NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

DdIiNnOo
Postovi: 649
Pridružen/a: 31 mar 2009, 20:31
Lokacija: 25/05/2011
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la DdIiNnOo » 10 mar 2020, 20:17

samoposteno je napisao/la:
10 mar 2020, 18:45
DdIiNnOo je napisao/la:
10 mar 2020, 18:43
Na oficijelnoj stranici najava sljedeće utakmice , grb želje , a ispod fk sloboda :D
Brate i ti u sitnice gledas :rol: :rol:
Jbg , nemozes promašiti ;)

Al ko radi taj ima tu šansu da i pogriješi , biće bolje ;)
Čelik do bagro

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 10 mar 2020, 21:49

Čestitke za "UG Robijaši Zenica" na novoj prostoriji :thumbup:
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Avatar
Zenicanin988
Postovi: 1865
Pridružen/a: 22 apr 2018, 00:00
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zenicanin988 » 10 mar 2020, 21:51

Momci koji vode tribinu pod hitmo moraju nesto organizovati po pitanju "omasovljenja" juga
Čelik Zenica, bosanski gigant!!!

Sanjam sretno Bilinooo!!!

Avatar
romeo
Postovi: 1100
Pridružen/a: 05 avg 2008, 13:31
Lokacija: Republika Crkvice
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la romeo » 10 mar 2020, 22:00

Kakvo omasovljavanje, nemamo mi vise omladine u gradu. Ode sve preko grane.

Prije 10-15 godina je nas na Pojilu dole znalo biti i do 40 tak momaka. I to samo nasa raja, ekipa, drustvo koje je hodalo po tekmama.

Sada nas vise od pola nema u Zenici. Sve raseljeno...
Volimo Čelik i oči nam se cakle !

Avatar
Zenicanin988
Postovi: 1865
Pridružen/a: 22 apr 2018, 00:00
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zenicanin988 » 10 mar 2020, 22:06

romeo je napisao/la:
10 mar 2020, 22:00
Kakvo omasovljavanje, nemamo mi vise omladine u gradu. Ode sve preko grane.

Prije 10-15 godina je nas na Pojilu dole znalo biti i do 40 tak momaka. I to samo nasa raja, ekipa, drustvo koje je hodalo po tekmama.

Sada nas vise od pola nema u Zenici. Sve raseljeno...
Jbg ima neka nova raja , od 16 do 20 godina... Nisu oni otisli. Treba njih dovest na jug, ima tu posla al moze se... Znam o cemu pricas, tako je kako je, ali opet ima dosta te nase raje s juga koja su sad po istoku i zapadu, ja ih sve pamtim sa juga i sa gostovanja, neki zbog djece promjenili tribinu neki iz drugih razloga. Ne pada mi na pamet da malog od 6 godina vodim na jug, tako da sam se i ja odvikao od juga, mada ponekad znam otic i dan danas
Čelik Zenica, bosanski gigant!!!

Sanjam sretno Bilinooo!!!

Avatar
Steelman
Postovi: 2094
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 10 mar 2020, 22:10

brasileiro8 je napisao/la:
10 mar 2020, 17:31
Taj gard „sta ce nama migrant ovdje nesto pametovat“ ne znaci da imate samopostovanje i da ste pokupili svu pamet svijeta, nego samo vise pokazuje vlastitu nemoc i nesposobnost. Taj „migrant“ je mozda dobacio do nekakvog kapitena Kelna i Fenera prije samo desetak godina, a neki mozda nece nikada dobaciti dalje od foruma.

Cisto malo stvari staviti u perspektivu i skontati da nasa besplatna masta, po kojoj znamo sve kako bi i sta bi trebalo, je nesto skroz suprotno od vrlo skupe realnosti. A koja kaze da smo svi zajedno digli ruke od Celika, ukljucujuci i vas koji pisate ovdje po tim Turcima od prvog dana otkako smo im natovarili Celik na ledja i stali po strani, a mnogi iskoristili priliku da se izmaknu na pljuvacku poziciju. Celik je na aparatima, Turcin ga jos eto drzi u zivotu, svi smo digli ruke od njega, i sta koji k. sad pametujete.
Svi argumenti govore da će nas ovaj trener mnogo koštati. Za kratko vrijeme što je tu, pokazao je da je labilna ličnost. Njegovi izgovori nakon poraza od Zrinjskog da je protivnik igrao sa tri igrača više u vidu sudija, pa je zbog ekscesa u Ljubuškom spominjao da će zvati Erdogana, pa je posipao vodom publiku u Tuzli i gurao policajce i najgore u svemu je da tjera 3 prvotimca iz ekipe kad za to nemaš luksuz i kad si u borbi za opstanak u ligi. Takve stvari za kratko vrijeme ne pamtim da je uradio ijedan trener od rata. Džaba mu što je nekad igrao u navedenim klubovima kad očito veći utjecaj ima to što je ispao sa svakim klubom kojeg je vodio. E sad zbog čega ovo pišem, jer trenutno opstanak u ligi s obzirom na to koliko je klub prepušten na milost i nemilost politike i koliko ljudi mari za njim može značiti i opstanak kluba kao pravnog lica bar još neko vrijeme. Ako ispadnemo iz lige, zapitajte se koliko im je u interesu da klub uopšte opstane i u bliskoj budućnosti!

A što se tebe tiče i stavljanja stvari u perspektivu, nema potrebe da raspravljamo kad ćeš ti po svaku cijenu braniti Turke, bez obzira na argumente i na to koliko loše odluke donosili. Ti znaš zašto je to tako. Međutim, imaš valjda svoju savjest i ne želim dalje ulaziti u to.
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

OdmutNicaze1988
Postovi: 996
Pridružen/a: 19 feb 2018, 09:39
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la OdmutNicaze1988 » 10 mar 2020, 22:12

Novo vrijeme za nove klince,kad su se trebali loziti sa 13 do 15 godina za tekme bilo je svega dvadesetak momcica i to je jako zalosno.
Danas je tesko naci omladinu opcenito na utakmici,sve su to (istok momci koji su bili na jugu prije porodocni, stariji sa djecom ili Zenom koji dodju ili u društvu i tu su vec duzi niz godina na istoku)
Jako slab odziv omladine je u Zenici oko Čelika pogotovo u zadnjih tri do cetiri godine i dosta tome je doprinijelo ono po gradu i jugu sto se desavalo sto se tice tuca i pucnjava i klanja unutar grupe pa i sto je htijelo da ide povuklo se i odustalo nazalost tako nam je i pao broj i plus sto je klub totalno rasulo.
A isto tako otislo nas je dosta iz Zenice sto iz drzave sto iz grada
Rasulo totalno :(
Zenički Čelik 1945
Robijaši Zenica 1988

Avatar
JonSnow
Postovi: 6333
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la JonSnow » 10 mar 2020, 22:31

Nisi napisao i najbitniji razlog, a to je stanje u i oko kluba. Bez uspjeha, teško možeš vezati nove generacije uz klub. Jednostavno je tako.
"...njegovo kultno Bilino polje — a prije njega stara Blatuša — sa svih dvadeset hiljada ljutih metalaca, ložača i kovača na tribinama bili su naša najgora nedjeljna noćna mora."

Muratbey
Postovi: 50
Pridružen/a: 28 avg 2018, 19:06
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Muratbey » 10 mar 2020, 22:34

romeo je napisao/la:
10 mar 2020, 22:00
Kakvo omasovljavanje, nemamo mi vise omladine u gradu. Ode sve preko grane.

Prije 10-15 godina je nas na Pojilu dole znalo biti i do 40 tak momaka. I to samo nasa raja, ekipa, drustvo koje je hodalo po tekmama.

Sada nas vise od pola nema u Zenici. Sve raseljeno...
Ima omladine samo sto su u nargila barovima i bulje u telefone

Avatar
limvolikce1945
Postovi: 1029
Pridružen/a: 15 jan 2019, 12:11
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la limvolikce1945 » 10 mar 2020, 22:39

OdmutNicaze1988 je napisao/la:
10 mar 2020, 22:12
Novo vrijeme za nove klince,kad su se trebali loziti sa 13 do 15 godina za tekme bilo je svega dvadesetak momcica i to je jako zalosno.
Danas je tesko naci omladinu opcenito na utakmici,sve su to (istok momci koji su bili na jugu prije porodocni, stariji sa djecom ili Zenom koji dodju ili u društvu i tu su vec duzi niz godina na istoku)
Jako slab odziv omladine je u Zenici oko Čelika pogotovo u zadnjih tri do cetiri godine i dosta tome je doprinijelo ono po gradu i jugu sto se desavalo sto se tice tuca i pucnjava i klanja unutar grupe pa i sto je htijelo da ide povuklo se i odustalo nazalost tako nam je i pao broj i plus sto je klub totalno rasulo.
A isto tako otislo nas je dosta iz Zenice sto iz drzave sto iz grada
Rasulo totalno :(
Ti očigledno ne znaš šta se prije dešavalo na jugu, a prethodno na istoku. Kopu nije smio prići niko sa 15, a kamoli sa 13 godina, osim ako isti nisu izgledali da imaju 20. A tek tuče i ubadanja... Opet pun jug bio. Nije ti to razlog praznog juga. Dvije su stvari: bojkot, poslije kojeg se mnogi nikada više nisu ni vratili na jug, a drugi, značajniji razlog: rezultati i očajno stanje u klubu. A to da su mnogi napustili grad i otišli, također je tačno.

TofiTofita
Postovi: 1786
Pridružen/a: 11 jun 2015, 00:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la TofiTofita » 10 mar 2020, 22:41

Sad se osjeti losa strana bojkota. Jednostavno se raja navikla na to i sada svi vode neki licni bojkot kad su stvari oko kluba sranje (a stalno su)-

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 10 mar 2020, 22:42

TofiTofita je napisao/la:
10 mar 2020, 22:41
Sad se osjeti losa strana bojkota. Jednostavno se raja navikla na to i sada svi vode neki licni bojkot kad su stvari oko kluba sranje (a stalno su)-
To je to.
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

tareizo
Postovi: 1705
Pridružen/a: 15 feb 2010, 18:46
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tareizo » 10 mar 2020, 22:43

mi smo momentalno u takoj gabuli sto se tice navijaca da ce nas i crvena legija nadmasiti,a u svezi kluba ono no comment
Sa juga pjesma cuje se
sve se trese ori se
CELIK sampion CELIK sampion
sada pjeva se
cuje se pjesma robova
viori nasa zastava
crno crvena boja najdraza
svih zenicana


SAMO CELIK

OdmutNicaze1988
Postovi: 996
Pridružen/a: 19 feb 2018, 09:39
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la OdmutNicaze1988 » 10 mar 2020, 22:48

limvolikce1945 je napisao/la:
10 mar 2020, 22:39
OdmutNicaze1988 je napisao/la:
10 mar 2020, 22:12
Novo vrijeme za nove klince,kad su se trebali loziti sa 13 do 15 godina za tekme bilo je svega dvadesetak momcica i to je jako zalosno.
Danas je tesko naci omladinu opcenito na utakmici,sve su to (istok momci koji su bili na jugu prije porodocni, stariji sa djecom ili Zenom koji dodju ili u društvu i tu su vec duzi niz godina na istoku)
Jako slab odziv omladine je u Zenici oko Čelika pogotovo u zadnjih tri do cetiri godine i dosta tome je doprinijelo ono po gradu i jugu sto se desavalo sto se tice tuca i pucnjava i klanja unutar grupe pa i sto je htijelo da ide povuklo se i odustalo nazalost tako nam je i pao broj i plus sto je klub totalno rasulo.
A isto tako otislo nas je dosta iz Zenice sto iz drzave sto iz grada
Rasulo totalno :(
Ti očigledno ne znaš šta se prije dešavalo na jugu, a prethodno na istoku. Kopu nije smio prići niko sa 15, a kamoli sa 13 godina, osim ako isti nisu izgledali da imaju 20. A tek tuče i ubadanja... Opet pun jug bio. Nije ti to razlog praznog juga. Dvije su stvari: bojkot, poslije kojeg se mnogi nikada više nisu ni vratili na jug, a drugi, značajniji razlog: rezultati i očajno stanje u klubu. A to da su mnogi napustili grad i otišli, također je tačno.
E **** sad druze kako nije jugu mogao prismrsiti dijete od 13 godina pa kako sam ja kao klinac sa momcima s odmuta isao na tekme i ne samo ja gdje su bili klinci koji su bili dio ZB,JBC,UZF,IC,LC,SCU, itd da ne nabrajam jesmol to mi krocili na jug u 18 ?
Ja sam na jugu od 2000 godine krocio sam na njega sa 13 i pol godina i Jel to nemoguće bilo,na gostovanje sam Isao u Bugojno kad je belaj bio to mi je prvo gostovanje bilo naravno vodili me stariji momci iz mahale pa Jel to nrmoguce bilo?
Prije na jugu su se ljudi sajbali sakama i nogama ili mahalski se pobiju zavrsi se sve na jugu gdje i krene a ponekad se nastavljalo u gradu.
Bojkot jest ucunio svoje poprilicno ali i edukacija mladih je bila na nuli mislim zainteresirani momcica je bilo jako slabo a onda uz to sve dodas rezultate i stanje u klubu kao sto si rekao i tu se slazemo al za ovo gore bas se i ne slazemo jer bio sam dio toga od malih nogu i znam sta je lud pun i divlji jug a isto tako bio sam protiv Zrinjskog sad na jugu i vidio sta je prazan jug koji je spao na 30 do 40 momaka kojim skidam kapu iskreno za trudi ljubav i iskrenost u svemu sto rade za robiju.

P.S.imam rokovnik gdje sam lijepi karte i pisao rezultate tih istih tekmi i naravno sve su sa juga kupljene uz clansku kartu,i od rata pa do danas imam sve i jednu clansku kartu tako da tvoja prica o nemogucoj djeci na jugu je bezveze Jel vecina nas je pocela sa tog juga uz svraku,Aliju,meska, i ostalu ekipu stare robije
Zenički Čelik 1945
Robijaši Zenica 1988

Avatar
Zenicanin988
Postovi: 1865
Pridružen/a: 22 apr 2018, 00:00
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zenicanin988 » 10 mar 2020, 23:12

Odmutnicaze1988 Slazem se s tobom. Ides s ocem kao dijete na zapad ili istok, kasnije cim malo odskocis s nekih 15 god, recimo pocetak srednje skole, s drustvom ides i ne pomisljas na neku drugu tribinu, strogo jug. Ta prica da se nije moglo na jug ne pije vode, bar u slucaju mog drustva tad
Čelik Zenica, bosanski gigant!!!

Sanjam sretno Bilinooo!!!

OdmutNicaze1988
Postovi: 996
Pridružen/a: 19 feb 2018, 09:39
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la OdmutNicaze1988 » 10 mar 2020, 23:15

Ma opcenito je jug mogao da primi i djecu i zene i dede i majke i navijace.Jos kad se sjetim karte od 1km uz clansku kartu i bile su jako fine karte jesu papir obicni ali su bar bile u bojama kluba grbom kluba i lijepa na oko a jos ona od Genta i denizlispora auuuu kako radi sjecanje i baca u nostalgiju 😁
Zenički Čelik 1945
Robijaši Zenica 1988

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 10 mar 2020, 23:16

Ja sam na jugu bio s 11-12g, ( Čelik-Gent ) :D .. Doduše utakmicu sam najmanje vidio, al uživao sam i divio se Robijašima.
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

convict3583
Postovi: 800
Pridružen/a: 15 jan 2019, 16:39
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la convict3583 » 10 mar 2020, 23:23

TofiTofita je napisao/la:
10 mar 2020, 22:41
Sad se osjeti losa strana bojkota. Jednostavno se raja navikla na to i sada svi vode neki licni bojkot kad su stvari oko kluba sranje (a stalno su)-
E pojedini pametnjakovicu pozivaju svakim postom i na bojkot utakmica pa i OVAKVOG Celika i utakmica jer nije njima po volji.Za mene je Celik uvijek na prvom mjestu vodili ga turcin NGG ili bilo ko drugi ja ne biram kao pojedini.

vivaILchelik
Postovi: 1478
Pridružen/a: 25 maj 2012, 17:30
Lokacija: Steel city
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la vivaILchelik » 10 mar 2020, 23:24

Evo gledam sad ligu prvaka, i prvi gol Valencije, igrac u ofsajdu prilikom upucivanja lopte njemu, medjutim prvo je dodiruje igrac odbrane i nije imao kontrolu nad njom i napadac je uzima i daje gol, i onda se sjetim strucnjaka koji je na bhrt izjavio da je gol celik protiv Radnika opravdano ponisten
¤ ¤ 1970/1971; 1971/1972 -Prvak MitEuropa Kupa;
¤ ¤ 1975-Prvi u grupi Intertoto kupa;
¤ ¤ 1994/1995; 1995/1996; 1996/1997 - Sampioni BiH;
¤ ¤ 1994/1995; 1995/1996 - Osvajaci kupa BiH

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 10 mar 2020, 23:25

Jel se sjeća neko onog snijega protiv bihaćkog Jedinstva na poluvremenu haman, kad je usuo onaj "teški hljopo" , al baš nenormalno je sipao :)
Daavno je to bilo ..
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.