Baraž za EP 2021. (08. Oktobar/12. Novembar 2020.)
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart/31. Mart 2020.)
Dzeko (roma)
Pjanic( juventus)
Krunic(Milan)
Lulic(lazio, ako pristane)
Kolasinac (Arsenal)
Begovic(Milan)
znaci pola tima bi bilo iz najjacih timova evrope
Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart/31. Mart 2020.)
Milan,Roma,arsenal jedni od najjacih timova evrope?Konzerva je napisao/la: ↑16 jan 2020, 09:46Kad prokontam gdje igraju nasi igraci , stvarno nemogu se nacuditi da moramo strepiti za plasman protiv osrednjih ekipa i jos igramo kuci
Dzeko (roma)
Pjanic( juventus)
Krunic(Milan)
Lulic(lazio, ako pristane)
Kolasinac (Arsenal)
Begovic(Milan)
znaci pola tima bi bilo iz najjacih timova evrope
-
Sviuodbranu
- Postovi: 2903
- Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
- Kontakt:
Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart/31. Mart 2020.)
Pa i jesu,...Arsenal je velikan Engleskog nogometa, Roma Italijanskog. To su veliki evropski timovi..Salih1984 je napisao/la: ↑16 jan 2020, 10:23Milan,Roma,arsenal jedni od najjacih timova evrope?Konzerva je napisao/la: ↑16 jan 2020, 09:46Kad prokontam gdje igraju nasi igraci , stvarno nemogu se nacuditi da moramo strepiti za plasman protiv osrednjih ekipa i jos igramo kuci
Dzeko (roma)
Pjanic( juventus)
Krunic(Milan)
Lulic(lazio, ako pristane)
Kolasinac (Arsenal)
Begovic(Milan)
znaci pola tima bi bilo iz najjacih timova evrope![]()
O Milanu je sine suvisno trositi rijeci, Juventusu takodjer.
Doduse veci je el saudija el alihsdi el Saric klub.
Meni je sity ka rina od kluba, vise postujem Njukastl.
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".
Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart/31. Mart 2020.)
Ti pricas o proslosti ,a u sadasnjosti:Sviuodbranu je napisao/la: ↑16 jan 2020, 10:43Pa i jesu,...Arsenal je velikan Engleskog nogometa, Roma Italijanskog. To su veliki evropski timovi..Salih1984 je napisao/la: ↑16 jan 2020, 10:23Milan,Roma,arsenal jedni od najjacih timova evrope?Konzerva je napisao/la: ↑16 jan 2020, 09:46Kad prokontam gdje igraju nasi igraci , stvarno nemogu se nacuditi da moramo strepiti za plasman protiv osrednjih ekipa i jos igramo kuci
Dzeko (roma)
Pjanic( juventus)
Krunic(Milan)
Lulic(lazio, ako pristane)
Kolasinac (Arsenal)
Begovic(Milan)
znaci pola tima bi bilo iz najjacih timova evrope![]()
O Milanu je sine suvisno trositi rijeci, Juventusu takodjer.
Doduse veci je el saudija el alihsdi el Saric klub.
Meni je sity ka rina od kluba, vise postujem Njukastl.
Arsenal 10 mjesto,Milan 10 Mjesto,Roma 5 mjesto
-
Sviuodbranu
- Postovi: 2903
- Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
- Kontakt:
Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart/31. Mart 2020.)
Evo koliko je puta Milan bio prvak evrope, a koliko Sity..
Znas li ti da je Arsenal "silovao "PL uzimavsi titule bez poraza....
Eto po tebi nisu, ok necu se raspravljat
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".
Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart/31. Mart 2020.)
Lik je napisao da oni igraju za "najjace timove evrope"Sviuodbranu je napisao/la: ↑16 jan 2020, 10:59Pa veliki klub ne cini samo 2 ili 5 godina pa ni 10...veliki klub se ne postaje preko noci. Znas li ti koliko trofeja ima Milan samo evropskih...
Evo koliko je puta Milan bio prvak evrope, a koliko Sity..
Znas li ti da je Arsenal "silovao "PL uzimavsi titule bez poraza....
Eto po tebi nisu, ok necu se raspravljat
Ja sam napisao da to nije tacno zato sto oni i nisu medju najjacim timovima evrope,niko nije ni spomenuo velicinu kluba osim tebe
-
Sviuodbranu
- Postovi: 2903
- Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
- Kontakt:
Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart/31. Mart 2020.)
Pa evo ,igraju nam igraci u Romi, Arsenalu, Juventusu, Milanu, Laciju, Bilbau, i td neki evropska krema neki nisu ali ti se ufatio jedne rijeci u recenici potpuno nebitne, bitniji je smisao onog sto covjek govori.Salih1984 je napisao/la: ↑16 jan 2020, 11:04Lik je napisao da oni igraju za "najjace timove evrope"Sviuodbranu je napisao/la: ↑16 jan 2020, 10:59Pa veliki klub ne cini samo 2 ili 5 godina pa ni 10...veliki klub se ne postaje preko noci. Znas li ti koliko trofeja ima Milan samo evropskih...
Evo koliko je puta Milan bio prvak evrope, a koliko Sity..
Znas li ti da je Arsenal "silovao "PL uzimavsi titule bez poraza....
Eto po tebi nisu, ok necu se raspravljat
Ja sam napisao da to nije tacno zato sto oni i nisu medju najjacim timovima evrope,niko nije ni spomenuo velicinu kluba osim tebe
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".
Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart/31. Mart 2020.)
Cuj "potpuno nebitne" rijeciSviuodbranu je napisao/la: ↑16 jan 2020, 11:11Pa evo ,igraju nam igraci u Romi, Arsenalu, Juventusu, Milanu, Laciju, Bilbau, i td neki evropska krema neki nisu ali ti se ufatio jedne rijeci u recenici potpuno nebitne, bitniji je smisao onog sto covjek govori.Salih1984 je napisao/la: ↑16 jan 2020, 11:04Lik je napisao da oni igraju za "najjace timove evrope"Sviuodbranu je napisao/la: ↑16 jan 2020, 10:59Pa veliki klub ne cini samo 2 ili 5 godina pa ni 10...veliki klub se ne postaje preko noci. Znas li ti koliko trofeja ima Milan samo evropskih...
Evo koliko je puta Milan bio prvak evrope, a koliko Sity..
Znas li ti da je Arsenal "silovao "PL uzimavsi titule bez poraza....
Eto po tebi nisu, ok necu se raspravljat
Ja sam napisao da to nije tacno zato sto oni i nisu medju najjacim timovima evrope,niko nije ni spomenuo velicinu kluba osim tebe
Nisi bio upravu u raspravi,i sad se vadis na njegov post
-
Sviuodbranu
- Postovi: 2903
- Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
- Kontakt:
Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart/31. Mart 2020.)
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".
Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart/31. Mart 2020.)
Klubovima - da, timovima - ne.Sviuodbranu je napisao/la: ↑16 jan 2020, 11:21Ne, i dalje tvrdim da su Milan, Arsenal medju najjacim klubovima Evrope. Forma je prolazna, klasa je vjecna
Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart/31. Mart 2020.)
pa nebitna je kad vidis gdje igraju igraci protivnika. Sve i jedan taj klub rastavio bi ih na proste faktore u medjusobnom duelu. Eh jedino Slovaci imaju 4 igraca koji igraju bas za respektabilne klubove ( Inter, Lazio, Napoli i Herta ).Salih1984 je napisao/la: ↑16 jan 2020, 11:14Cuj "potpuno nebitne" rijeciSviuodbranu je napisao/la: ↑16 jan 2020, 11:11Pa evo ,igraju nam igraci u Romi, Arsenalu, Juventusu, Milanu, Laciju, Bilbau, i td neki evropska krema neki nisu ali ti se ufatio jedne rijeci u recenici potpuno nebitne, bitniji je smisao onog sto covjek govori.![]()
![]()
![]()
Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart/31. Mart 2020.)
Kakve veze imaju trofeji osvojeni prije X godina, s trenutnim stanjem. Ove trenutne ekipe Milana i Arsenala su najgore ekipe ovih timova unazad X godina. Fino je da ti u CV-u pišu takva imena, ali je stvarnost drugačija.Sviuodbranu je napisao/la: ↑16 jan 2020, 10:59Pa veliki klub ne cini samo 2 ili 5 godina pa ni 10...veliki klub se ne postaje preko noci. Znas li ti koliko trofeja ima Milan samo evropskih...
Evo koliko je puta Milan bio prvak evrope, a koliko Sity..
Znas li ti da je Arsenal "silovao "PL uzimavsi titule bez poraza....
Eto po tebi nisu, ok necu se raspravljat
To što je City uzao ravno 0 CL, a Milan 7, nema nikakve veze s današnjim stanjem, a ono je da bi City uzeo 9/10 utakmica da igra protiv Milana. Ista stvar s Arsenalom.
Steaua ima 1 naslov u CL (tada se zvalo KEŠ), znači radije bi da nam neki igrač igra tamo, nego u City-ju. Eto na šta se svodi tvoja logika.
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★
London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015
Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart/31. Mart 2020.)
-
Sviuodbranu
- Postovi: 2903
- Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
- Kontakt:
Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart/31. Mart 2020.)
Naravno da nije isto,ali isto tako reci za Milan da nije jedan od najvecih evropskih klubova je smijesno.Juve je igrao i seriju c pa jel ga to unazadilo,u smislu da je manji klub ili sta........Mokes je napisao/la: ↑16 jan 2020, 11:56Kakve veze imaju trofeji osvojeni prije X godina, s trenutnim stanjem. Ove trenutne ekipe Milana i Arsenala su najgore ekipe ovih timova unazad X godina. Fino je da ti u CV-u pišu takva imena, ali je stvarnost drugačija.Sviuodbranu je napisao/la: ↑16 jan 2020, 10:59Pa veliki klub ne cini samo 2 ili 5 godina pa ni 10...veliki klub se ne postaje preko noci. Znas li ti koliko trofeja ima Milan samo evropskih...
Evo koliko je puta Milan bio prvak evrope, a koliko Sity..
Znas li ti da je Arsenal "silovao "PL uzimavsi titule bez poraza....
Eto po tebi nisu, ok necu se raspravljat
To što je City uzao ravno 0 CL, a Milan 7, nema nikakve veze s današnjim stanjem, a ono je da bi City uzeo 9/10 utakmica da igra protiv Milana. Ista stvar s Arsenalom.
Steaua ima 1 naslov u CL (tada se zvalo KEŠ), znači radije bi da nam neki igrač igra tamo, nego u City-ju. Eto na šta se svodi tvoja logika.
Isto tako reci da bi neki klub rasuo Milan u 9 od 10 utakmica je smijesno,evo PSG ima sve i vise od Sitija,pa u evropi nemoze prismrditi...Nisu pare sve.
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".
- LlullSergio
- Postovi: 4100
- Pridružen/a: 10 dec 2018, 23:16
- Lokacija: Chamartin
- Kontakt:
Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart/31. Mart 2020.)
Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart/31. Mart 2020.)
Kvalitetom je manje-vise Isti qrac, igrao za Milan ili Torino, Bolonju itd..
Arsenal i Roma su malo jaci, ali i oni daleko od najjacih timova, tako da ostaje samo Juve koji spada u tu kategoriju.
Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart/31. Mart 2020.)
-
ZkaoZenica
- Postovi: 151
- Pridružen/a: 22 nov 2019, 15:48
- Kontakt:
Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart/31. Mart 2020.)
Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart/31. Mart 2020.)
Pa i nije bas veoma blizu...za vise od 2 mjeseca je barazZkaoZenica je napisao/la: ↑17 jan 2020, 08:54Baraz je veoma blizu a ništa se konkretno ne dešava, već je vrijeme lagano da i mediji a i selektor počne nabrijavat atmosferu inače uspavani dočekujemo duele.
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, adrenaline323, Atlanta, AzRimiRzA, bh22, Bosanac90, Brazzzoo123, CAGarfia, CHR, Daduli, DanijelTZ, DeeWa, denza, DzaniMehmet, Elddar, ExEsPerac, feniksptica, Fudo, GG3, Goalgetter, Hajdeee, HariTz, harko35, J1897, jestamaji, Jurica95, karajlo, KockarVicin007, komax, LenyYoro15, Micron, MiranGlasnic, MundijalVibes26, Nakata, NEZALAGANJE, NKZ199207, Pensioner26, rossonero85, Rule_hz, s4mke, SanaBosna, Shategabri, Shevko, Smaja, StevieG8, Sveti, trunks1946, Venom, VensanKasel, visarionovich, Wisey i 496 gostiju.


