NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Tesanj1975
Kontakt:

PostPostao/la Tesanj1975 » 11 avg 2019, 18:36

@combe80 dodji malo u Tesanj kad bude Zvijezda dolazila pa onda pricaj o tesnjacima nesto

zvijezda1
Kontakt:

PostPostao/la zvijezda1 » 11 avg 2019, 18:49

Tesanj1975 WroteColon@combe80 dodji malo u Tesanj kad bude Zvijezda dolazila pa onda pricaj o tesnjacima nesto
Jel to prijetnja ili???

Tesanj1975
Kontakt:

PostPostao/la Tesanj1975 » 11 avg 2019, 20:22

Ma ne bolan. Poziv dobrodoslice. Nema potrebe za prijetnjama.

combe
Kontakt:

PostPostao/la combe » 12 avg 2019, 13:38

Smanjte malo dozivljaje svi. Trebo si combicu doc u Bihac, gledat u zivo pa komentarisat. Po meni je utakmica bila 60:40 u korist Zvijezde. Realno nase sanse su bile bolje od Jedinstva. Al kad se sve sagleda + ona vrucina podjelom bodova i jedni i drugi treba da budu zadovoljni.
Sad ono drugo niti smo Barcelona kao sto neki nasi pisu a niti smo kanta kao sto ovi drugi govore. Kad sagledas igracki kadar mi smo realno medu 3-4 ekipe u ligi uz GOSK, TOSK i Olimpik. I mi i ove 3 ekipe sigurno ce mo bit medu prvih pet. Sad kako ce to bit rasporedeno zavisi od mnogo faktora.
Ono sto smo svi vidjeli u Bihacu a sto se znalo i ranije nas najveci problem su U 21 igraci.
Ja licno bih probao sa Aljkanovicem na golu +Devedzic i onda bi ostalo samo jedna pozicija da se zrtvuje.
Mada sigurno da ce i ta zasticena godista biti puno manji problem kada budemo igrali kuci.

zomir
Kontakt:

PostPostao/la zomir » 12 avg 2019, 15:18

combe WroteColonSmanjte malo dozivljaje svi. Trebo si combicu doc u Bihac, gledat u zivo pa komentarisat. Po meni je utakmica bila 60:40 u korist Zvijezde. Realno nase sanse su bile bolje od Jedinstva. Al kad se sve sagleda + ona vrucina podjelom bodova i jedni i drugi treba da budu zadovoljni.
Sad ono drugo niti smo Barcelona kao sto neki nasi pisu a niti smo kanta kao sto ovi drugi govore. Kad sagledas igracki kadar mi smo realno medu 3-4 ekipe u ligi uz GOSK, TOSK i Olimpik. I mi i ove 3 ekipe sigurno ce mo bit medu prvih pet. Sad kako ce to bit rasporedeno zavisi od mnogo faktora.
Ono sto smo svi vidjeli u Bihacu a sto se znalo i ranije nas najveci problem su U 21 igraci.
Ja licno bih probao sa Aljkanovicem na golu +Devedzic i onda bi ostalo samo jedna pozicija da se zrtvuje.
Mada sigurno da ce i ta zasticena godista biti puno manji problem kada budemo igrali kuci.

Za golmana se slazem, al bi ipak Terzica prije Anisa stavio po trenutnoj formi, mali je u Bihacu odigro odlicnu utakmicu

zmajevac
Kontakt:

PostPostao/la zmajevac » 12 avg 2019, 16:37

combe WroteColonSmanjte malo dozivljaje svi. Trebo si combicu doc u Bihac, gledat u zivo pa komentarisat. Po meni je utakmica bila 60:40 u korist Zvijezde. Realno nase sanse su bile bolje od Jedinstva. Al kad se sve sagleda + ona vrucina podjelom bodova i jedni i drugi treba da budu zadovoljni.

Nije problem zasticeno godiste ako je cilj ostanak u lizi, samo ih rotirat dok se neuganja najbolji. Ako cemo se ganjat za prvo mjesto, odbrana mora bit ful, nemoze Djekic na klupu, dobijacemo golove i kuci i svaku utakmicu ganjat rezultat u drugom poluvremenu

combe
Kontakt:

PostPostao/la combe » 12 avg 2019, 17:30

zmajevac WroteColon

Nije problem zasticeno godiste ako je cilj ostanak u lizi, samo ih rotirat dok se neuganja najbolji. Ako cemo se ganjat za prvo mjesto, odbrana mora bit ful, nemoze Djekic na klupu, dobijacemo golove i kuci i svaku utakmicu ganjat rezultat u drugom poluvremenu

Ako je opstanak cilj onda je i igracki roster preskup. Jer smo mogli opstat i sa 2-3 igraca manje nego sto trenutno imamo i te pare ulozit u nesto drugo.
Tako da o opstanku ne pricamo.

HMKAHH
Kontakt:

PostPostao/la HMKAHH » 12 avg 2019, 17:49

Najbolje bi bilo da pocinju:
Aljkanovic
Terzic Jazvin Devedzic
Antic Arnautovic Ćulum Đekic
Mojovic
Jazvin Mahmutovic

Facic i Šaric sa klupe.

desetkamarakane
Kontakt:

PostPostao/la desetkamarakane » 12 avg 2019, 18:36

HMKAHH WroteColonNajbolje bi bilo da pocinju:
Aljkanovic
Terzic Jazvin Devedzic
Antic Arnautovic Ćulum Đekic
Mojovic
Jazvin Mahmutovic

Facic i Šaric sa klupe.
nebi bas rekao da ce faća ulazit stalno s klupe po mom licnom misljenju starter je sledecu al ne mora to nista znacit do trenera je

crvenobijeli
Kontakt:

PostPostao/la crvenobijeli » 12 avg 2019, 18:59

Neka bude starter ko je najspreminiji pa makar to bio i junior ako ce da 200 % sebe na utakmici.
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Ponovo
Kontakt:

PostPostao/la Ponovo » 12 avg 2019, 23:49

Sa jacim ekipama treba da startaju Djekic i Saric,a protiv slabijih mogu se ubacivati Aljkanovic i ovi ostali tako sa de malo rotiraju i ko se pokaze najbolje neka izbori mjesto u prvih 11,i gotovo,Djekic je pokazao puno i u duelima i sve,momak ima srce i brz je i sve,Saric je isto hrabar probija se i to,opet ne smijem blatit Terzica i ostale nisam ih vidio uzivo kako igraju,onaj prijenos iz Bihaca se nije moglo vidjeti koji je igrac i to,uglavnom samo nas zeza to sa u21 igracima,nisu oni toliko losi samo sto moras neke bitne igrace povuci na klupu da bi se ispostovalo u21 pravilo jbg

Pajo59
Kontakt:

PostPostao/la Pajo59 » 13 avg 2019, 00:25

Ako bude sve uredu i drmnemo 3 bobe u Kaknju,niko Ovakvu Zvijezdu nece zaustaviti,pricajte vi sta hocete ovaj napad kad proradi aman...Combe to,pozitiva jaro :bih:

zamx
Kontakt:

PostPostao/la zamx » 13 avg 2019, 08:36

combe80 WroteColonHvala kralju tvoje misljenje cijenim nisi ko limar balavurija kaze uzecemo sest bodova ovo ono. Realan je bod jer znamo kakva je liga i da ce nas sudije povaljat u Bihacu tako da tu tesko mozemo do sva tri boda, bod iz Bihaca bi bio extra dobar. E sad u Kaknju je pitanje. Pomogli smo im prosle godine kad smo pustili im da nas u zadnjil kolima pobjede 4:2 jer im je trebalo za opstanka. Mozda i oni nama puste ili bar sudije budu realne, realno dosta smo jaci od njih sportski. Tu bi moglo bit svasta pa cak i tri boda. Moje misljenje su cetri boda iz dvi tekme bod u Bihacu i sva tri u Kaknju.

Prejako smo izgledali u Hrvatskoj na turniru tako da mozemo bit dobri optimisti.

combe 80 nemoj blatiti limara a non stop si sa njime

desetkamarakane
Kontakt:

PostPostao/la desetkamarakane » 13 avg 2019, 13:40

U Kaknju nas ocekuje tezi duel, imaju bolju sredinu terena od Jedinstva, predvodjenu belminom kobilicom, kojeg cemo valjda nekad natjerat da obuce dres zvijezde i sad je malo falilo

HMKAHH
Kontakt:

PostPostao/la HMKAHH » 13 avg 2019, 14:19

Rudar je dosta kvalitetniji od Jedinstva...nisu puno mijenjali otisli im Čizmic,Subasic,Topalovic,Čehajic i starac Bajro Spahic zamijenili su ih Gacan,Čulov,Zukic,Besic i onaj Nermin Hadzic sto je ja mislim bio u Zvijezdi spram prosle sezone su losiji napadacki. Najvjerovatnije ce pocet ko u Orasju: Bekan,Goralija,Music,Gacan,Sivac,Besic,Čulov,Kobilica, M.Kovac,Gacic i F.Kovac..zamjene potanke,odbrana i sreda dobra, napad potanak pustit Facu na Kobilicu ako se on zaustavi bodovi ce u Gradacac.Kobilica ja mislim nekad sam procitao da radi u Opstini tamo u Kaknju tako da se tamo vrti stalno Rudar i Mladost pa ne ide nigdje van Kaknja.

riki84
Kontakt:

PostPostao/la riki84 » 13 avg 2019, 16:58

HMKAHH WroteColonRudar je dosta kvalitetniji od Jedinstva...nisu puno mijenjali otisli im Čizmic,Subasic,Topalovic,Čehajic i starac Bajro Spahic zamijenili su ih Gacan,Čulov,Zukic,Besic i onaj Nermin Hadzic sto je ja mislim bio u Zvijezdi spram prosle sezone su losiji napadacki. Najvjerovatnije ce pocet ko u Orasju: Bekan,Goralija,Music,Gacan,Sivac,Besic,Čulov,Kobilica, M.Kovac,Gacic i F.Kovac..zamjene potanke,odbrana i sreda dobra, napad potanak pustit Facu na Kobilicu ako se on zaustavi bodovi ce u Gradacac.Kobilica ja mislim nekad sam procitao da radi u Opstini tamo u Kaknju tako da se tamo vrti stalno Rudar i Mladost pa ne ide nigdje van Kaknja.

Dobro si upućen,kobilica music kovac otkako su dobili posao u opcini igraju ko za qurac,ni sjene od igraca,posebno kobilica al et,nadam se da ce u subotu se razigrat

crvenobijeli
Kontakt:

PostPostao/la crvenobijeli » 13 avg 2019, 20:17

Sta je sa araapovica hoce doci nama.ja kako znam mi smo.pustili prljacu njima..zasto oni nece nama kenu?

desetkamarakane
Kontakt:

PostPostao/la desetkamarakane » 13 avg 2019, 20:32

crvenobijeli WroteColonSta je sa araapovica hoce doci nama.ja kako znam mi smo.pustili prljacu njima..zasto oni nece nama kenu?

Ko je dosao dosao je

crvenobijeli
Kontakt:

PostPostao/la crvenobijeli » 13 avg 2019, 20:38

desetkamarakane WroteColon
crvenobijeli WroteColonSta je sa araapovica hoce doci nama.ja kako znam mi smo.pustili prljacu njima..zasto oni nece nama kenu?

Ko je dosao dosao je

Znaci ipak ga opancari nisu htjeli pustit a mi prljacu njima pustismo...

zmajevac
Kontakt:

PostPostao/la zmajevac » 13 avg 2019, 21:44

crvenobijeli WroteColon
desetkamarakane WroteColon

Ko je dosao dosao je

Znaci ipak ga opancari nisu htjeli pustit a mi prljacu njima pustismo...

Mozda Bosna udje u prvu federalnu i onda mu isto dodje, oni se onda mogu lako transformisat nurdo ih vodi u firmama a ne idu na poso vec dvaput dnevno na treninge,po tom principu je funkcionisala druga liga bivse juge to nebi lose bilo otvara se veca mogucnost za nase domace igrace da igraju.

Natrag na “Prva liga FBiH”

Trenutno korisnika/ca: Iceplayer i 10 gostiju.