Captain4 je napisao/la: ↑30 maj 2020, 17:08
198 cm
86 kg
Mada tek sam nedavno ušao u treću deceniju života. Nisam mršav na prvu, al kad se skinem isto da sam iz Keraterma. Planirao sam u teretanu od ponedjeljka i postepeno ishranu pojačavat, yebe me činjenica što hljeb uopšte ne jedem tokom ručka/večera, mosa za doručak. Cilj mi je nabiti na 95 do kraja godine. Još sam uvijek u nekom pokretu, dnevno pređem preko 25k koraka.
Ja kad sam upisivao fakultet isli na neki sistematski pregled. Pitala me doktorica sine imas li ti ista kuci da jedes
Bio visok, a mrsav. Deblje iz konc logora pustali. Mozda su me iza ledja zvali i ofinger, ko zna
Onda se ozenio i poceo raditi, sad sam ko bumbar
Sve ce to samo doci sa godinama...
U skoli tražio da mu posudim olovku. Pa tražio da prepisuje od mene. Sad traži da glasam za njega. Pa dokle vise...