Chat - ARHIVA POSTOVA
Moderator/ica: insider
Re: Chat
Koga ti nazivaš etanolom i pljeksom J*** ti ljeb kamenjarski
R/gonewild hin sve banovo
Nisu kuje krive nego jadnici ko Džeki
Nullius in verba
Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.
Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.
Re: Chat
Puno smo se posilili. Ne postoji pivo koje ne valja, postoje vrlodobra i odlicna.
Iz rukava ON svakoga dana izvuce nekog keca..
Re: Chat
Istina. Hrvatska su mi dosta bolja. Kad Jelen pijem osjećam se ko da sjedim ispred nekog granapa u Rogatici i imam sliku Ratka Mladića u novčaniku.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA
Re: Chat
Veoma jednostavno pitanje: zašto je sranje?
Re: Chat
Kad ste vec spomenuli Mostarsko crno, trojici jarana i meni je studentskim danima bila tradicija, da se prije odlaska u kafanu, brzinski opucamo sa dvije flase Mostarskog iz ruke u ruku, da se jeftinije prodje( ko je probao to "vino" zna kakve su to patnje bile), otrese te ucis Fatihu naopako, od tad mrzim Mostar i grožđe ako se ono uopste pravilo od njega.
Iz rukava ON svakoga dana izvuce nekog keca..
- alan_kardec
- Postovi: 12769
- Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
- Lokacija: Crazy North
- Kontakt:
Re: Chat
Zaječarac prvo mjesto ubjedljivo, ostala srpska piva su lipov qrac, to je tačno. Al eto kažu da je Valjevsko pivo vrhunsko, šteta što ga ovdje kod nas nema. Od piva iz `regiona`, Nikšićko, Karlo, Žuja, naravno i Laško koje je odlično čak i iz bambuće. Od `uvoznih` Grimbergen (7% alc), Gambrinus i Tuborg, mada pitanje je kolko su ona zapravo uvozna pošto se vjerovatno toče negdje kod nas.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović
RIP Adis Selmanović
Re: Chat
® GONGASHI POWERHOUSE ®
Re: Chat
Joj šta sam Tuborga popio na maturi trebali su oni meni platiti
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA
- RacioEmocionalan
- Postovi: 1202
- Pridružen/a: 10 feb 2020, 10:06
- Lokacija: Rheinland-Pfalz
- Kontakt:
Re: Chat
Koliko para, toliko muzike. Dok je jeftino, mora biti zakurac.alex1991 je napisao/la: ↑19 apr 2020, 20:43Kad ste vec spomenuli Mostarsko crno, trojici jarana i meni je studentskim danima bila tradicija, da se prije odlaska u kafanu, brzinski opucamo sa dvije flase Mostarskog iz ruke u ruku, da se jeftinije prodje( ko je probao to "vino" zna kakve su to patnje bile), otrese te ucis Fatihu naopako, od tad mrzim Mostar i grožđe ako se ono uopste pravilo od njega.
The willingness to be a fool is a precursor to a transformation.
Online
Trenutno korisnika/ca: bavariapivo, Benko123, invincible1921, Jabroni, MaroonBjelave i 9 gostiju.







