Eh ovako, valjda mi neko moze pomoci.
Jučer sam primjetio da mi laptop ne učitava drugu karticu, odnosno izbacuje mi code 43 na njoj kad je provjerim u device manageru, tj. piše da uređaj ne radi ispravno.
Probao sam sve što je pisalo na netu, hard reset, deinstalaciju, instalaciju, updejte drivera, brisanje istih, čak sam probao i recovery računara na 10.05., a i reset računara (što je zapravo bila korisna stvar jer mi se nakupilo svakakvih gluposti), no problem je i dalje tu.
Jedino nisam probao da izvadim bateriju, ali je non removeble. Ako neko zna moguće rješenje bio bih zahvalan

"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."