FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Denchi
Postovi: 16273
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 17 feb 2020, 21:04

benko21 je napisao/la:
17 feb 2020, 20:56
Koji si ti iz Uprave pa ulaziš na stadion kako hoćeš?
ja sam ti Sabrinin najblizi rod :rol:
ako si zaista zajebat, onda sigurno moreš zbavit one nike bordo 46 polo majice?
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Vanja8
Postovi: 14119
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 17 feb 2020, 21:09

Historicar je napisao/la:
17 feb 2020, 19:52
Vanja8 je napisao/la:
17 feb 2020, 18:33
Stvarno su super ove akcije Uprave...

Ali ja bih da pitam u vezi onih Moldavki...

Ima li ko kakav info... :hmmmmm:
Ti si izgleda teži pacijent, dva dana ubijaš ljude u pojam sa Moldavkama.Kad si toliko zagorio i kad si toliko životno isfrustriran, idi posudi od nekog pare, pa zguzi kakvu kurvu. Bliži se subota, svi o prvenstvu pišu, ovaj delegat o Moldavkama :facepalm:
Ja te bolan uporno prozivam da se javis i da me uputis kod Moldavki, jer jedini ti znas gdje su...
Konacno si se javio i to postujem...
Nego da te pitam iz iskustva tvog, gdje tacno i kolika je tarifa... :kafa:

Avatar
benko21
Postovi: 3000
Pridružen/a: 17 mar 2016, 13:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la benko21 » 17 feb 2020, 21:10

Denchi je napisao/la:
17 feb 2020, 21:04
benko21 je napisao/la:
17 feb 2020, 20:56
Koji si ti iz Uprave pa ulaziš na stadion kako hoćeš?
ja sam ti Sabrinin najblizi rod :rol:
ako si zaista zajebat, onda sigurno moreš zbavit one nike bordo 46 polo majice?
sta ti je @denchi s pp ne mogu ti poslati
zezam se ja kakav ja i Sabrina ni u putu se nismo sreli :D
ovo je slikao jedan moj poznanik kako je usao ni sam ne znam
Saraj'vu zakletvu ja sam dao i ponavljam ja nju svaki dan jer njemu ja vjecno cu biti odan
ko Šoja Stojan

Avatar
simidobar
Postovi: 2424
Pridružen/a: 03 feb 2017, 20:47
Lokacija: Muy lejos de ti...
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la simidobar » 17 feb 2020, 21:10

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
17 feb 2020, 20:55
Teren nece biti najbolji,jer je u cetvrtak najavljen snijeg
Profesionalni insajder.. ;) :tokralju:

Jel to dojava odozgo ? :urnebes:
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

Avatar
Denchi
Postovi: 16273
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 17 feb 2020, 21:11

a hebali me ovi sa informacijama za igrače....sad ću počistit...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 11470
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 17 feb 2020, 21:17

simidobar je napisao/la:
17 feb 2020, 21:10
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
17 feb 2020, 20:55
Teren nece biti najbolji,jer je u cetvrtak najavljen snijeg
Profesionalni insajder.. ;) :tokralju:

Jel to dojava odozgo ? :urnebes:
:kafa:
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
benko21
Postovi: 3000
Pridružen/a: 17 mar 2016, 13:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la benko21 » 17 feb 2020, 21:18

@gospodinizSarajeva gdje si gledao tu prognozu
Saraj'vu zakletvu ja sam dao i ponavljam ja nju svaki dan jer njemu ja vjecno cu biti odan
ko Šoja Stojan

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 11470
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 17 feb 2020, 21:18

benko21 je napisao/la:
17 feb 2020, 21:18
@gospodinizSarajeva gdje si gledao tu prognozu
Javila mi Sabrina :kafa:
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
benko21
Postovi: 3000
Pridružen/a: 17 mar 2016, 13:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la benko21 » 17 feb 2020, 21:19

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
17 feb 2020, 21:18
benko21 je napisao/la:
17 feb 2020, 21:18
@gospodinizSarajeva gdje si gledao tu prognozu
Javila mi Sabrina :kafa:
hahaahha :rol:
Saraj'vu zakletvu ja sam dao i ponavljam ja nju svaki dan jer njemu ja vjecno cu biti odan
ko Šoja Stojan

Avatar
Vanja8
Postovi: 14119
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 17 feb 2020, 21:21

benko21 je napisao/la:
17 feb 2020, 21:19
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
17 feb 2020, 21:18
benko21 je napisao/la:
17 feb 2020, 21:18
@gospodinizSarajeva gdje si gledao tu prognozu
Javila mi Sabrina :kafa:
hahaahha :rol:
Ma Benkara u tebe sam najvise polagao nadu da skines ovog Mortu sa prijestolja, sam se frajer krunise, jos malo ce nam i poreze na postove uvesti... :hmmmmm:

Avatar
holyman
Postovi: 8934
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la holyman » 17 feb 2020, 21:22

simidobar je napisao/la:
17 feb 2020, 21:10
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
17 feb 2020, 20:55
Teren nece biti najbolji,jer je u cetvrtak najavljen snijeg
Profesionalni insajder.. ;) :tokralju:

Jel to dojava odozgo ? :urnebes:

Hahah a odozgo "nema vise snijega indijanci".

Za prvu utakmicu se uvijek mora imati spreman i dobar travnjak, mnogo vremena su imali za njegovu pripremu i jedan snijeg ne bi smio praviti problem.
NEMA NAZAD

Avatar
benko21
Postovi: 3000
Pridružen/a: 17 mar 2016, 13:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la benko21 » 17 feb 2020, 21:24

Ma Benkara u tebe sam najvise polagao nadu da skines ovog Mortu sa prijestolja, sam se frajer krunise, jos malo ce nam i poreze na postove uvesti
nisam ti ja taj to je @benkara21 :D
a to si za @Mortu upravu jos malo ce nam harac uvesti :rol:
Saraj'vu zakletvu ja sam dao i ponavljam ja nju svaki dan jer njemu ja vjecno cu biti odan
ko Šoja Stojan

Avatar
Vanja8
Postovi: 14119
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 17 feb 2020, 21:27

benko21 je napisao/la:
17 feb 2020, 21:24
Ma Benkara u tebe sam najvise polagao nadu da skines ovog Mortu sa prijestolja, sam se frajer krunise, jos malo ce nam i poreze na postove uvesti
nisam ti ja taj to je @benkara21 :D
a to si za @Mortu upravu jos malo ce nam harac uvesti :rol:
:rol: :rol: :rol:
Ma hajde nema veze, Benko, Benkara sve isti co'jek,nas bivsi igrac... :urnebes: :urnebes:

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9426
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 17 feb 2020, 21:42

Denchi je napisao/la:
17 feb 2020, 21:04
benko21 je napisao/la:
17 feb 2020, 20:56
Koji si ti iz Uprave pa ulaziš na stadion kako hoćeš?
ja sam ti Sabrinin najblizi rod :rol:
ako si zaista zajebat, onda sigurno moreš zbavit one nike bordo 46 polo majice?
I ja bi tu jednu, lakše doći do Sabrine nego do te majice dan te
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
holyman
Postovi: 8934
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la holyman » 17 feb 2020, 21:59

Ako uzmemo titulu ove godine pitat cemo se nesto i u evropi. Trenutno nikad jaca premijer liga i nikad vise konkurenata za osvajanje, bit ce krvavo.
NEMA NAZAD

Pitaristok
Postovi: 2150
Pridružen/a: 23 jun 2015, 16:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitaristok » 17 feb 2020, 22:17

holyman je napisao/la:
17 feb 2020, 21:59
Ako uzmemo titulu ove godine pitat cemo se nesto i u evropi. Trenutno nikad jaca premijer liga i nikad vise konkurenata za osvajanje, bit ce krvavo.
Nece bit krvavo, mi cemo ovih 14 kola odraditi vako,
12 1 1 31:8

TheIvicnjak
Postovi: 2065
Pridružen/a: 11 dec 2019, 18:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TheIvicnjak » 17 feb 2020, 22:23

Pitaristok je napisao/la:
17 feb 2020, 22:17
holyman je napisao/la:
17 feb 2020, 21:59
Ako uzmemo titulu ove godine pitat cemo se nesto i u evropi. Trenutno nikad jaca premijer liga i nikad vise konkurenata za osvajanje, bit ce krvavo.
Nece bit krvavo, mi cemo ovih 14 kola odraditi vako,
12 1 1 31:8
Hocel mi se vratiti zena?
Datum rodjenja 1. 5. 1969

Avatar
holyman
Postovi: 8934
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la holyman » 17 feb 2020, 22:25

Pitaristok je napisao/la:
17 feb 2020, 22:17
holyman je napisao/la:
17 feb 2020, 21:59
Ako uzmemo titulu ove godine pitat cemo se nesto i u evropi. Trenutno nikad jaca premijer liga i nikad vise konkurenata za osvajanje, bit ce krvavo.
Nece bit krvavo, mi cemo ovih 14 kola odraditi vako,
12 1 1 31:8
Tako sam i ja mislio, a onda se sedmorica povrijede, trojica bojkotuju trenera, plata zakasni, onda taman mislis sve proslo pa primis tricu od selje. Nece biti lahko koliko god izgledalo tako, uvijek ima neplaniranih scenarija, recimo vec drugo kolo ce nas povaliti, vjerovatno penal za vranjesa
NEMA NAZAD

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9426
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 17 feb 2020, 22:27

Prepišaćemo ligu :kafa:
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 53068
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 17 feb 2020, 22:28

TheIvicnjak je napisao/la:
17 feb 2020, 22:23
Pitaristok je napisao/la:
17 feb 2020, 22:17
holyman je napisao/la:
17 feb 2020, 21:59
Ako uzmemo titulu ove godine pitat cemo se nesto i u evropi. Trenutno nikad jaca premijer liga i nikad vise konkurenata za osvajanje, bit ce krvavo.
Nece bit krvavo, mi cemo ovih 14 kola odraditi vako,
12 1 1 31:8
Hocel mi se vratiti zena?
Datum rodjenja 1. 5. 1969
:tokralju: :rol: :rol: :rol:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Jet2Holiday i 8 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []