ali se makar na taj način odradi 90% posla jer je logično da ako pozoveš igrača,odigra utakmicu ili nekoliko minuta i kad mu kažeš da računaš na njega on će ako imalo želi igrati za BiH to i uraditiŽeljovac je napisao/la: Nikad neću shvatiti ovakve misli. Šta je molim te rečeno time?! NEMA ŠANSE da se odazove Sušiću?! Pa to je bila prijateljska utakmica, kakve to veze ima, kad je već momak prošao sve mlade selekcije te zemlje?! Zašto bi odbijao Šveđane u korist BiH koja ga nikad nije ni kontaktirala?!Taman bi to i Pjanić ili bilo koji drugi igrač na svijetu ikad uradio?!
Pogotovo što se radilo o utakmici, koju i da je odigrao, ne bi se vezao za Švedsku, jer igranje u prijateljskim utakmicama ne obavezuje ni po kojem osnovu!
I nemojte živi bili spominjati Cocalića, ZADNJEG VEZNOG, kao rješenje za lijevi bek ili u kontekstu da su mu stoperi Bešić i Bičakčić(koji možda završe k'o Kučuković, iako se najiskrenije nadam da će biti zvijeri) uzeli mjesto![]()
Ne pišite o stvarima o kojim pojma nemate!
Ovo gore bolidrano neka pročitaju i svi oni koji misle da mi možemo nekoga kaparisati prijateljskom utakmicom(ako je vjerovati Avazu, i selektor to misli).
BiH Talenti u Evropi
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: BiH Talenti u Evropi
It was turned around so that up looked down
It was turned around so that those who marched in the streets with bibles and signs of peace became enemies of the state and risk to national security
Re: BiH Talenti u Evropi
Jest to boldovano znaci ''nisam trudna,samo sam u drugom stanju''Željovac je napisao/la:Nikad neću shvatiti ovakve misli. Šta je molim te rečeno time?! NEMA ŠANSE da se odazove Sušiću?! Pa to je bila prijateljska utakmica, kakve to veze ima, kad je već momak prošao sve mlade selekcije te zemlje?! Zašto bi odbijao Šveđane u korist BiH koja ga nikad nije ni kontaktirala?!harishp je napisao/la: Deni Avdic je pozvan i odazvan u Svedsku A repku.Sjedio je na klupi nije ulazio.Ali sve je receno s tim za koga bi on igrao ili za koga se opredjelio.Taman bi to i Pjanić ili bilo koji drugi igrač na svijetu ikad uradio?!
Pogotovo što se radilo o utakmici, koju i da je odigrao, ne bi se vezao za Švedsku, jer igranje u prijateljskim utakmicama ne obavezuje ni po kojem osnovu!
I nemojte živi bili spominjati Cocalića, ZADNJEG VEZNOG, kao rješenje za lijevi bek ili u kontekstu da su mu stoperi Bešić i Bičakčić(koji možda završe k'o Kučuković, iako se najiskrenije nadam da će biti zvijeri) uzeli mjesto![]()
Ne pišite o stvarima o kojim pojma nemate!
Ovo gore bolidrano neka pročitaju i svi oni koji misle da mi možemo nekoga kaparisati prijateljskom utakmicom(ako je vjerovati Avazu, i selektor to misli).
Iskreno licno bi zabranio bilo kakve veze sa repkom koji konta na koju ce stolicu sijesti.Mozda cu vamo,mozda tamo.Repka je stvar glave,razmisljanja ,hercike a ne djepa i novcanika.
Ili jesi ili nisi.Nema tu ja bih se malo karnula al da mi ne udje.
Sto se tice Cocalica njemu nebi ni bilo tako lose da prodje kao Kucukovic.Cova vidio svjeta.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu
Re: BiH Talenti u Evropi
Željovac je napisao/la:
Ovo gore bolidrano neka pročitaju i svi oni koji misle da mi možemo nekoga kaparisati prijateljskom utakmicom(ako je vjerovati Avazu, i selektor to misli).
Mozes kaparisat jer ako ga pozoves i on promijeni sportsko drzavljanstvo,nema nazad..nemozes 10 puta mjenjat drzavljanstvo
Re: BiH Talenti u Evropi
Sviju ti je li misliš da ima igrač na svijetu koji ima opciju da igra za više reprezentacija, a da nema ni najmanju dilemu? (pod uslovom da su reprezentacije tu negdje po kvalitetu)harishp je napisao/la: Jest to boldovano znaci ''nisam trudna,samo sam u drugom stanju''
Iskreno licno bi zabranio bilo kakve veze sa repkom koji konta na koju ce stolicu sijesti.Mozda cu vamo,mozda tamo.Repka je stvar glave,razmisljanja ,hercike a ne djepa i novcanika.
Ili jesi ili nisi.Nema tu ja bih se malo karnula al da mi ne udje.
Sto se tice Cocalica njemu nebi ni bilo tako lose da prodje kao Kucukovic.Cova vidio svjeta.
Ti samo reci da se neko u Avdićevoj poziciji ne bi odazvao za prijateljsku A selekcije, nakon što je gradio karijeru i u mlađim kategorijama te iste reprezentacije i da završimo priču. NE POSTOJI TAKAV da bi odbio igrati neobavezujuću prijateljsku utakmicu za zemlju u kojoj živi, u situaciji kada se niko drugi ne interesuje za njega. NE POSTOJI!
Visca el Višća!
Re: BiH Talenti u Evropi
Re: BiH Talenti u Evropi
I da to jeste slučaj, ako ga Šveđani ne budu pozivali, a naši pokažu interes, opet je naš. Svi prije svega žele da znaju na čemu su. Nema biranja, ako ti izbor nije ni dat.Virtu4l je napisao/la:Iz vrlo povjerljivih izvora znam da se Avdić već odlučio i da je ta odluka konačna. Volio bih da griješim, ali taj dečko je izgubljen za nas.
Visca el Višća!
Re: BiH Talenti u Evropi
Konaco da jos neko kaze...udavi covjek, a ili nema obraza ili ne primjecuje koliko je dosadan sa tim Cocalicem, ama kao da je u pitanju neko ko ce sad doci i rjesiti odlazak na EP. Ohani malo sa tim Cocalicem bolan.delija je napisao/la:Jeste naporni sa tim Cocalicem.Daj ba ljudi kanite se corava posla.Jedino ovi manijaci tuse sa svojim igracima.Željovac je napisao/la:Upravu si. Sudića je na preporuku povrijeđenog zvao, a Cocalića ni spomenuo nikad nijePauk je napisao/la:Ma ne vrijedi pricati nista vise, Susic radi sta hoce i kako hoce, neko blizu njega je mu spomenuo Sudica iz Svedske, i Pape odmah se zalijepio za njega a nikad nije gledao momka.
Neko ko je blizu Susica treba mu spomenuti Harisa Seferovica i Edina Cocalica.
U tebi jeeeee Safet Susic, majstor fudbalaaaaaa!!!!!!!
Re: BiH Talenti u Evropi
Ma nema sta da se odradi 90% posla, ako igrac koji je prije igrao za neku drugu reprezentaciju prodje svu proceduru oko promjene sportskog drzavljanstva, onda je kaparisan cak i bez te prijeteljske utakmice.brazzo je napisao/la:ali se makar na taj način odradi 90% posla jer je logično da ako pozoveš igrača,odigra utakmicu ili nekoliko minuta i kad mu kažeš da računaš na njega on će ako imalo želi igrati za BiH to i uraditiŽeljovac je napisao/la: Nikad neću shvatiti ovakve misli. Šta je molim te rečeno time?! NEMA ŠANSE da se odazove Sušiću?! Pa to je bila prijateljska utakmica, kakve to veze ima, kad je već momak prošao sve mlade selekcije te zemlje?! Zašto bi odbijao Šveđane u korist BiH koja ga nikad nije ni kontaktirala?!Taman bi to i Pjanić ili bilo koji drugi igrač na svijetu ikad uradio?!
Pogotovo što se radilo o utakmici, koju i da je odigrao, ne bi se vezao za Švedsku, jer igranje u prijateljskim utakmicama ne obavezuje ni po kojem osnovu!
I nemojte živi bili spominjati Cocalića, ZADNJEG VEZNOG, kao rješenje za lijevi bek ili u kontekstu da su mu stoperi Bešić i Bičakčić(koji možda završe k'o Kučuković, iako se najiskrenije nadam da će biti zvijeri) uzeli mjesto![]()
Ne pišite o stvarima o kojim pojma nemate!
Ovo gore bolidrano neka pročitaju i svi oni koji misle da mi možemo nekoga kaparisati prijateljskom utakmicom(ako je vjerovati Avazu, i selektor to misli).
U tebi jeeeee Safet Susic, majstor fudbalaaaaaa!!!!!!!
Re: BiH Talenti u Evropi
http://www.sdeibar.com/index.php/es/el-equipo/jugadores
Visca el Višća!
Re: BiH Talenti u Evropi
gdje ce dobit ima 59 kila i visok 173Željovac je napisao/la:Eldin Hadžić ne dobiva nikako priliku za igru na posudbi u trećeligašu Eibaru. Napunio 19 nedavno. Propade, izgleda.
http://www.sdeibar.com/index.php/es/el-equipo/jugadores
taj ti je burazeru zakrzljo
Re: BiH Talenti u Evropi
Nema to veze,nesta kao Diego Buonanote,cak je ovaj i manji,i bio igracina sve dok nije imao saobracajku,da nije sada bi igrao u nekom velikanu.don_burza je napisao/la:gdje ce dobit ima 59 kila i visok 173Željovac je napisao/la:Eldin Hadžić ne dobiva nikako priliku za igru na posudbi u trećeligašu Eibaru. Napunio 19 nedavno. Propade, izgleda.
http://www.sdeibar.com/index.php/es/el-equipo/jugadores
taj ti je burazeru zakrzljo
Re: BiH Talenti u Evropi
gianfranco zola, 166 cm, igracinaDevil je napisao/la:Nema to veze,nesta kao Diego Buonanote,cak je ovaj i manji,i bio igracina sve dok nije imao saobracajku,da nije sada bi igrao u nekom velikanu.don_burza je napisao/la:gdje ce dobit ima 59 kila i visok 173Željovac je napisao/la:Eldin Hadžić ne dobiva nikako priliku za igru na posudbi u trećeligašu Eibaru. Napunio 19 nedavno. Propade, izgleda.
http://www.sdeibar.com/index.php/es/el-equipo/jugadores
taj ti je burazeru zakrzljo
Re: BiH Talenti u Evropi
The flowers of English football, the flowers of Manchester
Re: BiH Talenti u Evropi
The flowers of English football, the flowers of Manchester
- Cincinnatus
- Postovi: 756
- Pridružen/a: 02 dec 2008, 03:18
- Kontakt:
Re: BiH Talenti u Evropi

- Principatus
- Postovi: 9470
- Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
- Lokacija: Germany
- Kontakt:
Re: BiH Talenti u Evropi
I to ponovo jedan iz FK BiH Teplice.
Re: BiH Talenti u Evropi
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu
Re: BiH Talenti u Evropi
Re: BiH Talenti u Evropi
Dobro, ali i Dzeki. On je probio led u Ceskoj, i sad svi traze novog Dzeku tamo. Fina je to liga za mlade igrace. Nema puno pritiska, a igra se dosta dobar nogomet. Puno bolja opcija od na primjer srpske ili hrvatske lige, gdje amateri vladaju u svim segmentima.miky_hz je napisao/la:Treba se bogami dobro zahvaliti Pliseku ,jos ako i ovaj mali uspije treba mu spomenik dici
The flowers of English football, the flowers of Manchester
Re: BiH Talenti u Evropi
Zato i kazem za Pliseka,da njega nije bilo nebi Dzeko ni vidio Ceske ni bio ovo sto je danasCartman je napisao/la:Dobro, ali i Dzeki. On je probio led u Ceskoj, i sad svi traze novog Dzeku tamo. Fina je to liga za mlade igrace. Nema puno pritiska, a igra se dosta dobar nogomet. Puno bolja opcija od na primjer srpske ili hrvatske lige, gdje amateri vladaju u svim segmentima.miky_hz je napisao/la:Treba se bogami dobro zahvaliti Pliseku ,jos ako i ovaj mali uspije treba mu spomenik dici
Online
Trenutno korisnika/ca: 1993Sajo1993, 19vendetta87, adrenaline323, AndreWilliams, antetokounmpo, AzRimiRzA, bh22, Blizzard, Bordo10, Brazzzoo123, Brokula, CAGarfia, CantonaBIH, CHR, DzaniMehmet, Elddar, enobarca, exampLe., feniksptica, FerdinandF, Frankie, Fudo, GG3, Goalgetter, Google [Bot], GrbavicaHrammm, Iniesta12, JimmyPage, Kljukusar, kouadio, kovac, legendarnadruga, LenyYoro15, mercurial, Micron, MokraKifla, MundijalVibes26, Napapijri, NEZALAGANJE, Pensioner26, PointBlank, rishovski, Rule_hz, SanaBosna, Shevko, Sheyi, Smaja, StevieG8, Sveti, SWOT, Vanja8, Venom, VensanKasel, Wilshere10, Wisey, Wolffire i 492 gosta.






