Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
Zoom088
- Postovi: 2692
- Pridružen/a: 14 okt 2008, 09:59
-
Kontakt:
Post
Postao/la Zoom088 » 18 nov 2019, 21:29
Neka stolica na tribini se opasno zamjerila mladom Hajradinovicu. Nema drugog objasnjenja.
Sunce, behar, trešnje, kraj Neretve hlad
Slušam Mostar Sevdah, igram tavle sad
A u mojoj duši gori isti žar, za Rođene moje i Velež Mostar
-
Kaunas
- Postovi: 13513
- Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
-
Kontakt:
Post
Postao/la Kaunas » 18 nov 2019, 21:30
Derdiyok je napisao/la: ↑18 nov 2019, 21:28
Jes' lijepo biti selektor Lihtenštajna. Ako uradiš nešta dobro i jes', ako ne uradiš nikom ništa. Posao do penzije.
Nesto kao Robi otprilike
15.10.2013.
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
-
hurem
- Postovi: 10144
- Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
-
Kontakt:
Post
Postao/la hurem » 18 nov 2019, 21:30
Pa taj Hajradinovic je najagilniji igrac na terenu.
Hajmo opet suditi na osnovu jedne tekme.
-
DrFilgud
- Postovi: 7821
- Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
-
Kontakt:
Post
Postao/la DrFilgud » 18 nov 2019, 21:30
Kaunas je napisao/la: ↑18 nov 2019, 21:30
Derdiyok je napisao/la: ↑18 nov 2019, 21:28
Jes' lijepo biti selektor Lihtenštajna. Ako uradiš nešta dobro i jes', ako ne uradiš nikom ništa. Posao do penzije.
Nesto kao Robi otprilike

-
coelho41
- Postovi: 15720
- Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
-
Kontakt:
Post
Postao/la coelho41 » 18 nov 2019, 21:31
Na kraju će bit ubacuj Pjanketa i Džeku da damo gol haha
-
Madal
- Postovi: 6003
- Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
-
Kontakt:
Post
Postao/la Madal » 18 nov 2019, 21:31
Da je ušla ona lopta na 0:0 sad bi vodili
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
-
Bayern@heart
- Postovi: 3955
- Pridružen/a: 05 avg 2011, 15:57
-
Kontakt:
Post
Postao/la Bayern@heart » 18 nov 2019, 21:31
Odlično od noge do noge rezultat idealan
Bravo zuti
Mudalo je novi Miske

-
Justin
- Postovi: 11675
- Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
- Lokacija: Ellicott City
-
Kontakt:
Post
Postao/la Justin » 18 nov 2019, 21:31
Sto je zvao Hotica kad mu ni ovu ne igra?

Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜
-
ElCartel11
- Postovi: 13439
- Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
-
Kontakt:
Post
Postao/la ElCartel11 » 18 nov 2019, 21:31
Ovaj golman Lihtenstajna je za ove nase licno Ter Stegen.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.
BOSANSKA KRAJINA!
-
Raonffa
- Postovi: 25961
- Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
-
Kontakt:
Post
Postao/la Raonffa » 18 nov 2019, 21:31
Džesu Hajrovič i Jajalo Robbiii??? Yebote Višča i Cimirot menađerski igraći servirani iz korunpiranog Sarajva da nam sjebu repku.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"
-
hroni
- Postovi: 1201
- Pridružen/a: 10 nov 2009, 15:10
-
Kontakt:
Post
Postao/la hroni » 18 nov 2019, 21:31
Uvedi Dzeka yebem ti grob Roberte
Najboljeg igraca on drzi nam ga na klupi
Puu neznalice, kola se lome izgleda na Edinu puuu
-
Osim13
- Postovi: 32140
- Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
-
Kontakt:
Post
Postao/la Osim13 » 18 nov 2019, 21:31
Aj barem ću imati šta djeci pričati
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA
-
Drape
- Postovi: 9763
- Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
-
Kontakt:
Post
Postao/la Drape » 18 nov 2019, 21:32
Hajradinović će odvaliti dugme na džojstiku
-
Din
- Postovi: 194
- Pridružen/a: 28 mar 2019, 14:26
-
Kontakt:
Post
Postao/la Din » 18 nov 2019, 21:32
Ja jadnije poluvrijeme fudbala u životu pogled'o nisam
-
Mokroguz
- Postovi: 5749
- Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
-
Kontakt:
Post
Postao/la Mokroguz » 18 nov 2019, 21:32
Vamos Lihtenstajn
I trebamo izgubiti da ih zasvrbi pred baraz, a ne da se osjecaju kao "eto nismo bas toliko losi"
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!
2-249
💮🍀💮🍀💮🍀💮
-
dinoze
- Postovi: 2363
- Pridružen/a: 08 sep 2010, 07:53
-
Kontakt:
Post
Postao/la dinoze » 18 nov 2019, 21:32
hurem je napisao/la: ↑18 nov 2019, 21:30
Pa taj Hajradinovic je najagilniji igrac na terenu.
Hajmo opet suditi na osnovu jedne tekme.
Pa Duljevic i Hodzic su imali 3 tekme najmanje da se pokazu, pa su pokazali da pojma nemaju i jos uvjek ih zove.
-
Vucevich
- Postovi: 11552
- Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50
Post
Postao/la Vucevich » 18 nov 2019, 21:32
Obraduj nas, Salanoviću!
-
Kaunas
- Postovi: 13513
- Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
-
Kontakt:
Post
Postao/la Kaunas » 18 nov 2019, 21:32
Mladost DK bi im do sad jedan uvalila
15.10.2013.
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
-
Lampard8
- Postovi: 1481
- Pridružen/a: 25 nov 2013, 10:51
-
Kontakt:
Post
Postao/la Lampard8 » 18 nov 2019, 21:32
Jeb.at ćemo im majku majčinu samo dok skontamo na koju stranu treba da napadamo
Za Čelik i Zenicu,
za crno i crveno,
za naše voljeno,
mi pjevamo...
-
Salih1984
- Postovi: 3502
- Pridružen/a: 20 mar 2018, 14:19
-
Kontakt:
Post
Postao/la Salih1984 » 18 nov 2019, 21:33
Sramota
Ja bi svjetlo zvao mrakom da te nije @Tili....
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, ajaca, aqarius, ArtemisFowl, AzRimiRzA, b00t, bh22, Bobadilla, bordobijeli, Bosanac90, Bosnjo22, CAGarfia, CHR, Confiance, CrvenoCrnaArmija, Daduli, darker10, deda, delko, eaglebvb09, Elddar, ELDIABLO20, enobarca, exampLe., farenhajt, Frankie, Fudo, Google Adsense [Bot], GrbavicaHrammm, haklamas, HalaMadrid, HariTz, Hazre, jasmin10, JimmyPage, karajlo, KockarVicin007, Kylian, lakilone, LeCoq, ludilompredozirani, Lynx, Majstorinho, marlostanf1eld, Marokanci58, MaroonBjelave, Marsal, Marsiano, Mocvara1991, MostarNeretva, PeppermintSA, RajvoSa89, RaZuti, rossonero85, SanaBosna, Shevko, Sheyi, Slobodanpad1945, StevieG8, Venom, VensanKasel, Wilshere10, Wlad55, Zaxon i 341 gost.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []