Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
Goalgetter
- Postovi: 24454
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
-
Kontakt:
Post
Postao/la Goalgetter » 17 maj 2020, 18:34
Dobro, kad uracunas koliko ti stete De Sciglio napravi i koliko bodova te kosta, ovih 25 milja sto ce platiti dodatno je fair odsteta.
-
forza_juve
- Postovi: 2109
- Pridružen/a: 06 nov 2010, 15:52
-
Kontakt:
Post
Postao/la forza_juve » 17 maj 2020, 18:35
Sanse da se ovo ostvari pod ovim uvjetima su ravne nuli.
❤️1946❤️
Na tronu može biti samo jedan
-
JarnoTrulli
- Postovi: 1010
- Pridružen/a: 30 jan 2020, 00:22
Post
Postao/la JarnoTrulli » 17 maj 2020, 18:38
forza_juve je napisao/la: ↑17 maj 2020, 18:35
Sanse da se ovo ostvari pod ovim uvjetima su ravne nuli.
Slazem se, morat cemo ovdje dodati i 10-15M bonusa.
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
-
Kompromis
- Postovi: 2599
- Pridružen/a: 27 feb 2017, 10:08
-
Kontakt:
Post
Postao/la Kompromis » 17 maj 2020, 18:41
Jasno je valjda svima da je ovo fake news.... odnosno idiotska laž u koju neko sa gramom mozga ne moze povjerovati.... juventus svakako hoce nabiti nogom i ciglu i pjanica ali dajmo.budimo realni gospodo... u pitanju je faking semedo a ne pogba pa da se deal procjenjuje na 80mil...
-
JarnoTrulli
- Postovi: 1010
- Pridružen/a: 30 jan 2020, 00:22
Post
Postao/la JarnoTrulli » 17 maj 2020, 18:52
MP + MdS + 25 = NS, odnosno
10 + (-5) + 25 = 30
Ja ne vidim sta je sporno.

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
-
forza_juve
- Postovi: 2109
- Pridružen/a: 06 nov 2010, 15:52
-
Kontakt:
Post
Postao/la forza_juve » 17 maj 2020, 18:56
JarnoTrulli je napisao/la: ↑17 maj 2020, 18:52
MP + MdS + 25 = NS, odnosno
10 + (-5) + 25 = 30
Ja ne vidim sta je sporno.
alles klar

❤️1946❤️
Na tronu može biti samo jedan
-
gigun
- Postovi: 568
- Pridružen/a: 20 mar 2013, 17:56
Post
Postao/la gigun » 17 maj 2020, 20:47
Jedva ga se kutarisaše,toliko je dobar.
https://SecretPrivat.com - [url=https://SecretPrivat.com/girl/miso-lexii-27.html]Miso Lexii[/url] [url=https://SecretPrivat.com/girl/pupa-41.html]Pupa[/url] [url=https://SecretPrivat.com/girl/alica-121.html]Alica[/url] [url=https://SecretPrivat.com/girl/oryna-virgin-61.html]Oryna Virgin[/url] [url=https://SecretPrivat.com/girl/ioanna-red-40.html]Ioanna Red[/url] - No Verify - Anonymous Adult Dating - [url=https://SecretPrivat.com] Live Video Dating [/url]
-
h1a2s3o4
- Postovi: 2849
- Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
-
Kontakt:
Post
Postao/la h1a2s3o4 » 17 maj 2020, 21:47
gigun je napisao/la: ↑17 maj 2020, 20:47
Jedva ga se kutarisaše,toliko je dobar.
Ja ba. Kutarisali ga se.. u Barcelonu.
Barba halali sto smo sumnjali.
-
MortemHz
- Interni moderator
- Postovi: 53068
- Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
- Lokacija: Sarajevo
-
Kontakt:
Post
Postao/la MortemHz » 17 maj 2020, 21:53
h1a2s3o4 je napisao/la: ↑17 maj 2020, 21:47
gigun je napisao/la: ↑17 maj 2020, 20:47
Jedva ga se kutarisaše,toliko je dobar.
Ja ba. Kutarisali ga se.. u Barcelonu.

Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
-
JarnoTrulli
- Postovi: 1010
- Pridružen/a: 30 jan 2020, 00:22
Post
Postao/la JarnoTrulli » 17 maj 2020, 21:56
h1a2s3o4 je napisao/la: ↑17 maj 2020, 21:47
Ja ba. Kutarisali ga se.. u Barcelonu.
Dembele, Griezmann, Pjanic... ja vidim sablon.

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
-
Sviuodbranu
- Postovi: 2903
- Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
-
Kontakt:
Post
Postao/la Sviuodbranu » 17 maj 2020, 22:19
gigun je napisao/la: ↑17 maj 2020, 20:47
Jedva ga se kutarisaše,toliko je dobar.
Ja bolan bolan. I to jedva nasli neku Barcelonu da ga utrpaju, neki levati.
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".
-
MortemHz
- Interni moderator
- Postovi: 53068
- Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
- Lokacija: Sarajevo
-
Kontakt:
Post
Postao/la MortemHz » 17 maj 2020, 22:30
Sviuodbranu je napisao/la: ↑17 maj 2020, 22:19
gigun je napisao/la: ↑17 maj 2020, 20:47
Jedva ga se kutarisaše,toliko je dobar.
Ja bolan bolan. I to jedva nasli neku Barcelonu da ga utrpaju, neki levati.
Bezveze, Litex ih poder'o neki dan
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
-
Geerroo
- Postovi: 1189
- Pridružen/a: 20 mar 2020, 00:07
-
Kontakt:
Post
Postao/la Geerroo » 17 maj 2020, 22:33
Juventus ocajan bas da ga proda, evo vec pola godine se samo o tome pise, a realno i jeste najgori vezni igrac zadnjih godinu dana i to ni manje ni vise nego u konkurenciji polovnjaka Rabiota, Matuidia, RAmseya itd itd
Juve ce po obicaju proci dobro u ovom dealu, a Barca ce ispusiti kao i uvijek zadnjih par sezona
-
Saurman
- Postovi: 26852
- Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
- Lokacija: Alpha Centauri
-
Kontakt:
Post
Postao/la Saurman » 17 maj 2020, 22:54
Dolaskom Sarrija zebre su počele pucati po šavovima a vrhunac je prodaja Pjanića, šta je slijedeće.
1974---1975---1976---2001---2013---2020
-
h1a2s3o4
- Postovi: 2849
- Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
-
Kontakt:
Post
Postao/la h1a2s3o4 » 17 maj 2020, 22:57
MortemHz je napisao/la: ↑17 maj 2020, 22:30
Sviuodbranu je napisao/la: ↑17 maj 2020, 22:19
gigun je napisao/la: ↑17 maj 2020, 20:47
Jedva ga se kutarisaše,toliko je dobar.
Ja bolan bolan. I to jedva nasli neku Barcelonu da ga utrpaju, neki levati.
Bezveze, Litex ih poder'o neki dan
Zbog finansijskih problema Vranjes im donirao potpisanu fotku JK mladeža.
Barba halali sto smo sumnjali.
-
alex1991
- Postovi: 2865
- Pridružen/a: 23 feb 2014, 17:37
-
Kontakt:
Post
Postao/la alex1991 » 17 maj 2020, 22:57
Saurman je napisao/la: ↑17 maj 2020, 22:54
Dolaskom Sarrija zebre su počele pucati po šavovima a vrhunac je prodaja Pjanića, šta je slijedeće.
Upravu si. Vrhunac dobrog posla je prodaja Pjanica

Iz rukava ON svakoga dana izvuce nekog keca..
-
feniksptica
- Postovi: 19114
- Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
-
Kontakt:
Post
Postao/la feniksptica » 17 maj 2020, 22:59
NAjstandardniji vezni i hoce ga se rijesit..da da ..i taj otpad hoce Barca pokupit. Propo. Treba slusat velike strucnjake sa uefa pro licencom i menadzere s 20 igraca koji su na ovom forumu, oni znaju bolje
Plavo oko plakalo je.
BOT (ponude u inbox)
-
BoixosNois1899
- Postovi: 12613
- Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
-
Kontakt:
Post
Postao/la BoixosNois1899 » 17 maj 2020, 23:06
[@DiMarzio] | Juventus will only accept Arthur Melo in exchange for Pjanic and at the moment, players such as Nelson Semedo are not being considered by the Italians
Ništa od ovoga. Arthur neće da ide a Juventus hoće samo njega. Nisu prilike da će doći do dogovora.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"
FC Grizzlies
-
Saurman
- Postovi: 26852
- Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
- Lokacija: Alpha Centauri
-
Kontakt:
Post
Postao/la Saurman » 17 maj 2020, 23:12
alex1991 je napisao/la: ↑17 maj 2020, 22:57
Saurman je napisao/la: ↑17 maj 2020, 22:54
Dolaskom Sarrija zebre su počele pucati po šavovima a vrhunac je prodaja Pjanića, šta je slijedeće.
Upravu si. Vrhunac dobrog posla je prodaja Pjanica
Hoćeš reći da je Pjanić najslabiji igrač Juventusa dok im u vezi igraju Matuidi,Rabiot ili Bentancur. ?
1974---1975---1976---2001---2013---2020
-
alex1991
- Postovi: 2865
- Pridružen/a: 23 feb 2014, 17:37
-
Kontakt:
Post
Postao/la alex1991 » 17 maj 2020, 23:17
Saurman je napisao/la: ↑17 maj 2020, 23:12
alex1991 je napisao/la: ↑17 maj 2020, 22:57
Saurman je napisao/la: ↑17 maj 2020, 22:54
Dolaskom Sarrija zebre su počele pucati po šavovima a vrhunac je prodaja Pjanića, šta je slijedeće.
Upravu si. Vrhunac dobrog posla je prodaja Pjanica
Hoćeš reći da je Pjanić najslabiji igrač Juventusa dok im u vezi igraju Matuidi,Rabiot ili Bentancur. ?
Nije najslabiji, ali je igrac ciji je kvalitet i igra u rapidnom opadanju i ovo je jedna od poslednjih sansi da zarade nesto na njemu. Dobit ce solidnih novcanih sredstava i nekog igraca koji ako nije bolji nije nista losiji od njega.
Iz rukava ON svakoga dana izvuce nekog keca..
Trenutno korisnika/ca: addebisi, adrenaline323, antetokounmpo, Atlanta, atomac123, Bordo10, Brazzzoo123, denza, exampLe., ExEsPerac, fukara87, fukareSjever, GG3, Goalgetter, Google Adsense [Bot], GrbavicaHrammm, Hajdeee, haklamas, harko35, Helemnejse, jasmin10, JayCatwright, JimmyPage, Kljukusar, kovac, Lavcina, legendarnadruga, LenyYoro15, Majstorinho, Maverick, mirsonetz, MokraKifla, MundijalVibes26, napapijri1987, omanovski, Pensioner26, resko1, rishovski, rossonero85, Rule_hz, Shevko, Sheyi, signalidunapark, smajke, soxx, Sport90, StevieG8, TripleThreat, trunks1946, tutankamon1905, Venom, Wilshere10, Wisey, Zglavkar i 408 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []