Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
Sheyi
- Postovi: 13888
- Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
- Lokacija: kraj puta
-
Kontakt:
Post
Postao/la Sheyi » 03 sep 2019, 21:21
Goalgetter je napisao/la:Sheyi je napisao/la:Ma nije pitanje hoce li Finska kiksati, hoce, ali pitanje necemo li mi? Hocemo

Naravno da cemo. Pitanje je samo hoce li to biti protiv Finske kuci ili Grka u gostima, jedno od njih 2 ce nam uzeti bod.
Ja vjerujem da ćemo uzeti naredne tri utakmice, pa da se onda potučemo u Atini. Mi smo već sve rezervisali.

Steta je sto se ne igra u Pireju, već na onom olimpijskom stadionu, djeluje mi ono preveliko...

-
prisonbreak
- Postovi: 5322
- Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
-
Kontakt:
Post
Postao/la prisonbreak » 03 sep 2019, 22:39
Nakon kurcevito loseg starta, pripreme pocinju u Zenici, gdje su igraci ocigledno na pravim pripremama. Bas zanimljivo.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..
-
DaVinci
- Postovi: 3167
- Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
-
Kontakt:
Post
Postao/la DaVinci » 03 sep 2019, 23:33
prisonbreak je napisao/la:Nakon kurcevito loseg starta, pripreme pocinju u Zenici, gdje su igraci ocigledno na pravim pripremama. Bas zanimljivo.
Bas i ja to htjedoh prokomentarisati ... sad kad je vrag odnio salu vise niko ne zahtjeva pripreme po ilidzanskim parkovima i restoranima ... sad moze za nase starlete i omrazeni centar u 'vukojebini' ... ako nekako izvuku sesticu sad ocekujem ih u oktobru opet na njihovim omiljenim sarajevskim hotspotovima ...

'Jesil spreman da prihvatis da je BiH zadnja rupa na svirali, nedonosce, ludnica otvorenog tipa, moneta za potkusirivanje prolazis sigurno. Ako smatras drugacije ima forum pa se prijavi tamo' by BobRock
-
DaVinci
- Postovi: 3167
- Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
-
Kontakt:
Post
Postao/la DaVinci » 03 sep 2019, 23:39
Goalgetter je napisao/la:Sheyi je napisao/la:Ma nije pitanje hoce li Finska kiksati, hoce, ali pitanje necemo li mi? Hocemo

Naravno da cemo. Pitanje je samo hoce li to biti protiv Finske kuci ili Grka u gostima, jedno od njih 2 ce nam uzeti bod.
Sto ne bi i oba nas %$#@ ... s Grcima ne mozemo ni naopako a zbog Finske nam salijevaju strave jos uvjek, na pomen Pukkija dobijemo proljev momentalno ...

'Jesil spreman da prihvatis da je BiH zadnja rupa na svirali, nedonosce, ludnica otvorenog tipa, moneta za potkusirivanje prolazis sigurno. Ako smatras drugacije ima forum pa se prijavi tamo' by BobRock
-
Fudo
- Postovi: 5312
- Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
-
Kontakt:
Post
Postao/la Fudo » 04 sep 2019, 06:34
Vidim vecina mislima na tekmama sa finskom i grckom. Daj boze da mi armeniji uzmemo 3 boda.
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool
-
FoSte95
- Postovi: 11513
- Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
- Lokacija: Tunguzija
-
Kontakt:
Post
Postao/la FoSte95 » 04 sep 2019, 06:45
Polako ali sigurno vraćamo se kao u pred Ćirino doba, uvijek malo falilo za to drugo mjesto

-
Kamuflazn
- Postovi: 1943
- Pridružen/a: 03 jan 2019, 10:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la Kamuflazn » 04 sep 2019, 07:26
Nikad vise one ljepote i fudbala ko kod Papeta. Od noge do noge, 3 gola po tekmi davali a primali pola.
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić
LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!
-
JavierBosnia
- Postovi: 6657
- Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
- Lokacija: Sarajevo
-
Kontakt:
Post
Postao/la JavierBosnia » 04 sep 2019, 08:20
prisonbreak je napisao/la:Nakon kurcevito loseg starta, pripreme pocinju u Zenici, gdje su igraci ocigledno na pravim pripremama. Bas zanimljivo.
Ovima sto i dalje nije jasno evo pojasnjenje
Kad repka igra u Zenici pripremat ce se u Zenici.
Kad igraju u Sarajevu pripremat ce se u Butmiru.
Kad igraju u gostima pripremat ce se u Butmiru
Kad igraju dvije domace, pripreme se obavljaju u gradu u kojem je utakmica, moze biti i mijesano. Tipa Armenija i Grcka (Sa i Ze)
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3
-
prisonbreak
- Postovi: 5322
- Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
-
Kontakt:
Post
Postao/la prisonbreak » 04 sep 2019, 08:47
JavierBosnia je napisao/la:prisonbreak je napisao/la:Nakon kurcevito loseg starta, pripreme pocinju u Zenici, gdje su igraci ocigledno na pravim pripremama. Bas zanimljivo.
Ovima sto i dalje nije jasno evo pojasnjenje
Kad repka igra u Zenici pripremat ce se u Zenici.
Kad igraju u Sarajevu pripremat ce se u Butmiru.
Kad igraju u gostima pripremat ce se u Butmiru
Kad igraju dvije domace, pripreme se obavljaju u gradu u kojem je utakmica, moze biti i mijesano. Tipa Armenija i Grcka (Sa i Ze)
Nije istina.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..
-
DrFilgud
- Postovi: 7821
- Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
-
Kontakt:
Post
Postao/la DrFilgud » 04 sep 2019, 08:51
JavierBosnia je napisao/la:prisonbreak je napisao/la:Nakon kurcevito loseg starta, pripreme pocinju u Zenici, gdje su igraci ocigledno na pravim pripremama. Bas zanimljivo.
Ovima sto i dalje nije jasno evo pojasnjenje
Kad repka igra u Zenici pripremat ce se u Zenici.
Kad igraju u Sarajevu pripremat ce se u Butmiru.
Kad igraju u gostima pripremat ce se u Butmiru
Kad igraju dvije domace, pripreme se obavljaju u gradu u kojem je utakmica, moze biti i mijesano. Tipa Armenija i Grcka (Sa i Ze)
Ma ja, Bosna ko Rusija
Valja otputovat iz Sarajeva u Zenicu. Avioni, vozovi, autobusi, presijedanja. Klimatska i visinska razlika...

-
Osim13
- Postovi: 32140
- Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
-
Kontakt:
Post
Postao/la Osim13 » 04 sep 2019, 09:17
Zlatno pitanje bh novinarstva: "kakva je atmosvera u repstaciji?"
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA
-
JavierBosnia
- Postovi: 6657
- Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
- Lokacija: Sarajevo
-
Kontakt:
Post
Postao/la JavierBosnia » 04 sep 2019, 09:23
Demantuj me @prisonbreak
Nisam ja to tako odredio vec oni. Svidjelo se to nekima ili ne, kazem kako jeste
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3
-
Varg
- Postovi: 3090
- Pridružen/a: 06 maj 2019, 20:34
-
Kontakt:
Post
Postao/la Varg » 04 sep 2019, 09:24
Osim13 je napisao/la:Zlatno pitanje bh novinarstva: "kakva je atmosvera u repstaciji?"
kako su vas prihvatili ostali repstativci
-
Osim13
- Postovi: 32140
- Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
-
Kontakt:
Post
Postao/la Osim13 » 04 sep 2019, 09:25
Varg je napisao/la:Osim13 je napisao/la:Zlatno pitanje bh novinarstva: "kakva je atmosvera u repstaciji?"
kako su vas prihvatili ostali repstativci
"u kakvoj su formi repstavci i imatel u planu zvat Izeta Hajrviča"
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA
-
Varg
- Postovi: 3090
- Pridružen/a: 06 maj 2019, 20:34
-
Kontakt:
Post
Postao/la Varg » 04 sep 2019, 09:26
ZMAJEVO GNIJEZDO MORA DA IGRA
-
AndreWilliams
- Postovi: 656
- Pridružen/a: 22 avg 2014, 13:33
- Lokacija: Guinea-Bissau
-
Kontakt:
Post
Postao/la AndreWilliams » 04 sep 2019, 10:43
Upisaćemo 6 bodova u ove dvije utakmice. Uopšte ne sumnjam u to. Ispisaće se salve hvalospjeva na račun Sarićevih trkačkih sposobnosti, Robijevih taktičkih zamisli, Duljine lucidnosti, Šehinog ulijevanja sigurnosti, Zukinog iskustva... malo će se iskulirati situacija oko ne pozivanja Hajrovića, Vrančića, Prcića, Begovića i td. Zatim slijedi novo okupljanje, otkazi Kolašinca i Bičakčića, remi protiv Finaca, vadjenje protiv Talijana i tako u krug.
-
DamirT
- Postovi: 30837
- Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
- Lokacija: Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la DamirT » 04 sep 2019, 11:07
Ma iako sve ove pobijedimo,kiksat cemo protiv Grcke.Napalimo se protiv njih i uvijek smo popisani
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
DeeWa
- Postovi: 2469
- Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
-
Kontakt:
Post
Postao/la DeeWa » 04 sep 2019, 11:47
DrFilgud je napisao/la:
Ma ja, Bosna ko Rusija
Valja otputovat iz Sarajeva u Zenicu. Avioni, vozovi, autobusi, presijedanja. Klimatska i visinska razlika...

Ocito nemas pojma o cemu ljudi pricaju pa nemoj se onda ni javljati da ismijavas nekoga jer samo ti ispadnes smijesan.
Nije poenta u Sarajevu kao Sarajevu sto je to "daleko" nego sto oni idu tamo samo da uzivaju i da se provode, a negdje drugo im napravljeni uslovi po visokim standardima, samo za njih. O tome se radi. Sto ljudi odlaze negdje u provod umjesto da dodju ovdje u BiH da se pripremaju. I zbog takve neozbiljnosti su i odlazila neka velika imena poput Lulica, koji je upravo o tome govorio, Salihamidzic isto i jos neki drugi kojima je to smetalo a vec su spominjali (mislim i Ibisevic).
Ismijavate nesto a nemate pojma koliko mnogo utice na igrace, pa i same rezultate.
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.
-
DrFilgud
- Postovi: 7821
- Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
-
Kontakt:
Post
Postao/la DrFilgud » 04 sep 2019, 11:49
DeeWa je napisao/la:DrFilgud je napisao/la:
Ma ja, Bosna ko Rusija
Valja otputovat iz Sarajeva u Zenicu. Avioni, vozovi, autobusi, presijedanja. Klimatska i visinska razlika...

Ocito nemas pojma o cemu ljudi pricaju pa nemoj se onda ni javljati da ismijavas nekoga jer samo ti ispadnes smijesan.
Nije poenta u Sarajevu kao Sarajevu sto je to "daleko" nego sto oni idu tamo samo da uzivaju i da se provode, a negdje drugo im napravljeni uslovi po visokim standardima, samo za njih. O tome se radi. Sto ljudi odlaze negdje u provod umjesto da dodju ovdje u BiH da se pripremaju. I zbog takve neozbiljnosti su i odlazila neka velika imena poput Lulica, koji je upravo o tome govorio, Salihamidzic isto i jos neki drugi kojima je to smetalo a vec su spominjali (mislim i Ibisevic).
Ismijavate nesto a nemate pojma koliko mnogo utice na igrace, pa i same rezultate.
A je li ti citas diskusije na ovom forumu, Ili samo povrsno iskomentarises post koji ti prvi padne pod oko?
-
Wandelanoite
- Postovi: 7586
- Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
-
Kontakt:
Post
Postao/la Wandelanoite » 04 sep 2019, 11:51
Ma nije istina da naši vole pojest, popit i posjedit ljudi su u 9 na spavanju.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, bh22, FerdinandF, Goalgetter, GokuSSJG, Google Adsense [Bot], kouadio, LeCoq, lol89, Marokanci58, MiranGlasnic, Proximic i 53 gosta.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []