S ovim krmkom na klupi, teško, jer Bešić i Sarić imaju garantovano mjesto u startnoj postavi. A realno, ono što smo igrali protiv Italije je bilo predobro, Gojak na krilu a uvlači se u sredinu, plus na sredinu terena da postavi Bešića, Krunića i Pjanića...mahic je napisao/la:jel postoji postava gdje bi igrali Krunic, Pjanic i Gojak u prvih 11? i ako postoji, kako bi to izgledalo sa ostatkom ekipe i na terenu.
BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)
Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)
Bešićevo igranje apsolutno ne isključuje igranje Krunića i Gojaka, pogotovo protiv najjačih reprezentacija, kao što smo vidjeli protiv Talijana.
I nadam se da će protiv Finske i Grčke u oktobru isto tako startati isti igrači kao protiv Italije (+/- Kolašinac), jer nama treba posjed i kontrola lopte, a mi to nemamo već odavno, pa čak ni protiv protivnika koji su osjetno slabiji od nas. Zato je bolje daj Gojaka umjesto Dulje od početka, a Duljević kasnije može ući, pa na trku i svježinu da uradi nešto korisno.
- LlullSergio
- Postovi: 4100
- Pridružen/a: 10 dec 2018, 23:16
- Lokacija: Chamartin
- Kontakt:
Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)
Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)
Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)
Druže, ne znam kako bi to izgledalo protiv jačih reprezentacija, ovo da su tri kreatora na sredini, sjeti se kako je bilo sa Pjanićem, Medunjaninom i Misimovićem zajedno.HankMoody je napisao/la:S ovim krmkom na klupi, teško, jer Bešić i Sarić imaju garantovano mjesto u startnoj postavi. A realno, ono što smo igrali protiv Italije je bilo predobro, Gojak na krilu a uvlači se u sredinu, plus na sredinu terena da postavi Bešića, Krunića i Pjanića...mahic je napisao/la:jel postoji postava gdje bi igrali Krunic, Pjanic i Gojak u prvih 11? i ako postoji, kako bi to izgledalo sa ostatkom ekipe i na terenu.
Ni ja ne volim Sarića u prvih 11, ali ovo mislim da može proći samo protiv slabijih , opet hajd znaj...
Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)
On je , uz Pjanica , nas tehnicki najpotkovaniji i najinteligentniji igrac i to se mora iskoristiti.
Mi se ne mozemo sa ovakvim selektorom , a i gracima, osloniti na neku kombinatoriku i sistem.
Ono sto Pjanic i Dzeko mogu napraviti na cisti kvalitet je krucijalno, ostali treba da maksimalno pojednostave igru.
Ja bih stavio i Gojaka u prvih 11, jer ima kvalitet da zadrzi loptu i izdrzi pritisak, a tu najcesce padamo kod takticki spremnih ekipa.
U veznom redu moramo imati barem dvojicu koji mogu da zuje 90 minuta , makar ko muhe bez glave.
Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)
Johan Cruyff
Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)
Od internacionalaca, Haroyan je standardan za Ural u ovoj sezoni, Calisir za Goteborg. Stoga, taj stoperski par im uopšte nije loš. Mkhitaryan bi trebalo da je van forme, ali naprijed treba obratiti pažnju na Ghazaryana i Babayana, koji solidno igraju ove sezone. Adamyan teško da može biti konkurentan.
Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)
- Goalgetter
- Postovi: 24454
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
- Kontakt:
Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)
Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)
Vala nako,ja i pomalo zaboravio da igraju za koji dan.Ono poslije Finske me nekako "odbacilo" od repke.Prije mjesec dana se spremam za utakmice,a sad evo par dana prije ne znam ni da igrajuGoalgetter je napisao/la:Jos 4 dana ima li euforije, Bosna se trese![]()
![]()
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)
Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)
Ove zadnje dvije, pa, protiv Italije ako se šta izvuče dobro i jest, a Lihtenštajn koliko god respekta trebali mi imati prema protivnicima, za njih su svake kvalifikacije završene prije početka.
Mislim da u slučaju da ne kiksnemo za nekoliko dana protiv Armenije, imamo dobru šansu.
Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)
- BoixosNois1899
- Postovi: 12613
- Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
- Kontakt:
Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)
FC Grizzlies
Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)
Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)
NemaVarg je napisao/la:piric povreda.... koga sad zvati? brkic mijenja drzavljanstva tek.. je li eric ima nase?
Veca se nameće kao ozbiljno rješenje!
Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.
Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)
reci to ovima sto se mjesecima bore za begovicev pozivDamirT je napisao/la:Svejedno je koji golman ce biti na klupi,ionako nece braniti
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, ajaca, Alucard, ANamelessGhoul, aqarius, Atlanta, atomac123, AzRimiRzA, bavariapivo, Beli98, bh22, BIHpatriota, boki86, bordobijeli, Bosnjo22, CAGarfia, CHR, Confiance, CrvenoCrnaArmija, Cwirek, D97, Daduli, dariolovrinovic00, darker10, deda, delko, Drum, eaglebvb09, Elddar, enobarca, farenhajt, feniksptica, Frankie, fukara87, GG3, Goalgetter, Google Adsense [Bot], GrbavicaHrammm, greenwood, Grk1234, Hajdeee, haklamas, HalaMadrid, HariTz, Hazre, Helemnejse, husrefbeg, IgmanskiVukovi, Iniesta12, invincible1921, JimmyPage, KockarVicin007, komax, lakilone, Lavcina, LeCoq, legendarnadruga, Lekqqq1921, Lynx, Majstorinho, marlostanf1eld, Marokanci58, MaroonBjelave, Marsal, Matterhorn22, Micron, miguelramos, Mocvara1991, nebeskasila, omanovski, Pensioner26, PeppermintSA, RajvoSa89, RaZuti, rossonero85, sagitarius, seha77, Shategabri, Shevko, Sheyi, signalidunapark, Soba, soccerfan, StevieG8, TefalTava, TETRAPAK, tobaccos, unavita, Venom, VensanKasel, Wilshere10, Wisey, Wlad55, xinxee, Zgemboo89, Zglavkar i 855 gostiju.







