Olimpik Sarajevo

Avatar
nikad_izvini
Postovi: 1241
Pridružen/a: 10 avg 2009, 03:44
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la nikad_izvini » 21 nov 2010, 18:21

helly_boy je napisao/la:
nikad_izvini je napisao/la:Tu priču nekom drugom pričaj jer sam gledao Travnik kada su igrali sa Željom barem 4-5 puta u Travniku i svaki put na Grbavici. Na Grbavicu dođete da se valjate a u Travniku lomite noge. I svaki put je tako. Al baš svaki put.
Nemam ništa protiv Travnika kao grada i ljudi iz Travnika. Pismena sredina. Zato je Travnik kao ekipa papanska, al blago rečeno.

PS To što ste 5 znači da će biti prodaje u drugom dijelu ;)
Dobro posto ti tako mislis isprintat cu ovo i napraviti plakate pa da,znas,ovaj,svi djecaci koji zele da se bave fudbalom u travniku ni ne pokusavaju,a Travnik kao klub nek se ugasi jer nema razloga da postoji i da egzistira,samo jer ti tako mislis!!!
P.S i onaj penal sto je dosudjen jucer za zelju je opravdano dosudjen (nidje veze) zato prvo malo pocisti u svojoj avliji pa se petljaj u tudje!
Nije loša ideja da se klub rasformira. Ako treba, ja ću finansirati printanje :mrgreen: Dok tu igraju likovi tipa Varupe i Sarajlića, ....... ste ekipa. To je činjenica.

Što se tiče penala. Zanimljivo je da se igrači Rudara nisu bunili a ti se buniš. Lopta pogodi igrača u RUKU, naš igrač u gol šansi da je lopta prošla i nije penal :mrgreen:
Ne treba, ne bi smjelo, superiorni uspjeh Osimovog "Željezničara" s bilo kim identificirati; to je isključivo trijumf Amarovog građanskog "masla"-inat provincijskom, mahalaškom Sarajevu. By Senad Avdić, Slobodna Bosna

Avatar
fast033
Postovi: 119
Pridružen/a: 14 maj 2008, 11:21
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la fast033 » 21 nov 2010, 19:17

evo za ovog momka iz travnika ...buraz ja bi najvise volio da se u nasoj ligi igra normalan fudbal al evo meni buraz igra u premijer ligi pa znam kako stvari idu kaze da nema goreg gostovanja nego u travniku da se udarate drama i ne samo to vec tolki papanluk i seljakluk je na tribinama i terenu da je to za nepovjerovati....igraci udaraju nezzz ispravi me ako grijesim al vas sportski direktor je i igrac e taj covjek nema sta ne psuje sudijama igracima sve dok ne zabijete gol onda ste normala ....vjeruj mi da ne lazem nemam razloga ja bi najvise volio da se ovdje igra normalno a to sto govoris da se drugi treneri ne zale pogledaj malo bht sta treneri pricaju poslije gostovanja u travniku nezz mozda ima na you tubu.....a to koje ste mjesto **** to buraz kad vamo lomite noge promjenite malo politiku na tribinama mozda se promjemni i na terenu...

Avatar
travnik
Postovi: 421
Pridružen/a: 16 okt 2008, 19:29
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la travnik » 21 nov 2010, 19:58

Nisam ja rekao da nema grube igre, ima je pogotovo od par pojedinaca ali sve je to normalno u zaru borbe pogotovo na nasem stadionu jer je Travniku jedino moguce opstat ako dobiva na svom terenu.Na drugim terenima prolazimo isto kao i Olimpic u subotu na Piroti, ponistavaju nam se golovi , primamo golove iz opsajda , iz nepostejecih penala u 90+ itd. Ali ovdje na forumu se toliko to preuvelicava gruba igra a umanjuje kvalitet Travnika da je to za nepovjerovat.

fast033 gdje su ti klipovi sa izjavama na youtube ja nemogu naci nijedan da se trener zalio na grubu igru travnika

Avatar
fast033
Postovi: 119
Pridružen/a: 14 maj 2008, 11:21
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la fast033 » 21 nov 2010, 20:21

travnik je napisao/la:Nisam ja rekao da nema grube igre, ima je pogotovo od par pojedinaca ali sve je to normalno u zaru borbe pogotovo na nasem stadionu jer je Travniku jedino moguce opstat ako dobiva na svom terenu.Na drugim terenima prolazimo isto kao i Olimpic u subotu na Piroti, ponistavaju nam se golovi , primamo golove iz opsajda , iz nepostejecih penala u 90+ itd. Ali ovdje na forumu se toliko to preuvelicava gruba igra a umanjuje kvalitet Travnika da je to za nepovjerovat.

fast033 gdje su ti klipovi sa izjavama na youtube ja nemogu naci nijedan da se trener zalio na grubu igru travnika
rekao sam mozda posto ja nisam trazio a vidio sam da neki stavljaju neke izjave i tako...a ja sam gledo kad trener leotara izjavljuje kad bi vise bili fokusirani na igru da bi bolje igrali a ne na druge stvari ...a to jest nemojte sibati po nogama pa kad vam to trener leotara izjavi onda nezzz ....ja nekazem da sudije ne zavrcu i vama nego kume kazem kako ste vi pravi sljam na domacem trenu pa vas sportski direktor tj igrac nema sta tamo ne radi cirkus zivi sudije mu nesmiju nista 100% istina buraz mi igra i prica sta se sve desava nema razloka da lazem ja bi iskreno najvise volio da svi igraju fudbal a ne da lome za 3 boda (treba da lome a ne noge)....al navijacu su posebna prica kazem promjenite politiku na trbinama mozda se promjeni i na terenu takav grad ne zasluzuje da ima tako sabansku ekipu.....

maltasa
Postovi: 287
Pridružen/a: 17 apr 2009, 21:44
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la maltasa » 22 nov 2010, 12:48

slika

Uploaded with ImageShack.us

Avatar
mirzza
Postovi: 2198
Pridružen/a: 27 maj 2008, 11:43
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la mirzza » 22 nov 2010, 13:09

Ma mesare treba rasformirati, svakako ce im Bohum sada dohakati. Najmrza ekipa cijele lige.
Cuva Bog Zelju svog!

Avatar
Esii TM87
Postovi: 1408
Pridružen/a: 12 feb 2010, 13:34
Lokacija: Juzna tribina
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la Esii TM87 » 22 nov 2010, 13:14

mirzza je napisao/la:Ma mesare treba rasformirati, svakako ce im Bohum sada dohakati. Najmrza ekipa cijele lige.
Onda kad cujes onog njihovg trenera Selimovica,covjek bi rek'o nema postenije ekipe mame im se...
Stvarno ne mogu sebi da dodjem kad sm vidio kakva dva gola su ponistili,ovo fakat nema nigdje...i tesko da ce im i Bochum dohakati.Organizovana je to mafija u talu sa NSBIH.
1921-2011

Avatar
travnik
Postovi: 421
Pridružen/a: 16 okt 2008, 19:29
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la travnik » 22 nov 2010, 17:29

Nek je Zeljo postenjacina prije godinu dana isti sudija pokro velez na Grbavici

http://www.fkvelez.ba/index.php?option= ... 9&catid=38

Avatar
zmaj_Bosne
Postovi: 1590
Pridružen/a: 18 jul 2009, 21:55
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la zmaj_Bosne » 22 nov 2010, 17:35

mirzza je napisao/la:Ma mesare treba rasformirati, svakako ce im Bohum sada dohakati. Najmrza ekipa cijele lige.
Zar ti nisu sljivari najmrzi?
Dragon Town

hordas'87
Postovi: 524
Pridružen/a: 04 jul 2009, 20:25
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la hordas'87 » 22 nov 2010, 17:43

golac je poznat kao beskrupulozan sudija i jedan je od rijetkih koji je imao javnosti poznatu aferu ali je ipak ostao da sudi poznat je i kao sudija koji kad ga se ne ispostuje zna da bude osvetoljubiv suska se da je u ovom slucaju rijec o ovom da je posteni gracic ostao kratak pare pomenutom i da mu je ovaj vratio na ovakav nacin carsija prica a carsija zna sve

Avatar
Hellas
Postovi: 585
Pridružen/a: 22 avg 2009, 17:29
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la Hellas » 22 nov 2010, 19:09

imal gdje snimak golova?

Avatar
elSaik
Postovi: 1104
Pridružen/a: 02 jun 2010, 17:21
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la elSaik » 22 nov 2010, 19:11

travnik je napisao/la:Nek je Zeljo postenjacina prije godinu dana isti sudija pokro velez na Grbavici

http://www.fkvelez.ba/index.php?option= ... 9&catid=38
Tačno tako. Zabraniti mu suđenje zauvijek! I Travnik izbaciti iz lige, zauvijek!

Avatar
adnanhz
Postovi: 1220
Pridružen/a: 15 jan 2009, 23:28
Lokacija: sjever
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la adnanhz » 22 nov 2010, 19:49

Debelo ste osteceni i to ne za 1 vec za dva gola :shock: stvarno ovakve mesarske ekipe travnik i leotar bi sevap bio izbacit iz lige il jednostavno dogovorit se da ljudi jednostavno njima ne idu na gostovanje vec da se odma upisu po 3 boda i svi mirni ovako samo trosak za putovanja :D
Mi se ne furamo mi smo furka.
Sarajevo Horde Bog i Carsija, neka zivi Bosna nasa drzava...

maltasa
Postovi: 287
Pridružen/a: 17 apr 2009, 21:44
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la maltasa » 24 nov 2010, 11:47

Olimpic u finalu Bajramskog turnira

Avatar
Arogantni
Postovi: 1352
Pridružen/a: 02 apr 2010, 19:51
Lokacija: Sarajevo-Grbavica-Jug
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la Arogantni » 24 nov 2010, 11:59

U finalu ali u pipi ista gol razlika kao u Zelje s tim sto je Zeljo dao vise golova a to se pika a i Bracika ce sredit da bude Zeljo i Sarajevo u finalu jer mu je tu veci profit....
Sve stvari su prolazne samo su 2 vječne, a to su JUVE i FK ZELJO...

Bice JUVE opet sampion akoBOGda!!!

★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Samo F.K.S !!
Postovi: 4088
Pridružen/a: 18 jun 2010, 11:10
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la Samo F.K.S !! » 24 nov 2010, 12:09

Nema veze slovo O je ispred slova Ž :lol: :lol:

Avatar
edotm87
Postovi: 469
Pridružen/a: 10 dec 2009, 19:15
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la edotm87 » 24 nov 2010, 13:30

evo kaze Braco uvesce da se pikaju golovi ko u picigena... :roll: kroz noge 2, peta 3, lob 4, glava 5... :lol:
BRAVE HEART 1979-2005

Avatar
cole-ch
Postovi: 2205
Pridružen/a: 12 sep 2008, 03:46
Lokacija: Iran
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la cole-ch » 24 nov 2010, 20:03

Bravo Vukovi. Cestitke od srca!!!

PS: Ima li sta u vezi stadiona na Otoci?

Avatar
_Bad_boy
Postovi: 526
Pridružen/a: 06 feb 2010, 19:59
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la _Bad_boy » 24 nov 2010, 20:54

cole-ch je napisao/la:Bravo Vukovi. Cestitke od srca!!!

PS: Ima li sta u vezi stadiona na Otoci?
na sa-x forumu je herbion napisao da je zavrsen tender i da ce stadion graditi UNIGRADNJA ako sam dobro razumio..kad,koliko i sta neznam ni ja a ni on :D
-PAJA Fan Club!!

tik-tak
Postovi: 223
Pridružen/a: 01 okt 2010, 14:01
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la tik-tak » 24 nov 2010, 21:57

najveci uspjeh tima osvjanje bajramskog :lol:
MOJA MISIJA JE DA NONAME DOBIJE BAN

Zaključano

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.