Edin Džeko - Arhiva postova
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Edin Džeko
Sve što treba znaci je to šta je Dzeko na svojim leđima osvojio, a šta ovaj drugi i to koliko je Dzeko dao golova koliko ovaj drugi dosta od mene jer ocigledno ne mozes shvatiti šta ti se prica.
A to da je Dzeko igrao u Bayernu kad i on dao bi isto golove u LŠ tacnije mozda i više jer je uvijek bio veci kvalitet.
Nije to prica šta bi bilo vec je to cinjenica stavi ga u tu ekipu i imaš ludilo.
Za reprezentaciju se slazem s tobom, al' je i tu imao bolju ekipu duplo.
Kako ne mozes ovo shvatiti.
Re: Edin Džeko
Re: Edin Džeko
Kako znas bolan?90minut je napisao/la: ↑10 maj 2020, 17:17Ma kao i vecinom ne znaš o materiji o kojoj pricas ovdje je to posebno smiješno jer ovo ne zaslužuje ni rasprave toliko je jasno.
Sve što treba znaci je to šta je Dzeko na svojim leđima osvojio, a šta ovaj drugi i to koliko je Dzeko dao golova koliko ovaj drugi dosta od mene jer ocigledno ne mozes shvatiti šta ti se prica.
A to da je Dzeko igrao u Bayernu kad i on dao bi isto golove u LŠ tacnije mozda i više jer je uvijek bio veci kvalitet.
Nije to prica šta bi bilo vec je to cinjenica stavi ga u tu ekipu i imaš ludilo.
Za reprezentaciju se slazem s tobom, al' je i tu imao bolju ekipu duplo.
Kako ne mozes ovo shvatiti.
Torres je otisao iz Liverpoola u duplo bolju ekipu Chelsea pa se nije mogao sastaviti.
Normalno da je sbbkbb.
Re: Edin Džeko
Mislim poznaješ li ti historijske cinjenice ili vadiš iz guzice to što pišeš?
Cuj Torres bože sacuvaj.
Re: Edin Džeko
Jos samo reci da je Dzeko u prajmu bolji igrac od Torresa u prajmu.
Re: Edin Džeko
Opet on o Torresu.
Nego reci mi gdje igra Mandzo danas, a godinu je mlađi od Edina?
Re: Edin Džeko
Re: Edin Džeko
Re: Edin Džeko
Pa idiote ovo si napisao: "golovi protiv najboljih reprezentacija vs golovi protiv vecinom nizerazrednih...
Napisem ti kojim sve velikim repkama je Dzeko zabijao. Momak ispod mene doda i ove srednje reprezentacije.
Popišan si.
-
Wandelanoite
- Postovi: 7586
- Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
Mandzukic je citavu karijeru igrao za duplo manje novca da bi bio clan ovih jacih timova i osvajao lige i kupove.
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.
Re: Edin Džeko
Re: Edin Džeko
jasmine lazove citiraj fino post od rijeci do rijeci...pisas se ti sam po sebi cini mise.
Re: Edin Džeko
Prop'o.
Re: Edin Džeko
Po tvojoj logici Pedro je bolji od Hazarda.japa je napisao/la: ↑10 maj 2020, 18:00Cinjenica je da Dzeko nema mjesta u velikim ekipama jer je totalno neupotrebljiv sa igracima koji su u napadu opcija prije njega. Max domet rotacija ili klupa kao u Cityu, prvih 11 za njega nema mjesta, dok se Mandzukic u takvim ekipama snadje bolje i bude standardan. Isto tako je cinjenica da u nekim manjim ekipama sa manjim dometima Dzeko ce uvijek biti opcija prije Mandzukica. Isto je i sa reprezentacijom stavi Mandzukica u Bosnu, on ne bi napravio to sto je napravio Dzeko, postigao toliko golova i rijesio toliko utakmica kao prva zvijezda, stavi Dzeku u Hrvatsku, Hrvatska ne bi usla u finale svjetskog i generalno bila uspjesna kao sto je sada sa Mandzukicem.
jasmine lazove citiraj fino post od rijeci do rijeci...pisas se ti sam po sebi cini mise.
Re: Edin Džeko
Re: Edin Džeko
Jeste kada bi Chelsea bio Roma i Wolfsburg..Chelsea je sta god mislio velika ekipa sa najvecim dometima puna zvijezda to ove dvije nisu.TheChief je napisao/la: ↑10 maj 2020, 18:10Po tvojoj logici Pedro je bolji od Hazarda.japa je napisao/la: ↑10 maj 2020, 18:00Cinjenica je da Dzeko nema mjesta u velikim ekipama jer je totalno neupotrebljiv sa igracima koji su u napadu opcija prije njega. Max domet rotacija ili klupa kao u Cityu, prvih 11 za njega nema mjesta, dok se Mandzukic u takvim ekipama snadje bolje i bude standardan. Isto tako je cinjenica da u nekim manjim ekipama sa manjim dometima Dzeko ce uvijek biti opcija prije Mandzukica. Isto je i sa reprezentacijom stavi Mandzukica u Bosnu, on ne bi napravio to sto je napravio Dzeko, postigao toliko golova i rijesio toliko utakmica kao prva zvijezda, stavi Dzeku u Hrvatsku, Hrvatska ne bi usla u finale svjetskog i generalno bila uspjesna kao sto je sada sa Mandzukicem.
jasmine lazove citiraj fino post od rijeci do rijeci...pisas se ti sam po sebi cini mise.
Tekeshi
Kada si igracJuventusa imas dvije opcije da does u takonesto ko katar i mlatis lovu ili da odes u nizerazredne ekipe ala Roma, Atalanta itd.
-
Sviuodbranu
- Postovi: 2903
- Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
Igrao kaze za bolje klubove Mandzo....Pa to i jest tuzno kada mu vidis statistiku spram Dzekine ,od golova do asistencija, a i sa trofejima ne zaostaje
Dzeko klocu
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".
Re: Edin Džeko
Re: Edin Džeko
Kao da ovaj ne bi dao iste golove da je igrao za Bayern i ne samo da bi dao iste vec bi imao bruku više golova na kontu inace u bundesligi.
-
Sviuodbranu
- Postovi: 2903
- Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
Jesi li pogledao statistiku u evropskim takmicenjima. Nastupi, golovi, asistencije. Dzeko je kloc
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".
Online
Trenutno korisnika/ca: Alucard, AzRimiRzA, bordobijeli, Bosnjo22, CHR, dariolovrinovic00, darker10, DeeWa, delko, Elddar, ELDIABLO20, farenhajt, feniksptica, FerdinandF, Frankie, Fudo, GG3, Google Adsense [Bot], GrbavicaHrammm, Hajdeee, HalaMadrid, HariTz, Hazre, InatSilniBosanski, Iniesta12, J1897, jasmin10, Jet2Holiday, Kaunas, klasik, KockarVicin007, Kylian, LeCoq, Lynx, Majstorinho, marlostanf1eld, Matterhorn22, Micron, Pensioner26, PeppermintSA, RaZuti, rossonero85, rukometubih23, SanaBosna, seha77, Shevko, Sheyi, Soba, soccerfan, StevieG8, Venom, VensanKasel, Wilshere10, xinxee i 383 gosta.
