FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

Admir74
Postovi: 3452
Pridružen/a: 06 jun 2018, 11:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Admir74 » 17 avg 2019, 22:45

Pratil ko svršavanje Zeničana s adresom u Sarajevu na ovaj bod... Kone silovat cemo vas ovdje.

Avatar
Brko87
Postovi: 33
Pridružen/a: 11 nov 2018, 20:02
Lokacija: Iza ćoše
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Brko87 » 17 avg 2019, 22:47

plavousrcu je napisao/la:Steta velika samo iskreno nismo ni zasluzili. U drugom poluvremenu losi pravo. Bojo mi je veliko razočaranje i ne vidim ga u ekipi kada Stila bude spreman. Veceras se vidjelo koliko fali Mesa u sredini da smiri, stane na loptu, okrene se i naguzi za faul. Bice jos ovakvih utakmica.
:clap:

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 17 avg 2019, 22:49

Previse sam ljut da bi objektivno ovo komentarisao. Bolje ujutro. Samo da pohvalim atmosferu i solidnu posjetu.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Osim13 » 17 avg 2019, 22:50

Ono što smo ja i Rokoko pisali nakon Čelika da će biti i ovakvih utakmica. Ne treba paničiti niti dizati tenzije. Već sutra zaboraviti na ovo, spremati se i popravljati za iduću utakmicu.

Biće još svega u ovom maratonu.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
HongKong
Postovi: 2111
Pridružen/a: 29 apr 2019, 15:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la HongKong » 17 avg 2019, 22:51

Vjerovatno i najlosija nasa utakmica nazad u ovoj sezoni. Sve sto smo dobro radili ranije danas je zakazalo. Napad je i bio cak malo bolji jer smo stvorili dosta situacija. Cak i Eric pogrijesi kod drugog gola, kod prvog bespotreban faul pravimo.
Dado najbolji igrac Zelje do sad, ono sto nam je nedostajalo danas jeste Mesa Alispahic. Sve ove situacije iz kojih su nam dolazili do gola je on lagano kupio na sredini, da li prekrsajem ili osvajao ciste lopte. Isto tako je i naprijed imao neka rijesenja koja nisu klasicna nasa u fazonu dodaj na stranu. Mislim da su nam to dva glavna igraca na sredini barem dok Stila ne pocne igrati. Bojo mi je potanak do sad, ali ima vremena da se momak popravi. Falio je i Sipovic dosta nazad, on mi djeluje kao glavna poluga odbrane.
Steta jer bi s pobjedom veceras potvrdili sve dobre rezultate do sada, ovako mi je ono ocekivano. Mislio sam da cemo dobiti Borac i Slobodu kuci, a kiksati u Zenici i kuci sa Zrinjskim. Ovako smo tu gdje trebamo biti s bodovima.
Dobro je ovo do sad. Idemo dalje :thumbup:
Cuva Bog Zelju svog!

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15910
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BosniaBoston » 17 avg 2019, 22:52

Osim13 je napisao/la:Ono što smo ja i Rokoko pisali nakon Čelika da će biti i ovakvih utakmica. Ne treba paničiti niti dizati tenzije. Već sutra zaboraviti na ovo, spremati se i popravljati za iduću utakmicu.

Biće još svega u ovom maratonu.
Ako dobijemo sljedecu Siroki nije ni poraz od kona tragedija jer od 8. do 13. kola imamo autoput.
VOLIM TE ŽELJO
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 17 avg 2019, 22:53

Nisam ljut nimalo. Fudbal je takav, ali je uvijek pravedan. Sa tribina mi je izgledalo da je penal za Slobodu. Nisam gledao snimak. Bice bolja igra u Sirokom po povratku Mese. Liga je cudo i svega ce biti.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 17 avg 2019, 22:55

Ne moze biti dobro sto ti je ovakva ekipa Slobode koja ne da nije ozbiljna nego nema 3 igraca u svom timu uzela bod kuci. Nije igra bila kriminalna da se razumijemo, ali ovo ne moze biti prihvaceno kao “dobro”.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Rokoko87 » 17 avg 2019, 22:56

Osim13 je napisao/la:Ono što smo ja i Rokoko pisali nakon Čelika da će biti i ovakvih utakmica. Ne treba paničiti niti dizati tenzije. Već sutra zaboraviti na ovo, spremati se i popravljati za iduću utakmicu.

Biće još svega u ovom maratonu.
Da...
Nevjerovatno mi je samo to što protiv Slobode ne znamo igrati nikako, u bilo kojim okolnostima.
Pobjeda u Širokom i ovo će se zaboraviti, a može se uz pravi pristup.

Bojo tanak i nikakav upgrade na Anela/Harisa nije, sredina treba biti Dado-Meša-Štilić protiv ovakvih ekipa.
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
UBIPITAR
Postovi: 2014
Pridružen/a: 21 mar 2018, 18:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la UBIPITAR » 17 avg 2019, 22:57

plavousrcu je napisao/la:Steta velika samo iskreno nismo ni zasluzili. U drugom poluvremenu losi pravo. Bojo mi je veliko razočaranje i ne vidim ga u ekipi kada Stila bude spreman. Veceras se vidjelo koliko fali Mesa u sredini da smiri, stane na loptu, okrene stranu i naguzi se za faul. Bice jos ovakvih utakmica.

Slažem se 100%,nismo odigrali za tri boda,na stranu šanse,nismo bili u igri.
MIGRANTI iz METROPOLE!
Strah je neizlječiva bolest....

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 17 avg 2019, 22:59

Kunem vam se Bogom dragim toliko sam iznerviran izasao da nisam ni protiv Sarajeva zadnji derbi takav izasao. Yebem ti i Sinana i Boju i Erica i fudbal i sve u pm
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 17 avg 2019, 23:00

LjoZee je napisao/la:Ne moze biti dobro sto ti je ovakva ekipa Slobode koja ne da nije ozbiljna nego nema 3 igraca u svom timu uzela bod kuci. Nije igra bila kriminalna da se razumijemo, ali ovo ne moze biti prihvaceno kao “dobro”.
Neko te ispicka neki dan. Zao mi bilo, ali sad vidim da si onaj tip koji samo ceka negativu i da bude glavni u raji. Nije niko rekao da je dobro. Djelovali smo nikako u drugom poluvremenu, ali nije mrtva glava. Takmi ili smo ko ce vise Mesu i Dadu po pljuvati a veceras vidimo koliko nam je jedan od njih bitan. Dado je zabio gol, ali puno bolje izgleda kada je Mesa pored njega. Ne treba glavu gubiti nakon ovakvih utakmica kao ni proglas avati se prvakom svijeta nakon pobjeda.

SEFI42
Postovi: 63
Pridružen/a: 26 jun 2019, 21:30
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SEFI42 » 17 avg 2019, 23:01

Ne trebe stvarati paniku.Mora se nekad i kiksati.
Nadam se nastavku dobrih rezultata. :)

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15910
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BosniaBoston » 17 avg 2019, 23:02

Bolje i remi,nego poraz
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 17 avg 2019, 23:03

plavousrcu je napisao/la:
LjoZee je napisao/la:Ne moze biti dobro sto ti je ovakva ekipa Slobode koja ne da nije ozbiljna nego nema 3 igraca u svom timu uzela bod kuci. Nije igra bila kriminalna da se razumijemo, ali ovo ne moze biti prihvaceno kao “dobro”.
Neko te ispicka neki dan. Zao mi bilo, ali sad vidim da si onaj tip koji samo ceka negativu i da bude glavni u raji. Nije niko rekao da je dobro. Djelovali smo nikako u drugom poluvremenu, ali nije mrtva glava. Takmi ili smo ko ce vise Mesu i Dadu po pljuvati a veceras vidimo koliko nam je jedan od njih bitan. Dado je zabio gol, ali puno bolje izgleda kada je Mesa pored njega. Ne treba glavu gubiti nakon ovakvih utakmica kao ni proglas avati se prvakom svijeta nakon pobjeda.
Zivota mi znas kako mi je krivo. Hajd da su nas ljudi razvalili pa izvukli se ili da je neki egal bio 90 minuta pa jbg, ali ovako kad si bolji pa nek si i za nijansu bolji i klinac dobijes na kraju.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Dokoljenko
Postovi: 1621
Pridružen/a: 18 feb 2019, 15:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dokoljenko » 17 avg 2019, 23:11

Veceras smo se prosuli ko' riža, nije nam ovo trebalo. Ovakve utakmice se moraju rjesavati bez problema, dominantno i ubjedljivo. Dajemo im previse respekta, nismo dovoljno agresivni, autoritativni i drski. Pusti finoću, Sloboda je veliki klub, respektujemo ih i ostala prica, bukvalno im damo krila i motiv. Sloboda je goli qurac, kakav velik klub, tradicija i piqke materine, mrze nas iz dna duse, kao i sve ostale ekipe u ligi. Svi cekaju da nas povale, raduju se kiksevima, podmecu nam gdje god mogu i kada god mogu. Nemas im sta tepat, yebi im mater u picku, nema drugog nacina i ne poznaju drugi jezik osim sile. U pripremi utakmice smo pogrijesili, ono sto je Amar govorio da smo favoriti treba dokazat na terenu i tako se ponasat svih devedeset minuta. Definitivno ova ekipa jos uvijek nije zrela, od padova koncentracije do amaterskih reakcija i neozbiljnosti, sto je nedopustivo ako zelimo sampionsku titulu. Veceras smo dobili samar da valja i samo je do nas hocemo li ga shvatiti ozbiljno, kao opomenu, lekciju, motiv da radimo na slabostima zbog kojih smo veceras izgubili dva jako vrijedna boda i degradirali vecinu dobrog u dosadasnjem dijelu prvenstva. Idemo dalje svi zajedno, glavu gore i hrabro naprijed iz utakmice u utakmicu, korak po korak. ,

Naprijed Željo ljubavi moja!

Biće Željo opet šampion!
Zadnja izmjena: Dokoljenko, dana/u 17 avg 2019, 23:14, ukupno mijenjano 1 put.
Mi smo Željini, Željo je naš!

"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"

Avatar
kerimatomic1921
Postovi: 3966
Pridružen/a: 14 maj 2018, 20:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kerimatomic1921 » 17 avg 2019, 23:13

Lijepo prizemljenje. Nisam nesto pretjerano razocaran, iako smo u prvom mogli rijesiti utakmicu. Meni je ova Sloboda prelosa
ekipa, katastrofalna. Cinjenica je da nam nedostaje kvaliteta u ofanzivnom dijelu, samo u zadnjih 20 metara. Treba nam rokenrol krilo, pod hitno. Moras imati krilo sa 10+ golova i 8+ asistencija, bez daljnjeg. Volim ja Veselog, izuzetno je prodoran, ali nema taj njuh za gol, nikako.

Jako je glupo pominjati titulu u prvih 5 kola. Sigurno je da necemo kasniti 20 bodova, i da smo trenutno zreli za 2,3 poziciju glat. Mislim da ipak fali malo vise kvaliteta za prvo mjesto.

Idemo dalje, podrska, borba, htijenje. Volim te Zeljo!!
ŽELJEZNIČAR ZA ŽIVOT CIJELI.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 17 avg 2019, 23:15

Moram da pohvalim ovo sto kazu da gledatelje koliko je. Nadam se da ce nastaviti i u sljedecim tekmama dobra stvar.
Ovaj novi spiker je isto okej. Razgovjetno sve kaze, malo zamijenio Sadikovica i Stanica :D, ali hajd nema veze desi se.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

iguita
Postovi: 418
Pridružen/a: 31 maj 2019, 13:22

Re: FK Željezničar

Post Postao/la iguita » 17 avg 2019, 23:21

Nije bilo ovo dobro nocas.Nije smak svijeta. idemo dalje.Puno su nedostajali Sipovic uz kojeg Kemo puno bolje izgleda.Mesa nam je ocigledno prevazan.
Silna nabacivanja nije nesto sto bi trebali preferirati. Greska je po meni kod 2 1 ubacti Ramovica .Bolja varijanta je bila zatvoriti utakmicu sa Hajdarevicem.Al nije moje da pametujem.Amar odlucio tako i nek je.Bez trke i energije 100 posto nikog lako ne mozes dobiti.
Bit ce Zeljo Sampion

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 17 avg 2019, 23:32

Krpica treba od Bekrica da vidi kako se igra protiv kluba u kojem si ponikao. Pos.erem mu se u one rumene obraze..

Pisao sam da ce Boji vec petu utakmicu je.bat od do, kao sto su Hajdarevicu. S komentarima, nemaju pojma, a nije to bas tako. Jednostavno ova ekipa cim dodje pod manji pritisak sto na terenu, sto na tribinama, nema snage da preokrene u nasu korist.

Za razliku od utakmice protiv Zrinjskog, usli su jako neozbiljno i to je cijela poenta..
Zadnja izmjena: Bezideja, dana/u 17 avg 2019, 23:58, ukupno mijenjano 2 puta.
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: knoa, ŠTA_JE i 16 gostiju.