FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

BordoSarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 22 sep 2019, 17:40

Hoće li Gavrić biti spreman za Borac?
FK Sarajevo

mensur55
Kontakt:

Post Postao/la mensur55 » 22 sep 2019, 17:41

ZeroStyle je napisao/la:
mensur55 je napisao/la:Daj sta panicite sad ko da smo zadnji a ne u vrhu jednostavno sa ovom ekipom se ne moze vise. Pa jednoj Barseloni fali Messi i ne mogu meda dzaba sto igra Grizman Suarez a ne nama fali 5 standardi igraca i to 4 iz veznog reda. Za kondiciju je Ahmetovic fino rekao jedna utakmica protiv Celtica teza nego polusezona u ligi jednostavno dosli su igraci koji nisu u karijeri prosli ozbiljne pripreme. Sad do polusezone bit u vrhu i onda na zimu dovest napadaca i krilo za prve postave ovu djecu dat na posudbu negdje da se malo priviknu na seniorski nogomet.

Barceloni fali Mesi ali i Barcelona ima loseg trenera na klupi kao i mi zato i jesu obje ekipe u kurcu

Ma nije idealno nigdje samo se kod nas ide iz krajnosti u krajnost. Trener jest los al koga ces dovest sad samo ce probudit ekipu par utakmica i opet sivilo. Ljudi su opsjednuti Dinamom i Zvezdom a ne kontaju da iza njih drzava stoji a nama **** opcina naplacuje koristenje stadiona i kako onda da platis kvalitetnog trenera a vlasnik ocito boli qrac bitno je da se on uslika.
SVI U NAPAD JEDAN JE HASE

Beton
Kontakt:

Post Postao/la Beton » 22 sep 2019, 17:43

MortemHz je napisao/la:Iz krajnosti u krajnost, e čuj pljačka :D

Nikad on ne bi dobio novi ugovor nego bi bio nogirani zbog trazenja ovakvih uslova da grupica navijaca nije vrsila pritisak na klub i da se bogalji iz uprave te sacice uhljupa nisu prepali. Vecina navijaca to nije podrzavala, mislim niko ko voli Sarajevo. Opet ponavljam da je normalno traziti otpremninu osim ako se ne predstavljas velikim navijacem kluba koji vodis, ali qrcinu on voli. Uvijek gladan za parama bio citava carsija zna.

SarajevoJeBordo
Kontakt:

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 22 sep 2019, 17:50

Možda sam trebao na PP, možda je i bolje ovako. Vidim da uvrede od strane jednih forumaša prema drugima rješavaš brisanjem postova u više navrata dnevno i tako svaki dan. Druže, koja je poenta? To bi imalo smisla kad bi mogao u svakom momentu biti ovdje pa odmah brisati prije nego bilo ko to pročita. Ovako lik ispuca uvrede, to stoji par sati, ljudi to čitaju, ti dođeš i obrišeš post i to je kao riješen problem? Sutra opet tako. Metode sprječavanja vrijeđanja na ovom pdfu su ti neefikasne i besmislene, a jedan ili dva čovjeka po nekoliko puta dnevno vrijeđaju druge koji misle drugačije.
"Ako već ne možete dobiti, onda je dobar i remi."

- Husref Musemić, bog, otac, kralj, šah, mat, babo igre zvana fudbal.

Historicar
Kontakt:

Post Postao/la Historicar » 22 sep 2019, 17:50

Mi ako ne pobjedimo Borac i Mladost, upast ćemo u *ovna do guše.

fks74
Kontakt:

Post Postao/la fks74 » 22 sep 2019, 17:56

Hajde ne s.rite. Tri boda iza prvoga i koljete se. Samo me zanima, gdje su forumasi , kada ekipi ide dobro. Sada izviru, kao gljive poslije kise. :puke:

MortemHz
Interni moderator
Kontakt:

Post Postao/la MortemHz » 22 sep 2019, 18:18

SarajevoJeBordo je napisao/la:

Možda sam trebao na PP, možda je i bolje ovako. Vidim da uvrede od strane jednih forumaša prema drugima rješavaš brisanjem postova u više navrata dnevno i tako svaki dan. Druže, koja je poenta? To bi imalo smisla kad bi mogao u svakom momentu biti ovdje pa odmah brisati prije nego bilo ko to pročita. Ovako lik ispuca uvrede, to stoji par sati, ljudi to čitaju, ti dođeš i obrišeš post i to je kao riješen problem? Sutra opet tako. Metode sprječavanja vrijeđanja na ovom pdfu su ti neefikasne i besmislene, a jedan ili dva čovjeka po nekoliko puta dnevno vrijeđaju druge koji misle drugačije.

Prvo ide upozorenje pred ban. Ovo je tema o FK Sarajevo a ne o Husrefu Musemiću pa shodno s tim i dobar dio tvojih postova je besmislen i nevažan za temu. Drugo, uvijek oko utakmice i kada je utakmica pustim malo više nego što bi inače pustio. Šta misliš koliko bi ljudi ovdje ostalo poslije derbija?
Uvijek imate opciju da prijavite postove i moju privatnu poruku ako nekad nemam vremena. Ti si prijavio par puta određene postove i hvala ti na tome.
Brišem ja više stvari prije nego što iko vidi i ako sam obrisao nešto to ne mora značiti da je to završena stvar.
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★

King Tvrtko I of Bosnia ⚜️

The Bosnians have been a distinct people since at least the tenth century.

City of Sarajevo - 527.049

Pantelija
Kontakt:

Post Postao/la Pantelija » 22 sep 2019, 18:22

I ta šačica kad klubu bude platila par miliona pa preuzela upravljacka prava neka onda odredjuje vlasniku ko ce biti trener a ko direktor umjesto da klub kostaju po 150 000 svake sezone
Trešnjevka!

SarajevoJeBordo
Kontakt:

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 22 sep 2019, 18:29

MortemHz je napisao/la:
SarajevoJeBordo je napisao/la:

Prvo ide upozorenje pred ban. Ovo je tema o FK Sarajevo a ne o Husrefu Musemiću pa shodno s tim i dobar dio tvojih postova je besmislen i nevažan za temu. Drugo, uvijek oko utakmice i kada je utakmica pustim malo više nego što bi inače pustio. Šta misliš koliko bi ljudi ovdje ostalo poslije derbija?
Uvijek imate opciju da prijavite postove i moju privatnu poruku ako nekad nemam vremena. Ti si prijavio par puta određene postove i hvala ti na tome.
Brišem ja više stvari prije nego što iko vidi i ako sam obrisao nešto to ne mora značiti da je to završena stvar.

Koliko posljednjih upozorenja je dobio Vratilosezlo?
Izvoli banuj mene ako smatraš da je potrebno, isto tako postupi i sa onima s kojima pričam i diskutujem na tu temu koja je nevažna za ovaj pdf.
"Ako već ne možete dobiti, onda je dobar i remi."

- Husref Musemić, bog, otac, kralj, šah, mat, babo igre zvana fudbal.

MortemHz
Interni moderator
Kontakt:

Post Postao/la MortemHz » 22 sep 2019, 18:31

Odgovorio sam ti u privatnu poruku.
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★

King Tvrtko I of Bosnia ⚜️

The Bosnians have been a distinct people since at least the tenth century.

City of Sarajevo - 527.049

emir79
Kontakt:

Post Postao/la emir79 » 22 sep 2019, 18:34

Pantelija je napisao/la:I ta šačica kad klubu bude platila par miliona pa preuzela upravljacka prava neka onda odredjuje vlasniku ko ce biti trener a ko direktor umjesto da klub kostaju po 150 000 svake sezone
Jesi li ti platio par miliona za upravljacka prava, pa se satra da otjeras Husrefa?
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Pantelija
Kontakt:

Post Postao/la Pantelija » 22 sep 2019, 18:42

emir79 je napisao/la:
Pantelija je napisao/la:I ta šačica kad klubu bude platila par miliona pa preuzela upravljacka prava neka onda odredjuje vlasniku ko ce biti trener a ko direktor umjesto da klub kostaju po 150 000 svake sezone
Jesi li ti platio par miliona za upravljacka prava, pa se satra da otjeras Husrefa?

Ko se bolan satra?
Ja nisam sarao grafite da husref odlazi, a nisam ni ljudima u upravi prijetio samaranjem, prijetnjom da ce ih mrak pojesti i da pripaze kad izadju u grad... jok.
Cak na tekmama nemam komentare na njegovo (ne)znanje, pa cak i nakon derbija kojeg smo izgubili onako jadno i bijedno nisam mu a rekao, a ni protiv tuzle. Ja i dalje smatram da on veze nema i da je prosla sezona spoj prejake ekipe i uzasno slabe konkurencije
Trešnjevka!

Zip
Kontakt:

Post Postao/la Zip » 22 sep 2019, 18:47

Pred kraj sezone ce ovde opet pricati, kao sta vi zelite, citavu sezonu su nam igraci povredjeni, samo smo 3-4-5 bodova u zaostatku :lol: ajte vi desetkovani vodite ovu ekipu :lol:

Kalav trener, takvi mu i fanovi... Samo traze izgovore...
Cim su Seati izgovori sto lose igramo, bude ti jasno ko ga podrzava.

Jel ijednom dragi nas sef rekao da je nezadovoljan sa igraxima koji su dosli, jel rekao da je trazio ovog ili onog, pa mu uprava nije zeljela isto dovesti.
On sam je trazi Guzinu, i taj momak ne igra nikako.

Javi se Husrefeeee, ovce tvoje se brinu.... Reci da je Dzenis kriv za jucerasnju utakmicu... Nadji nam jos jedan izgovor, zi i zdrav nam bio...Ipak ti nisi bio na klupi :lol:

Uostslom, koliko si ti uplatio Husrefe udjela u FKS? Da znamo koliko si iznad kluba :kafa:
Zadnja izmjena: Zip, dana/u 22 sep 2019, 19:01, ukupno mijenjano 1 put.

fks74
Kontakt:

Post Postao/la fks74 » 22 sep 2019, 18:49

Pantelija je napisao/la:
emir79 je napisao/la:

Ko se bolan satra?
Ja nisam sarao grafite da husref odlazi, a nisam ni ljudima u upravi prijetio samaranjem, prijetnjom da ce ih mrak pojesti i da pripaze kad izadju u grad... jok.
Cak na tekmama nemam komentare na njegovo (ne)znanje, pa cak i nakon derbija kojeg smo izgubili onako jadno i bijedno nisam mu a rekao, a ni protiv tuzle. Ja i dalje smatram da on veze nema i da je prosla sezona spoj prejake ekipe i uzasno slabe konkurencije

Pa da, kada se osvoji dupla. Bila dobra ekipa, kada ti sada fali pola prve postave, sada je do trenera.

VratiloSeZlo
Kontakt:

Post Postao/la VratiloSeZlo » 22 sep 2019, 18:49

Zip je napisao/la:Pred kraj sezone ce ovde opet pricati, kao sta vi zelite, citavu sezonu su nam igraci povredjeni, samo smo 3-4-5 bodova u zaostatku :lol: ajte vi desetkovani vodite ovu ekipu :lol:

Jel ijednom dragi nas sef rekao da je nezadovoljan sa igraxima koji su dosli, jel rekao da je trazio ovog ili onog, pa mu uprava nije zeljela isto dovesti.

Javi se Husrefeeee, ovce tvoje se brinu.... Reci da je Dzenis kriv za jucerasnju utakmicu... Nadji nam jos jedan izgovor, zi i zdrav nam bio...Ipak ti nisi bio na klupi :lol:

Uostslom, koliko si ti uplatio Husrefe udjela u FKS? Da znamo koliko si iznad kluba :kafa:

Isto kao i tvoja sefica hahah dignite tu bunu i glas na stadionu misevi tjerajte ga na nacin ba koji se tjera a ne na forumu na kojem ti haver brise ako se mlade uvrijede haha
Zadnja izmjena: VratiloSeZlo, dana/u 22 sep 2019, 18:51, ukupno mijenjano 1 put.

Inijesta
Kontakt:

Post Postao/la Inijesta » 22 sep 2019, 18:49

Sto prije shvatite da je nasim evropa ove godine cilj i uspjeh o da ce se uskoro o tome pocet pricat po izjavama , forumuma, mahalama lakse ce vam biti
To da ce neko otjerat trenera i isplatit mu veliku sumu preveliku za nase zslive zaboravite, isto tako zaboravite da ce on sam otkaz dati
Ovako je kako je, izjava debila Cosica nakon tuzle nam sve govori, dosli smo ovo da odradimo ...

Samo kod nas u klubu nakon nekog uspjeha ljudi dobiju dozivotni kredit i slobodu da mogu yebat klubu majku i pisat po njemu iducih pr sezona... evo sjetimo se Selimovica koji je u crno klub zavijo, al i dan dans ga ljudi brane kaze jest nam yebo majku ali nam je i valjo
E tako ce biti i ove sezone, kaze uzeli su duplu ybg nek je i uzme zeljeznicar sa poluinvaldima , nama dost i evropa samo da se vrti lova
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

fks74
Kontakt:

Post Postao/la fks74 » 22 sep 2019, 18:51

Zip je napisao/la:Pred kraj sezone ce ovde opet pricati, kao sta vi zelite, citavu sezonu su nam igraci povredjeni, samo smo 3-4-5 bodova u zaostatku :lol: ajte vi desetkovani vodite ovu ekipu :lol:

Hajde neka ode, koga bi ti doveo ?

Pantelija
Kontakt:

Post Postao/la Pantelija » 22 sep 2019, 18:52

Seate zajedno sa sponzorom porshe, finansira sarajevo osiguranje, asa, i jos neko... ako cete vec o tome i mi ne placamo uospte mnogo za te.
Najskuplji seat koji imamo je na klupi, puno trosi a slabo vuče.
Trosi 18 000 mjesecno sa ostalim sš oko 30 000+ a vuča slaba , nikakva. Dok se trkao sa 5.0 benzincem protiv 2.0 dizelasima, to je na newto i licilo, kako je sjeo i on u 2.o ko i ostali, nema kuveta
Trešnjevka!

fks74
Kontakt:

Post Postao/la fks74 » 22 sep 2019, 18:56

Inijesta je napisao/la:Sto prije shvatite da je nasim evropa ove godine cilj i uspjeh o da ce se uskoro o tome pocet pricat po izjavama , forumuma, mahalama lakse ce vam biti
To da ce neko otjerat trenera i isplatit mu veliku sumu preveliku za nase zslive zaboravite, isto tako zaboravite da ce on sam otkaz dati
Ovako je kako je, izjava debila Cosica nakon tuzle nam sve govori, dosli smo ovo da odradimo ...

Samo kod nas u klubu nakon nekog uspjeha ljudi dobiju dozivotni kredit i slobodu da mogu yebat klubu majku i pisat po njemu iducih pr sezona... evo sjetimo se Selimovica koji je u crno klub zavijo, al i dan dans ga ljudi brane kaze jest nam yebo majku ali nam je i valjo
E tako ce biti i ove sezone, kaze uzeli su duplu ybg nek je i uzme zeljeznicar sa poluinvaldima , nama dost i evropa samo da se vrti lova

Kakvi poluinvalidi u zeljescara? Trenutno su na gotovo svim pozicijama, jaci od nas. Kada se vrate povrijedjeni, to ce se okrenuti. Ako nasi brzo vrate formu.

VratiloSeZlo
Kontakt:

Post Postao/la VratiloSeZlo » 22 sep 2019, 18:56

:?:
Inijesta je napisao/la:Sto prije shvatite da je nasim evropa ove godine cilj i uspjeh o da ce se uskoro o tome pocet pricat po izjavama , forumuma, mahalama lakse ce vam biti

Pa to se zna ko da treba pitati kakve su ambicije a sam si opisao kako i jeste nikakve a ovi stadioni obecanja za 2 3 godine mogu prosipati svoji sljedbenicima ,nek ode sutra boli me **** za Husrefa ni u dze ni iz dzepa ali ako ce opet doci isti ili par njih po sezoni kakve onda koristi mjenjati prvo se treba mjenjati cilj kluba koji je kako i ti kazes evropa malo para da se vrti i to je to a ona vijetnamska ubleha prema tome nam nije ni potrebna nek se snalaze kao **** iz vase miskina jer od vrha je amaterizam do trenera i igraca ali ovde to se sve svali na kariku koju je najlakse zamjeniti i te price najbolje uslove plate da imaju , a svako malo kasni ovo ono a nek se i raspitaju koliko taj ibanjez dobija na ruke kao 3 Ahmetovica otprilike .

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.