Moderator/ica: GracanicaAA
-
holyman
- Postovi: 8934
- Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la holyman » 11 nov 2019, 16:03
Mancini je napisao/la: ↑11 nov 2019, 15:54
holyman je napisao/la: ↑11 nov 2019, 15:46
Fowl95 je napisao/la: ↑11 nov 2019, 15:35
Ko će?
Ko ce sta? Olimpik ulazi u premijer ligu iako GOSK i TOSK imaju jacu ekipu.
Ispada radnik, slaven, druga dva se traze, konkurenti su banovici, bihac, gracanica, metalege, zavisi koliko ce ko iskesirati u drugom dijelu sezone.
Postoji 1% sansi da nesto bude od ove akcije pa navedeni dobiju 3 godine robije i dozivotnu suspenziju obavljanja bilo kakvih sportskih funkcija, onda bi se situacija promjenila. Naprimjer olimpik ne bi usao, ispali bi orasje, bihac i capljina (to su klubovi koji ne smiju ispasti, tako pise u ustavu, napomenimo da je proslu ili pretproslu sezonu jedinstvo bihac na polusezoni jedva skupilo 6-7 bodova a na kraju pobijedili ave ukljucujuci i city, chelsea, barcelonu i psg).
GOŠK i TOŠK nemaju jaču ekipu od Olimpika.
Mancini molim te

Ja ovdje pisem iskljucivo o cinjenicama potpuno objektivno bez simpatija ili mrznje prema bilo kojem klubu te lige pa bih i tebe zamolio da razmisljas slobodnije i budes objektivniji.
Moj klub je FK Sarajevo ali svako zna sta je trenutni kordinator sportskog segmenta Hadzic radio dok je bio u Olimpiku, to su cinjenice i nesto od cega ne treba okretati glavu. Obzirom da si Olimpikov simpatizer, znas i ti.
NEMA NAZAD
-
Civa
- Postovi: 1383
- Pridružen/a: 25 maj 2012, 20:59
- Lokacija: Moscow !
-
Kontakt:
Post
Postao/la Civa » 11 nov 2019, 16:24
Ovom Manciju da nacrtaš nešto protiv Olimpica jok nije tačno.
Nedavno protiv Rudara u Kaknju ja kažem objektivno da ih je Rudar pojeo i da ne bi gola dali da onaj neki njihov nije pao u šesnest i da su mogli još dva primiti, on govori kontra.
A fora je što i od ove akcije baš neće biti ničega specijalnog, samo će ovi ispušiti, doći će neki novi potplaćeni i sve u krug. Nedavno sam pisao da nama treba scena kao iz Američkog Gangstera, jer živimo u sličnom društvu, gdje treba bar jedan pošten tužitelj i neka krupna riba koja će propjevat, al žrtvovat svoje dupe da bi svima bilo bolje. Bezbroj je takvih slučajeva, gdje nema dovoljno dokaza, a dokaza na sve strane samo neće da ih gledaju oni koji trebaju da to rade.
-
Mancini
- Postovi: 9081
- Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
-
Kontakt:
Post
Postao/la Mancini » 11 nov 2019, 16:24
holyman je napisao/la: ↑11 nov 2019, 16:03
Mancini je napisao/la: ↑11 nov 2019, 15:54
holyman je napisao/la: ↑11 nov 2019, 15:46
Ko ce sta? Olimpik ulazi u premijer ligu iako GOSK i TOSK imaju jacu ekipu.
Ispada radnik, slaven, druga dva se traze, konkurenti su banovici, bihac, gracanica, metalege, zavisi koliko ce ko iskesirati u drugom dijelu sezone.
Postoji 1% sansi da nesto bude od ove akcije pa navedeni dobiju 3 godine robije i dozivotnu suspenziju obavljanja bilo kakvih sportskih funkcija, onda bi se situacija promjenila. Naprimjer olimpik ne bi usao, ispali bi orasje, bihac i capljina (to su klubovi koji ne smiju ispasti, tako pise u ustavu, napomenimo da je proslu ili pretproslu sezonu jedinstvo bihac na polusezoni jedva skupilo 6-7 bodova a na kraju pobijedili ave ukljucujuci i city, chelsea, barcelonu i psg).
GOŠK i TOŠK nemaju jaču ekipu od Olimpika.
Mancini molim te

Ja ovdje pisem iskljucivo o cinjenicama potpuno objektivno bez simpatija ili mrznje prema bilo kojem klubu te lige pa bih i tebe zamolio da razmisljas slobodnije i budes objektivniji.
Moj klub je FK Sarajevo ali svako zna sta je trenutni kordinator sportskog segmenta Hadzic radio dok je bio u Olimpiku, to su cinjenice i nesto od cega ne treba okretati glavu. Obzirom da si Olimpikov simpatizer, znas i ti.
Pišeš da bi nešto napisao. Ne pratiš ovu ligu najvjerovatnije pa napišeš neku glupost. Ja ovu ligu pratim intezivno od juna 2017. godine, a prije toga sam pratio povremeno. I opet da napišem, GOŠK i TOŠK nisu igrački bolji od Olimpika.
Zadnja izmjena:
Mancini, dana/u 11 nov 2019, 16:28, ukupno mijenjano 1 put.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.
-
Mancini
- Postovi: 9081
- Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
-
Kontakt:
Post
Postao/la Mancini » 11 nov 2019, 16:28
Civa je napisao/la: ↑11 nov 2019, 16:24
Ovom Manciju da nacrtaš nešto protiv Olimpica jok nije tačno.
Nedavno protiv Rudara u Kaknju ja kažem objektivno da ih je Rudar pojeo i da ne bi gola dali da onaj neki njihov nije pao u šesnest i da su mogli još dva primiti, on govori kontra.
A fora je što i od ove akcije baš neće biti ničega specijalnog, samo će ovi ispušiti, doći će neki novi potplaćeni i sve u krug. Nedavno sam pisao da nama treba scena kao iz Američkog Gangstera, jer živimo u sličnom društvu, gdje treba bar jedan pošten tužitelj i neka krupna riba koja će propjevat, al žrtvovat svoje dupe da bi svima bilo bolje. Bezbroj je takvih slučajeva, gdje nema dovoljno dokaza, a dokaza na sve strane samo neće da ih gledaju oni koji trebaju da to rade.
Rudar kada bi sve utakmice igrao u Kaknju vjerovatno bi bio prvi u ovoj ligi. Ekipa prvi poraz zabilježila u sezoni i odmah blatiš istu. A vidjelo se kakva je ekipa Rudar kada su otišli u Goražde i u prošlu subotu protiv GOŠK-a. Oni se samo "nalože" protiv sarajevskih ekipa.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.
-
holyman
- Postovi: 8934
- Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la holyman » 11 nov 2019, 16:34
Sta da kazem vise, izgleda da stvarno ne vrijedi pricati sa odredjenim ljudima. Nemoj bolan barem sebe da lazes. Zbog takvih kao sto si ti i jesmo 82727629 liga na svijetu, a krojaci iste po pritvorima i sudovima.
NEMA NAZAD
-
Osim13
- Postovi: 32140
- Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
-
Kontakt:
Post
Postao/la Osim13 » 11 nov 2019, 16:47
holyman je napisao/la: ↑11 nov 2019, 16:34
Sta da kazem vise, izgleda da stvarno ne vrijedi pricati sa odredjenim ljudima. Nemoj bolan barem sebe da lazes. Zbog takvih kao sto si ti i jesmo 82727629 liga na svijetu, a krojaci iste po pritvorima i sudovima.
Džaba pokušavaš kad je i sam kriminalac
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA
-
LjumanM95
- Postovi: 2495
- Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
- Lokacija: gg3+
-
Kontakt:
Post
Postao/la LjumanM95 » 11 nov 2019, 16:55
Puna podrška institucijama BiH (i ostalih nivoa, naravno) u borbi protiv kriminala i korupcije!!! Sama ova hapšenja (početak nečega) su ogromna stvar, a ako se uspije dokazati za nekog od ovih uhapšenih "cvjećki" to je šlag na tortu. Sada (il' nikada

) imaju priliku prije svega da stvore zdravu podlogu za budućnost našeg fudbala, a i promjene ovdje se mogu itekako odraziti i donijeti dobroga i u drugim segmentima društva.

Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947
-
Wandelanoite
- Postovi: 7586
- Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
-
Kontakt:
Post
Postao/la Wandelanoite » 11 nov 2019, 16:59
legenda reala je napisao/la: ↑11 nov 2019, 11:28
Ko su ta tri poštena predsjednika??
Predstavnici SIPE ih podmicivali, placali hotele, a predstavljali se kao uprava GOSK-a i poslije im slusali mobitele, a oni se hvalili i otkrivali.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.
-
nekoIzMostara
- Postovi: 4014
- Pridružen/a: 18 nov 2018, 13:51
-
Kontakt:
Post
Postao/la nekoIzMostara » 11 nov 2019, 17:03
Zaustavit ce Mancini SIPU kad pocnu da hapse Olimpikove zvanicnike

All-Time First Yugoslav League table
6 Sarajevo 1228 447 311 470 1674 1773
7 Velez Mostar 1174 435 309 430 1668 1615
8 Željezničar 1063 403 274 386 1456 1424
-
Wandelanoite
- Postovi: 7586
- Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
-
Kontakt:
Post
Postao/la Wandelanoite » 11 nov 2019, 17:08
Ma ljudi sve znaju Olimpik ima vise od tri utakmice sumnjive, uhapseni ce biti i neki uposlenici kluba. UEFA ako se umijesa mogla bi nova suspenzija zadesiti nas savez.
Azmira su uhvatili 2x, a kad je sa Prolicem dogovorio 30 hiljada da mu preda, neko mu javi i on to obustavi, ali su ga posle uhvatili TC-GOSK i TC-Sarajevo.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.
-
Mancini
- Postovi: 9081
- Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
-
Kontakt:
Post
Postao/la Mancini » 11 nov 2019, 17:09
Wandelanoite je napisao/la: ↑11 nov 2019, 17:08
Ma ljudi sve znaju Olimpik ima vise od tri utakmice sumnjive, uhapseni ce biti i neki uposlenici kluba. UEFA ako se umijesa mogla bi nova suspenzija zadesiti nas savez.
Kamataru ne odgovori ti na ona pitanja?
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.
-
harden
- Postovi: 21973
- Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
-
Kontakt:
Post
Postao/la harden » 11 nov 2019, 17:10
Mancini je napisao/la: ↑11 nov 2019, 16:24
Pišeš da bi nešto napisao. Ne pratiš ovu ligu najvjerovatnije pa napišeš neku glupost. Ja ovu ligu pratim intezivno od juna 2017. godine, a prije toga sam pratio povremeno. I opet da napišem, GOŠK i TOŠK nisu igrački bolji od Olimpika.
Ja ovu ligu pratim od 2008. godine i mogu reci da ti ili zivis u zabludi ili si glup. Nadam se da je ovo prvo
" moj Isak i bla bla pitanje kako može bit njegovo dijete ona crnoj gori on engleskoj dva mijeseca nije bila snjim da rodi 2 mijeseca ranije možda grešim reko sam mu de ti proveri DNK "
-
Mancini
- Postovi: 9081
- Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
-
Kontakt:
Post
Postao/la Mancini » 11 nov 2019, 17:11
harden je napisao/la: ↑11 nov 2019, 17:10
Mancini je napisao/la: ↑11 nov 2019, 16:24
Pišeš da bi nešto napisao. Ne pratiš ovu ligu najvjerovatnije pa napišeš neku glupost. Ja ovu ligu pratim intezivno od juna 2017. godine, a prije toga sam pratio povremeno. I opet da napišem, GOŠK i TOŠK nisu igrački bolji od Olimpika.
Ja ovu ligu pratim od 2008. godine i mogu reci da ti ili zivis u zabludi ili si glup. Nadam se da je ovo prvo
A ti si bezobrazan!
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.
-
holyman
- Postovi: 8934
- Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la holyman » 11 nov 2019, 17:12
harden je napisao/la: ↑11 nov 2019, 17:10
Mancini je napisao/la: ↑11 nov 2019, 16:24
Pišeš da bi nešto napisao. Ne pratiš ovu ligu najvjerovatnije pa napišeš neku glupost. Ja ovu ligu pratim intezivno od juna 2017. godine, a prije toga sam pratio povremeno. I opet da napišem, GOŠK i TOŠK nisu igrački bolji od Olimpika.
Ja ovu ligu pratim od 2008. godine i mogu reci da ti ili zivis u zabludi ili si glup. Nadam se da je ovo prvo

NEMA NAZAD
-
harden
- Postovi: 21973
- Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
-
Kontakt:
Post
Postao/la harden » 11 nov 2019, 17:12
Mancini je napisao/la: ↑11 nov 2019, 17:11
A ti si bezobrazan!

" moj Isak i bla bla pitanje kako može bit njegovo dijete ona crnoj gori on engleskoj dva mijeseca nije bila snjim da rodi 2 mijeseca ranije možda grešim reko sam mu de ti proveri DNK "
-
Mancini
- Postovi: 9081
- Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
-
Kontakt:
Post
Postao/la Mancini » 11 nov 2019, 17:16
harden je napisao/la: ↑11 nov 2019, 17:12
Mancini je napisao/la: ↑11 nov 2019, 17:11
A ti si bezobrazan!
Samo napiši šta sam slagao u postu?
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.
-
harden
- Postovi: 21973
- Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
-
Kontakt:
Post
Postao/la harden » 11 nov 2019, 17:21
Mancini je napisao/la: ↑11 nov 2019, 17:16
harden je napisao/la: ↑11 nov 2019, 17:12
Mancini je napisao/la: ↑11 nov 2019, 17:11
A ti si bezobrazan!
Samo napiši šta sam slagao u postu?
Tebi nesto pokusavati reci i dokazati je ravno pricanju sa zidom. Nema sanse znaci.
" moj Isak i bla bla pitanje kako može bit njegovo dijete ona crnoj gori on engleskoj dva mijeseca nije bila snjim da rodi 2 mijeseca ranije možda grešim reko sam mu de ti proveri DNK "
-
Osim13
- Postovi: 32140
- Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
-
Kontakt:
Post
Postao/la Osim13 » 11 nov 2019, 17:34
nekoIzMostara je napisao/la: ↑11 nov 2019, 17:03
Zaustavit ce Mancini SIPU kad pocnu da hapse Olimpikove zvanicnike
SIPA dalje od Bradine nije mogla
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA
-
riki84
- Postovi: 55
- Pridružen/a: 08 jul 2019, 18:02
-
Kontakt:
Post
Postao/la riki84 » 11 nov 2019, 17:41
Osim13 je napisao/la: ↑11 nov 2019, 15:58
Ja ne znam otkud Manciniju obraz da se javlja uopšte, suradnici ti u prdekani a ti i dalje braniš neodbranjivo, pritaji se šuti dok ovo prođe, inače ste i vi sljedeći
Svaka ti je na mjestu,al je ovaj plastikaner uporan cudo jedno

-
Osim13
- Postovi: 32140
- Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
-
Kontakt:
Post
Postao/la Osim13 » 11 nov 2019, 17:49
riki84 je napisao/la: ↑11 nov 2019, 17:41
Osim13 je napisao/la: ↑11 nov 2019, 15:58
Ja ne znam otkud Manciniju obraz da se javlja uopšte, suradnici ti u prdekani a ti i dalje braniš neodbranjivo, pritaji se šuti dok ovo prođe, inače ste i vi sljedeći
Svaka ti je na mjestu,al je ovaj plastikaner uporan cudo jedno
Ma druže ja sam ovo najavio već,
06 nov 2019, 22:36
Osim13 je napisao/la: ↑06 nov 2019, 22:36
Neće cenzura i totalitarizam još dugo vladati, InshAllah klub se vraća u ruke istinskih prijatelja i takoreći navijača kluba, a vas i vašeg Xi Jinpinga zelenih površina čeka sudbina svih diktatora i sportskih zločinaca, o robovi Vi zaista ništa niste od prethodnika naučili.
Još malo pa Smiljevići!
Ps
Džaba mi psuješ i prijetiš u pp, ta seljačka politika ne prolazi.
Ali ne treba biti neka suha inteligencija za sabrati 1+1, ko god prati ovaj cirkus zna o čemu se sve radi, Harden je već napisao.
I njegov rad na ovom forumu nije slučajan. Vrijeđao me i degradirao, te sa svojim jatacima prijavljivao postove pod opravdanjem trolanja. Fakti nisu trolanje. Valjda je od danas svima jasno šta Olimpik i njegovi sateliti predstavljaju.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []