FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

BordoSarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 01 sep 2019, 00:40

Moramo se uozbiljit. Moramo se vratiti pravim putem koračanja. Moramo rješavati probleme čim se pojave a ne gurati pod tepih.

Rješavajte te probleme sa yebenim povredama, osposobite te povrijeđene ili tražite zamjene. Ne lažite navijače i budite bar malo transparentni i okrenite se navijačima.

Hebibovića ne puštati nigdje, nikog ne puštati.
FK Sarajevo

Bordeaux46
Kontakt:

Post Postao/la Bordeaux46 » 01 sep 2019, 00:40

mi smo najveći debili sa bespotrebnim dizanjem akademaca u nebesa. ne može u jednoj generaciji biti pet Mujakića ili Vladana (koliko god loš bio večeras, za ostale je igrač). ne može se od Šabanovića pravit Cafu, dižemo Mustafića, Đokanovića, Salčina, kur.ca. treba im dati šansu svima, treba ih gurati, ali postepeno. trebaju njima minute, ali ne i odgovornost, a mi ukivanjem njih u zvijezde samo pravimo veći pritisak na njih. danas se desila situacija da Mustafić i Gavrić sami trebaju držati vezu, pa to ludom čovjeku ne bi palo na pamet. Gavrić se ne može kretati i pokušava nekim retardiranim klizećim to nadoknaditi, a Mustafić nije taj kvalitet. drugo bi bilo da ti imaš Stanojevića, Rahmanovića pa s njima dodaš Mustafića ili Đokanovića, gdje neće sve zavisiti od njih, a opet skupljaju minute i iskustvo. pa dajte primjer gdje neki europski klub izbacuje 3+ igrača po generaciji, nemoguće. je.bo ti nas. Husrefe, ti si kriv i niko više.
koliko volim te zna samo ludo srce moje, proći će godine, ja neću izdati bordo boje!

broj6
Kontakt:

Post Postao/la broj6 » 01 sep 2019, 00:42

Inijesta je napisao/la:Haj brate svakako ne mogu zaspat pa da se ispricamo bar
Nadji mi post gdje sam napiso a mi se svidja formacija?
Nakon drugog poluvremena protiv sirokog i ja i bruku raje je pisalo da su ovi eksperimenti uzasni, da smo se izvukli samo uz dozu srece i da Husref ne treba sakatit ekipu dodatno kad smo vec povredama osakaceni
Na Saban drka par pojedinaca a i svi fudbal gledamo drugim ocima nekom se svidja nekom ne
Ono sto je cinjenica da je Sabanovicu ovo vec treci derbi gdje prave idiota od njeg i gdje ga vozaju ko na djecijem igralistu, a Mustaficu drugi derbi gdje je bas podbacio, za mene licno ne trebaju nikad utakmice u dresu sarajeva odigrat
Ja sam za Velkoskog prvi put nakon Sirokog napiso da treba na klupu jer se vidi da je preumoan i da se vuce po terenu
Sta je trebo Husref?? Stavit Hodzica bar da koliko toliko zatvori veselinovica, stavit djokanovica sa gavricem na sredinu jer je 100 puta bolji od mustafica, i igrat standardnu formaciju koju igramo
Al aad svakako nebitno, bezveze komentarisemo nakon bitke

I ja to isto kažem. Bezveze nakon bitke se komentariše. I uvijek je tako. Pretjerujemo uvijek. Evo samo mi odgovori na jedno pitanje, tj reci mi da nisam upravu. Da je Husref večeras počeo sa Đokanovićem ili sa Hodžićem. Misliš li da opet ne bi bilo istih komentara? Ja opet mislim da bi nas pola onda komentarisalo pa kako je mogao staviti Đokanovića kad mu se taj Đokanović izgubio protiv Batea i on ga stavi na Grbavici od prve. Ili misliš da ne bi bilo onih koji govore 'ovaj Dušan i jest samo za Čelika i takvih ekipa'. Vrlo je teško u situaciji u kojoj ti fale nosioci igre ili nisu spremni ko Ahmetović naći im dostojnu zamjenu. Staviti dijete od 18 je kocka, nikad ne možeš biti siguran kako će neko od ovih akademaca odigrati jer je derbi posebna priča.

tilo
Kontakt:

Post Postao/la tilo » 01 sep 2019, 00:44

Ma ne vrijedaju oni nego to su debili koji sam cekaju ovakve stvari citam par stranica zaboravi se +20 dupla kruna.. Najbolje srat..

kraljlavova
Kontakt:

Post Postao/la kraljlavova » 01 sep 2019, 00:47

Husref mora otici

NorthN01
Kontakt:

Post Postao/la NorthN01 » 01 sep 2019, 00:48

Inijesta je napisao/la:Husrefe ti nisi glupan ti si turbo glupan, igras ivu formaciju protiv listice i rastave te ljudi trebaju 8 golova da ti zabiju, i ti dodjes na derbi ponovo sa tim formacijom
**** ti sina retardiranig ovog sto pise ivdje, nek nastavi slupat cu i njeg i citroena sto vozi

Sabanovic i mustaficu dati ispisnicu ili ih poslat u picku materinu, dva antitalenta koja se nazor guraju jer du akademci

Ono sto me posebno razocaralo su nasa dva “bedema” serbecic i lazic, dan te yebo dueala nisu dobili s krpicem , ubio ih obojicu

Hadzija nemoj ti molit Jeleskovica da se vrati , poslji Husrefa nek se izvine covjeku i nek mi ga popusi

Djes ti lupo prije :lol:

tm01hzne
Kontakt:

Post Postao/la tm01hzne » 01 sep 2019, 00:48

tilo je napisao/la:Ma ne vrijedaju oni nego to su debili koji sam cekaju ovakve stvari citam par stranica zaboravi se +20 dupla kruna.. Najbolje srat..

...i najlakše po svemu kad nije idealno :(
Jedna ljubav, jedan klub #FKS...18.5.'19. DUPLA KRUNA
New England Patriots - Tom Brady G.O.A.T. :)
Roger Federer #20 GS - G.O.A.T. :)

Sabinho
Kontakt:

Post Postao/la Sabinho » 01 sep 2019, 00:49

kraljlavova je napisao/la:Husref mora otici

Zasto?
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Laznjak
Kontakt:

Post Postao/la Laznjak » 01 sep 2019, 00:53

Lekcija, nikad poraz.
Lose, umorno, tromo, nista. I kad krenes nesto onaj mali ubaci loptu i odugovlaci se. Lose, ne boli poraz sekunde, kad znas kakav je tim izasao. Dobro je sto je pauza da se poslozi malo ovo i da se vrate povrijedjeni. Odma na prvo sjesti i ne pustat, a cekat ih na Hasetu i da im pokazemo da ce im ovo biti jedina radost ove godine.

Pokazali smo kuravama kako se voli klub. Ne psujes im na kraju, vec podrska. Sjebale se droce, kontale da ce im se psovat.
Steta sto nismo imali vezni red nikako i tu smo popusili. Vezni red i Sabanovic koji je kriminalan.
Ako Bog da titula. Bjeze nam bod i to je sve sto ce bjezat.
I kada tesko je kad redas poraze, pjesma sa sjevera nikad ne prestaje...
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

ElCartel11
Kontakt:

Post Postao/la ElCartel11 » 01 sep 2019, 00:55

Realno je bilo za ocekivati da cemo izgubiti, pa umor je stizao igrace svaku utakmicu, fali nam kompletna vezna linija i ovo bodova do sad sto smo skupili je ekstra.

Zeljeznicar ce biti opasniji za titulu ove sezone nego prosle, nadam se da ce se oporaviti uskoro ovi nasi igraci i onda zajedno u borbu.
BOSANSKA KRAJINA!

IDEMO BORDO BIJELI, SARAJEVO U SRCU ZA ZIVOT CIJELI!

broj6
Kontakt:

Post Postao/la broj6 » 01 sep 2019, 00:55

Sabinho je napisao/la:

Zasto?

Izgleda zato što smo stabilni u toj jednoj jedinoj tački pa da sve razje*emo do kraja i mučimo se sa Ješićima svako 5-6 mjeseci. Nismo još stabilni da najbolje igrače možemo zadržati. Nismo stabili što se tiče plata i isplaćivanja. Uprava nas i dalje handri, došao nam novi Kinez. Pa haj još Husrefa i Hodžu otjeramo i da čekamo titulu opet 5-6 godina. Valjda previše daje šanse akademcima a mi ih puno digli. Ili da im ne daje onda ne vjeruje mladim igračima. Nešto vazda ima.

Samozdravlje
Kontakt:

Post Postao/la Samozdravlje » 01 sep 2019, 00:56

AlfredNobel je napisao/la:Svaka čast svima, izgurali jedni te isti bruku utakmica. Ne zamjeram nikom ništa, da je bila preloša igra, bila je. Bruku više utakmica smo imali od početka sezone, Evropa, pa osakaćeni povredama, ne mogu na nogama da stoje.

Ja nikom ništa ne zamjerim, vidjećemo kakav će svima pakao biti kad se vrate Stanojević, Rahman, Oremuš, Pidro i Tatar. Idemo dalje, taman je došla ova pauza sad da se osvježe. Idemo dalje.

Ko bolan nije kvalitetniji? :lol:
Levatu jedan, niste igrali Evropu, drkali kurceve citavo ljeto. Imali sedam dana pauze, nemate povrijeđenih i još jedan gol pao nakon čistog faula. Uživajte do narednog derbija, dok se ne vrate svi navedeni.

To je normalan komentar , tako normalan covjek i navijac prica , a ne spremati nekog u 3 pm , zato sto misli drugacije . A navijac istog kluba.Nije to tebi rijetko . Nije to u redu . Kako hoces , do tebe je .

Sabinho
Kontakt:

Post Postao/la Sabinho » 01 sep 2019, 00:59

slika

:kralj: :kralj:

ElCartel11
Kontakt:

Post Postao/la ElCartel11 » 01 sep 2019, 01:01

Sve ove njihove bahate izjave posle utakmice prikupiti i prikazivati igracima za sljedeci derbi, pogotovo Stanoju i Rahmanu :rol:
Zadnja izmjena: ElCartel11, dana/u 01 sep 2019, 01:01, ukupno mijenjano 2 puta.
BOSANSKA KRAJINA!

IDEMO BORDO BIJELI, SARAJEVO U SRCU ZA ZIVOT CIJELI!

ado-hz
Kontakt:

Post Postao/la ado-hz » 01 sep 2019, 01:01

evo nije mi bilo tesko po nekoj mojoj zelji da sastavim ekipu kakvu bih ja napravio da imam pare, da sam gosp.Nam

Milan Djuric(1M)

Melalo(700k) Oremuš Zakaric(500k)

G.Brkic(400k) Anel Hadzic(800k)

Pidro Lazic Serbecic(400k) Todorovic(1M)

Kovacevic

Ova ekipa kosta cirka 5M da se dovede, i neka na plate ode jos toliko da ih dovedes to je 10M.
A ekipa nista posebno, ne garantuje ti da ces uci ni u kakve grupe, recimo lige Evrope.
Al po meni ova ekipa bi prepisala ovu ligu, a opet kazem nista posebno za Evropske okvire i nikakav garant.
Sta hocu da kazem, da je potrebno bukvalno 10M da se pocne dominirati ovom ligom i da onda kazes eeee pišamo se po svima.
Sa ovom ekipom bi u 5godina imao 5 titula prvaka, igrao Ligu Prvaka, prosao prvo kolo ili ispao totalno nevazno, al bi se onda mogao nositi i vjerovatno proci BATE, pa i Astanu, bilo bo gutavo i u play offu lige Evrope. Igracima bi rasla cijena, i onda prodas nekog, zaradis na njemu....dovedes drugog.
E uz ove igrace bi bio bolji i Saban i Mustafic I malo Djokanovic. Ovako je preveliki teret na njima u jako vaznim utakmicama, a nemas igrace na koje mozes da se oslonis.
Nemoj samo da mi nekom kaze da nece oni da igraju u nasoj ligi, na nasim stadionima. Ima kod nas finih stadiona, Grbavica, BL, Bilino Polje, nije to tolika katastrofa. Financije su problem i samo je to istina, a prica za malu djecu je da nece da igra niko. Kad ti imas ovakve igrace, dovedes sve ove, pa se javis Milanu Djuricu, predstavis mu plan, kazes koga si doveo, vidi covjek da je to ozbiljna ekipa, ponudis mu lovu...doci ce i Milan ne sekiraj se.
Posto se to nikad nece desiti, ja vam zelim laku noc, bajke slusam od 1995god, pocinjem da vjerujem u njih.

joker90
Kontakt:

Post Postao/la joker90 » 01 sep 2019, 01:02

E moj Crepuljaaa, sad kada te neeeemaa, meeeni faliiii - što bi rekao ugledni glazbenik Sejo Kalač. Valjda do kraja pauze Mustafić savlada neke osnovne stvari kao vođenje lopte pravolinijski. :mrgreen:
Zadnja izmjena: joker90, dana/u 01 sep 2019, 01:02, ukupno mijenjano 1 put.
Bahati, bahati Željkan!
1946

Sabinho
Kontakt:

Post Postao/la Sabinho » 01 sep 2019, 01:02

broj6 je napisao/la:
Sabinho je napisao/la:

Zasto?

Izgleda zato što smo stabilni u toj jednoj jedinoj tački pa da sve razje*emo do kraja i mučimo se sa Ješićima svako 5-6 mjeseci. Nismo još stabilni da najbolje igrače možemo zadržati. Nismo stabili što se tiče plata i isplaćivanja. Uprava nas i dalje handri, došao nam novi Kinez. Pa haj još Husrefa i Hodžu otjeramo i da čekamo titulu opet 5-6 godina. Valjda previše daje šanse akademcima a mi ih puno digli. Ili da im ne daje onda ne vjeruje mladim igračima. Nešto vazda ima.

:thumbup: Husref veceras jeste usrao, bez dileme. Ipak, otjerati trenera koji je nesto napravio nije rjesenje. Smirimo se svi, ide pauza i nastavljamo kao da nista nije bilo.

HordasOdMalena
Kontakt:

Post Postao/la HordasOdMalena » 01 sep 2019, 01:03

Al' kakve su ono parole na jugu, šta je ono? Svake godine su sve gluplji života mi. :rol:

Sabinho
Kontakt:

Post Postao/la Sabinho » 01 sep 2019, 01:04

ado-hz je napisao/la:evo nije mi bilo tesko po nekoj mojoj zelji da sastavim ekipu kakvu bih ja napravio da imam pare, da sam gosp.Nam

Milan Djuric(1M)

Melalo(700k) Oremuš Zakaric(500k)

G.Brkic(400k) Anel Hadzic(800k)

Pidro Lazic Serbecic(400k) Todorovic(1M)

Kovacevic

Ova ekipa kosta cirka 5M da se dovede, i neka na plate ode jos toliko da ih dovedes to je 10M.
A ekipa nista posebno, ne garantuje ti da ces uci ni u kakve grupe, recimo lige Evrope.
Al po meni ova ekipa bi prepisala ovu ligu, a opet kazem nista posebno za Evropske okvire i nikakav garant.
Sta hocu da kazem, da je potrebno bukvalno 10M da se pocne dominirati ovom ligom i da onda kazes eeee pišamo se po svima.
Sa ovom ekipom bi u 5godina imao 5 titula prvaka, igrao Ligu Prvaka, prosao prvo kolo ili ispao totalno nevazno, al bi se onda mogao nositi i vjerovatno proci BATE, pa i Astanu, bilo bo gutavo i u play offu lige Evrope. Igracima bi rasla cijena, i onda prodas nekog, zaradis na njemu....dovedes drugog.
E uz ove igrace bi bio bolji i Saban i Mustafic I malo Djokanovic. Ovako je preveliki teret na njima u jako vaznim utakmicama, a nemas igrace na koje mozes da se oslonis.
Nemoj samo da mi nekom kaze da nece oni da igraju u nasoj ligi, na nasim stadionima. Ima kod nas finih stadiona, Grbavica, BL, Bilino Polje, nije to tolika katastrofa. Financije su problem i samo je to istina, a prica za malu djecu je da nece da igra niko. Kad ti imas ovakve igrace, dovedes sve ove, pa se javis Milanu Djuricu, predstavis mu plan, kazes koga si doveo, vidi covjek da je to ozbiljna ekipa, ponudis mu lovu...doci ce i Milan ne sekiraj se.
Posto se to nikad nece desiti, ja vam zelim laku noc, bajke slusam od 1995god, pocinjem da vjerujem u njih.

Kume, kojih 5m? Mi smo duzni zastitarskoj agenciji 250.000km, ne mozemo da platimo, a ti pricas o 5 miliona necega? Ovo je sve zlatno, sa kompletnim rosterom smo top ekipa za ovu ligu.

joker90
Kontakt:

Post Postao/la joker90 » 01 sep 2019, 01:07

Sutra ne budite Husrefa u 6! Pusti @Kamuflazn čovjeka nek spava bar do 9, ček, ne moRe ni devetka. I tu bi mogao PTSP kick in da se desi. :lol:
Bahati, bahati Željkan!
1946

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: Mokes i 8 gostiju.