Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,insider,ribery,Monolog

Kaunas
Kontakt:

PostPostao/la Kaunas » 10 avg 2019, 15:53

Vucevich WroteColonIrfan Hadzic zamjenu za Dzeku, na sta je spala ova reprezentacija :rol:

Dugo cemo gledati snimke sa svjetskog 2014

Tuzno ali istinito. :mrgreen:
15.10.2013.

Yanichar
Kontakt:

PostPostao/la Yanichar » 10 avg 2019, 15:56

Vucevich WroteColonIrfan Hadzic zamjenu za Dzeku, na sta je spala ova reprezentacija :rol:

Dugo cemo gledati snimke sa svjetskog 2014

Pa sta je tu cudno. Svaki napadac koji zabije 3 gola u nizu gura se u reprezentaciju. Zbog Catakovica ovdje se krv umalo nije prolila :crazy:

Drape
Kontakt:

PostPostao/la Drape » 10 avg 2019, 18:43

Hadžić je najbolji napadač u Premijer ligi, možda je samo Ahmet bolji ali on je veteran, kada bi dobio poziv mogli bi se buniti samo oni koji misle da ni jedan igrač iz Premijer lige ne zaslužuje poziv, a takvi su srećom u manjini. Ja sam za to da se pozove i Tatar.

Vucevich
Kontakt:

PostPostao/la Vucevich » 10 avg 2019, 18:45

Kaunas WroteColon
Tuzno ali istinito. :mrgreen:

Slabo je to sve prijatelju, ako ne napravimo preokret u ovoj grupi (što će biti dosta teško sa mamlazom na klupi) onda ne vidim kada ćemo opet imati neku realnu šansu otići na neki turnir. Naši glavni igrači su već sad u godinama i kada vidiš da se igrači tipa Irfan Hadžić spominju kao zamjene onda tek shvatis koliko je sati...
Trenutni selektor reprezentacije BiH:

"BiH na žalost više nema šansi za EURO"
"Ne može se ništa promijeniti"
"Nisam uspio motivirati reprezentaciju"
"Prosinečki podvukao crtu: Nemamo više šansi u kvalifikacijama"

Vucevich
Kontakt:

PostPostao/la Vucevich » 10 avg 2019, 19:06

Drape WroteColonHadžić je najbolji napadač u Premijer ligi, možda je samo Ahmet bolji ali on je veteran, kada bi dobio poziv mogli bi se buniti samo oni koji misle da ni jedan igrač iz Premijer lige ne zaslužuje poziv, a takvi su srećom u manjini. Ja sam za to da se pozove i Tatar.

Svaki put kada se na ovoj temi spominje igrač iz smiješne bosanske premijerke, a pogotovo igrač koji ima 26 godina, treba se prvo zapitati - da li bi bio za to da se pozove igrač iz andorske, gruzijske ili estonske lige u reprezentaciju? (A siguran sam da je odgovor na to pitanje 'ne').

slika

Rosicky
Kontakt:

PostPostao/la Rosicky » 10 avg 2019, 20:10

Šta predstavlja slika,?
#OzilOut.

BoixosNois1899
Kontakt:

PostPostao/la BoixosNois1899 » 10 avg 2019, 20:12

Vucevich WroteColon
Drape WroteColonHadžić je najbolji napadač u Premijer ligi, možda je samo Ahmet bolji ali on je veteran, kada bi dobio poziv mogli bi se buniti samo oni koji misle da ni jedan igrač iz Premijer lige ne zaslužuje poziv, a takvi su srećom u manjini. Ja sam za to da se pozove i Tatar.

Svaki put kada se na ovoj temi spominje igrač iz smiješne bosanske premijerke, a pogotovo igrač koji ima 26 godina, treba se prvo zapitati - da li bi bio za to da se pozove igrač iz andorske, gruzijske ili estonske lige u reprezentaciju? (A siguran sam da je odgovor na to pitanje 'ne').

slika

:tokralju:

Mene samo zanima kako iko nakon što vidi ovu mapu ima argument zbog kojeg bi se navodno trebali zvati igrači iz naše lige. Naša liga je najveći odron u Evropi. Ne postoji nijedan razlog zbog kojeg bi u reprezentaciji trebao igrati bilo ko iz naših klubova.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

#BartomeuDimisio

Varg
Kontakt:

PostPostao/la Varg » 10 avg 2019, 20:17

:urnebes: to nije argument da nema pojedinacnih igraca za repku nego da nema kluba koji bi sve dobre igrace sastavio u jedan tim, opet valjate gluposti strasne :tokralju:

DrFilgud
Kontakt:

PostPostao/la DrFilgud » 10 avg 2019, 20:18

BoixosNois1899 WroteColon
Vucevich WroteColon

slika

:tokralju:

Mene samo zanima kako iko nakon što vidi ovu mapu ima argument zbog kojeg bi se navodno trebali zvati igrači iz naše lige. Naša liga je najveći odron u Evropi. Ne postoji nijedan razlog zbog kojeg bi u reprezentaciji trebao igrati bilo ko iz naših klubova.

:lol: Ma daj, koji argumenti?
Pa kod nas su argumenti zdravog razuma posljednja stvar koja se pika.
Sace ti reci kako smo mi siromasni, kako "stranci" biraju utakmice, kako nas svi mrze...samo da se nista ne mijenja.
PS:
Evo vidis @Varga
To sto su nam klubovi najgori u Europi, ne znaci da nemamo dobre pojedince :facepalm: :lol: :lol:
"Kod nas nije bilo tako, kod nas je bilo ozbiljno", odgovorio je Handanović.

Vucevich
Kontakt:

PostPostao/la Vucevich » 10 avg 2019, 20:24

Rosicky WroteColonŠta predstavlja slika,?

Plavo = drzave koji nisu nikada imali kluba u grupnoj fazi Europa Lige.

Vucevich
Kontakt:

PostPostao/la Vucevich » 10 avg 2019, 20:27

Varg WroteColon:urnebes: to nije argument da nema pojedinacnih igraca za repku nego da nema kluba koji bi sve dobre igrace sastavio u jedan tim, opet valjate gluposti strasne :tokralju:

Objasni malo detaljnije... znaci moze biti CR7 u bosanskoj premijerki samo sto eto klubovi ne valjaju :?

Uostalom, vidimo kada sjajni 'pojedinci' odu u jace lige koliko se brzo izgube, sa mozda 1 ili 2 izuzetka.

jasmin10
Kontakt:

PostPostao/la jasmin10 » 10 avg 2019, 21:27

Cuj Irfan Hadzic hahahhaha

mire96
Kontakt:

PostPostao/la mire96 » 13 avg 2019, 14:17

Kako bismo imali jaku ekipu moramo proizvoditi svoje igrace. Nije ni Hrvatska napravila to sto jeste proseci po dijaspori, vec su ubirali plodove rada ponajvise Dinama, pa onda Hajduka i Rijeke. Dok Sarajevo, Zeljo, Siroki, Zrinjski i ovi ozbiljniji klubovi se ne budu ozbiljnije bavili proizvodnjom igraca nema nista ni od nas. To vrijedi dvostruko kad i ovi igraci sto imamo igraju ko preko neke stvari protiv prosjecnih ekipa poput Finske i Irske.
Ugl do tad nam ostaje da se nadamo poravnanju planeta, pa da nam iskoci jos jedan Dzeko i da nas zapadne neka slaba grupa pa da vidimo naredno prvenstvo.

Dokoljenko

PostPostao/la Dokoljenko » 13 avg 2019, 14:35

Kako je lijepo vidjeti plač ovih sto pljuvali Amara a dizali "popularnog Zutog". Polako, ovo je tek vrh ledenog brijega kako se pogrijesilo. Posebno dio o dugorocnom razvoju BiH fudbala, za sta je Amar imao viziju i prijedloge, a ovo zuto gouno to uopste i ne zanima.

Bitno da su pusiqurci Begicevi dobili mjesto u uefi. :bih:
Mi smo Željini, Željo je naš!

"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"

Vucevich
Kontakt:

PostPostao/la Vucevich » 13 avg 2019, 14:43

Da, da, Amaw bi uradio mnogo bolji posao, da poslije utakmice daje izjave o genetickoj inferiornosti nase ekipe :rol:. Bože sačuvaj.

DrFilgud
Kontakt:

PostPostao/la DrFilgud » 13 avg 2019, 14:48

Vucevich WroteColonDa, da, Amaw bi uradio mnogo bolji posao, da poslije utakmice daje izjave o genetickoj inferiornosti nase ekipe :rol:. Bože sačuvaj.

To je jedna od epskih gluposti! Medju najvecim glupostima izrecenim na ovim prostorima, a bilo ih je napretek. :facepalm: :facepalm:
Tvrdi da smo mi genetski fizicki inferiorni i da zato ne mozemo trcati :shock: :crazy:
Valjda je to razlog neuspjeha, a ne nesposobnost i mesetarenje njega i ostalih bh "strucnjaka".
A ovi mediji su to prenijeli kao mudrost decenije, trenutak genijalnosti fudbalskog filozofa iz porodice Osim :lol:
"Kod nas nije bilo tako, kod nas je bilo ozbiljno", odgovorio je Handanović.

DamirT
Kontakt:

PostPostao/la DamirT » 13 avg 2019, 14:56

Dokoljenko WroteColonKako je lijepo vidjeti plač ovih sto pljuvali Amara a dizali "popularnog Zutog". Polako, ovo je tek vrh ledenog brijega kako se pogrijesilo. Posebno dio o dugorocnom razvoju BiH fudbala, za sta je Amar imao viziju i prijedloge, a ovo zuto gouno to uopste i ne zanima.

Bitno da su pusiqurci Begicevi dobili mjesto u uefi. :bih:

Zuti kakav god da je bolji je od tvog Amawa...
29.11.1919
FKR TZ

Dokoljenko

PostPostao/la Dokoljenko » 13 avg 2019, 15:02

Roberte odlazi. kuknjava kuknjava kuknjava
Mi smo Željini, Željo je naš!

"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"

gigun

PostPostao/la gigun » 13 avg 2019, 16:04

I ovog selektora će morat motkom oćerat,drugačije neće moć. :bih:

Derdiyok
Kontakt:

PostPostao/la Derdiyok » 13 avg 2019, 16:08

Rosicky WroteColonŠta predstavlja slika,?

Gdje SDA vodi.
Alter Hass in meiner Brust, doch ich versuch', mich zu ändern

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Goalgetter i 8 gostiju.