Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
Tili
- Postovi: 1057
- Pridružen/a: 17 nov 2019, 01:34
-
Kontakt:
Post
Postao/la Tili » 08 feb 2020, 12:34
Maestro je napisao/la: ↑08 feb 2020, 12:31
Tili je napisao/la: ↑08 feb 2020, 12:30
Pametniji si kad imas slauf ustima
MemisOvic
Sta stim

da ne fali marka za slauf i..

da ti uplatim..

-
Denchi
- Postovi: 16273
- Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
-
Kontakt:
Post
Postao/la Denchi » 08 feb 2020, 12:39
babino je napisao/la: ↑08 feb 2020, 12:13
brat se hvali duplim krunama a prcicu, koji mu je kao taraba, kaze dobrodosao u plbih haha
zayebani su to kompleksi koje mi imamo prema sarajevu i svemu sto dolazi iz tog grada
Duple krune su realnost, Prcic kao igrac koji se kao potencira da treba u repku, moj je prijedlog da igra negdje jer ne igra nigdje, pa tako mu zelim dobrodoslicu u ligu gdje moze igrati.....
Naravno, skacete kao kerovi na svaki komentar nekoga ko navija za Sarajevo cak iako ne spominje nista osim teme....sta je to do kompleksi i bolest? No shvatljivo, ljudi ne prastaju uspijehe....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače
-
Vucevich
- Postovi: 11552
- Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50
Post
Postao/la Vucevich » 08 feb 2020, 12:45
Prcic bi bez noge jos bio previse kvalitetan igrac za PLBiH
-
Denchi
- Postovi: 16273
- Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
-
Kontakt:
Post
Postao/la Denchi » 08 feb 2020, 12:49
Vucevich je napisao/la: ↑08 feb 2020, 12:45
Prcic bi bez noge jos bio previse kvalitetan igrac za PLBiH
Ali bi igrao za promjenu i imao pokazati nesto, HNL vec upitno.....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače
-
Tili
- Postovi: 1057
- Pridružen/a: 17 nov 2019, 01:34
-
Kontakt:
Post
Postao/la Tili » 08 feb 2020, 12:50
Vucevich je napisao/la: ↑08 feb 2020, 12:45
Prcic bi bez noge jos bio previse kvalitetan igrac za PLBiH
Prc Prc Prc

-
Vucevich
- Postovi: 11552
- Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50
Post
Postao/la Vucevich » 08 feb 2020, 12:53
Denchi je napisao/la: ↑08 feb 2020, 12:49
Vucevich je napisao/la: ↑08 feb 2020, 12:45
Prcic bi bez noge jos bio previse kvalitetan igrac za PLBiH
Ali bi igrao za promjenu i imao pokazati nesto, HNL vec upitno.....
Pa ako je povrijedjen onda ne bi igrao, kao sto i ne igra sada

-
Denchi
- Postovi: 16273
- Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
-
Kontakt:
Post
Postao/la Denchi » 08 feb 2020, 12:56
Vucevich je napisao/la: ↑08 feb 2020, 12:53
Denchi je napisao/la: ↑08 feb 2020, 12:49
Vucevich je napisao/la: ↑08 feb 2020, 12:45
Prcic bi bez noge jos bio previse kvalitetan igrac za PLBiH
Ali bi igrao za promjenu i imao pokazati nesto, HNL vec upitno.....
Pa ako je povrijedjen onda ne bi igrao, kao sto i ne igra sada
Wow pazite ljudi ostar um, nemojte se posjec!
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače
-
Vucevich
- Postovi: 11552
- Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50
Post
Postao/la Vucevich » 08 feb 2020, 12:57
Denchi je napisao/la: ↑08 feb 2020, 12:56
Wow pazite ljudi ostar um, nemojte se posjec!
Kazes da ne igra (zato sto je imao povredu) a onda zbog toga bi trebao doci u najgoru ligu Evrope? Zasto, da igra povrijedjen na MGM Farm Areni u Doboju kod Kaknja?

-
Maestro
- Postovi: 5705
- Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la Maestro » 08 feb 2020, 12:58
Prica lik o uspjehu a svinjski ima vise titula prvaka od sarajeva

Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.
Tuta Petrov
-
Maestro
- Postovi: 5705
- Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la Maestro » 08 feb 2020, 13:00
Tili je napisao/la: ↑08 feb 2020, 12:34
Maestro je napisao/la: ↑08 feb 2020, 12:31
Tili je napisao/la: ↑08 feb 2020, 12:30
Pametniji si kad imas slauf ustima
MemisOvic
Sta stim

da ne fali marka za slauf i..

da ti uplatim..
Tili bruda helfen Sie mir bitte!

Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.
Tuta Petrov
-
bhfanatic14
- Postovi: 5991
- Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
-
Kontakt:
Post
Postao/la bhfanatic14 » 08 feb 2020, 13:03
Baljo jedva doceko da pljuje momka koji godinama igra u najjacim ligama, Francuska, Spanija ,Italija..hajde da su docekali pljuvat da momak ne igra i nema kvalitet za te lige, ekipe , nego docekali da pljuju sto momak ne igra a ima tesku povredu Ledja

To je baljo , balju redovno šutaju i ismijavaju jer je baljo uvijek bio glup i zaosto . Baljo zaostali samo nazaduje, prestigli ga Finci , Armenci, uskoro ga stizu San Marino i Andora. Zamisli jos ovaj antitalenat Prčo ima osvojen Kup Francuske, nedaj boze da je to neki igrac osvojio iz propalih sarajevskih klubova kakav bi ovdje Šou bio.
SAVEZ NAPOLJE ! ! ! NSBIH = 0% fudbal 100% kriminal
Stadion Koševo
-
Mokes
- Postovi: 16382
- Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
-
Kontakt:
Post
Postao/la Mokes » 08 feb 2020, 13:10
Da obnovimo gradivo i srušimo mit o tom igranju godinama.
Mokes je napisao/la: ↑08 dec 2019, 17:14
Tili je napisao/la: ↑08 dec 2019, 15:54
Jeli ziv..sta radi, cim se bavi
Prco
Ima povredu leđa već duži period. Fanatic nespremnog igrača hoće da uvali u repku
Inače, ovdje se proteže sintagma
godinama standardan u ligama petice. Pa evo minutaža Sanjina. S obzirom da ove lige imaju po 38 kola. Dakle 3420 minuta je maksimum koji neki igrač može imati. Evo kako izgleda njegova minutaža:
19/20 - 77
18/19 - 1053 + 553=1606 (47%)
17/18 - 1568 (46%)
16/17 - 1853 (54%)
15/16 - 27 + 981= 1008 (29%) i to Seria A+Seria B.
14/15 - 638 (19%)
13/14 - 1804 (53%)
Naravno, suludo je očekivati 100% minuta, ali 54% i 53%
I @fanatic pljuje po Duljeviću, Jajalu, Bešiću i nekoga proziva da pljuje. Usto često sarkastično piše za igrače da ih ne voli trener kada ne igraju, a onda dođe na temama Prcića i Vrančića i govori kako su treneri neznalice kad oni završe na klupi ili forsiraju druge, menadžerske igrače.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★
London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015
-
Denchi
- Postovi: 16273
- Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
-
Kontakt:
Post
Postao/la Denchi » 08 feb 2020, 13:59
Maestro je napisao/la: ↑08 feb 2020, 12:58
Prica lik o uspjehu a svinjski ima vise titula prvaka od sarajeva
Je li osvojio nekad duplu?
Nije?
Pricaj o SARAJEVU jos, kompleksas mali

Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače
-
Denchi
- Postovi: 16273
- Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
-
Kontakt:
Post
Postao/la Denchi » 08 feb 2020, 14:01
Vucevich je napisao/la: ↑08 feb 2020, 12:57
Denchi je napisao/la: ↑08 feb 2020, 12:56
Wow pazite ljudi ostar um, nemojte se posjec!
Kazes da ne igra (zato sto je imao povredu) a onda zbog toga bi trebao doci u najgoru ligu Evrope? Zasto, da igra povrijedjen na MGM Farm Areni u Doboju kod Kaknja?
Ni kad je zdrav ne igra....evo postavio covjek pregled iznad....
Jel te puno bolilo kad si ispo materi na glavu?

Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače
-
Vucevich
- Postovi: 11552
- Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50
Post
Postao/la Vucevich » 08 feb 2020, 14:11
Denchi je napisao/la: ↑08 feb 2020, 14:01
Ni kad je zdrav ne igra....evo postavio covjek pregled iznad....
Jel te puno bolilo kad si ispo materi na glavu?
Vise od 100 utakmica u Ligue 1, u klubovima koji bi vjerovatno tvoju raspalu FK RealityKings srusili 9-0 na Kosevu
-
Denchi
- Postovi: 16273
- Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
-
Kontakt:
Post
Postao/la Denchi » 08 feb 2020, 14:27
Vucevich je napisao/la: ↑08 feb 2020, 14:11
Denchi je napisao/la: ↑08 feb 2020, 14:01
Ni kad je zdrav ne igra....evo postavio covjek pregled iznad....
Jel te puno bolilo kad si ispo materi na glavu?
Vise od 100 utakmica u Ligue 1, u klubovima koji bi vjerovatno tvoju raspalu FK RealityKings srusili 9-0 na Kosevu
Hahahahaha daj lupi se macolom opet te onaj saraf u glavi handri pises opet stvari na koje te kompleksi malogradjanstva tjeraju....
Da nije neki igrac iz mog kluba prepishao tu Ligue1 i izabrali ga kao najboljeg stranca svih vremena u francuskoj, neka budala bi i povjerovala sta ti nabadas napacencko....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače
-
Vucevich
- Postovi: 11552
- Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50
Post
Postao/la Vucevich » 08 feb 2020, 14:29
Denchi je napisao/la: ↑08 feb 2020, 14:27
Hahahahaha daj lupi se macolom opet te onaj saraf u glavi handri pises opet stvari na koje te kompleksi malogradjanstva tjeraju....
Da nije neki igrac iz mog kluba prepishao tu Ligue1 i izabrali ga kao najboljeg stranca svih vremena u francuskoj, neka budala bi i povjerovala sta ti nabadas napacencko....
Odlicno uporedenje, takodjer je Steaua trenutno medju najboljim klubovima u Evropi! A, cekaj...
-
Denchi
- Postovi: 16273
- Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
-
Kontakt:
Post
Postao/la Denchi » 08 feb 2020, 14:35
Poredjenje*
Pisi na Austrijskom ako ti je lakse

Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače
-
Vucevich
- Postovi: 11552
- Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50
Post
Postao/la Vucevich » 08 feb 2020, 14:37
Ako sam dobro razumio, to sto je Safet Susic prije 35 godina bio dobar igrac u Francuskoj ligi znaci da danas jedan PSG ne bi imao sta da trazi protiv FK Sarajeva

-
Denchi
- Postovi: 16273
- Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
-
Kontakt:
Post
Postao/la Denchi » 08 feb 2020, 14:48
Vucevich je napisao/la: ↑08 feb 2020, 14:37
Ako sam dobro razumio, to sto je Safet Susic prije 35 godina bio dobar igrac u Francuskoj ligi znaci da danas jedan PSG ne bi imao sta da trazi protiv FK Sarajeva
DaBogda da si ti ista razumio...
Ako sam ja dobro razumio Prcic je nekad igrao za PSG? - vidis to je tvoj nivo retardiranog zakljucka...
Sjedi glupko 1
Ne dobar, najbolji stranac svih vremena....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače
Trenutno korisnika/ca: Alucard, ArtemisFowl, Atlanta, AzRimiRzA, bordobijeli, CHR, Confiance, DanijelTZ, dariolovrinovic00, darker10, deda, DeeWa, delko, denza, DjaniTarik, Drum, eaglebvb09, Elddar, ELDIABLO20, farenhajt, FCB1986, feniksptica, FerdinandF, Frankie, Fudo, Goalgetter, GokuSSJG, GrbavicaHrammm, Hajdeee, HariTz, Hazre, InatSilniBosanski, Iniesta12, invincible1921, J1897, Jet2Holiday, JimmyPage, Kaunas, KockarVicin007, komax, Kylian, LeCoq, Majstorinho, marlostanf1eld, Matterhorn22, mercurial, Micron, nebeskasila, omanovski, Pensioner26, PeppermintSA, RaZuti, rossonero85, sagitarius, SanaBosna, seha77, Shevko, Sheyi, Slobodanpad1945, Soba, soccerfan, StevieG8, tobaccos, Venom, VensanKasel, Wilshere10, Wisey, Xaniesta, xinxee, Zgemboo89 i 587 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []