BiH - Finska/Grčka - BiH (12.10./15.10)
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: BiH - Finska/Grčka - BiH (12.10./15.10)
- PeppermintSA
- Postovi: 3503
- Pridružen/a: 11 avg 2014, 17:16
- Kontakt:
Re: BiH - Finska/Grčka - BiH (12.10./15.10)
Re: BiH - Finska/Grčka - BiH (12.10./15.10)
Re: BiH - Finska/Grčka - BiH (12.10./15.10)
Najgori po svim osnovama,zalutao ovde, samo bez veze zauzima mjesto Mumetu pa i Krunicuprisonbreak je napisao/la:cimirot !!!!hroni je napisao/la:Dje ste miševi hahahahah
Re: BiH - Finska/Grčka - BiH (12.10./15.10)
-
kinder_jaje
- Postovi: 1252
- Pridružen/a: 08 feb 2011, 21:40
- Lokacija: zlatna dolina
- Kontakt:
Re: BiH - Finska/Grčka - BiH (12.10./15.10)
Re: BiH - Finska/Grčka - BiH (12.10./15.10)
Re: BiH - Finska/Grčka - BiH (12.10./15.10)
Re: BiH - Finska/Grčka - BiH (12.10./15.10)
Italija će bit pokazatelj snage i zrelosti.Zeko87 je napisao/la:Finska VS Armenija x i naše tri pobjede nas vode na Euro, realno ili ne, hm...
Re: BiH - Finska/Grčka - BiH (12.10./15.10)
Ma samo ono na kraju da je dodao bilo bi odlicno, nebi se nitko sjecao oni par situacija!kinder_jaje je napisao/la:Po meni je Gojak veceras bio najbolji na stranu sebicnost.
Ali je bio straha dobar u iznosenju lopte, borbenosti , ma sve super !
Re: BiH - Finska/Grčka - BiH (12.10./15.10)
Strasan.. odbijaju se od njega kao od stijenu, rodjeni vodja,samo da popravi zavrsniccu i to je tokinder_jaje je napisao/la:Po meni je Gojak veceras bio najbolji na stranu sebicnost.
Re: BiH - Finska/Grčka - BiH (12.10./15.10)
Bio je odličan ali ali ali... ako protiv Italije bude onakav prilikom iznošenja i ako se bude **** debelo ćemo platit. Momak je borben i zna igrati, ali fali mu ta neka fudbalska zrelost da se na vrijeme oslobodi lopte.Vrebac je napisao/la:Ma samo ono na kraju da je dodao bilo bi odlicno, nebi se mitkommen sjecao oni par situacija!kinder_jaje je napisao/la:Po meni je Gojak veceras bio najbolji na stranu sebicnost.
Ali je bio straha dobar u iznosenju lopte, borbenosti , ma sve super !
- anonymousHD
- Postovi: 7943
- Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
- Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
- Kontakt:
Re: BiH - Finska/Grčka - BiH (12.10./15.10)
Re: BiH - Finska/Grčka - BiH (12.10./15.10)
Re: BiH - Finska/Grčka - BiH (12.10./15.10)
Ne možda, nego sigurno.Zeko87 je napisao/la:Utakmica sa Grčkom možda bude teža i od utakmice sa Italijom
Gledam ih protiv Žabara i isto rade ko zadnjih 15 godina, bez obzira što imaju novu ekipu.
Žoharanje i bunkeranje, a mi smo slabi na to.
Re: BiH - Finska/Grčka - BiH (12.10./15.10)
i penal za zabare:-)
Re: BiH - Finska/Grčka - BiH (12.10./15.10)
Re: BiH - Finska/Grčka - BiH (12.10./15.10)
Re: BiH - Finska/Grčka - BiH (12.10./15.10)
Ali ovo je druga stvar, čisto sumnjam da će igrati baš ovoliko zatvoreno protiv nas i to na svom terenu. Svakako su otpali iz utrke i nemaju šta izgubiti, najmanje šta mogu uraditi je da pred svojom publikom odigraju dobar meč i eventualno dobiju.
Gori smo mi sami što nas uvijek izbace iz takta, iako smo evidentno kvalitetnija ekipa.
FORZA MILAN !
Re: BiH - Finska/Grčka - BiH (12.10./15.10)
Online
Trenutno korisnika/ca: Alucard, Atlanta, AzRimiRzA, bordobijeli, CHR, Confiance, DanijelTZ, dariolovrinovic00, darker10, deda, DeeWa, delko, denza, DjaniTarik, Drum, eaglebvb09, Elddar, ELDIABLO20, farenhajt, FCB1986, feniksptica, FerdinandF, Frankie, Fudo, Goalgetter, GokuSSJG, GrbavicaHrammm, Hajdeee, HariTz, Hazre, InatSilniBosanski, Iniesta12, invincible1921, J1897, Jet2Holiday, JimmyPage, Kaunas, KockarVicin007, Kylian, LeCoq, Majstorinho, marlostanf1eld, Matterhorn22, mercurial, Micron, nebeskasila, omanovski, Pensioner26, PeppermintSA, RaZuti, rossonero85, sagitarius, SanaBosna, seha77, Shevko, Sheyi, Slobodanpad1945, Soba, soccerfan, StevieG8, tobaccos, Venom, VensanKasel, Wilshere10, Wisey, Xaniesta, xinxee i 586 gostiju.





