 18:55

dade vaha otkaz

dobar trener ali definitivno težak i na svoju ruku. koliko (mu) to valja, neznam

Kulesza
Kontakt:

Post Postao/la Kulesza » 02 avg 2019, 21:59

Najlakše je Vahu kriviti ali predsjednik Nanta, Waldemar Kita, je najveći krivac. Stalno se upliće u startnih jedanest, kupuje igrače koje on hoće, umjesto onih koje trener hoće, i kada sve očekivano krene nizbrdo da treneru otkaz nakon 7 utakmica. Nije Vaha jedini, njegovi prethodnici, Cardoso, Ranieri itd. su imali istu sudbinu.
★Mostar u srcu, Velež do groba!★
★https://www.youtube.com/watch?v=HEr4S-5PgLY★

IN MEMORIAM
dvokorak
PankaHaldum
VejsilPadobranac
medakfank
biglale
SlaniGrad86
akanirats

sljivo
Kontakt:

Post Postao/la sljivo » 02 avg 2019, 22:58

Vazda mu neko podmeće, neko ga tjera, ne može da radi, neki nesporazumi.

samoposmatram
Kontakt:

Post Postao/la samoposmatram » 02 avg 2019, 23:43

jestamaji je napisao/la:dade vaha otkaz

dobar trener ali definitivno težak i na svoju ruku. koliko (mu) to valja, neznam

Ocigledno da mu valja, cim sam bira. Covjek od principa. My way or Au revoir cheval!
Kao nas ters babuka.
Sami sebi dovoljni, nikom drugom povoljni, ideološki pogubljeni, nepristojni čak i vulgarni
puni mržnje prema svakom, koji isto ne misli

to smo mi forumasi

jestamaji
Kontakt:

Post Postao/la jestamaji » 03 avg 2019, 16:44

samoposmatram je napisao/la:
jestamaji je napisao/la:dade vaha otkaz

Ocigledno da mu valja, cim sam bira. Covjek od principa. My way or Au revoir cheval!
Kao nas ters babuka.

naravno! da ne može birati i da mu fali para bilo bi drugačije, ali bez obzira na sve nije nikakav merak svaki čas mijenjati sredinu. taman namjestiš stan, skontaš gdje šta valja i moraš dalje ... mogu mislit šta mu žena svaki put nagovori :mrgreen:

njemu je fakat najbolje da preuzme neku reprezentaciju. maroku ništa ne fali ako ga fakat hoće, a i svi znaju francuski barem onoliko ko i vaha :mrgreen: :mrgreen:

leorey
Kontakt:

Post Postao/la leorey » 04 avg 2019, 15:08

Tezak karakter i bezveze kao covjek. Ne moze niko da ne valja, da si samo ti ljudina. Ser.e mi se od takvih ljudi, realno.
PACOVE MRŠ IZ SVETINJE!

jestamaji
Kontakt:

Post Postao/la jestamaji » 15 avg 2019, 20:31

eto preuzeo maroko, vidjećemo na šta će to ... kvalifikacije za SP su opet u istom sistemu ko za brazil, ima vaha sa tim iskustva. samo da se opet ne zakači odma sa pola njihovog saveza :mrgreen:

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.