FK Mladost DK

FKMLADOSTDK
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 07 avg 2019, 14:11

aneks je napisao/la:Ja sam naveo primjer za igrace za koje smo dali pare i za koje cemo dat a ne udju u igru. To je los skauting jer si doveo igrace koji ne vrijede, sa druge strane transferi koje napravimo jesu posljedica politike prodaj po svaku cijenu . Tako prodali smo tri igraca nismo dobili ni 100000 km. To nije skauting za nas klub, a jeste skauting za timove koje kupuju igrace od nas jer su nas prepoznali kao bagatelu. Da ne bude zablude mozda je ideja sam nek se proda i dobra al to nije skauting. Sve u svemu mi smo klub tek u razvoju i ovo je sve noov za nas, al da bi bili kao siroki moramo ozbiljnije poraditi na skautingu i marketingu .

U redu, prodali ih za 100.000 KM, mada mislim da je puno više, ali koliko smo platili dovođenje tih igrača?
0,00 KM. Zar ovo nije skauting?
Koja ekipa u PL profesionalnije radi skauting od Mladosti u zadnje tri-četiri godine?
+ kako se ovih dana piše, odlazi i Nikolić i to ne za male pare, a doveden opet za 0,00 KM.
Ja kakav sam, ja bi ih skupljo ko kolekcionar, ne bi dao nikome da ode iz Mladosti, ali ne može tako, moraš kvalitetnog prodati da bi doveo još boljeg i skupljeg.
Ovi igrači što su dovedeni, a plaćeni recimo po 20.000 KM, ko kaže da ne vrijede. Pa nisu đaba dovedeni na lijepe oči. Trenutno nisu za prve postave i odmah kont da su promašaj, ali mladi su, polahko, ne možeš dovesti odmah kapitalca, da mu je 17-18 godina i samim tim da imaš definisanu cifru za njega i borbu velikih klubova da ga dovedu u svoje redove, a i ne znaju za njega. Proces je to. Sumnjam da će bilo ko bacati hiljade maraka onako, kupovati nešto što nema perspektivu i što nećeš uz malo ulaganja prodati po večoj cijeni. Nekad se čovjek može prevariti u pojedincu, ali najvjerovatnije da će se večina isplatiti.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

aneks
Kontakt:

Post Postao/la aneks » 07 avg 2019, 15:26

Ako cemo pricat o manjim klubovima navodim krupu koja je prodala kojica za 450000 eura irfana jasarevica za. 300000 km , milovanovica 50000, ne znam imal potrebe da ti spominjem sarajevo koje ima svoju akademiju koliko je samo dobilo za mujakica , zeljo vec odavno salje igrace u najace lige. Za ove mlade igrace vrijeme ce pokazat koliko vrijede.

Mancini
Kontakt:

Post Postao/la Mancini » 07 avg 2019, 15:44

aneks je napisao/la:Ako cemo pricat o manjim klubovima navodim krupu koja je prodala kojica za 450000 eura irfana jasarevica za. 300000 km , milovanovica 50000, ne znam imal potrebe da ti spominjem sarajevo koje ima svoju akademiju koliko je samo dobilo za mujakica , zeljo vec odavno salje igrace u najace lige. Za ove mlade igrace vrijeme ce pokazat koliko vrijede.

Prodadoše tri igrača za fine pare za bh standarde, i uspješe ispasti iz PLBiH.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Wolffire
Kontakt:

Post Postao/la Wolffire » 07 avg 2019, 16:03

aneks je napisao/la:Ako cemo pricat o manjim klubovima navodim krupu koja je prodala kojica za 450000 eura irfana jasarevica za. 300000 km , milovanovica 50000, ne znam imal potrebe da ti spominjem sarajevo koje ima svoju akademiju koliko je samo dobilo za mujakica , zeljo vec odavno salje igrace u najace lige. Za ove mlade igrace vrijeme ce pokazat koliko vrijede.

Vukotica za 300 k eura.
Stvar je u tome da moraš imati par iskusnijih kvlitenih igrača da bi ovi došli do izražaja.

L' Imperator
Kontakt:

Post Postao/la L' Imperator » 07 avg 2019, 17:07

Addict je napisao/la:Platili smo te pare za njega bez veze, a uskoro ćemo morati platiti i za Hrustanovića i Mušiju jer naši 'prijatelji' iz gradskog rivala jedva čekaju da nas tuže i već je to pokrenuto za ovu dvojicu.
Za Subašića malog su tražili bezobrazno velike pare, nisu htjeli da čuju za procenat od iduće prodaje a Želji su ga dali bez para i za procenat. Učinili bi sve da nanesu štetu Mladosti na bilo koji način.

"Prijatelji" iz gradskog rivala Vas neće tužiti ni za Hrustanovića, ni za Mušiju 100%. Od danas Rudar trenira na Vašem pomoćnom i klubovi imaju u planu zajedno nešto odraditi. Samo da im to uspije!

Što se Subašića tiče, Željo će platiti finu cifru. Nije koliko smo spominjali nedavno, ali je opet solidno. Ako te zanimju detalji, mogu ti poslati na Messenger.
#samoRudar #zauvijek

Addict
Kontakt:

Post Postao/la Addict » 07 avg 2019, 17:35

L' Imperator je napisao/la:
Addict je napisao/la:Platili smo te pare za njega bez veze, a uskoro ćemo morati platiti i za Hrustanovića i Mušiju jer naši 'prijatelji' iz gradskog rivala jedva čekaju da nas tuže i već je to pokrenuto za ovu dvojicu.
Za Subašića malog su tražili bezobrazno velike pare, nisu htjeli da čuju za procenat od iduće prodaje a Želji su ga dali bez para i za procenat. Učinili bi sve da nanesu štetu Mladosti na bilo koji način.

"Prijatelji" iz gradskog rivala Vas neće tužiti ni za Hrustanovića, ni za Mušiju 100%. Od danas Rudar trenira na Vašem pomoćnom i klubovi imaju u planu zajedno nešto odraditi. Samo da im to uspije!

Što se Subašića tiče, Željo će platiti finu cifru. Nije koliko smo spominjali nedavno, ali je opet solidno. Ako te zanimju detalji, mogu ti poslati na Messenger.

Nemoj da se ljutiš, čuo sam drugačije a ako je tako onda mi je drago. Među rajom se situacija potpuno unormalila, nema više gluposti i prepucavanja ali kako čujem u upravi našeg gradskog rivala i ne misle tako.
Ali, kažem ti, nadam se da ti jesi u pravu.
Mladost I Rudar treba da budu iskreni prijatelji, da se pomažu i oslanjaju jedni na druge, da se šalju igrači na posudbu od nas vama, ako su kod nas višak a vama interesantni, ima tu još bezbroj načina da se normalno egzistira i bude prijatelj.
Eto to da će Rudar trenirati kod nas mene raduje iskreno.

P. S. Evo čitam vraća nam se Ibro.

L' Imperator
Kontakt:

Post Postao/la L' Imperator » 07 avg 2019, 18:05

Addict je napisao/la:Mladost I Rudar treba da budu iskreni prijatelji, da se pomažu i oslanjaju jedni na druge, da se šalju igrači na posudbu od nas vama, ako su kod nas višak a vama interesantni, ima tu još bezbroj načina da se normalno egzistira i bude prijatelj.
Eto to da će Rudar trenirati kod nas mene raduje iskreno.

P. S. Evo čitam vraća nam se Ibro.

Potpisujem sve! Nadam se da će tako i biti!

Gdje si pročitao za Ibru, ne mogu naći?
#samoRudar #zauvijek

Addict
Kontakt:

Post Postao/la Addict » 07 avg 2019, 18:33

Fareus1921
Kontakt:

Post Postao/la Fareus1921 » 07 avg 2019, 21:17

Danas sam bio u Žepču na utakmici Žepče-Mladost 0:3 (Crnički,Atajić i onaj novi crnac je dao go glavom)
Mi smo Željini,Željo je naš!!!
31.8.2019. Željezničar 5:2 Sarajevo

FKMLADOSTDK
Kontakt:

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 08 avg 2019, 00:10

Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Wolffire
Kontakt:

Post Postao/la Wolffire » 08 avg 2019, 06:50

FKMLADOSTDK je napisao/la:http://****/evo-koji-klub-preuzima-ibro-rahimic/

Bilo bi super kad bi se Ibro vratio.

FKMLADOSTDK
Kontakt:

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 08 avg 2019, 15:14

Šta nam je sa Velićem, ima li iko info?
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

L' Imperator
Kontakt:

Post Postao/la L' Imperator » 08 avg 2019, 17:14

Je l' još nešto urađeno osim dovođenja kabla do lokacije trafoa?

Općina bi se trebala maksimalno uključiti u taj projekat, a Mladost i Rudar da ojačaju saradnju pa da "zeleno-crni" pokušaju napasti Premijer ligu, jer bi je mogli u svom gradu igrati. Sumnjam da od "federalaca" neko ima u planu raditi reflektore i to bi bila Rudareva prednost.
#samoRudar #zauvijek

Fareus1921
Kontakt:

Post Postao/la Fareus1921 » 08 avg 2019, 18:51

FKMLADOSTDK je napisao/la:Šta nam je sa Velićem, ima li iko info?

Jučer je igro protiv Žepča 2. poluvrijeme i Bistri kaže da je sad zasad 3 golman
Mi smo Željini,Željo je naš!!!
31.8.2019. Željezničar 5:2 Sarajevo

Civa
Kontakt:

Post Postao/la Civa » 08 avg 2019, 21:21

Pricao sa njim neku noc, kaze da ceka transfer vani da ide.
Tako blizu, a tako daleko.

Addict
Kontakt:

Post Postao/la Addict » 08 avg 2019, 21:27

Šta ima sad ili nikad?
U ovoj ligi nema fudbala.

FKMLADOSTDK
Kontakt:

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 09 avg 2019, 01:05

Civa je napisao/la:

Pricao sa njim neku noc, kaze da ceka transfer vani da ide.

Zna li se gdje ide?
Neka mu je sa srečom, dobar je momak i vrhunski golman.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

L' Imperator
Kontakt:

Post Postao/la L' Imperator » 09 avg 2019, 23:11

Sumnjam da ćete sutra dobro proći, a svi osim "velike četvorke" se moraju kod kuće pobijediti ako se želi i sljedeće sezone biti među "elitom".
#samoRudar #zauvijek

FKMLADOSTDK
Kontakt:

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 10 avg 2019, 01:58

L' Imperator je napisao/la:Sumnjam da ćete sutra dobro proći, a svi osim "velike četvorke" se moraju kod kuće pobijediti ako se želi i sljedeće sezone biti među "elitom".

Imaš pravo da sumnjaš, ali nema razloga. Znaš nas, kako bude vrijeme odmicalo, Mladost će sve bolje igrati, tako da ce i četvorka doći na red.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Wolffire
Kontakt:

Post Postao/la Wolffire » 10 avg 2019, 19:46

Neka nam se ovo događa kad nam je pizda čitava uprava od Musije do ostalih. Klub se niej oglasio niti jednom za sranja.
Kamiondžija hladno sere svima na domaćoj tribini oni naše ljude rastjeraju a on hladno sjedi i gladi muda.
Ne zaslužujemo ništa bolje.
Musija ako je vec dugo ruke od svega nek barem našu djecu ostavi da igraju.
Bega danas bolji od Vazde, bibrera I ovih lažnih igrača Celitca

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Trenutno korisnika/ca: Kulesza i 8 gostiju.