Sta je 2 miliona puno za jedan ciklus kvalifikacija, koji traje 2 godine?Tili je napisao/la: ↑26 nov 2019, 19:25Cuj 2 miliona na trenera - selektora gdje ti zivisJavierBosnia je napisao/la: ↑26 nov 2019, 16:40Savez da je pametan uloziti 2 miliona u trenera, a dobiti 20 za plasman i ostalo. Al jok ako moze kako sa sicom da se sta napravi, pa ako sta ubodemo dobro i jest![]()
Novi selektor reprezentacije BiH
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
- JavierBosnia
- Postovi: 6657
- Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: Novi selektor reprezentacije BiH
Re: Novi selektor reprezentacije BiH
24 mjesecaJavierBosnia je napisao/la: ↑26 nov 2019, 19:47Sta je 2 miliona puno za jedan ciklus kvalifikacija, koji traje 2 godine?Tili je napisao/la: ↑26 nov 2019, 19:25Cuj 2 miliona na trenera - selektora gdje ti zivisJavierBosnia je napisao/la: ↑26 nov 2019, 16:40Savez da je pametan uloziti 2 miliona u trenera, a dobiti 20 za plasman i ostalo. Al jok ako moze kako sa sicom da se sta napravi, pa ako sta ubodemo dobro i jest![]()
Bolje im je da ulazu u mlade rep. BiH u stadion nacionalni
- JavierBosnia
- Postovi: 6657
- Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: Novi selektor reprezentacije BiH
Dok ti jedna vrlo dobra generacija prolazi i prolazi..
Re: Novi selektor reprezentacije BiH
*čisto da ne prođe stranica bez njeg
Re: Novi selektor reprezentacije BiH
Zlatan Nalic kao skaut. da
Re: Novi selektor reprezentacije BiH
Ma koja generacija... dva i po igraca od neke generacije ostala pa nece kola nosati dva tri igraca za rijec generacijaJavierBosnia je napisao/la: ↑26 nov 2019, 20:10E pa onda imaj najlosijeg selektora, mizernu placu za danasnje vrijeme, propustaj prvenstva jer neces da ulozis, a htio bi da dobijes.
Dok ti jedna vrlo dobra generacija prolazi i prolazi..
Iako veze nema a nisu ni ovi imali prije njega ako se bi birao strucnjaka na srecu da ovo izvoza stavio bi Sergeja neka nas povede
- JavierBosnia
- Postovi: 6657
- Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: Novi selektor reprezentacije BiH
Re: Novi selektor reprezentacije BiH
Dobri selektori kostaju. Pogledaj svaku reprezentaciju, svi imaju selektora koji je kvalitetan. Mi bi jeftino, pa ako potrefimo, potrefimo. Isti mentalitet ko kad ti dodje majstor da postavlja plocice ili parket u stanu, samo da je jeftino, a trosak veci tek kad skontas koliki ti je zijan napravio. Bez investiranja, nemozes puno ni ocekivati. Jedino je Blazevic bio ozbiljan a da nije puno kostao. Plati dobrog trenera, digni ozbiljnost oko svega, i trazi neke rezultate. Magath je samo jedna opcija, spominjao sam ranije npr Mortena Olsena koji ne spada u top skupe trenere, ali ima dosta dosta dobre rezultate iza sebe. Grci nasli onog, po meni nepoznatog Holandjanina, i samo tako nas je pojeo.Tili je napisao/la: ↑26 nov 2019, 20:21Ma koja generacija... dva i po igraca od neke generacije ostala pa nece kola nosati dva tri igraca za rijec generacijaJavierBosnia je napisao/la: ↑26 nov 2019, 20:10E pa onda imaj najlosijeg selektora, mizernu placu za danasnje vrijeme, propustaj prvenstva jer neces da ulozis, a htio bi da dobijes.
Dok ti jedna vrlo dobra generacija prolazi i prolazi..bolje se ne razbacivati uostalom kad nemas scim ces
cuj 2 milll ojra za selektora. Nama treba ubleha koja ce imati srece sa ovim igracima ne mora biti strucan i tu smo uboli sa ovom tzv generacijom.. nemi ce reci podaj Magatu 2 mill
na kafu mu podaj bonus ako nas odvede.fakat niste dobri.
Iako veze nema a nisu ni ovi imali prije njega ako se bi birao strucnjaka na srecu da ovo izvoza stavio bi Sergeja neka nas povedeako zakaze i snjim jjbh barem se pokusalo a nebi bilo ni sica 300 000 ojra je fina para za ne rad selektora pa da je Guardiola za levate ako me kontas posla plaho ko selektor nema tako daj podaj na kafu bonus i 2 mill
![]()
Re: Novi selektor reprezentacije BiH
Kakve bolan plocice majstoru keramike .. kakva su to poredjenja..ako vec to spominjes mozes li reci date ne moze zajebati keramicar skup ako su zidovi krivi a svako ima izgovor tako i selektor od 2 mill i onaj od 300 000 ojra ali je sica za nas 300 000 ojra jesmo se okurazili.Tristan10 je napisao/la: ↑26 nov 2019, 20:29Dobri selektori kostaju. Pogledaj svaku reprezentaciju, svi imaju selektora koji je kvalitetan. Mi bi jeftino, pa ako potrefimo, potrefimo. Isti mentalitet ko kad ti dodje majstor da postavlja plocice ili parket u stanu, samo da je jeftino, a trosak veci tek kad skontas koliki ti je zijan napravio. Bez investiranja, nemozes puno ni ocekivati. Jedino je Blazevic bio ozbiljan a da nije puno kostao. Plati dobrog trenera, digni ozbiljnost oko svega, i trazi neke rezultate. Magath je samo jedna opcija, spominjao sam ranije npr Mortena Olsena koji ne spada u top skupe trenere, ali ima dosta dosta dobre rezultate iza sebe.Tili je napisao/la: ↑26 nov 2019, 20:21Ma koja generacija... dva i po igraca od neke generacije ostala pa nece kola nosati dva tri igraca za rijec generacijaJavierBosnia je napisao/la: ↑26 nov 2019, 20:10E pa onda imaj najlosijeg selektora, mizernu placu za danasnje vrijeme, propustaj prvenstva jer neces da ulozis, a htio bi da dobijes.
Dok ti jedna vrlo dobra generacija prolazi i prolazi..bolje se ne razbacivati uostalom kad nemas scim ces
cuj 2 milll ojra za selektora. Nama treba ubleha koja ce imati srece sa ovim igracima ne mora biti strucan i tu smo uboli sa ovom tzv generacijom.. nemi ce reci podaj Magatu 2 mill
na kafu mu podaj bonus ako nas odvede.fakat niste dobri.
Iako veze nema a nisu ni ovi imali prije njega ako se bi birao strucnjaka na srecu da ovo izvoza stavio bi Sergeja neka nas povedeako zakaze i snjim jjbh barem se pokusalo a nebi bilo ni sica 300 000 ojra je fina para za ne rad selektora pa da je Guardiola za levate ako me kontas posla plaho ko selektor nema tako daj podaj na kafu bonus i 2 mill
![]()
Morten Olsen je did predsmrt imamo Cirkana ako cemo dida a jeftiniji a generacija nam je dva i po igraca da se zna.
Re: Novi selektor reprezentacije BiH
Covjek ima 70 godina, a Blazevic 85. Velika razlika. Ako oni ne mogu, sto ne naci nekog Holandjanina ko Grci. Ne mora biti poznat, ili nekog Sveda. Sto uvjek mora da bude neki domaci AS, ili regionalna zvijezda. Ko da se kod nas fudbal izmislio. Imamo solidnu reprezentaciju koja moze da izbori Evropsko Prvenstvo, gdje je dobit 9 mio eura. Pa ti racunaj. Kad bi svaka reprezentacija kukala kako nema 11 top igraca, onda se nebi niko kvalifikovao.Tili je napisao/la: ↑26 nov 2019, 20:36Kakve bolan plocice majstoru keramike .. kakva su to poredjenja..ako vec to spominjes mozes li reci date ne moze zajebati keramicar skup ako su zidovi krivi a svako ima izgovor tako i selektor od 2 mill i onaj od 300 000 ojra ali je sica za nas 300 000 ojra jesmo se okurazili.Tristan10 je napisao/la: ↑26 nov 2019, 20:29Dobri selektori kostaju. Pogledaj svaku reprezentaciju, svi imaju selektora koji je kvalitetan. Mi bi jeftino, pa ako potrefimo, potrefimo. Isti mentalitet ko kad ti dodje majstor da postavlja plocice ili parket u stanu, samo da je jeftino, a trosak veci tek kad skontas koliki ti je zijan napravio. Bez investiranja, nemozes puno ni ocekivati. Jedino je Blazevic bio ozbiljan a da nije puno kostao. Plati dobrog trenera, digni ozbiljnost oko svega, i trazi neke rezultate. Magath je samo jedna opcija, spominjao sam ranije npr Mortena Olsena koji ne spada u top skupe trenere, ali ima dosta dosta dobre rezultate iza sebe.Tili je napisao/la: ↑26 nov 2019, 20:21
Ma koja generacija... dva i po igraca od neke generacije ostala pa nece kola nosati dva tri igraca za rijec generacijabolje se ne razbacivati uostalom kad nemas scim ces
cuj 2 milll ojra za selektora. Nama treba ubleha koja ce imati srece sa ovim igracima ne mora biti strucan i tu smo uboli sa ovom tzv generacijom.. nemi ce reci podaj Magatu 2 mill
na kafu mu podaj bonus ako nas odvede.fakat niste dobri.
Iako veze nema a nisu ni ovi imali prije njega ako se bi birao strucnjaka na srecu da ovo izvoza stavio bi Sergeja neka nas povedeako zakaze i snjim jjbh barem se pokusalo a nebi bilo ni sica 300 000 ojra je fina para za ne rad selektora pa da je Guardiola za levate ako me kontas posla plaho ko selektor nema tako daj podaj na kafu bonus i 2 mill
![]()
Morten Olsen je did predsmrt imamo Cirkana ako cemo dida a jeftiniji a generacija nam je dva i po igraca da se zna.
Re: Novi selektor reprezentacije BiH
Re: Novi selektor reprezentacije BiH
Kako god znas da od te cifre nema nista.JavierBosnia je napisao/la: ↑26 nov 2019, 20:29Gdje sam ja spomenuo eure? Nismo u EU, imamo svoju valutu. Mislio sam na KM + sigurno neki bonus obecati za plasman ako ce to doprinjeti kvalitetnijem izboru selektora. I ta cifra je mizerna za danasnje uslove
Hajde da se vratimo u stvarnost imamo baraz kod kuce
Re: Novi selektor reprezentacije BiH
Re: Novi selektor reprezentacije BiH
Pukki uvalio nam tuki.
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97
Re: Novi selektor reprezentacije BiH
Re: Novi selektor reprezentacije BiH
Re: Novi selektor reprezentacije BiH
https://opsajd-podcast.simplecast.com/e ... tanje-vol1
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, ajaca, atomac123, AzRimiRzA, b00t, boki86, bordobijeli, Bosanac90, Bosnjo22, brig, Brokula, CAGarfia, Confiance, Daduli, DanijelTZ, dariolovrinovic00, darker10, deda, DeeWa, delko, Elddar, ELDIABLO20, Enigmaa, enobarca, exampLe., farenhajt, Frankie, Fudo, GrbavicaHrammm, Hajdeee, haklamas, HalaMadrid, HariTz, harko35, Hazre, Helemnejse, Iniesta12, jasmin10, Jet2Holiday, JimmyPage, karajlo, Kaunas, KockarVicin007, komax, Kylian, lakilone, LeCoq, LenyYoro15, Lynx, Majstorinho, marlostanf1eld, Marokanci58, MaroonBjelave, mercurial, Mocvara1991, Muumii, nebeskasila, NeRi_K, omanovski, pama, Paromlinac, PeppermintSA, Principatus, RajvoSa89, RaZuti, rossonero85, rukometubih23, s4mke, sagitarius, seha77, Shategabri, Shevko, Sheyi, Slobodanpad1945, Smaja, Soba, StevieG8, Venom, VensanKasel, VivaLaLiberta, Wilshere10, Wlad55, worchester, Xaniesta, xinxee i 574 gosta.


