SS.ba Kviskoteka

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderator/ica: insider

Koji fiksni termin Kviskoteke vam odgovara?

Ponedjeljak
6
17%
Utorak
1
3%
Srijeda
2
6%
Četvrtak
4
11%
Petak
2
6%
Subota
2
6%
Nedjelja
18
51%
 
Ukupno glasova: 35

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 15721
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: SS.ba Kviskoteka

Post Postao/la bodi123 » 24 apr 2020, 17:34

TonySosa je napisao/la:
24 apr 2020, 17:14
Al svi promašiše majicu na Giru. :mrgreen:
To mi je samo krivo. Rijetko pratim biciklizam al to znam. Al sam otišo na žutu odmah jer nisam ni vidio da piše Giro, a ne TDF.

Ono za repku sam sve fulao, ne sjećam se šta sam jučer jeo a da se sjećam ko je nosio kakav broj i ko je dao koji gol.

Teniska sam znao sem ono za asove, otišo sam na Venus iz nekog razloga.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 8551
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: SS.ba Kviskoteka

Post Postao/la kraljttbvb » 24 apr 2020, 17:34

Dugo ovo 15 sekundi izmedju pitanja...
U skoli tražio da mu posudim olovku. Pa tražio da prepisuje od mene. Sad traži da glasam za njega. Pa dokle vise...

Avatar
Heller
Postovi: 14314
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: SS.ba Kviskoteka

Post Postao/la Heller » 24 apr 2020, 17:35

Ok, 20:30?


More se jedno ladno stuć između pitanja
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 13643
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: SS.ba Kviskoteka

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 24 apr 2020, 17:36

oduzit ce se do iftara
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
Captain4
Postovi: 9114
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: SS.ba Kviskoteka

Post Postao/la Captain4 » 24 apr 2020, 17:37

Ovo je kad te godine stignu.
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 8551
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: SS.ba Kviskoteka

Post Postao/la kraljttbvb » 24 apr 2020, 17:37

Heller je napisao/la:
24 apr 2020, 17:35
Ok, 20:30?


More se jedno ladno stuć između pitanja
15 za odgovor, 15 do iduceg pitanja, a odgovoris za 3 sekunde.

27 sekundi ti ostane da radis ostale stvari...
U skoli tražio da mu posudim olovku. Pa tražio da prepisuje od mene. Sad traži da glasam za njega. Pa dokle vise...

Avatar
tm01hzne
Postovi: 5306
Pridružen/a: 06 jan 2019, 23:34
Kontakt:

Re: SS.ba Kviskoteka

Post Postao/la tm01hzne » 24 apr 2020, 17:39

Iznervirah se za Gummersbach te razbih miš (jedva sam post zadržao) :x

Avatar
Captain4
Postovi: 9114
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: SS.ba Kviskoteka

Post Postao/la Captain4 » 24 apr 2020, 17:40

Već se legenda žalila na vrijeme, sad on nas malo zeza
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
tm01hzne
Postovi: 5306
Pridružen/a: 06 jan 2019, 23:34
Kontakt:

Re: SS.ba Kviskoteka

Post Postao/la tm01hzne » 24 apr 2020, 17:41

Captain4 je napisao/la:
24 apr 2020, 17:40
Već se legenda žalila na vrijeme, sad on nas malo zeza
Ovo je mučenje :crazy:

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4913
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: SS.ba Kviskoteka

Post Postao/la Kajzer10 » 24 apr 2020, 17:48

Oj vremena. Mozes komotno koga nazvati i pitati. :mrgreen:

Avatar
Epidaurus
Postovi: 13377
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: SS.ba Kviskoteka

Post Postao/la Epidaurus » 24 apr 2020, 17:49

Igrao je i Milan mec u LP 2 dana cini mi se. Tekma sa Zvezdom na Marakani '89.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21927
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: SS.ba Kviskoteka

Post Postao/la Unofficialpage » 24 apr 2020, 17:49

tm01hzne je napisao/la:
24 apr 2020, 17:39
Iznervirah se za Gummersbach te razbih miš (jedva sam post zadržao) :x
Sva pitanja za tenis na tvom kvizu sam promašio :rol:
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
delinjo
Postovi: 21775
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: SS.ba Kviskoteka

Post Postao/la delinjo » 24 apr 2020, 17:49

zamalo top 10 :mrgreen: :mrgreen:
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 13809
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: SS.ba Kviskoteka

Post Postao/la BosniaBoston » 24 apr 2020, 17:50

Legendo moglo se jos sta o fudbalu i rukometu :mrgreen:
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
Geerroo
Postovi: 1189
Pridružen/a: 20 mar 2020, 00:07
Kontakt:

Re: SS.ba Kviskoteka

Post Postao/la Geerroo » 24 apr 2020, 17:50

Previse vremena jbt. Komotno se moglo guglati

Avatar
Captain4
Postovi: 9114
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: SS.ba Kviskoteka

Post Postao/la Captain4 » 24 apr 2020, 17:50

Kviz je baš rođen za ratne generacije, dosta pitanja vezanih za period kad je izašo Kod amidže Idriza. Extra pitanja, samo vrijeme.

osmo mjesto je puna kapa
Zadnja izmjena: Captain4, dana/u 24 apr 2020, 17:51, ukupno mijenjano 2 puta.
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
bulbasor
Postovi: 1500
Pridružen/a: 13 nov 2012, 21:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: SS.ba Kviskoteka

Post Postao/la bulbasor » 24 apr 2020, 17:50

Bio sam medju 3 dok nije dosao rukomet.

Odlicna pitanja.
Zemljo tisućljetna na vjernost Ti se kunem!

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 8551
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: SS.ba Kviskoteka

Post Postao/la kraljttbvb » 24 apr 2020, 17:50

Fino je ovo bilo, samo iduci put stavi bar pola minute izmedju pitanja :thumbup:
U skoli tražio da mu posudim olovku. Pa tražio da prepisuje od mene. Sad traži da glasam za njega. Pa dokle vise...

Avatar
L-Train
Postovi: 18451
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: SS.ba Kviskoteka

Post Postao/la L-Train » 24 apr 2020, 17:50

Malo mi je falilo da dobijem,nekih 60ak bodova.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

filip13
Postovi: 31887
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: SS.ba Kviskoteka

Post Postao/la filip13 » 24 apr 2020, 17:51

zadovoljan,s obzirom da osim košarke i ponekad atletike i rukometa ni jedan drugi sport ne pratim već desetak godina

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []