FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 30 jan 2020, 23:40

Ono što je činjenica je to da mi imamo odličnu ekipu. Također, previše vi precjenjujete kvalitet ove lige, pa mislite da treba brdo pojačanja i mijenjanja da bi se došlo do titule. Pa mi ove polusezone smo bili odron po pitanju spreme, imali more povreda, imali malo je reći katastrofalnu igru punu bezidejnosti, tromosti i anemičnosti. Zadnji derbi je najbolja slika toga. I kad na to dodaš da smo kasnili s pripremama, te imali jake tekme s Celticom gdje su svi izginuli, a ni blizu spremni za takve napore. Kad skontaš da nismo imali Pidre koji je prošle sezone bio najbolji lijevi bek lige i Stanojevića, najboljeg defanzivnog veznog lige.

I uprkos svemu tome, mi smo opet završili prvi, znači s svim tim nepogodama i negativnim stvarima. Sam dokaz kakva je qurcina od lige, nemamo mi šta pričati o nekom poboljšanju kvaliteta.

Sada je drugačija situacija. Morate znati da će to biti neuporedivo bolje na fizičkom planu. Mi smo prošle sezone dosta utakmica riješili poslije 60-te minute, kad pola ekipa u ligi padne, a mi jurišali do zadnje sekunde. Samim tim igra, zalaganje će biti na potpuno novom nivou. Evo imate primjer Barce.. Valverde bio, nula pažnje posvetio fizičkoj spremi, igrači iscrpljeni i zato su i imali onakve rezultate i primali onoliko golova.
Po pitanju borbenosti i pristupa se ne brinem, mislim da će Vinko izvući maksimum, jer je gospodin i riješiće on sve to pričom i neće biti problema oko psovki i vrijeđanja.

Mišljenja sam da imamo finih razloga za optimizam. Došlo je par novih igrača, vratio se Jelešković i sprema će biti na maksimumu. Novi trener, nova vizija i ideje, hemija i atmosfera drugačija, znači sve novo i ide se od nule. Ekipa se nije dosta promijenila i tu se vidi veliki napredak od prije, kad smo znali u januaru raspustiti pola ekipe, pa nove dovoditi koji nisu bili ni blizu dostojne zamjene, pa na kraju sve to bude propast.
Podrška još jednom za Marinovića i momke, biće to lijepa priča.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

bordobijeli
Postovi: 14288
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 30 jan 2020, 23:55

Mislim da ce biti vise raje u ovoj polusezoni. Drugi dio uvijek bude bolja posjeta rjesava se prvenstvo, bilo je i promjena ocekujemo nesto novo da vidimo tako da ocekujem vise ljudi, ne puno vise al bolju posjetu da.

Avatar
mensur55
Postovi: 599
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mensur55 » 31 jan 2020, 00:44

Pitar6785 je napisao/la:
30 jan 2020, 23:29
Ovde se 90% situacija cinjenica djelimicno polovicno polemise i to samo onaj dio koji odgovar tom sto pise..

Husrefu nudili nagodbu o raskidu ugovora i on nije htio da pristane, i da je ovo bilo (husref kaze da opste nije razgovaro sa njima) to neznaci da SABRINA RUMENI PLINOVODZA ili ko vec ga nisu trebali nazvat sledeci dan kad su se konstatovali da nema izbora nego mu isplatit to sto trazi i cao.. a ne otkaz preko medija a pare su morali dat ak je vise izgledali osvetnicki jer je trazio sve po ugovoru.. to je sto je meni zasmetalo

Husref je trebo dobit otkaz..jer situacija je bila takva da nike moglo dalje..

Sace reci uprava ga je trpila dala mu podrsku kad je fasovo od ATLANTE 0;8, jeste i sad se vidi da je to bio ispravan potez i on je to njima vratio DK.. znaci 1:1

Husref je zavrsio prvi dio prvenstva na prvom mjestu 14 kola prije kraja ispo iz kupa.. 1:1

Ostavio je svom nasledniku da iz 3 utakmice 2 igra kuci i mogunost da bude prvi i nakon 22 kola sto automaski znaci laksi raspored..

I sigurno da je to jos jedan razlog radi cegaje trazio punu isplatu ugovora..

Gubljenje od skretnice 8:3 u dvije utakmice i zavrsio ispred njih na prvom mjest anulira te poraze posebno ako se uzmu zadnja 4 derbija gde 2:2 u pobjedama i gdje 9;8 u gol razlici za skretnicu..

Sace reci neku dobio je nagradu za to, jeste al dobio je otkaz (ubjeden sam da bi pobjedio zvijezdu da je vodio zadnju) na prvom mjestu..

I na kraju rekao voli SARAJEVO vise od zivota, i sad to koriste jer je plako radi otkaza i sto je uzo pare.. uzo pare jest jer je smatro da je radom i osvojenim trofejima i prvim mjestom zasluzio.. sto je plako normalno da mu je tesko bilo jer on nije ausider vec igrac trener koji je osvoio sa SARAJEVOM sve sto se moglo isvoit i mislim da je sa radnim stazom u SARAJEVU broj 1. Kad se doda da je realno ostario skabo srce operacija zuca itd normalno da mu je jasno da je ovo zadnji put da vodi klub koji voli.. pogledajte interviju kad je vodio druge klubove uvjek je govorio sve najljepse o FK SARAJEVU..

Nema razloga da ga navijac SARAJEVA naziva pogrdnim imenima upravu podrzat ako osvoje titulu oblizat sabri sise ko sladolet ako ne razici se i cao
:thumbup:
SVI U NAPAD JEDAN JE HASE

TheIvicnjak
Postovi: 2344
Pridružen/a: 11 dec 2019, 18:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TheIvicnjak » 31 jan 2020, 03:09

mensur55 je napisao/la:
31 jan 2020, 00:44
Pitar6785 je napisao/la:
30 jan 2020, 23:29
Ovde se 90% situacija cinjenica djelimicno polovicno polemise i to samo onaj dio koji odgovar tom sto pise..

Husrefu nudili nagodbu o raskidu ugovora i on nije htio da pristane, i da je ovo bilo (husref kaze da opste nije razgovaro sa njima) to neznaci da SABRINA RUMENI PLINOVODZA ili ko vec ga nisu trebali nazvat sledeci dan kad su se konstatovali da nema izbora nego mu isplatit to sto trazi i cao.. a ne otkaz preko medija a pare su morali dat ak je vise izgledali osvetnicki jer je trazio sve po ugovoru.. to je sto je meni zasmetalo

Husref je trebo dobit otkaz..jer situacija je bila takva da nike moglo dalje..

Sace reci uprava ga je trpila dala mu podrsku kad je fasovo od ATLANTE 0;8, jeste i sad se vidi da je to bio ispravan potez i on je to njima vratio DK.. znaci 1:1

Husref je zavrsio prvi dio prvenstva na prvom mjestu 14 kola prije kraja ispo iz kupa.. 1:1

Ostavio je svom nasledniku da iz 3 utakmice 2 igra kuci i mogunost da bude prvi i nakon 22 kola sto automaski znaci laksi raspored..

I sigurno da je to jos jedan razlog radi cegaje trazio punu isplatu ugovora..

Gubljenje od skretnice 8:3 u dvije utakmice i zavrsio ispred njih na prvom mjest anulira te poraze posebno ako se uzmu zadnja 4 derbija gde 2:2 u pobjedama i gdje 9;8 u gol razlici za skretnicu..

Sace reci neku dobio je nagradu za to, jeste al dobio je otkaz (ubjeden sam da bi pobjedio zvijezdu da je vodio zadnju) na prvom mjestu..

I na kraju rekao voli SARAJEVO vise od zivota, i sad to koriste jer je plako radi otkaza i sto je uzo pare.. uzo pare jest jer je smatro da je radom i osvojenim trofejima i prvim mjestom zasluzio.. sto je plako normalno da mu je tesko bilo jer on nije ausider vec igrac trener koji je osvoio sa SARAJEVOM sve sto se moglo isvoit i mislim da je sa radnim stazom u SARAJEVU broj 1. Kad se doda da je realno ostario skabo srce operacija zuca itd normalno da mu je jasno da je ovo zadnji put da vodi klub koji voli.. pogledajte interviju kad je vodio druge klubove uvjek je govorio sve najljepse o FK SARAJEVU..

Nema razloga da ga navijac SARAJEVA naziva pogrdnim imenima upravu podrzat ako osvoje titulu oblizat sabri sise ko sladolet ako ne razici se i cao
:thumbup:
Taldzija nije razgovarao jer je odbio doci na razgovor. Ne mislis valjda da su ga trebali moliti da dodje? Trebali su ga zbog tog nepostivanja i bahacenja pustiti da dodje na utakmicu protiv Zvijezde, pa mu na stadionu reci da nije vise trener i pozvati policiju da ga odstrani sa klupe.
Jedino sto je on uradio je rasturanje cijelog kolektiva i talovi sa rundom brundom i muratom.
Meni je samo zao sto je ta gnjida Vahidinov brat. A to je njegova velika sreca.

Avatar
Lecler
Postovi: 2449
Pridružen/a: 25 sep 2018, 23:35
Lokacija: Vratnik
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lecler » 31 jan 2020, 07:12

Nisam ja pisao zbog Jele lomi ih Jela zaboli me kita za njega,ne znam ni kako izgleda nego mi bilo drago kad sam vidio kako treniraju.
ISTINA ZA VEDRANA!

Avatar
Amca007
Postovi: 1993
Pridružen/a: 19 apr 2012, 17:11

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Amca007 » 31 jan 2020, 07:37

Nase najvece pojacanje ce biti povratak Pidre i Stanojevica u pravu formu. Niko nam ove zime vise ne treba. Samo gomilamo igrace..
Oj djevojko điđo moja, điđala te majka tvoja...

Tatamata1946
Postovi: 1700
Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Tatamata1946 » 31 jan 2020, 08:08

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
30 jan 2020, 23:07
Koliko raje oce0kujete protiv TZ?Hajmo jednom malo vecu cifru preci majku mu ...
Ja sam uvijek na kosevu sa jos barem 2,3 jarana i hocu da pomognem da bude bolja brojka..
Da se hocu jednom iznenaditi i da dodje 5,6k
Ako bude lijepo vrijeme bice 5k, ako bude padavina doci ce 4k
Ako u medjuvremenu dovedu atraktivno pojacanje naprimjer TSS ili GZ i malo se raja nafura bice 6k ili 7k zavisno od vremenskih prilika

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 31 jan 2020, 08:38

Golman: Kovačević
Tri stopera: Lazic, Milcevic, Serbecic
Desni bek Adilovic
Lijevi bek Pidro( ako bude zdrav)
Sredina Rahmanovic Zidan Djokanovic
Napad Ahmetovic

Svi u napada jedan je Hase...

Ukoliko budemo trkacki odlicni, spremni igrati 90 minuta, mislim da nece biti problema...

Historicar
Postovi: 5276
Pridružen/a: 03 sep 2011, 21:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Historicar » 31 jan 2020, 09:25

Zip je napisao/la:
31 jan 2020, 08:38
Golman: Kovačević
Tri stopera: Lazic, Milcevic, Serbecic
Desni bek Adilovic
Lijevi bek Pidro( ako bude zdrav)
Sredina Rahmanovic Zidan Djokanovic
Napad Ahmetovic

Svi u napada jedan je Hase...

Ukoliko budemo trkacki odlicni, spremni igrati 90 minuta, mislim da nece biti problema...
Koji Adilović, Adi :rol: Gdje ti je 11 igrač ? Po meni je trenutno ovo najboljih 11 (4-2-3-1): Kovačević, Oremuš, Lazić, Šerbečić, Pidro, Stanojević, Miličević, Rahmanović, Tatar, Jukić i Ahmetović.

Avatar
AngelDiMaria
Postovi: 2109
Pridružen/a: 22 avg 2018, 16:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AngelDiMaria » 31 jan 2020, 09:26

AJmo sefe jednu anketu, od kojeg igraca najvise ocekujemo u nastavku.
"Ćiro je trenirao svjetske igrače, ali je Safet Sušić neponovljiv, jedan i jedini. On je bio umjetnik!"

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54701
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 31 jan 2020, 09:27

AngelDiMaria je napisao/la:
31 jan 2020, 09:26
AJmo sefe jednu anketu, od kojeg igraca najvise ocekujemo u nastavku.
Stavit ću, dok kompletiramo sve.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 31 jan 2020, 09:28

OFFTOPIC
David Valdearenas, bivši futsal igrač Barcelone i povremeni novinar koji radi za zvanični klupski TV kanal, stvorio je pravu pometnju prošlog ljeta objavljivajući "ekskluzivne informacije" o transferima Antoniea Griezmanna i Neymara. Mnogi navijači su nasjeli na njegove jeftine pokušaje prikupljanja "lajkova" i pratilaca na svom Instagram profilu. Valdearenas je najveći odjek napravio s dvije fotografije na kojima je držao dresove Barcelone s natipisima: "Welcome Griezmann" i "Welcome Neymar".

Iako smo i mi ukazivali na to da je riječ o običnom "showmanu", veliki broj fanova naše stranice je nasjedao na njegove glasine.

Međutim, jedan od korisnika Twittera je razotkrio Valdearenasa te je podijelio čitavu "šemu" kojom ga je uvjerio da Timo Werner postaje novi igrač Barcelone. Najprije je napravio lažni razgovor s osobom s kojom je "zajedno studirao menadžment, a koja radi u upravi Barcelone". Taj čovjek mu je otkrio "povjerljive informacije" da će Timo Werner biti Barçina transfer bomba te da dolazi za cifru između 75 i 80 miliona €. Zatim je razgovor poslao Valdearenasu, dodavši i rečenicu napisanu na arapskom. Valdearenas je odmah povjerovao te je na svojim profilima na društvenim mrežama podijelio fotografiju na kojoj drži dres Barçe s famoznim natpisom "Welcome Werner".

Cijelu priču detaljnije možete ispratiti ovdje:
Treba ga ovamo kod nas, prvi bi insajder bio. :kafa: :D

P. S. Vidjeh Guzinu jučer u SCC-u. Sad ne znam ko mu je menadžer, ali može biti da je s njim bio, onako na prvu.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
skoroalen
Postovi: 12884
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 31 jan 2020, 09:43

Tatamata1946 je napisao/la:
31 jan 2020, 08:08
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
30 jan 2020, 23:07
Koliko raje oce0kujete protiv TZ?Hajmo jednom malo vecu cifru preci majku mu ...
Ja sam uvijek na kosevu sa jos barem 2,3 jarana i hocu da pomognem da bude bolja brojka..
Da se hocu jednom iznenaditi i da dodje 5,6k
Ako bude lijepo vrijeme bice 5k, ako bude padavina doci ce 4k
Ako u medjuvremenu dovedu atraktivno pojacanje naprimjer TSS ili GZ i malo se raja nafura bice 6k ili 7k zavisno od vremenskih prilika
Biće qrac, tri milje puna šaka brade taman bilo 28 stepeni i došao Anelka. Nikad gora atmosfera i nikad više komentara među rajom "nikad vam više neću doći", i to slušam od raje koja redovno dolazi, ne od onih diletanata po fb stranicama.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

FoSte95
Postovi: 12812
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FoSte95 » 31 jan 2020, 10:01

prvu domaću sa TC siguran sam da će biti dosta raje, e sada od rezultata i igre naravno najviše zavisi posjeta pogotovo nas koji živimo nešto dalje u odonsu na Koševo :mrgreen:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

bordobijeli
Postovi: 14288
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 31 jan 2020, 10:15

Evo slike na ss.ba grbavica bas dobro izgleda pravi fudbalski stadion. Nasi nista ne rade po tom pitanju, a i to je povezano koliko ce ljudi doci gledati utakmicu.

Avatar
Pantelija
Postovi: 12983
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 31 jan 2020, 10:19

bordobijeli je napisao/la:
31 jan 2020, 10:15
Evo slike na ss.ba grbavica bas dobro izgleda pravi fudbalski stadion. Nasi nista ne rade po tom pitanju, a i to je povezano koliko ce ljudi doci gledati utakmicu.
Samo mi objasni sta treba da rade.
Graditii srćtadion ne mozes jer treba tona procedura
Graditi teren ne mozes jer nije tvoj stadion
Koncesija nije isplativo da ulaze ogroman novac u tuđe.
A posto se vole raja okupljati za gluposti mogli su pred opstinu centar pa traziti od opstine novi teren.
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
fanatikk
Postovi: 738
Pridružen/a: 02 jan 2020, 13:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fanatikk » 31 jan 2020, 10:20

bordobijeli je napisao/la:
31 jan 2020, 10:15
Evo slike na ss.ba grbavica bas dobro izgleda pravi fudbalski stadion. Nasi nista ne rade po tom pitanju, a i to je povezano koliko ce ljudi doci gledati utakmicu.
Idi prosi s njima pa jos sta napravite
K'o te kara nek' ti pise pjesme.

bordobijeli
Postovi: 14288
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 31 jan 2020, 10:27

Pantelija je napisao/la:
31 jan 2020, 10:19
bordobijeli je napisao/la:
31 jan 2020, 10:15
Evo slike na ss.ba grbavica bas dobro izgleda pravi fudbalski stadion. Nasi nista ne rade po tom pitanju, a i to je povezano koliko ce ljudi doci gledati utakmicu.
Samo mi objasni sta treba da rade.
Graditii srćtadion ne mozes jer treba tona procedura
Graditi teren ne mozes jer nije tvoj stadion
Koncesija nije isplativo da ulaze ogroman novac u tuđe.
A posto se vole raja okupljati za gluposti mogli su pred opstinu centar pa traziti od opstine novi teren.
Pa nije ovo samo pitanje za upravu nego za sve nas. Nesto treba raditi po tom pitanju, ako mislimo naprijed mora se raditi na tome, opet cemo morati u zenicu da igramo europu. Znam da je ovo veliki problem FKS al treba krenuti s radom i naci neko rijesenje.

Sanchezhz
Postovi: 173
Pridružen/a: 12 jan 2020, 23:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sanchezhz » 31 jan 2020, 10:41

Pantelija je napisao/la:
31 jan 2020, 10:19
bordobijeli je napisao/la:
31 jan 2020, 10:15
Evo slike na ss.ba grbavica bas dobro izgleda pravi fudbalski stadion. Nasi nista ne rade po tom pitanju, a i to je povezano koliko ce ljudi doci gledati utakmicu.
Samo mi objasni sta treba da rade.
Graditii srćtadion ne mozes jer treba tona procedura
Graditi teren ne mozes jer nije tvoj stadion
Koncesija nije isplativo da ulaze ogroman novac u tuđe.
A posto se vole raja okupljati za gluposti mogli su pred opstinu centar pa traziti od opstine novi teren.
Da je se krenulo sa procedurom prije dvije godine do sad bi se rijesila,al et

Avatar
Pantelija
Postovi: 12983
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 31 jan 2020, 10:43

Krenulo se, odradilo se sto je u našoj moci.
Sad cekas politiku. A znamo kako to ide. Lagano, polahko. Nema turbe :D

Sancez kojom procedurom. Sta da radimo tacno
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”