Premijer liga BiH - općenito

rishovski
Kontakt:

PostPostao/la rishovski » 18 avg 2019, 00:32

svrakino1921 WroteColon
DamirT WroteColon@svrakino1921 pa normalno da cu ih vrijedjat,vidis li ti bolan lakrdije evo vec 3 kola?Ovo veceras je bio vrhunac

Ma mozes ti vrijedjat
I nastavi i dalje
Nikakav problem
Al da si ti navijao za nas u Europi nekad :nene:
Stadion konzerva :urnebes: :urnebes:

Vjerujes li meni da sam navijao za Želju u Europi,sjecam se na Islandu protiv Akranesa,vjetar duva lomi grane,i prenese loptu u gol... ja sam strepio ko jasika kad Akranes predje na Zeljinu polovinu :mrgreen:
F.Y.R. of Macedonia

miky_hz
Kontakt:

PostPostao/la miky_hz » 18 avg 2019, 00:39

Znaci u 7-mom kolu Sloboda-TC igraju.Ubit ce se Allahami onaj celavac ako zijani od Slobode.To ce ludilo da bude :bow:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

.EBI SE NEMANJA !!!

Suljo20002
Kontakt:

PostPostao/la Suljo20002 » 18 avg 2019, 00:44

Mozemo do sutra raspravljati o sudijskim greskama ali nikakve koristi od toga kad klubovi sute.Izvrsiti pritisak na savez od strane ostecenog kluba svaki put kada se dogodi neka lakrdija,ja mogu razumjeti 1 ili 2 greske ali ovo je bilo svjesno navlacenje.Svaki puta kad se ovako nesto dogodi odmah uputiti zalbu,pisma bilo kome sta ti ja znam...A evo u ovom slucaju moje slobode uprava zadovoljna bodom,boli ih djon,pa ce biti opet nekada kuknjava kada se ovo ponovi,danas je sreca nasa sto smo izvukli bod.

Hebes terene,reflektore,publiku,sve ako nemas posteno sudjenje,nek nas pumpaju svaku utakmicu 5 komada ali s postenim sudjenjem pa da znas gdje si,dokle si...Ovakve stvari su gore nego blatnjav teren po meni.

dvokorak

PostPostao/la dvokorak » 18 avg 2019, 00:50

miky_hz WroteColonZnaci u 7-mom kolu Sloboda-TC igraju.Ubit ce se Allahami onaj celavac ako zijani od Slobode.To ce ludilo da bude :bow:

Inshallah KURCHINA!!!!!!
Лепа Лукић <3
Mirise cvijece ko moja Rinaka
Šaka bosasa i vopi, doručak šampiona <3

redbull93
Kontakt:

PostPostao/la redbull93 » 18 avg 2019, 00:53

Zeljo je dunge lange klub :lol:
RAT SAVEZU!

#SamoČelik

dvokorak

PostPostao/la dvokorak » 18 avg 2019, 00:56

redbull93 WroteColonZeljo je dunge lange klub :lol:

Jeste vi sad bratija? #VarajMalaVaralice
Лепа Лукић <3
Mirise cvijece ko moja Rinaka
Šaka bosasa i vopi, doručak šampiona <3

Beduin
Kontakt:

PostPostao/la Beduin » 18 avg 2019, 00:57

redbull93 WroteColonZeljo je dunge lange klub :lol:

Tange Lange im ljepse pristaje
Dan kada sam Tusnju rekao zbogom.
11.10.2019.

redbull93
Kontakt:

PostPostao/la redbull93 » 18 avg 2019, 01:08

slika
RAT SAVEZU!

#SamoČelik

Brcanskamalta

PostPostao/la Brcanskamalta » 18 avg 2019, 01:08

Ubi Sloboda Zelju ko Omera propuh...ljubite Begica u du pence zasluzio je.
Savez-sudije-Zeljo-Sloboda 2-2
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

KenoRob
Kontakt:

PostPostao/la KenoRob » 18 avg 2019, 02:24

Zajebancija na stranu ali Zeljo je odigrao mozda najbolju utakmicu u sezoni. Bice ovakvi utakmica na sve strane.
I dok spavam, tebe sanjam
samo ti si u srcu mom
sa tobom tuga, sa tobom sreca,
SA TOBOM ZIVOT SVOJ JA PREZIVJET CUUU!

Denchi
Kontakt:

PostPostao/la Denchi » 18 avg 2019, 07:53

KenoRob WroteColonZajebancija na stranu ali Zeljo je odigrao mozda najbolju utakmicu u sezoni. Bice ovakvi utakmica na sve strane.

meni je interesantno koliko se Amar boji bacit sve na kontre...idalje pokušava sa Veselinovićem(koji više smisla ima za beka nego za krilo) i Asmirom po desnoj :rol: :rol: a doveo Mujezinovića(platio čak) koji je pismeno krilo a njega gura u sredinu....

može igrat sa Asmirom ko lažnom 9-kom, prgav a iznenadio bi svaki put kad primi loptu jer ne zna ni on gdje će :rol: , a lijevo Ermin,desno Mustafa, Alispahić,Sadiković(Štilić),Bojo sredina....ako bi bekovi još znali ponekad proći naprijed...Krpić u drugom da prelomi tekmu....mislim da bi bilo efikasnije, doduše stoperi su taraba tako da vjerovatno se toga boji.... :hmmmmm:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

svrakino1921
Kontakt:

PostPostao/la svrakino1921 » 18 avg 2019, 08:22

rishovski WroteColon
svrakino1921 WroteColon
DamirT WroteColon@svrakino1921 pa normalno da cu ih vrijedjat,vidis li ti bolan lakrdije evo vec 3 kola?Ovo veceras je bio vrhunac

Ma mozes ti vrijedjat
I nastavi i dalje
Nikakav problem
Al da si ti navijao za nas u Europi nekad :nene:
Stadion konzerva :urnebes: :urnebes:

Vjerujes li meni da sam navijao za Želju u Europi,sjecam se na Islandu protiv Akranesa,vjetar duva lomi grane,i prenese loptu u gol... ja sam strepio ko jasika kad Akranes predje na Zeljinu polovinu :mrgreen:

Vjerujem tebi Alex
Al nisi trebao strepit toliko Alex jer smo taj isti Akranes mlatnuli u prvoj utakmici na Kosevu 3:0

Probisvjet
Kontakt:

PostPostao/la Probisvjet » 18 avg 2019, 09:18

BordoSarajevo WroteColonJel vratio sudija opremu? Jel suspendovan? Šta se čeka?

Nije jos. Kazu jutro je pametnije. :lol: :lol: :lol:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Vanja8
Kontakt:

PostPostao/la Vanja8 » 18 avg 2019, 09:30

Denchi WroteColon
KenoRob WroteColonZajebancija na stranu ali Zeljo je odigrao mozda najbolju utakmicu u sezoni. Bice ovakvi utakmica na sve strane.

meni je interesantno koliko se Amar boji bacit sve na kontre...idalje pokušava sa Veselinovićem(koji više smisla ima za beka nego za krilo) i Asmirom po desnoj :rol: :rol: a doveo Mujezinovića(platio čak) koji je pismeno krilo a njega gura u sredinu....

može igrat sa Asmirom ko lažnom 9-kom, prgav a iznenadio bi svaki put kad primi loptu jer ne zna ni on gdje će :rol: , a lijevo Ermin,desno Mustafa, Alispahić,Sadiković(Štilić),Bojo sredina....ako bi bekovi još znali ponekad proći naprijed...Krpić u drugom da prelomi tekmu....mislim da bi bilo efikasnije, doduše stoperi su taraba tako da vjerovatno se toga boji.... :hmmmmm:

Vas dvojica bi mogli u Strucni "stožer" Gurbeta, jos ako znate uplatnicu popuniti, blistava karijera je pred vama... :kafa:

1919tuzlak
Kontakt:

PostPostao/la 1919tuzlak » 18 avg 2019, 09:32

cestitke zeljinim navijacima na broju .
cestitke osimu na odmjerenoj izjavi
cestitke igracima na dobroj utakmici
.sve je bilo na europskom nivou
samo jedna mala zamjerka za delefata kako nije prebrojao igrace fk zeljeznicar jer po pravilima uefe i fife treba da bude 11 igraca na terenu a ne 14.al hajd' popravit ce se i to :shh:

Beduin
Kontakt:

PostPostao/la Beduin » 18 avg 2019, 09:34

Brcanskamalta WroteColonUbi Sloboda Zelju ko Omera propuh...ljubite Begica u du pence zasluzio je.
Savez-sudije-Zeljo-Sloboda 2-2

Bolje nek nas u dupe ljube jer ne znamo poslati dopis Savezu i visim instancama za ovakvo sramotno sudjenje, a onda neka i zenicane poljube u dupe sto ne znaju ili ne smiju poslati isti dopis i zaliti jse jos prije nas.
Mozda bi se napokon reagovalo i suspendovao dozivotno svaki takav sudija, a provela istraga protiv Zelje, jer ne bi bilo prvi put da su kaznjeni za stimanje utakmice jos u bivsoj drzavi.
Dan kada sam Tusnju rekao zbogom.
11.10.2019.

Denchi
Kontakt:

PostPostao/la Denchi » 18 avg 2019, 09:56

Vanja8 WroteColonVas dvojica bi mogli u Strucni "stožer" Gurbeta, jos ako znate uplatnicu popuniti, blistava karijera je pred vama... :kafa:

ama neka ih vako, nego mi interesantno kako neko koji se prodaje(ili ga prodaju) kao znalac ne može optimizirat način igre prema kadru....a nema nikakav pritisak po tom pitanju, niti će ga biti...ekipa mu ima štofa al na momente znači 30 od 90 minuta mogu napraviti nešto...ni znanja ni fokusa za posjed lopte ili organizaciju igre nemaju....stoga logično nećeš tako, a opet..... :D
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Vanja8
Kontakt:

PostPostao/la Vanja8 » 18 avg 2019, 10:01

Denchi WroteColon
Vanja8 WroteColonVas dvojica bi mogli u Strucni "stožer" Gurbeta, jos ako znate uplatnicu popuniti, blistava karijera je pred vama... :kafa:

ama neka ih vako, nego mi interesantno kako neko koji se prodaje(ili ga prodaju) kao znalac ne može optimizirat način igre prema kadru....a nema nikakav pritisak po tom pitanju, niti će ga biti...ekipa mu ima štofa al na momente znači 30 od 90 minuta mogu napraviti nešto...ni znanja ni fokusa za posjed lopte ili organizaciju igre nemaju....stoga logično nećeš tako, a opet..... :D

Ma jednostavno je rijesenje...
Neka ukinu onu Sanju da pustaju i sva taktika ce im fercati kao u M. Citya...
Tu je srž problema...
:kafa:

Alipasino
Kontakt:

PostPostao/la Alipasino » 18 avg 2019, 10:11

Onaj igrac Slobode je bio u liniji SA nasim dakle Sloboda ostecena dok je i penal diskutabilan.Molim postene izjjave i bez djetinjastog vrijedjanja ostslih.Treba bit realan bez obzira zakog navijas.Tot Sam reko i Za tekmu SA Celikom.Liga CE bit interesantna Za borbu u evropu i ko CE ispast dok su pitari daleko ispred ostalih.

Vanja8
Kontakt:

PostPostao/la Vanja8 » 18 avg 2019, 10:26

Alipasino WroteColonOnaj igrac Slobode je bio u liniji SA nasim dakle Sloboda ostecena dok je i penal diskutabilan.Molim postene izjjave i bez djetinjastog vrijedjanja ostslih.Treba bit realan bez obzira zakog navijas.Tot Sam reko i Za tekmu SA Celikom.Liga CE bit interesantna Za borbu u evropu i ko CE ispast dok su pitari daleko ispred ostalih.

Posteno... :clap:

Natrag na “Premijer liga BiH”