NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

zamx
Kontakt:

PostPostao/la zamx » 11 avg 2019, 13:40

nema te vi pojma niko nista sta se desava

harden
Kontakt:

PostPostao/la harden » 11 avg 2019, 13:41

spiska WroteColonDruze nemoj suditi po jednoj utakmici, vidjeli ste drugo poluvrijeme niste centra presli u prvom ste imali dominaciju al realno sudija je mogao vise kartona podjeliti za povlacenja, generalno x je najrealnije mada vi trebate vise biti zadovoljni sa X nego mi, sretno u nastavku nece se niko naigrati u Bihacu.

Budi realan pa reci da je prvo poluvrijeme moglo biti 3-0, isto ko drugo 0-3. Sampionska ekipa bi dobila jucerasnju utakmicu, Jedinstvo nije imalo veznog igraca zadnjih 20min i opet niste mogli drugi dati.

Sudija imao dosta gresaka, bezveze nekih milion faula sudio.
volim skijat volim sankat
nemam skija nemam sanka

combe80
Kontakt:

PostPostao/la combe80 » 11 avg 2019, 14:33

Glavni favorit za prvaka po ekipi smo mi nisam ja corav pratim ovu ligu vec godinama.... Ko u Bihacu uzme bod moze se racunat kao glavni favorit.

Mi smo jos neuigrana ekipa vidicete dernjava za par kola.

Da Jagodic nas nije skautirao i sve u bocu znao o nama i ekipi izgubio bi.

Slabo kad pogrijesim u prognozama evo recu da ce mo i Kakanj i Metalege dobit, Kakanj jedan razlike a Metalege dva razlike.

crvenobijeli
Kontakt:

PostPostao/la crvenobijeli » 11 avg 2019, 15:31

Daleko smo mi od pl.kao sto rece ovaj iz bihaca.juce se trebalo dobit..drugo poluvrijeme smo ih trebali dobitna iskustvo....
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

harden
Kontakt:

PostPostao/la harden » 11 avg 2019, 15:39

combe80 WroteColonGlavni favorit za prvaka po ekipi smo mi nisam ja corav pratim ovu ligu vec godinama.... Ko u Bihacu uzme bod moze se racunat kao glavni favorit.

Mi smo jos neuigrana ekipa vidicete dernjava za par kola.

Da Jagodic nas nije skautirao i sve u bocu znao o nama i ekipi izgubio bi.

Slabo kad pogrijesim u prognozama evo recu da ce mo i Kakanj i Metalege dobit, Kakanj jedan razlike a Metalege dva razlike.

Jesi ti bio na utakmici jucer?

Usput taj isti Jagodic vam je poklonio drugo poluvrijeme jer je igrao sa jednim veznjakom nakon maestralnih izmjena. Ja ovu ligu pratim godinama i vidjet ces da niste ekipa za PL, ako ste vec naumili to sreca vam je da nema nekog jakog konkurenta ove sezone ko Velez prosle. Ponavljam, sampionska ekipa bi dobila onu utakmicu jucer na iskustvo, bili smo zreli da izgubimo a vi niste znali iskoristiti to.
nemam skija nemam sanka

combe80
Kontakt:

PostPostao/la combe80 » 11 avg 2019, 15:42

Nema jace ekipe pa ti vidi... nije ovo ko prosle godine kad je bio Olimpik i Velez. Sad ce ekipe bodova gubit kolko hoces. Mi ce mo sila bit vjeruj to ti je sto posto.

Juce nismo dobili jer nismo jos uigrani....

Imas Goska ostalo teska balavurija... Zvijezda je Zvijezda moj jaro... i Banovice cemo dobit vidicete eto a kasnije u sezoni sve na kalaje ides sto ces drat po dva razlike.

Maximalno ce mo cetri utakmice izgubit sto ce bit dovoljno za premijer lige.
Zadnja izmjena: combe80, dana/u 11 avg 2019, 15:45, ukupno mijenjano 1 put.

harden
Kontakt:

PostPostao/la harden » 11 avg 2019, 15:45

TOSK je bolja ekipa od Zvijezde, vidjet ces. Koga briga sto niste uigrani, ko je kriv sto niste, liga je pocela... Hocemo cekati da se vi uigrate pa da igramo opet, nije nijedna ekipa na 100% jos.
nemam skija nemam sanka

combe80
Kontakt:

PostPostao/la combe80 » 11 avg 2019, 15:46

Ma kakav Tosk ba... kad se to fudbal tamo igro oni su ko Bihac malo jaci od Capljine i to je to.

Tosk kod kuce moze nesto jer sa tribina urlaju suju nema sta nerade pritisak mi smo gospoda za njih i legende od navijaca i kluba. Nezovemo se dzaba Zvijezda.

Bihacu svaka cast na gostoprimstvu tako se to radi.

harden
Kontakt:

PostPostao/la harden » 11 avg 2019, 15:49

Pa citam ovu vasu temu redovno, prije sezone ti pricas nato ekipa nato igrac bog trener messi u Gradaccu... Ocekivao sam da cete nas poderati 0-2 makar bez problema, a ono nista. Al dobro drug vjeruj ti u sta hoces, brzo ces se razocarati s tim stavom. :salut:
nemam skija nemam sanka

combe80
Kontakt:

PostPostao/la combe80 » 11 avg 2019, 15:51

Nemozes jaro uzet boda u Bihacu dalek put ovo ono... teren katastrofa nikad ja nisam reko da ce mo dobit Bihac vec da ce x bit. Ti spominjes Tosk kao favorita e moj jaro...

Mi smo najteze gostovanje prvo kolo imali pusti ti to. Ko u Bihacu jos bod uzme ja ga cevapima castim

harden
Kontakt:

PostPostao/la harden » 11 avg 2019, 15:58

Niste vi jedini koji ce u Bihacu bod uzeti, uzet ce neke ekipe i 3, ovo je mlada i neiskusna ekipa koja ce bolje na strani igrati nego kod kuce.
nemam skija nemam sanka

spiska
Kontakt:

PostPostao/la spiska » 11 avg 2019, 16:10

Samo druže polako dugo je prvenstvo, a vidjet ćeš snagu toska 5 kolo u Gradaccu, shvatam ja da vi ne volite Zviiezfu al Zvijezda vas je trebala dobiti jučer poništen gol u prvom poluvremenu upitan, ne priznat gol u drugom. Hrpa šansi po gol liniji seta lopta Al hajd. I usput mi igramo mi nismo favoriti za pl. I niko nama ništa nije poklonio nego smo dominirali niste centra prešli drugo poluvrijeme al nem vam je sretno vjerujem da ne dobra ekipa Jedinstva! Sretno u nastavku

harden
Kontakt:

PostPostao/la harden » 11 avg 2019, 16:42

spiska WroteColonSamo druže polako dugo je prvenstvo, a vidjet ćeš snagu toska 5 kolo u Gradaccu, shvatam ja da vi ne volite Zviiezfu al Zvijezda vas je trebala dobiti jučer poništen gol u prvom poluvremenu upitan, ne priznat gol u drugom. Hrpa šansi po gol liniji seta lopta Al hajd. I usput mi igramo mi nismo favoriti za pl. I niko nama ništa nije poklonio nego smo dominirali niste centra prešli drugo poluvrijeme al nem vam je sretno vjerujem da ne dobra ekipa Jedinstva! Sretno u nastavku

Cuj mi ne volimo Zvijezdu, da ne volimo ne bi vas docekali onako. Protiv Zvijezde i Gradacca nikad nista nismo imali, uvijek fini odnosi bez problema. Kako je vama setala lopta po liniji tako i nama prvo poluvrijeme kad ste jednom centar presli. Gol sto vam je ponisten cist ofsajd, vidjelo se odmah. Onaj sut kad je precka bila je cini mi se gol, to pomocni nije vidio a trebao je.

Vlado je syebo drugo poluvrijeme jucer, zato ste i dominirali onoliko. Sretno u nastavku :bih:
nemam skija nemam sanka

HeliosIzDomzala
Kontakt:

PostPostao/la HeliosIzDomzala » 11 avg 2019, 16:44

spiska WroteColonSamo druže polako dugo je prvenstvo, a vidjet ćeš snagu toska 5 kolo u Gradaccu, shvatam ja da vi ne volite Zviiezfu al Zvijezda vas je trebala dobiti jučer poništen gol u prvom poluvremenu upitan, ne priznat gol u drugom. Hrpa šansi po gol liniji seta lopta Al hajd. I usput mi igramo mi nismo favoriti za pl. I niko nama ništa nije poklonio nego smo dominirali niste centra prešli drugo poluvrijeme al nem vam je sretno vjerujem da ne dobra ekipa Jedinstva! Sretno u nastavku

Ne volite ni vi toska. Vidiš ovog gore, tačno i jest combe, nije mu prvi put da ovako piše o nama. Što se tice kvaliteta i borbe za 1. mjesto, TOŠK to nije najavio niti mu je cilj, dok za vas to nije slucaj. A što se tice utakmice neka pobjedi bolji, 3:0 Za zvijezdu pruzimo ruku idemo dalje, isto tako obratno ako bude.. Al ne treba biti ljakse ko ovaj vas pacijent gore.

combe80
Kontakt:

PostPostao/la combe80 » 11 avg 2019, 17:11

Samo trpat Toska, Capljinu,Gracanicu nek se zna ko je najbolji. Sportski ih nadigrat ko svake godine.

plavobijeliii
Kontakt:

PostPostao/la plavobijeliii » 11 avg 2019, 17:15

combe80 WroteColonSamo trpat Toska, Capljinu,Gracanicu nek se zna ko je najbolji. Sportski ih nadigrat ko svake godine.

Kakav si ti retard.

HeliosIzDomzala
Kontakt:

PostPostao/la HeliosIzDomzala » 11 avg 2019, 17:18

combe80 WroteColonSamo trpat Toska, Capljinu,Gracanicu nek se zna ko je najbolji. Sportski ih nadigrat ko svake godine.

Kanta godine na sportsportba forumu odlazi u Gradačac. Čestitam seljo neotesani. Dabogda nikad ne ušli zbog takvih idiota ko što si ti. A carsija vam jeste za Premijer lige. Al takvi ko ti su samo za kaveza. :guz:

JohnDoe
Kontakt:

PostPostao/la JohnDoe » 11 avg 2019, 17:34

HeliosIzDomzala WroteColon

Kanta godine na sportsportba forumu odlazi u Gradačac. Čestitam seljo neotesani. Dabogda nikad ne ušli zbog takvih idiota ko što si ti. A carsija vam jeste za Premijer lige. Al takvi ko ti su samo za kaveza. :guz:

Mojne ba Combeta.
Emancipovao se malo, naucio je pravopis. :lol:

Sto se tice Zvijezde i TOSK-a, kvalitetom su tu negdje. Sigurno da ce medju prvih 5 ekipa obe zavrsiti. Samo
FGR !

combe80
Kontakt:

PostPostao/la combe80 » 11 avg 2019, 17:35

Ma joj zezam se malo ove jaranike iz Toska se odma upecaju... te vrijedjaju... bjezi ba... nema od ovog foruma hajra...

HeliosIzDomzala
Kontakt:

PostPostao/la HeliosIzDomzala » 11 avg 2019, 17:43

combe80 WroteColonMa joj zezam se malo ove jaranike iz Toska se odma upecaju... te vrijedjaju... bjezi ba... nema od ovog foruma hajra...

:puke:

Natrag na “Prva liga FBiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.