BiH - Finska/Grčka - BiH (12.10./15.10)
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: BiH - Finska/Grčka - BiH (12.10./15.10)
- dr.van nostrand
- Postovi: 8181
- Pridružen/a: 21 jul 2010, 10:53
- Lokacija: Dark side of the moon
- Kontakt:
Re: BiH - Finska/Grčka - BiH (12.10./15.10)
http://www.youtube.com/watch?v=UhQSnDCPF10
silver & black
Re: BiH - Finska/Grčka - BiH (12.10./15.10)
Re: BiH - Finska/Grčka - BiH (12.10./15.10)
Gdje su oni koji su ismijavali Višću, a preko njegovih leđa velicali Izeta ko da je Messi...koliko vidimo Hajrovića nema na mapi veceras, nije sa sastavio sa loptom .
Gdje su ? nek dignu ruke i nek se jave, da im po šamar podjelim
- ElCartel11
- Postovi: 13439
- Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
- Kontakt:
Re: BiH - Finska/Grčka - BiH (12.10./15.10)
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.
BOSANSKA KRAJINA!
Re: BiH - Finska/Grčka - BiH (12.10./15.10)
- ASD
- Postovi: 24710
- Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
- Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
- Kontakt:
Re: BiH - Finska/Grčka - BiH (12.10./15.10)
Re: BiH - Finska/Grčka - BiH (12.10./15.10)
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: BiH - Finska/Grčka - BiH (12.10./15.10)
Re: BiH - Finska/Grčka - BiH (12.10./15.10)
Bez Džeke treba igrat jel' deledesma je napisao/la:Hodzic mali debilko kao da ne postoji
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
Re: BiH - Finska/Grčka - BiH (12.10./15.10)
Re: BiH - Finska/Grčka - BiH (12.10./15.10)
- Ponos Torina
- Postovi: 5869
- Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
- Kontakt:
Re: BiH - Finska/Grčka - BiH (12.10./15.10)
Re: BiH - Finska/Grčka - BiH (12.10./15.10)
The flowers of English football, the flowers of Manchester
- SoulEclipsee
- Postovi: 598
- Pridružen/a: 28 nov 2017, 17:35
- Kontakt:
Re: BiH - Finska/Grčka - BiH (12.10./15.10)
Re: BiH - Finska/Grčka - BiH (12.10./15.10)
A i Bahu izvadi isto yebo ga pas pehovski
Re: BiH - Finska/Grčka - BiH (12.10./15.10)
Re: BiH - Finska/Grčka - BiH (12.10./15.10)
Ma taće i oni kad im nema ko lopte dat, udari flastter na Pjanića i svedeš nas na nivo SrbijeASD je napisao/la:Ima li gdje ove trojice naprijed?
Re: BiH - Finska/Grčka - BiH (12.10./15.10)
Re: BiH - Finska/Grčka - BiH (12.10./15.10)
Dovoljno se sramotis na temi barce, nemoj i ovdjelet3 je napisao/la:Gdje su sada oni koji su pljuvali Zukanovića, da nam objasne kakve su ove komične intervencije Bičakčića kod gola Grka ?
Gdje su oni koji su ismijavali Višću, a preko njegovih leđa velicali Izeta ko da je Messi...koliko vidimo Hajrovića nema na mapi veceras, nije sa sastavio sa loptom .
Gdje su ? nek dignu ruke i nek se jave, da im po šamar podjelim
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, ajaca, Alucard, boki86, CAGarfia, Cautinho, CHR, Confiance, Daduli, dariolovrinovic00, deda, delko, eaglebvb09, Elddar, ELDIABLO20, enobarca, farenhajt, feniksptica, Frankie, Fudo, Goalgetter, GrbavicaHrammm, haklamas, HalaMadrid, HariTz, Hazre, InatSilniBosanski, Iniesta12, invincible1921, J1897, jasmin10, KockarVicin007, kovac, Lynx, Majstorinho, MaroonBjelave, omanovski, RajvoSa89, rukometubih23, s4mke, SanaBosna, Shategabri, Shevko, Sheyi, signalidunapark, Slobodanpad1945, soccerfan, StevieG8, Venom, VensanKasel, Wlad55, Xaniesta i 352 gosta.








