FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 14 avg 2019, 15:43

Mene na ovom forumu najviše zabavlja par njih koji posle 10 godina čekaju povratak Gvardiole, još uvek traže zamene Xaviju i Inijesti a ne vide da Barsa u timu ima samo još 2 španca mohikanca koji će takodje uskoro nestati :rol: ....e oni su mi HIT :lol: :lol: :lol:

Avatar
Saurman
Postovi: 29448
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Saurman » 14 avg 2019, 15:45

parangal je napisao/la:
Saurman je napisao/la:Potpuno nepotreban transfer kakadu ih vuče za nos cijeli prelazni rok.Napravio je razdor u klubu jedni bi ga doveli drugi ipak ne i kad pomisle da odustanu uleti im Real sa pričom navuče ih ko djecu a ovi opet krenu natezanje sa Arapima.
Kakav razdor u klubu? Ko je to u klubu protiv dovodjenja? Forumaši sa sportsport.ba? Eno ćoru svrbi levo jaje zbog toga :lol:
Potpredsjednik izjavi da klub neće razmatrati dovođenje Neymara zbog načina na koji je otišao i drugih razloga (tužba) i Bartomeu mu pokaže šta misli o njegovom mišljenju.Ako to nije razdor ne znam šta je.

Igrač koji je otkupio sebi ugovor i pobjegao u yebeni Pariz da bi kasnije tužio klub što mu nisu platili loyalty bonus. Čuj loyalty bonus. :lol:

I Barcelona ga želi kupiti, zašto ? Zato što Neymar želi nazad. :rol: Svakako presedan u svijetu fudbala.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 14 avg 2019, 15:53

Romariooo je napisao/la:
leorey je napisao/la:Pa nije los vezni red recimo;

Frenkie-Arthur-Vidal, tj susta je suprotnost onoga sto smo imali zadnjih par godina. U pozitivnom smislu naravno. Pogotovo kad znas da ce i Griezmann da mnogo bude u veznom redu kao i Messi gdje ces da dobijes visak.

Ja odobravam Neymara najvise zbog toga sto to znaci da lete Coutinho i Rakitic, kao vjerovatno i Suarez sljedece godine.

Napad Neymar Griezmann-Messi/Dembele je san snova svake ekipe i svakog trenera.
nikakav nije ni argument da se radujemo odlasku coutinja i rakete, da su toliko problem

veci ce nejmar biti problem od njih dvojice zajedno, ova dvojica su barem sutila, s tim da rakiticu se nema sta prigovoriti, momak je igro ili dobro ili solidno, nikad nije pravio probleme, davao je doprinos koliko je mogao, i da ostane sad, a da dovedemo neku klasu u vezni red, opet nije los raketa za zamjenu, tih i miran igrac koji je dao barci dosta, moze jos nesto dati ko rezerva i ne znam sta je problem. ovdje ga trpate u ovaj deal za nejmara, a nit on zeli u pariz, nit pariz njega zeli

coutinjo je razocarenje, al daleko od toga da je otpisan igrac, mlad je,nije iskljuceno ako recimo mu valverde da neku drugu ulogu da ce procvjetati, i ako ode npr u pariz nije iskljuceno da ce tamo briljirati, cak je logicnije i njega ostaviti nego dovoditi nejmara

sto kazes da je napad nejmar grizman mesi san snova tu bi se i mogao sloziti da nemamo suareza i dembe, ili da barem suarez prodaju, medjutim situacija je da imas petoricu, i sta sad, tu su sukobi neminovni, i dzaba se nadas da ce grizman igrati a suarez sjediti na klupi, znas ko ga stiti i da to nema sanse

neka ponude parizu uz coutinja i suareza, pa ako ovi pristanu,onda bi se dalo pricati, ovako to je jaro moj samo za pesa dobro i marketing i nista drugo

i prica o interesu reala je smijesan argument, u svaki nas veci transfer skoro se mijesao real, to je stara menadzerska fora da izvuku para sto vise, a ja se ne sjecam kad su nam ijedno pojacanje preoteli da smo bili zagrijani skroz, drugo zidan je heben i tvrdoglav, smijesno je misliti da bi takav mentalni sklop zelio nejmara, a trece sta i da ode tamo, il ce biti povrijedjen il ce biti u sukobu sa svima i samim sobom, sta nas to zaboli, bilo bi nam i od koristi
Naravno da su utrpali Rejal u pricu da mi to prije zavrsimo. Ali eto i sam kazes, zar ti mislis da ce Suarez igrati jos 5 godina? A Neymar pred sobom i ima jos dobrih 5 godina.

Vidimo sta je bilo s Jovicem kojeg mnogi ovdje proglasise boljim od Suarezom. Ja zelim Neymara da se ne bi doveli u situaciju da za godinu dvije nemas napadaca a da ti Suarez od 34 godine odlazi ili jos gore ostane.

Rejal nije dovodio napadace nikako, zbog toga sad imaju veliki problem da im napad zavisi o sad vec starom Benzemi, smijesnom Vasquezu i mladom Vinicijusu, e to je neizbalansirano i neozbiljno.

Neymar treba da dodje da Suarez ode. A i Dembele moze da se rotira s Griezmannom, Suarezom pa cak i Messijem, duga je sezona.
27.10.2020

Avatar
Romariooo
Postovi: 6908
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 14 avg 2019, 15:55

Saurman je napisao/la:
parangal je napisao/la:
Saurman je napisao/la:Potpuno nepotreban transfer kakadu ih vuče za nos cijeli prelazni rok.Napravio je razdor u klubu jedni bi ga doveli drugi ipak ne i kad pomisle da odustanu uleti im Real sa pričom navuče ih ko djecu a ovi opet krenu natezanje sa Arapima.
Kakav razdor u klubu? Ko je to u klubu protiv dovodjenja? Forumaši sa sportsport.ba? Eno ćoru svrbi levo jaje zbog toga :lol:
Potpredsjednik izjavi da klub neće razmatrati dovođenje Neymara zbog načina na koji je otišao i drugih razloga (tužba) i Bartomeu mu pokaže šta misli o njegovom mišljenju.Ako to nije razdor ne znam šta je.

Igrač koji je otkupio sebi ugovor i pobjegao u yebeni Pariz da bi kasnije tužio klub što mu nisu platili loyalty bonus. Čuj loyalty bonus. :lol:

I Barcelona ga želi kupiti, zašto ? Zato što Neymar želi nazad. :rol: Svakako presedan u svijetu fudbala.
popisao se frajer ladno po barceloni, pa se onda jos ladnije popisao po parizu, kako god mi to gledali ljudi su mu dali astronomsku platu i platitili ga najvecom cifrom ikada, obezbijedili da tamo bude kralj i on se popisao i po njima i to ono ko deriste, ne svidja mi se ovdje vise i necu se sad vise s vama igrati,da im je barem ljudski rekao izvinite, pogrijesio sam, ne mogu ovdje vise, molim vas pustite me, nego ko deriste

i sad nakon popisavanja tima A, i popisavanja tima B, treba ga vratiti u tim A i tu ce igrati i biti sretan do kraja zivota, hahahaha, pa samo balavurdija moze povjerovati u to da ce se sad posvetit fudbalu a ne kreveljenju
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
Rajaz
Postovi: 13284
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Rajaz » 14 avg 2019, 15:56

Hajde da se i ja složim sa @Sarmom

Takođe sam mišljenja da je bilo pametnije zaganjati Ivana Perišića negoli Griezmanna i Neymara slika

Avatar
Romariooo
Postovi: 6908
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 14 avg 2019, 16:00

leorey je napisao/la:
Romariooo je napisao/la:
leorey je napisao/la:Pa nije los vezni red recimo;

Frenkie-Arthur-Vidal, tj susta je suprotnost onoga sto smo imali zadnjih par godina. U pozitivnom smislu naravno. Pogotovo kad znas da ce i Griezmann da mnogo bude u veznom redu kao i Messi gdje ces da dobijes visak.

Ja odobravam Neymara najvise zbog toga sto to znaci da lete Coutinho i Rakitic, kao vjerovatno i Suarez sljedece godine.

Napad Neymar Griezmann-Messi/Dembele je san snova svake ekipe i svakog trenera.
nikakav nije ni argument da se radujemo odlasku coutinja i rakete, da su toliko problem

veci ce nejmar biti problem od njih dvojice zajedno, ova dvojica su barem sutila, s tim da rakiticu se nema sta prigovoriti, momak je igro ili dobro ili solidno, nikad nije pravio probleme, davao je doprinos koliko je mogao, i da ostane sad, a da dovedemo neku klasu u vezni red, opet nije los raketa za zamjenu, tih i miran igrac koji je dao barci dosta, moze jos nesto dati ko rezerva i ne znam sta je problem. ovdje ga trpate u ovaj deal za nejmara, a nit on zeli u pariz, nit pariz njega zeli

coutinjo je razocarenje, al daleko od toga da je otpisan igrac, mlad je,nije iskljuceno ako recimo mu valverde da neku drugu ulogu da ce procvjetati, i ako ode npr u pariz nije iskljuceno da ce tamo briljirati, cak je logicnije i njega ostaviti nego dovoditi nejmara

sto kazes da je napad nejmar grizman mesi san snova tu bi se i mogao sloziti da nemamo suareza i dembe, ili da barem suarez prodaju, medjutim situacija je da imas petoricu, i sta sad, tu su sukobi neminovni, i dzaba se nadas da ce grizman igrati a suarez sjediti na klupi, znas ko ga stiti i da to nema sanse

neka ponude parizu uz coutinja i suareza, pa ako ovi pristanu,onda bi se dalo pricati, ovako to je jaro moj samo za pesa dobro i marketing i nista drugo

i prica o interesu reala je smijesan argument, u svaki nas veci transfer skoro se mijesao real, to je stara menadzerska fora da izvuku para sto vise, a ja se ne sjecam kad su nam ijedno pojacanje preoteli da smo bili zagrijani skroz, drugo zidan je heben i tvrdoglav, smijesno je misliti da bi takav mentalni sklop zelio nejmara, a trece sta i da ode tamo, il ce biti povrijedjen il ce biti u sukobu sa svima i samim sobom, sta nas to zaboli, bilo bi nam i od koristi
Naravno da su utrpali Rejal u pricu da mi to prije zavrsimo. Ali eto i sam kazes, zar ti mislis da ce Suarez igrati jos 5 godina? A Neymar pred sobom i ima jos dobrih 5 godina.

Vidimo sta je bilo s Jovicem kojeg mnogi ovdje proglasise boljim od Suarezom. Ja zelim Neymara da se ne bi doveli u situaciju da za godinu dvije nemas napadaca a da ti Suarez od 34 godine odlazi ili jos gore ostane.

Rejal nije dovodio napadace nikako, zbog toga sad imaju veliki problem da im napad zavisi o sad vec starom Benzemi, smijesnom Vasquezu i mladom Vinicijusu, e to je neizbalansirano i neozbiljno.

Neymar treba da dodje da Suarez ode. A i Dembele moze da se rotira s Griezmannom, Suarezom pa cak i Messijem, duga je sezona.
dovodio je i real ovako ko i mi nerezonski i gomilao, i staro i mlado imao, pa im se desli upravo ono o cemu ti ja pricam, mladje zvijezde tipa bejl,james i isco propale cekajuci svoje vrijeme, stare ostarile, i sad belaj

a ako mislis da ce nejmar u tridesetim biti neki faktor i igracina zbilja si saljivdzija, pa momku karijera ide silaznom putanjom, u tridesetim ce on u kinu zagarantovano
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
messilla
Postovi: 31086
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 14 avg 2019, 16:01

Sarmi će čirevi proradit ako Neymar dođe.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 14 avg 2019, 16:06

Saurman je napisao/la:
parangal je napisao/la:
Saurman je napisao/la:Potpuno nepotreban transfer kakadu ih vuče za nos cijeli prelazni rok.Napravio je razdor u klubu jedni bi ga doveli drugi ipak ne i kad pomisle da odustanu uleti im Real sa pričom navuče ih ko djecu a ovi opet krenu natezanje sa Arapima.
Kakav razdor u klubu? Ko je to u klubu protiv dovodjenja? Forumaši sa sportsport.ba? Eno ćoru svrbi levo jaje zbog toga :lol:
Potpredsjednik izjavi da klub neće razmatrati dovođenje Neymara zbog načina na koji je otišao i drugih razloga (tužba) i Bartomeu mu pokaže šta misli o njegovom mišljenju.Ako to nije razdor ne znam šta je.

Igrač koji je otkupio sebi ugovor i pobjegao u yebeni Pariz da bi kasnije tužio klub što mu nisu platili loyalty bonus. Čuj loyalty bonus. :lol:

I Barcelona ga želi kupiti, zašto ? Zato što Neymar želi nazad. :rol: Svakako presedan u svijetu fudbala.
Naravno da je presedan....zato sam i napisao da je ćora najveći predsednik u istoriji kluba. Misliš da je on naivan? Vraćanjem Neymara demonstrira SILU I MOĆ ostalim evropskim klupskim velikanima da može da kupuje, prodaje, vraća, poklanja kako i koga hoće ;) ....sa druge strane pokazuje "milosrdje" tako što vraća "zabludelog sina" i time pokazuje da nigde nije bolje nego u "Barsinom domu" i to trebaju ostali da znaju. Obzirom da za Neymara nema više gledanja kroz prste on mudro očekuje da mu on to vrati na terenu (ili nestane sa mape). Izbori se bliže i Bartomeu itekako zna šta radi....nemojte vi brinuti za njega ;)

Avatar
Romariooo
Postovi: 6908
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 14 avg 2019, 16:18

"Naravno da je presedan....zato sam i napisao da je ćora najveći predsednik u istoriji kluba. Misliš da je on naivan? Vraćanjem Neymara demonstrira SILU I MOĆ ostalim evropskim klupskim velikanima da može da kupuje, prodaje, vraća, poklanja kako i koga hoće ;) ....sa druge strane pokazuje "milosrdje" tako što vraća "zabludelog sina" i time pokazuje da nigde nije bolje nego u "Barsinom domu" i to trebaju ostali da znaju. Obzirom da za Neymara nema više gledanja kroz prste on mudro očekuje da mu on to vrati na terenu (ili nestane sa mape). Izbori se bliže i Bartomeu itekako zna šta radi....nemojte vi brinuti za njega ;)[/quote]"




hahah, e sto me ovaj parangal iznenadjuje, cuj hvalospjeva o cori dan te hebo, demonstrira covjek silu i moc, hahahah, pa s kim se ja raspravljam, pa ovi stari djuturumi smjesniji od balavurdije hahaha, cuj celo demonstrira moc

pa coro je u ruke dobio tim mocan kojem nisu bile potrebne vece rekonstrukcije, shebo pola milijarde i mandat ce mu ostat upamcen po brukanju u ligi prvaka i alibi titulama u spaniji u nikad goroj konkurenciji i po drzanju trenera koji se dvaput zaredom obrukao s epskim ispadanjima kakva se desavaju drugim ekipama jednomu 50 godina

imo nejmara mladjeg i zdravijeg, izgubio ga za 22o miliona, shebo mu na zamjene i vise od toga, sad se rjesava zamjena i doplacuje jos sto miliona pa majko mila kakav je to strucnjak, i kakvi su strucnjaci koji ga gotive
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 14 avg 2019, 16:27

Romariooo je napisao/la:

hahah, e sto me ovaj parangal iznenadjuje, cuj hvalospjeva o cori dan te hebo, demonstrira covjek silu i moc, hahahah, pa s kim se ja raspravljam, pa ovi stari djuturumi smjesniji od balavurdije hahaha, cuj celo demonstrira moc

pa coro je u ruke dobio tim mocan kojem nisu bile potrebne vece rekonstrukcije, shebo pola milijarde i mandat ce mu ostat upamcen po brukanju u ligi prvaka i alibi titulama u spaniji u nikad goroj konkurenciji i po drzanju trenera koji se dvaput zaredom obrukao s epskim ispadanjima kakva se desavaju drugim ekipama jednomu 50 godina

imo nejmara mladjeg i zdravijeg, izgubio ga za 22o miliona, shebo mu na zamjene i vise od toga, sad se rjesava zamjena i doplacuje jos sto miliona pa majko mila kakav je to strucnjak, i kakvi su strucnjaci koji ga gotive
E druže moj....nemaš ti taj moždani kapacitet da shvatiš funkcionisanje modernog biznisa, marketinga i poslovanja....ipak se ti drži uglja i vatre :lol:

PS. druže, obrati na slici pažnju na cigaretu.....ladno je smotao travu mangaš......LEGENDA :rol:
slika

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 14 avg 2019, 16:33

Sljedece godine jos Van Dajk u odbranu pa da gledamo potpuni rokenrol

Uzeti Barcu na FIFA ili PES bit ce neposteno
27.10.2020

Avatar
MrHc
Postovi: 1782
Pridružen/a: 28 jan 2012, 23:50
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la MrHc » 14 avg 2019, 16:36

Uze nam Bayo Perisica ispred nosa .... najbolji igrac u Interu jos od Ronalda ( po izboru navijaca ).
"Postoje dva načina povratka iz bitke: s glavom neprijatelja ili bez svoje!" - Paolo di Canio

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 14 avg 2019, 16:40

Dok ovde neki "mudroseri" imaju zamerke ovako se ovih dana piše na temi Madrida....
L-Train je napisao/la:Barca dominantno osvoji prvenstvo,polufinale LP,finale kupa gdje bi vjerovatno i osvojili da im se prethodno ne desi LIverpool i na sve to na ljeto dovode tri fenomenalna igraca DeJong,Griezmann plus Ney 99%.
Real nakon historijski lose sezone dovdoi hrpu role igraca i Hazarda kao jedinog kapitalca.
Perez babo,a ono zapravo pisha ga Barto lagano.
Izvinjavam se korisniku @L-Train na korišćenju njegovog komentara zarad edukacije grupice razmaženih forumaša na temi Barse... ;)

Tako o svemu što se dešava ovih dana oko Barse razmišljaju u rivalskom taboru....

Avatar
Romariooo
Postovi: 6908
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 14 avg 2019, 16:57

parangal je napisao/la:Dok ovde neki "mudroseri" imaju zamerke ovako se ovih dana piše na temi Madrida....
L-Train je napisao/la:Barca dominantno osvoji prvenstvo,polufinale LP,finale kupa gdje bi vjerovatno i osvojili da im se prethodno ne desi LIverpool i na sve to na ljeto dovode tri fenomenalna igraca DeJong,Griezmann plus Ney 99%.
Real nakon historijski lose sezone dovdoi hrpu role igraca i Hazarda kao jedinog kapitalca.
Perez babo,a ono zapravo pisha ga Barto lagano.
Izvinjavam se korisniku @L-Train na korišćenju njegovog komentara zarad edukacije grupice razmaženih forumaša na temi Barse... ;)

Tako o svemu što se dešava ovih dana oko Barse razmišljaju u rivalskom taboru....

hihihi

isti taj real je eri najjaceg predsjenika svih vremena univerzuma i najveceg ikada igraca univerzuma uzeo 3 titule prvaka evrope u 4 godine i sad lagano mogu i kulirati, dok su najveci ikad predsjednik i igrac trpili najvece bruke ikad zabiljezene, dal je ikad iko dvaput zaredom ispadao smijesno ko mi

s tim u vezi nabijem i tog najveceg predsjednika ikad i najvecega igraca ikad na neku stvar
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la HankMoody » 14 avg 2019, 17:00

messilla je napisao/la:Sarmi će čirevi proradit ako Neymar dođe.
Da hoće bogdom umrijeti kad mu neki čir pukne. :mrgreen:
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 14 avg 2019, 17:07

Romariooo je napisao/la: hihihi

isti taj real je eri najjaceg predsjenika svih vremena univerzuma i najveceg ikada igraca univerzuma uzeo 3 titule prvaka evrope u 4 godine i sad lagano mogu i kulirati, dok su najveci ikad predsjednik i igrac trpili najvece bruke ikad zabiljezene, dal je ikad iko dvaput zaredom ispadao smijesno ko mi

s tim u vezi nabijem i tog najveceg predsjednika ikad i najvecega igraca ikad na neku stvar
Tačno, tačno....Perez je prvi istresao milijardu i uzeo 3 LP....Barto samo jednu u tom periodu. 3:1 šta je to, pih? To Barto stiže u naredne dve sezone... :kafa:

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 14 avg 2019, 17:14

Romario ko esdeaovci, nedokazan pa to ti je.
27.10.2020

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 14 avg 2019, 17:31

leorey je napisao/la:Romario ko esdeaovci, nedokazan pa to ti je.
Nije on nedokazan....Romario je samo oboleo od opasnog "argentinskog sindroma". Opaka bolest je to....misle da je Mesi jedini "lek" za nju a da treba da je leči uz pomoć Biglje, Baljege i ostale balege.... :lol:

Jednom je Pep lepo rekao "srećan Mesi, srećna Barcelona"....posle utakmice sa Liverpulom na njegovom licu se videlo sve. Verovatno je po povratku kući imao razgovor sa Bartomeuom koji je izgledao otprilike ovako (karikiram)...."Ćoravi, usta te ta žvaljava hebem 8 godina si mi upropastio, od go*vana koji samo znaju pas unazad i da gledaju hoću li ja nešto napraviti a oni pokupiti kajmak. Hebi se i ti i oni....idem sad na Copu da sa onim drugim go*vnima traćim vreme pa malo vodim Antonelu na more a kad se vratim evo ti ovaj spisak i ako samo jednog od njih ne dovedeš nemoj ni da me čekaš ovde kad se vratim nazad...JASNO? Majke ti ga steram ćorave...".....

Epilog gledamo, Messi neće igrati u prvom kolu Primere u Bilbau jer fali još jedan sa spiska... :kafa: :guz:

:lol: :lol: :lol:

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la ReX » 14 avg 2019, 17:47

Ali bi nam leglo da Suarez iduce godine prihvati neku ponudu iz Kine. Pa da onda rokamo Dembouza na desnom krilu a Grizya na spicu. Ney lijevo i Messi free role.
@igrajlopte 🐦

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 14 avg 2019, 18:01

Da, kad pomenuh Copa America....Mesi me oduševio, u 32-oj godini konačno je sazreo i postao muškarac....pevao je himnu, pobio se sa "pitbulom" Medelom, dobio crveni karton posle 15 godina....posrao se po sudijama i celom takmičenju i federaciji južne Amerike....postao je LIDER konačno

Ove sezone ne očekujem od njega više od 30-35 golova u sezoni ali očekujem pravog vodju na terenu....najmanje dva crvena u Primeri zbog žestokih prigovora sudiji a ne isključujem ni mogućnost da Ramosa polomi ko p...ku :kafa: :mrgreen:

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.