Armin Hodžić
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Armin Hodžić
Re: Armin Hodžić
- DuljevinhoHaraldo
- Postovi: 13643
- Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
- Lokacija: Daštansko
- Kontakt:
Re: Armin Hodžić
"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić
Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala
kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino
Re: Armin Hodžić
Hebote prvi put imamo tempo do poda kako je on dobio poziv ali pitarima je to rak rana jer vi ne mozete proizvesti igraca ni za nocnog turnira u Župci!
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY
Re: Armin Hodžić
Turbo-dizel aka Turbina Hodzic
Re: Armin Hodžić
- DuljevinhoHaraldo
- Postovi: 13643
- Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
- Lokacija: Daštansko
- Kontakt:
Re: Armin Hodžić
Nesposobni Hodžić se pošteno obrukao u prošlom kolu, ovako neozbiljan igrač mora u potpunosti biti udaljen od reprezentacije. Zamisli ovakve poteze izvodi tokom utakmice baraža. Uprkos golu, Hodžić je ponajveći krivac što Fehervar nije odnio sva tri boda. Čekamo nova brukanja večeras, a možda i klupa.
"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić
Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala
kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino
Re: Armin Hodžić
Daj mi molim te reci ko ce trcati, pokrivati teren u napadu? Dzeko?Tili je napisao/la: ↑07 feb 2020, 22:01Turbo-dizel aka Turbina Hodzicza 6 mjs. dva pisljiva gola na madjarskoj livadi
turbo dizel.
Idi ba...
Pusti se klupskog nadhebavanja i sagledaj stvari objektivno, boljeg drugog napadaca nemamo i to je kraj price!
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY
Re: Armin Hodžić
Demirovic ili Djuric a moze i Ibricic da trci u napadu tj spica da igraHusika je napisao/la: ↑08 feb 2020, 12:47Daj mi molim te reci ko ce trcati, pokrivati teren u napadu? Dzeko?
Idi ba...
Pusti se klupskog nadhebavanja i sagledaj stvari objektivno, boljeg drugog napadaca nemamo i to je kraj price!
-
bhfanatic14
- Postovi: 5994
- Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
- Kontakt:
Re: Armin Hodžić
Klaun od igraca. Takav Amater samo moze igrat za ovu krininalnu privatnu prciju, gdje ne odlucuje kvalitet o pozivu, nego menadzeri, prijatelji, novinari, mutne igre izvan terenaDuljevinhoHaraldo je napisao/la: ↑08 feb 2020, 12:44https://i.gyazo.com/4723513033441781043 ... 6254d4.mp4
Nesposobni Hodžić se pošteno obrukao u prošlom kolu, ovako neozbiljan igrač mora u potpunosti biti udaljen od reprezentacije. Zamisli ovakve poteze izvodi tokom utakmice baraža. Uprkos golu, Hodžić je ponajveći krivac što Fehervar nije odnio sva tri boda. Čekamo nova brukanja večeras, a možda i klupa.
Stadion Koševo
Re: Armin Hodžić
Tu fudbal ide da umre...
Re: Armin Hodžić
da li je moguce da je ovakav debilDuljevinhoHaraldo je napisao/la: ↑08 feb 2020, 12:44https://i.gyazo.com/4723513033441781043 ... 6254d4.mp4
Nesposobni Hodžić se pošteno obrukao u prošlom kolu, ovako neozbiljan igrač mora u potpunosti biti udaljen od reprezentacije. Zamisli ovakve poteze izvodi tokom utakmice baraža. Uprkos golu, Hodžić je ponajveći krivac što Fehervar nije odnio sva tri boda. Čekamo nova brukanja večeras, a možda i klupa.
- DuljevinhoHaraldo
- Postovi: 13643
- Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
- Lokacija: Daštansko
- Kontakt:
Re: Armin Hodžić
https://i.gyazo.com/fc6d5ad1e0476e82395 ... a97a2d.mp4
"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić
Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala
kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino
Re: Armin Hodžić
pa ovo bi i 'sinosnji' dzeko rjesavao bez problema:-)
- DuljevinhoHaraldo
- Postovi: 13643
- Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
- Lokacija: Daštansko
- Kontakt:
Re: Armin Hodžić
"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić
Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala
kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino
Re: Armin Hodžić
Panj stvarno!bhfanatic14 je napisao/la: ↑08 feb 2020, 12:50Klaun od igraca. Takav Amater samo moze igrat za ovu krininalnu privatnu prciju, gdje ne odlucuje kvalitet o pozivu, nego menadzeri, prijatelji, novinari, mutne igre izvan terenaDuljevinhoHaraldo je napisao/la: ↑08 feb 2020, 12:44https://i.gyazo.com/4723513033441781043 ... 6254d4.mp4
Nesposobni Hodžić se pošteno obrukao u prošlom kolu, ovako neozbiljan igrač mora u potpunosti biti udaljen od reprezentacije. Zamisli ovakve poteze izvodi tokom utakmice baraža. Uprkos golu, Hodžić je ponajveći krivac što Fehervar nije odnio sva tri boda. Čekamo nova brukanja večeras, a možda i klupa.zato gledamo godinama kako nas prče sile poput Finske , Armenije, Grcke itd itd...
Demirovic i nekako moze ali ovo su tekme gdje ipak treba neko iskusniji, bilo bi suludo krenuti sa momcicem u ovakve tekme!
Djuric je dobar kada gubis i nemas igru da se bacaju lopte u bunar koje ce on hvatati!
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY
Re: Armin Hodžić
Re: Armin Hodžić
Re: Armin Hodžić
e sad si nayebo, samo da to asd procita pa kad ti pocne pricati kako je tesko igrati u saudiji i biti medju 4 stranca:-)
vidis li ti da je zukanu lakse igrati u ligi petice nego u arabiji.
- DuljevinhoHaraldo
- Postovi: 13643
- Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
- Lokacija: Daštansko
- Kontakt:
Re: Armin Hodžić
"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić
Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala
kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino
Online
Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, ArtemisFowl, Atlanta, Beduin, Bordo10, COYGBiH, Cwirek, DeeWa, Drape, farenhajt, Fudo, GrbavicaHrammm, HariTz, harko35, husrefbeg, Iniesta12, JayCatwright, jestamaji, karajlo, kenanktkt, kouadio, Lavcina, legendarnadruga, MokraKifla, Napapijri, nebeskasila, omanovski, ovisnik, Pensioner26, prijeratni mangup, prisonbreak, Shevko, Sheyi, signalidunapark, Slobodanpad1945, soccerfan, TefalTava, VensanKasel, Wisey, Wolffire, Zgemboo89 i 367 gostiju.
