je li se ovdje namjerno zanemaruje cinjenica iz texta da je covjek povrijedjen cijelu sezonu
Ne opravdavam ga sekunde, ali mnogi koji se guraju po portalima bi ruku dali da bar turisticki posjete zemlje u cijim najjacim ligama je on igrao, pa taman da se samo formalno vodio kao igrac italijanske, spanske i francuske lige. Konkretno ovaj portal konstantno forsira frajera koji igra poluamatersku drugu ligu Svicarske, koja je bar za tri nivoa ispod nase domace lige, a svi znamo kakva je to liga.
Steta sto se igraci ocjenjuju po igranju a ne stembiljima u pasosu
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače
Zato div s Koseva dovodi pojacanja iz superjakih ekipa austrijske, ceske i poljske lige. Moze biti da su njih trojica zajedno od augusta do danas sakupili nekih 500 minuta na zelenom terenu. Bitno je samo da se igra!!
Zato div s Koseva dovodi pojacanja iz superjakih ekipa austrijske, ceske i poljske lige. Moze biti da su njih trojica zajedno od augusta do danas sakupili nekih 500 minuta na zelenom terenu. Bitno je samo da se igra!!
Tema je Prcic, tvoji kompleksi prema aktuelnom dvostrukom sampionu BiH zaista nisu tema.....sretno s bolescu...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače
Svakako, tema je Sanjin Prcic, koji je s 25-26 godina odigrao preko 100 utakmica u slabasnoj prvoj ligi Francuske (pored toga, ima po 15-ak utakmica u Spaniji i Italiji), a koji u ovoj sezoni 4-5 mjeseci ima problem s povredama i treba se ismijavati s njim sto u takvom stanju ne igra. S druge strane, na temi velikog Tine Susica treba pisati hvalospjeve, bez obzira sto on od Hajduka nije odigrao postenu utakmicu i sto dolazi iz kluba koji bi nekako na jedvite jade uhvatio sredinu tabele nase jake BH PL. Naravno, u njemu se Tino opasno naigrao, nazabijao i naasistirao pregrst golova. Nije ti lahko, supljina u glavi nije nesto sto se moze vidjeti.
Svakako, tema je Sanjin Prcic, koji je s 25-26 godina odigrao preko 100 utakmica u slabasnoj prvoj ligi Francuske (pored toga, ima po 15-ak utakmica u Spaniji i Italiji), a koji u ovoj sezoni 4-5 mjeseci ima problem s povredama i treba se ismijavati s njim sto u takvom stanju ne igra. S druge strane, na temi velikog Tine Susica treba pisati hvalospjeve, bez obzira sto on od Hajduka nije odigrao postenu utakmicu i sto dolazi iz kluba koji bi nekako na jedvite jade uhvatio sredinu tabele nase jake BH PL. Naravno, u njemu se Tino opasno naigrao, nazabijao i naasistirao pregrst golova. Nije ti lahko, supljina u glavi nije nesto sto se moze vidjeti.
Tema je Prcic, tvoji kompleksi prema aktuelnom dvostrukom sampionu BiH zaista nisu tema.....sretno s bolescu...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače
Tema je Prcic, tvoji kompleksi prema aktuelnom dvostrukom sampionu BiH zaista nisu tema.....sretno s bolescu...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače
Tema je Prcic, tvoji kompleksi prema aktuelnom dvostrukom sampionu BiH zaista nisu tema.....sretno s bolescu...
Znam da je tema Prcic. Ali ti si ovdje poceo pricu o nekom prvaku BiH. Postavio sam Video da ljudi pogledaju ko je to prvak BiH. A zasto kompleksi? Jel ti mislis da je neko ljubomoran na klub koji prima kao Lisa Ann? Rekao ti je Vuchevic vec jednom, manje droge druze. Nije ti dobro to nikako.
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.
Tema je Prcic, tvoji kompleksi prema aktuelnom dvostrukom sampionu BiH zaista nisu tema.....sretno s bolescu...
Znam da je tema Prcic. Ali ti si ovdje poceo pricu o nekom prvaku BiH. Postavio sam Video da ljudi pogledaju ko je to prvak BiH. A zasto kompleksi? Jel ti mislis da je neko ljubomoran na klub koji prima kao Lisa Ann? Rekao ti je Vuchevic vec jednom, manje droge druze. Nije ti dobro to nikako.
Ponovno, tema je Prcic, tvoji kompleksi prema aktuelnom dvostrukom sampionu BiH zaista nisu tema.....sretno s bolescu...
Nisam ja spomenuo, moj je komentar bio o Prcicu i neigranju doticnog....
Vasi kompleksi vam ne daju da prihvatite obican istinit komentar bez da pisete o BH prvaku.....posebno su ljubomorni navijaci klubova koji ne osvajaju titule u zadnje vrijeme....
Hvala vam sto ste mali i bjedni
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače
Zamolio bih napacene duse da se drze teme....Sanjin Prcic
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače
Pogledam bas clanke i video o olimpijskim igrama 84 i sta je toga bilo jos finog u tom gradu sa cime se mozes pohvaliti. Al ne lik se hvali nekim duplim cunama u najgoroj ligi svijeta. I onda nam prica o nekoj zavidnost na taj veliki uspijeh fk lisa ann.
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.
Pogledam bas clanke i video o olimpijskim igrama 84 i sta je toga bilo jos finog u tom gradu sa cime se mozes pohvaliti. Al ne lik se hvali nekim duplim cunama u najgoroj ligi svijeta. I onda nam prica o nekoj zavidnost na taj veliki uspijeh fk lisa ann.
A tvoja suplja glava se hvali sa porazim Sarajeva.
Drzite se teme
Pogledam bas clanke i video o olimpijskim igrama 84 i sta je toga bilo jos finog u tom gradu sa cime se mozes pohvaliti. Al ne lik se hvali nekim duplim cunama u najgoroj ligi svijeta. I onda nam prica o nekoj zavidnost na taj veliki uspijeh fk lisa ann.
A tvoja suplja glava se hvali sa porazim Sarajeva.
Drzite se teme
Helem slauf usta, subota je
Bruda ko dira? Da nije Salih opet? Daj formaciju kakvu za baraz.
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.