Treba navijati da nas Italija razbije sa što večom gol razlikom, jedno 7-8 nula, ali za to je realnost 1%, pa i da nas Lihtenštajn dobije jer mislim da je to jedini način da Robi bude otpušten iako ni sa tim nisam siguran 100% da će reći da ide već će savez ponovo mu dati apsolutnu podršku. Jbg, dotle je došlo da moram navijati protiv svoje repke.Vucevich je napisao/la:Ako druga utakmica tog baraža bude u gostima onda odmah piši propalo.
Jedini spas je da otpuste Prosinečkog nakon utakmice sa Lihtenštajnom, ali sigurno neće
Baraž za EP 2021. (08. Oktobar/12. Novembar 2020.)
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
- Unofficialpage
- Moderator
- Postovi: 21916
- Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
- Lokacija: Niđe
- Kontakt:
Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart/31. Mart 2020.)
Damir Dzumhur!!!!
Roger Federer the Best!!!!!!!
Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart/31. Mart 2020.)
Mislim da ga ne bi otpustili ni da izgubi od Lihtenštajna, ne možeš tog čovjeka motkom otjerati. Savez čini sve da ne odemo na Euro, na žalostUnofficialpage je napisao/la:Treba navijati da nas Italija razbije sa što večom gol razlikom, jedno 7-8 nula, ali za to je realnost 1%, pa i da nas Lihtenštajn dobije jer mislim da je to jedini način da Robi bude otpušten iako ni sa tim nisam siguran 100% da će reći da ide već će savez ponovo mu dati apsolutnu podršku. Jbg, dotle je došlo da moram navijati protiv svoje repke.
Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart/31. Mart 2020.)
Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart/31. Mart 2020.)
S tim da nam Vels i Danska ne mogu doci upolufinalu, onda polufinale igramo Slovackom ili R. Irskom, je li tako?
Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart/31. Mart 2020.)
Razj.ebali bi nam bekove ko zadnje kurve.
Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart/31. Mart 2020.)
Tuta Petrov
Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart/31. Mart 2020.)
Ma daj pojasni jednostavno ako mozes?
Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart/31. Mart 2020.)
Pa uefa pise da po sadasnjom stanju sa nama u baraz idu vels, s.irska i slovacka.DrFilgud je napisao/la: ↑14 nov 2019, 22:48Ma daj pojasni jednostavno ako mozes?
Tuta Petrov
Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart/31. Mart 2020.)
Vucevich je napisao/la: ↑20 okt 2019, 14:56Mislim da ga ne bi otpustili ni da izgubi od Lihtenštajna, ne možeš tog čovjeka motkom otjerati. Savez čini sve da ne odemo na Euro, na žalostUnofficialpage je napisao/la:Treba navijati da nas Italija razbije sa što večom gol razlikom, jedno 7-8 nula, ali za to je realnost 1%, pa i da nas Lihtenštajn dobije jer mislim da je to jedini način da Robi bude otpušten iako ni sa tim nisam siguran 100% da će reći da ide već će savez ponovo mu dati apsolutnu podršku. Jbg, dotle je došlo da moram navijati protiv svoje repke.![]()
Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart/31. Mart 2020.)
Vels je najbolja opcija.
Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart/31. Mart 2020.)
Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart/31. Mart 2020.)
BiH - R. Irska
Vels - Slovacka
Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart/31. Mart 2020.)
Koja god konstelacija bude mi smo donji. Pisi propalo po cetvrti put u barazu...
Tuta Petrov
Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart/31. Mart 2020.)
Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart/31. Mart 2020.)
Ali sa ovom igrom pokazanom tokom kvalfikacija to nece moci.
Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart/31. Mart 2020.)
Imamo šanse ako se obe budu igrale na BP, jer smo čak i pristojni kod kuće ove kvale.
Sve sramotne igre smo pružali u gostima, zašto ne znam. Valjda ne valjuju strani kolači.
Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart/31. Mart 2020.)
No brajlovic no party
Velik si Sejo!
Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart/31. Mart 2020.)
Ovaj format lige nacija nam ni nije od neke pomoći. Prije sa klasičnim baražom je bilo bolje jer si imao dvomeč sa istim timom, a ovako moraš igrati dvije utakmice sa dvije različite reprezentacije gdje nemaš prava na kiks i gdje u finalu dobiješ još dodatno napaljenog protivnika kojem su narasla krila. I na sve to je upitno koji meč ćemo igrati kao domaćini.
Kod klasičnog baraža, ako i kiksneš u prvoj, uvijek imaš mogućnost da se vadiš u drugoj. Ovdje toga nema, odmah ti je noga.
I to opet ove yebene otočke države, bukvalno već u startu sam u fazonu "piši propalo".
FORZA MILAN !
Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart/31. Mart 2020.)
Online
Trenutno korisnika/ca: ajaca, Alucard, Atlanta, atomac123, AzRimiRzA, bh22, BIHpatriota, boki86, Bosnjo22, CAGarfia, CHR, Confiance, CrvenoCrnaArmija, Daduli, dariolovrinovic00, darker10, deda, delko, Elddar, ELDIABLO20, enobarca, farenhajt, feniksptica, Frankie, Fudo, Google [Bot], GrbavicaHrammm, greenwood, Grk1234, haklamas, HalaMadrid, HariTz, Hazre, Helemnejse, Imamkarbarum, Iniesta12, invincible1921, Invincibles14, J1897, klasik, KockarVicin007, komax, kovac, lakilone, legendarnadruga, Lynx, Majstorinho, marlostanf1eld, Marokanci58, MaroonBjelave, Marsal, Mocvara1991, MokraKifla, nebeskasila, omanovski, Pensioner26, PeppermintSA, RajvoSa89, RaZuti, rossonero85, SanaBosna, seha77, Shategabri, Shevko, Sheyi, signalidunapark, StevieG8, TefalTava, Venom, VensanKasel, Wlad55, Xaniesta, xinxee i 485 gostiju.

