BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
samoposmatram
- Postovi: 5737
- Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
- Kontakt:
Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)
Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)
Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)
Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)
Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.
Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)
Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)
Odlučili Fanaticosi ipak da se vrateAlucard je napisao/la:Kakva se ovo djeca cuju?![]()
Najslabijavisokohz je napisao/la:Koja smo mi karika od reprezentacije
Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)
- tuzlak1987
- Postovi: 33570
- Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
- Kontakt:
Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)
Finska vodi, plasirala se.
Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)
-
boomerang5
- Postovi: 752
- Pridružen/a: 17 mar 2015, 18:16
- Kontakt:
Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)
Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)
Covjek ode dribla sam sebe a ostavio loptu.
Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)
Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.
- Goalgetter
- Postovi: 24454
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
- Kontakt:
Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)
Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)
Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)
- mohikanac12
- Postovi: 2797
- Pridružen/a: 19 jun 2019, 08:54
- Kontakt:
Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)
Ma pusti hejtere. SamoVucevich je napisao/la:Odvratna je ova kampanja protiv Roberta. Nismo ga zasluzili kao trenera.
Biće Željo opet Šampion!
Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)
Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)
I žene feredže nose.
U mome zavičaju najviše ima
Kamenja i bijede bose.
Pa ipak kad jednom sklopim oči,
želja ce posljednja biti:
Da me se moji drugovi sjete
I da me put juga nose.
- UrbyEmanuelson
- Postovi: 4720
- Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
- Kontakt:
Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)
Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, ajaca, ArtemisFowl, Atlanta, AzRimiRzA, bavariapivo, BIHpatriota, bordobijeli, Bosnjo22, Cautinho, CHR, Confiance, Daduli, DanijelTZ, dariolovrinovic00, darker10, DeeWa, delko, DjaniTarik, eaglebvb09, Elddar, ELDIABLO20, farenhajt, feniksptica, FerdinandF, Fudo, Google [Bot], HariTz, Hazre, Invincibles14, jasmin10, Kaunas, KockarVicin007, komax, kovac, Majstorinho, marlostanf1eld, MaroonBjelave, Matterhorn22, mercurial, nebeskasila, Pasharoni, RaZuti, ristagrad, s4mke, SanaBosna, Shategabri, Sheyi, signalidunapark, Slobodanpad1945, soccerfan, StevieG8, TefalTava, tobaccos, Venom, VensanKasel, Wilshere10, Xaniesta, xinxee, Zgemboo89 i 408 gostiju.







