FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Avatar
Demi
Postovi: 1012
Pridružen/a: 14 mar 2019, 18:15
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la Demi » 11 okt 2019, 20:00

Pa valjda imaju ljudi pravo proslaviti jubilej na u stvari sasvim normalan nacin,ne kontam takvu logiku....Pusti ih,nije prvenstvena ni evropska.Ili mozda misle da jeste jer je dosao dinamo :think:
" "!
1926

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la BosanacGorstak » 11 okt 2019, 20:43

staragarda je napisao/la:
djulbastije je napisao/la:Gdje nam je @TittyGorstak? </3
Ganja ti smještaj u Dujama :kafa: :D
:rol: :rol:
Aferim garda,obrisa pod s njim :urnebes:

Sto se tice rahmetli Slobodanke,ljudski bi bilo reci nek joj je lahka crna zemlja.Usao malocas na temu Slobode kad imam sta vidjeti..@beduin kroz suze i jecaj pise svoje oprostajno pismo,druge kolege pozivaju na gasenje Tuzlanske prostitutke,treci tu i tamo zadovoljni dzaba su usli sto je njima najbitnije :kafa: Dok pisem ovaj post tacno osjecam gorcinu @beduinove boli,suza mi krenu.Covjek je 35 godina zivjeo u zabludi da navija za fudbalski klub koji kao ima organizovanu navijacku grupu.. :(

Mislim da niko nije relevantni da ocjeni klub bolje od njegovih navijaca..Stvarno treba biti ledene duse da te ne pogode ovakvi upisi,da te ne stegne u grudima i da na sledecoj sergiji na dzumi bacis bar cenera za ovu fukaru i bijedu :kafa:
Druze, nema ni 100 fukara u korteu. Jesmo pali ku rcu za usi
:arrow:
Večeras je Sloboda umrla. Mi smo šaka jada,bijednici.Kakav uzasan reprezent za grad. Fuj.
:hmmmmm:
Bruka.Sramota
:kafa:
Nek idu u pi.cku materinu seljacku.Obiljezavanje jubileja kakvim se malo klubova na ovim prostorima moze pohvaliti,a oni naprave cirkus.Stoka
:wtf:
Gasi sve postidio sam se svega
:kafa:

Ovaj @beduinov post cu kopirati u spojler da mi ne izbacuje na svako citiranje jer mi svaki put suza krene :(
Ovako:

- nakon 35 godina da imam ovakvu gorcinu u grlu, oko srca, ovo nisam mogao ni pretpostaviti
- 20 minuta prije kraja utakmice da drustvu govorim isprekidanim glavom da napustam Tusanj i izlazim sa utakmice, da mi samo sekunda fali da zaplacem i da na insistiranje prijatelja da odgledamo utakmicu do kraja nemam snage da odgovorim jer mi glas drhti, samo izlazim sa Zapada
- sjedam u auto, vozam se 20 minuta i pocnem plakati. Jebote, odvrnem muziku, vozam se i placem jer sam nemocan, jer ne mogu pomoci klubu, jer se sramotimo za 100 godina postojanja, jubilej kojim se rijetki mogu pohvaliti
- jos dok gledam utakmicu ucekujem nesto posebno, bakljadu, vatromet, gledam dronove iznad Tusnja i sve mislim sad ce to ludilo za proslavu 100 godina kluba, i onda gledam pizdarije na polupraznom Sjeveru i bjezaniju Fukara izvan stadiona, gledam, cekam i ne vjerujem da je pozorisna atmosfera na Tusnju samo slika trenutnog stanja u klubu, zadnji otkucaji srca naseg starca, slavljenika... j3bote, pisem ovo i place mi se opet
- hvala odlicnom, ali pasivnom Zapadu, koji nikad nije izdao i uvijek je tu uz Slobodu
- hvala onih malo Fukara koje se trude, ali veceras zaseru sve sto se moglo zasrati. Znam da nas prate clanovi grupe, znam da prenose mom prijatelju i vodji grupe pa bujrum neka mu i ovo prenesu da smo se veceras osramotili za sva vremena. Da smo samo dokazali da nismo grad fudbala, da nas Sloboda ne zasluzuje i da nakon Sulje, Cipe i Bajte nista vise nije kao sto je bilo niti ce biti. Hvala vam na svemu, ali nemojte vise molim vas.
- hvala vam forumasi, Sariel, Solinas, Targer i jos par moamak sa kojima se znam mimo foruma i vidjat cemo se, ali ja sam sa Tusnjem i forumom zavrsio do nekih boljih dana
- davao sam sebe, davao sam svoje pare za grupu, za klub, za nadu, ali veceras smo se osramotili, osramotili smo grad, klub, ono sto je Suljo i ostali momci stvarali godinama i godinama.
- hvala i ovim mojim drugovima, poznanicima, slobodasima koji su deceniju i vise bodrili Slobodu a sad presli na Slogu pa i veceras nisu dosli. Znam da citate ovo pa nabijem vas na qurac i j3bem vas u usta seljacka, slobodno mi pisite na Fb za ostalu konverzaciju.

Zbogom Tusanj
Zbogom Slobodo
Zbogom forum do nekih boljih dana, a to ce potrajati.
Mozda od ove @beduinove zalopojke me je zabolila vise samo @sarielova :(
Sta reci..
Tuga i sramota..
No istine radi treba reci da je sve pocelo na ulazu od sekjuritija..ko je bio sve je vidio...
A onda kornjace i tjt jbga..
Onda ona sutnja pa baklje na stazu opet :facepalm:
Pa kornjace preko djece :facepalm:

P.s dresovi kojih nije bilo :facepalm: :(
Kad sam ja govorio da su oni kao klub prevazidjeni u gradu bas kao sto je i komunizam kao sistem prevazidjen,pekar i ostali se svadjali sa mnom.


Ono sto je pozitivno po mom misljenju veceras jest gol Smajica kojim ce nadam se da zacementira mjesto u prvom timu :kafa:

Druga pozitivna stvar jest da medju Fukarama definitivno ima potencijala da nekolicina njih iz prvih redova naslijedi naseg dijamanta Amela Tuku u trcanju na 800 metara..Prosli put kad su bjezali od osiguranja mislio sam da je mozda slucajnost onakva spretnost i brzina.Veceras su me definitivno uvjerili i mislim da je odlicna stvar sto je uradjena nova atletska staza na Tusnju ponajvise da Fukare imaju gdje vjezbati :kafa:
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la Sariel1987 » 11 okt 2019, 21:01

Svejedno opet smo tu keljama trn u oku
Drzava za kelje

Avatar
djulbastije
Postovi: 180
Pridružen/a: 16 sep 2019, 21:57
Lokacija: FK Titty City (opšte diskusije)
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la djulbastije » 11 okt 2019, 21:56

staragarda je napisao/la:
djulbastije je napisao/la:Gdje nam je @TittyGorstak? </3
Ganja ti smještaj u Dujama :kafa: :D
Mandarinice <3 Ni tebe nam nestA nema kao sto bi moj @TittyGorstak napisao.

@Titty bravooooo za sav trud koji si ulozio <3 :bih:
Vajta3 <3
Brlja+krmče kao kombo u papir <3

Avatar
djulbastije
Postovi: 180
Pridružen/a: 16 sep 2019, 21:57
Lokacija: FK Titty City (opšte diskusije)
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la djulbastije » 11 okt 2019, 22:13

Sariel1987 je napisao/la:Svejedno opet smo tu keljama trn u oku
"Drzava" za kelje
:bih:
Vajta3 <3
Brlja+krmče kao kombo u papir <3

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la Skver » 12 okt 2019, 00:00

BosanacGorstak je napisao/la:
Kad sam ja govorio da su oni kao klub prevazidjeni u gradu bas kao sto je i komunizam kao sistem prevazidjen,pekar i ostali se svadjali sa mnom.


Ono sto je pozitivno po mom misljenju veceras jest gol Smajica kojim ce nadam se da zacementira mjesto u prvom timu :kafa:

Druga pozitivna stvar jest da medju Fukarama definitivno ima potencijala da nekolicina njih iz prvih redova naslijedi naseg dijamanta Amela Tuku u trcanju na 800 metara..Prosli put kad su bjezali od osiguranja mislio sam da je mozda slucajnost onakva spretnost i brzina.Veceras su me definitivno uvjerili i mislim da je odlicna stvar sto je uradjena nova atletska staza na Tusnju ponajvise da Fukare imaju gdje vjezbati :kafa:
De nam seoski plemiću objasni pojavu zasto na tribinama bude 200-tinjak ljudi koji su prepostavljam vecina prolaznici pored stadiona na debiju "popularnog" Balje u historijskom trenutku za taj vas mali seoski klub iz predgradja Tuzle kojem ste dali ime, zamisli TC, u trenucima kada u isto vrijeme igra taj po tebi "prevazidjeni" klub na TV-u? Da li nam mozes objasniti taj fenomen i pored toga sto je ulaz slobodan i zasto se "ogroman" broj navijaca odlucio da ostane u svom domu i da pred TV ekrana prate taj "prevazidjeni" klub koji je danas, koje li slucajnosti, igrao tamo protiv nekog Dinama, koji koje li slucajnosti igra grupnu fazu lige prvaka?? Kako to da je "neki" Dinamo mogao igrati protiv tamo nekog "prevazidjenog" i "komunistickog" kluba na stogodisnjicu postojanja takvog kluba? Da li nam moze tvoj veli intelekt moze objasniti tu pojavu, 100 godina, Dinamo?
🔴⚫️

elvirbaljic
Postovi: 2656
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la elvirbaljic » 12 okt 2019, 00:24

Skver je napisao/la:
BosanacGorstak je napisao/la:
Kad sam ja govorio da su oni kao klub prevazidjeni u gradu bas kao sto je i komunizam kao sistem prevazidjen,pekar i ostali se svadjali sa mnom.


Ono sto je pozitivno po mom misljenju veceras jest gol Smajica kojim ce nadam se da zacementira mjesto u prvom timu :kafa:

Druga pozitivna stvar jest da medju Fukarama definitivno ima potencijala da nekolicina njih iz prvih redova naslijedi naseg dijamanta Amela Tuku u trcanju na 800 metara..Prosli put kad su bjezali od osiguranja mislio sam da je mozda slucajnost onakva spretnost i brzina.Veceras su me definitivno uvjerili i mislim da je odlicna stvar sto je uradjena nova atletska staza na Tusnju ponajvise da Fukare imaju gdje vjezbati :kafa:
De nam seoski plemiću objasni pojavu zasto na tribinama bude 200-tinjak ljudi koji su prepostavljam vecina prolaznici pored stadiona na debiju "popularnog" Balje u historijskom trenutku za taj vas mali seoski klub iz predgradja Tuzle kojem ste dali ime, zamisli TC, u trenucima kada u isto vrijeme igra taj po tebi "prevazidjeni" klub na TV-u? Da li nam mozes objasniti taj fenomen i pored toga sto je ulaz slobodan i zasto se "ogroman" broj navijaca odlucio da ostane u svom domu i da pred TV ekrana prate taj "prevazidjeni" klub koji je danas, koje li slucajnosti, igrao tamo protiv nekog Dinama, koji koje li slucajnosti igra grupnu fazu lige prvaka?? Kako to da je "neki" Dinamo mogao igrati protiv tamo nekog "prevazidjenog" i "komunistickog" kluba na stogodisnjicu postojanja takvog kluba? Da li nam moze tvoj veli intelekt moze objasniti tu pojavu, 100 godina, Dinamo?
Mislis ova neka treca postava Dinama!!! Hahahah kakvi levati, dobiju batina na rodjendanu stogodisnjaku gorkom.... Oj muko moja!
Tuzla City / Sloga Simin Han

keno83
Postovi: 698
Pridružen/a: 19 nov 2014, 12:08
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la keno83 » 12 okt 2019, 02:01

Skver je napisao/la:
BosanacGorstak je napisao/la:
Kad sam ja govorio da su oni kao klub prevazidjeni u gradu bas kao sto je i komunizam kao sistem prevazidjen,pekar i ostali se svadjali sa mnom.


Ono sto je pozitivno po mom misljenju veceras jest gol Smajica kojim ce nadam se da zacementira mjesto u prvom timu :kafa:

Druga pozitivna stvar jest da medju Fukarama definitivno ima potencijala da nekolicina njih iz prvih redova naslijedi naseg dijamanta Amela Tuku u trcanju na 800 metara..Prosli put kad su bjezali od osiguranja mislio sam da je mozda slucajnost onakva spretnost i brzina.Veceras su me definitivno uvjerili i mislim da je odlicna stvar sto je uradjena nova atletska staza na Tusnju ponajvise da Fukare imaju gdje vjezbati :kafa:
De nam seoski plemiću objasni pojavu zasto na tribinama bude 200-tinjak ljudi koji su prepostavljam vecina prolaznici pored stadiona na debiju "popularnog" Balje u historijskom trenutku za taj vas mali seoski klub iz predgradja Tuzle kojem ste dali ime, zamisli TC, u trenucima kada u isto vrijeme igra taj po tebi "prevazidjeni" klub na TV-u? Da li nam mozes objasniti taj fenomen i pored toga sto je ulaz slobodan i zasto se "ogroman" broj navijaca odlucio da ostane u svom domu i da pred TV ekrana prate taj "prevazidjeni" klub koji je danas, koje li slucajnosti, igrao tamo protiv nekog Dinama, koji koje li slucajnosti igra grupnu fazu lige prvaka?? Kako to da je "neki" Dinamo mogao igrati protiv tamo nekog "prevazidjenog" i "komunistickog" kluba na stogodisnjicu postojanja takvog kluba? Da li nam moze tvoj veli intelekt moze objasniti tu pojavu, 100 godina, Dinamo?
Igrao je veliki Dinamo i dva dana prije sa velikim Zepcem pa sta sad

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la staragarda » 12 okt 2019, 10:23

Faraon im otvorio obnovljeno igralište na slatini koje je btw. platio raiffeisen a organizirao RSG radio a iskulirao im 100 rođendan kluba....ahahhahahah ....samo im meći...vole oni to....j e b o li ih voz koji ih je dovukao iz islamovaca i rajinaca...hahahahha
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 12 okt 2019, 10:31

@beduin vrati se brato i nemoj da seres. Ta ce papak neki osjetiti onu emociju koju sam procitao. Ne moze brato ljakse to shvatit njemu je klub isto krtola sto je vade svaki dan. Hepi je kad mu rodi 200 tona a nezadovoljan kad rodi deset. Tebi i meni je tvoj i moj klub. Ono sto se sto godina prenosi sa koljenja na koljeno. Ta ce brnjasi to znati brato moj. Vracaj se nece Sloboda nigdje prevelik je to klub i gigant da bi se ovi njonjasi nasladjivali poserem im se po faci. Forza stara Sloboda
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la Skver » 12 okt 2019, 12:49

keno83 je napisao/la:
Igrao je veliki Dinamo i dva dana prije sa velikim Zepcem pa sta sad
elvirbaljic je napisao/la: Mislis ova neka treca postava Dinama!!! Hahahah kakvi levati, dobiju batina na rodjendanu stogodisnjaku gorkom.... Oj muko moja!
Jestel vas dvojica ahbaba gledali film "Glup, gluplji" ??
🔴⚫️

Avatar
FranckRibery
Postovi: 566
Pridružen/a: 17 jul 2014, 10:59
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la FranckRibery » 12 okt 2019, 12:55

staragarda je napisao/la:Faraon im otvorio obnovljeno igralište na slatini koje je btw. platio raiffeisen a organizirao RSG radio a iskulirao im 100 rođendan kluba....ahahhahahah ....samo im meći...vole oni to....j e b o li ih voz koji ih je dovukao iz islamovaca i rajinaca...hahahahha
Napravi novi account nemoj se dodatno sramotit. Nisi ti s od stare garde. Idi u politiku, ostavi se sporta. Pravi si prevrtac, kako vjetar puse tako i ti ides. Vjerovatno si cuo i za slucaj 2 papka. Nije dvosmisleno

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la staragarda » 12 okt 2019, 15:23

FranckRibery je napisao/la:
staragarda je napisao/la:Faraon im otvorio obnovljeno igralište na slatini koje je btw. platio raiffeisen a organizirao RSG radio a iskulirao im 100 rođendan kluba....ahahhahahah ....samo im meći...vole oni to....j e b o li ih voz koji ih je dovukao iz islamovaca i rajinaca...hahahahha
Napravi novi account nemoj se dodatno sramotit. Nisi ti s od stare garde. Idi u politiku, ostavi se sporta. Pravi si prevrtac, kako vjetar puse tako i ti ides. Vjerovatno si cuo i za slucaj 2 papka. Nije dvosmisleno
Ma ja....kod nas je inače sport odvojen od politike :urnebes:...zaobidji me dijete
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Giljotina
Postovi: 1728
Pridružen/a: 24 jul 2019, 12:57
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la Giljotina » 12 okt 2019, 15:34

olicna je tema

Avatar
avenija
Postovi: 13865
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la avenija » 12 okt 2019, 15:40

svaka cas pokretacu teme
06.10.2024 godine. 🆘⚠️

Posljednji pokušaj spašavanja grada Zenice iz ralja dželata Fuada Kasumovića useljenika u isti grad. 🆘⚠️

Avatar
bezrabotni
Postovi: 151
Pridružen/a: 18 jul 2011, 21:51
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la bezrabotni » 12 okt 2019, 15:46

Meni je super što vi izgleda mislite da će u Slogi vazda 'vako biti, takoreć med i mlijeko.

Neka vas, hajde de, i vaših pet minuta/godina nek' dođe. Ne znam samo kako sebi ovi futavci što su dresove promijenili objašnjavaju, ja nešto kontam da se ne počinje navijat za novi klub poslije 10-11 godina, al' Anz.

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la staragarda » 12 okt 2019, 17:01

bezrabotni je napisao/la:Meni je super što vi izgleda mislite da će u Slogi vazda 'vako biti, takoreć med i mlijeko.

Neka vas, hajde de, i vaših pet minuta/godina nek' dođe. Ne znam samo kako sebi ovi futavci što su dresove promijenili objašnjavaju, ja nešto kontam da se ne počinje navijat za novi klub poslije 10-11 godina, al' Anz.
Propada sloga, propada Azem....kad se ujedine islamovci i rajinci sisoje će proklinjati dan kad je udario na regionalnog giganta....rajinci i islamovci vs glogova...sudar titana
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
bezrabotni
Postovi: 151
Pridružen/a: 18 jul 2011, 21:51
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la bezrabotni » 12 okt 2019, 19:14

staragarda je napisao/la:
bezrabotni je napisao/la:Meni je super što vi izgleda mislite da će u Slogi vazda 'vako biti, takoreć med i mlijeko.

Neka vas, hajde de, i vaših pet minuta/godina nek' dođe. Ne znam samo kako sebi ovi futavci što su dresove promijenili objašnjavaju, ja nešto kontam da se ne počinje navijat za novi klub poslije 10-11 godina, al' Anz.
Propada sloga, propada Azem....kad se ujedine islamovci i rajinci sisoje će proklinjati dan kad je udario na regionalnog giganta....rajinci i islamovci vs glogova...sudar titana
Kakav infantilni pokusaj humora, pa jel te barem godina sramota? Nek udara Azmir na koga oce, to je bolan njegovo pravo, hoce covjek da napravi nesto sa Slogom i nek mu dobro ide, sta fali i Zmaj je bio bolji od Slobode jedno vrijeme.

****, mene bi bilo sramota da u zrelim godinama promijenim klub za koji navijam, el eto, sta da se radi, nemamo svi isti obraz.

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la staragarda » 12 okt 2019, 20:11

bezrabotni je napisao/la:
staragarda je napisao/la:
bezrabotni je napisao/la:Meni je super što vi izgleda mislite da će u Slogi vazda 'vako biti, takoreć med i mlijeko.

Neka vas, hajde de, i vaših pet minuta/godina nek' dođe. Ne znam samo kako sebi ovi futavci što su dresove promijenili objašnjavaju, ja nešto kontam da se ne počinje navijat za novi klub poslije 10-11 godina, al' Anz.
Propada sloga, propada Azem....kad se ujedine islamovci i rajinci sisoje će proklinjati dan kad je udario na regionalnog giganta....rajinci i islamovci vs glogova...sudar titana
Kakav infantilni pokusaj humora, pa jel te barem godina sramota? Nek udara Azmir na koga oce, to je bolan njegovo pravo, hoce covjek da napravi nesto sa Slogom i nek mu dobro ide, sta fali i Zmaj je bio bolji od Slobode jedno vrijeme.

****, mene bi bilo sramota da u zrelim godinama promijenim klub za koji navijam, el eto, sta da se radi, nemamo svi isti obraz.
Al realno..koga ba boli tuki sta bi ti volio...il ja....opusti se
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Gifron
Postovi: 4173
Pridružen/a: 18 jan 2014, 23:39
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la Gifron » 12 okt 2019, 20:17

staragarda je napisao/la:Propada sloga, propada Azem....kad se ujedine islamovci i rajinci sisoje će proklinjati dan kad je udario na regionalnog giganta....rajinci i islamovci vs glogova...sudar titana
Ma mi svi j3bemo mater i jasminu, i kemi, i azmiru, i svima koji se koriste od Slobode radi j3bene politike. Druga je stvar sto ti preko jasmina prcas Slobodu pa ti ljudi repliciraju. I naravno sto ti i ostali smatrate Azmira za boga, pa ne smijete ni pomisliti da pisete nesto kontra ili iznosite svoje misljenje o radu SSH
Jedan grad, jedna ljubav!

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: aimar21, begla, Redred i 13 gostiju.