NK Travnik

Moderator/ica: GracanicaAA

SamoTravnik
Kontakt:

PostPostao/la SamoTravnik » 17 avg 2019, 23:21

Mancini WroteColonOnda ti jasno kakva je liga i kvalitet u istoj. A da je ostalo 1:1 možda bi i trener podnio ostavku.

Da ti iskren budem nije mi jasno. Mislio sam da ce biti kvalitetnija i da ce ekipe koje su najavile napad na PL to rutinski na startu i pokazati. Do sada nit se koja ekipa posebno istice, nit se neki poseban kvalitet pokazuje. Vi ste uzeli bobe iz obe utakmice, to je bitno al' komentarisem igru. Puno je iznenadjenja, pilici krivi za los rezultat, Orasje izgubi kuci, vi danas talasika, zvijezda gura al nista konkretno, rudar gubi kuci.. Sve cudno..
Smatram da ce ova sezone u 1 ligi biti jedna od jeftinijih, sto se tice ulaska. Nece se niko laktati, ide se bez pompe za razliku od proslih sezona pa kome se vise stvari poklopi, taj ce i ganjati ulazak.. Nema stimanja od pocetka.. Radi takvih stvari mi je krivo sto to nasi nisu prepoznali, sto nisu jace napali i stvorili konkretniju ekipu. Ova ekipa je mlada, imaju zelju i zar ali i dalje ima kukoljaka koji igraju jer su neciji.. Da su doveli par konkretnih pojacanja, uz ovu omladinu, mogli smo se komotno hinjski prikljuciti ekipama za borbu za PL, ovako nam je zelja samo ostati..

ASD
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 19 avg 2019, 17:55

Ovo je bilo neiskustvo. Ima finog potencijala među ovim mlađim igračima, mene lično najviše oduševio Pandžić, Miran momak s loptom.
Fali tu par iskusnih igrača i fali par igrača na nekim pozicijama, mislim da nisu svih 11 podjednako kvalitetni, kod nekih se osjeti da kaskaju.

Mokroguz
Kontakt:

PostPostao/la Mokroguz » 19 avg 2019, 23:45

Berin Catic je bio najbolji ja mislim. Sero i Pandzic dobri, a Curic me negativno iznenadio, mislio sam da ce biti najbolji i da smo u problemima cim je usao.
Ovim mladim momcima je bitno da igraju redovno i da se ne zalete u neke vece klubove. Travnik je fina sredina i bice to dobro. Mislim da cete pobjediti sljedece kolo.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

SamoTravnik
Kontakt:

PostPostao/la SamoTravnik » 20 avg 2019, 09:16

Catica ja godinama spominjem, momak je sve kategorije prekucao, najbolji strijelac svaku godinu. Prosle godine dobro odigrao u PL za juniore, ove godine dobro igra za seniore i mislim da bi bila prava steta da se zadrzi u Travniku. Treba mu bolji klub, bolja sredina jer je momak potencijal strasan. Pored nasih treninga ima svog privatnog kondicionog trenera, zivi za loptu i uziva u igranju a pored toga momak je 24/7 nasmijan, strasno pozitivna persona.

Curic je tu samo da zadrzava loptu, nema on vise snage za ozbiljniju igru, dok je igrao samo loptu - mogao je iole nesto, sad kad je zaposlen i pored toga ovo, dosta je ofalio. On je tu kao iskustvo medju djecom jer je najstariji igrac u ekipi i cisto da smiri situaciju kad je potrebno.

Pandzic i mene odusevljava, proslu utakmicu kuci je odigrao vrhunsku, sad u gostima takodjer dobro. Slazem se sa tobom ASD da nisu svi podjednako kvalitetni, to je zato jer ih ima koji igraju zbog drugih stvari, ne zbog kvaliteta.

SamoTravnik
Kontakt:

PostPostao/la SamoTravnik » 24 avg 2019, 19:11

Travnik - GOSK 2:2

Dobro je s obzirom da smo gubili 2x. Idemo dalje skupljati bodove.

SamoTravnik
Kontakt:

PostPostao/la SamoTravnik » 31 avg 2019, 18:28

Orašje - Travnik 1:3
Šero 2x, Vujica

Idemo dalje, bez pritiska..

HeliosIzDomzala
Kontakt:

PostPostao/la HeliosIzDomzala » 31 avg 2019, 23:48

SamoTravnik WroteColonOrašje - Travnik 1:3
Šero 2x, Vujica

Idemo dalje, bez pritiska..

Bravo. Za mene ste i dalje najprijatnije iznenađenje.

SamoTravnik
Kontakt:

PostPostao/la SamoTravnik » 01 sep 2019, 08:12

I mene momci iznenadjuju. Mladost, zelja za igrom, dokazivanjem, do sada ide super.. Da je bio X sa Olimpikom bili bi sa boljim saldom bodova ali nije ni ovo lose, svakako je cilj samo da se ostane u ligi. Ako nas sudije ne budu dirale, mozemo pruziti fin otpor svakoj ekipi.

SamoTravnik
Kontakt:

PostPostao/la SamoTravnik » 07 sep 2019, 18:35

Travnik - Radnik 2:0..

Teska utakmkica, Radnik najgrublja ekipa koja je igrala na Piroti, prvih 45min su nas uz sudije ubijali u pojam startovima i tolerisanjem istih. Bitno je da smo u drugom poluvremenu zabili, Catic opet izdominirao i zasluzan je i za prvi gol.

Idemo dalje bez pritiska.

SamoTravnik
Kontakt:

PostPostao/la SamoTravnik » 10 sep 2019, 18:04

Krenula akcija kupovine 1000 komada stolica za zapadnu tribinu. Jedna stolica = 20KM. Vrijeme je i bilo da se stave nove. Nadam se da ce se sto vise raje odazvati i da ce se to sto prije kupiti i postaviti.

SamoTravnik
Kontakt:

PostPostao/la SamoTravnik » 21 sep 2019, 17:44

Travnik - Rudar 0:0

Zakazala realizacija. Previse smo prilika imali a nismo zabili. Gostujucem golmanu ovakve odbrane se u ovoj sezoni nece ponoviti, ovo je njegov dan, kapa dole. Sudija pe deru!

SamoTravnik
Kontakt:

PostPostao/la SamoTravnik » 28 sep 2019, 18:14

Vazna pobjeda, bez 4 standardna smo odigrali ovu utakmicu. Nadam se da ce se oporaviti i vratiti za Capljinu. Ono pred kraj nam nije trebalo, Catic je trebao na 2:0 rijesiti utakmicu jer je imao 1 na 1 sa golmanom i pucao pored gola. Nakon 2:1 jos 6 minuta produzetka i strepnje ali na kraju se upisala nova pobjeda.

Idemo lagano bez ikakvog pritiska.

SamoTravnik
Kontakt:

PostPostao/la SamoTravnik » 05 okt 2019, 17:38

Capljina - Travnik 1:0

Sljedecu nam dolazi Gorazde, nadam se dobroj utakmici, Gorazde dobra ekipa tako da cemo morati dobro zapeti..

SamoTravnik
Kontakt:

PostPostao/la SamoTravnik » 09 okt 2019, 15:29

Sad nama Sanel sudi. :lol: Nadam se da nije tu sa ciljem da povali Gorazde jer ako bude fer i korektno sudjenje, vjerujem da ce i utakmica biti vrhunska. Gorazde dobra ekipa a nasi omladinci zeljni igre i dokazivanja.

legenda reala
Kontakt:

PostPostao/la legenda reala » 09 okt 2019, 17:59

SamoTravnik WroteColonSad nama Sanel sudi. :lol: Nadam se da nije tu sa ciljem da povali Gorazde jer ako bude fer i korektno sudjenje, vjerujem da ce i utakmica biti vrhunska. Gorazde dobra ekipa a nasi omladinci zeljni igre i dokazivanja.

ako su se nas prepali onda ga jbi ne zaslužuju da uđu u PL :thumbdown:

Nama se vjerovatno vraća Hasanović tako da bi trebali nastupiti u najjačem sastavu, ako bude ok suđenje svašta bi moglo biti
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

SamoTravnik
Kontakt:

PostPostao/la SamoTravnik » 09 okt 2019, 18:09

legenda reala WroteColon
SamoTravnik WroteColonSad nama Sanel sudi. :lol: Nadam se da nije tu sa ciljem da povali Gorazde jer ako bude fer i korektno sudjenje, vjerujem da ce i utakmica biti vrhunska. Gorazde dobra ekipa a nasi omladinci zeljni igre i dokazivanja.

ako su se nas prepali onda ga jbi ne zaslužuju da uđu u PL :thumbdown:

Nama se vjerovatno vraća Hasanović tako da bi trebali nastupiti u najjačem sastavu, ako bude ok suđenje svašta bi moglo biti

Nas se sigurno nisu prepali, vi ste ispod njih, moguci konkurent i ne bi me cudilo da hoce da vas odmah distanciraju. Zelja mi je da bude fer i korektno sudjenje. Ako bude sve kako treba, bit ce lijepa utakmica jer i vrijeme najavljuju idealno. Vidimo se i neka bolji pobjedi, bez pomoci sudije. :D

drinjak81
Kontakt:

PostPostao/la drinjak81 » 10 okt 2019, 11:10

Sudija utakmice je nazalost jedan od onih koji unistavaju Prvu ligu Federacije iz godine u godinu,tako da bi moglo biti svasta u nedelju.Vjerovatnije je da ce nas probati povaliti,jer smo najblizi Olimpiku.
Ipak se nadam da do ovakvog scenarija nece doci,te da ce publika u Travniku moci pogledati jednu extra utakmicu,i nek pobjedi bolji.

Mokroguz
Kontakt:

PostPostao/la Mokroguz » 10 okt 2019, 12:38

Bilo bi cudno. Gorazde nam nije prijetnja, nema potrebe. Cak i da nas prestigne Gorazde, valja izdrzati dovoljno dugo na prvom mjestu sve do kraja.
Vjerovatno samo slucajno dodijeljen toj utakmici, ipak je sudija.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

SamoTravnik
Kontakt:

PostPostao/la SamoTravnik » 10 okt 2019, 12:52

Nista nije slucajno ali vidjet cemo u nedjelju. Mi para nemamo za sudije, niti nam trebaju jer nemamo ambicije za ulazak. Nadam se da ce suditi korektno jer bi bilo uzivanje gledati fer i korektno sudjenje na utakmici sa dobrim protivnikom.

alensa33
Kontakt:

PostPostao/la alensa33 » 10 okt 2019, 13:27

SamoTravnik WroteColonNista nije slucajno ali vidjet cemo u nedjelju. Mi para nemamo za sudije, niti nam trebaju jer nemamo ambicije za ulazak. Nadam se da ce suditi korektno jer bi bilo uzivanje gledati fer i korektno sudjenje na utakmici sa dobrim protivnikom.

Sto bi dr. Arsla rekao "Dosta mi moje šuplje".

Nemate pare al zato imate Sarajku.

Natrag na “Prva liga FBiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.