Chat - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderator/ica: insider

Avatar
Captain4
Postovi: 9114
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Captain4 » 30 maj 2020, 17:39

Osim13 je napisao/la:
30 maj 2020, 17:36
Kapitenu evo Fuketa na Federalnoj :mrgreen:

Taman da pripali Golfa :lol:
Vršim evidenciju od 2016. godine, pregledao sam taj film 56x. Još kad dodaš prije jedno 20tak, dobiješ to što dobiješ. Nisam dobar, znam.

Brojimo, #57.

Sestra kad mi je rekla da ne vidi poentu filma, zamal da joj forhend opalim šamarom.

Kazimir Hrastek i Casablanca = Captain4 i Kod amidže Idriza
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
L-Train
Postovi: 18451
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la L-Train » 30 maj 2020, 17:41

Ne mozes ocekivati da nesto krene iz selendre zvane Siroki Brijeg :lol:
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
ASD
Postovi: 24709
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la ASD » 30 maj 2020, 17:47

Marsal je napisao/la:
30 maj 2020, 17:18
Captain4 je napisao/la:
30 maj 2020, 17:08
198 cm
86 kg

Mada tek sam nedavno ušao u treću deceniju života. Nisam mršav na prvu, al kad se skinem isto da sam iz Keraterma. Planirao sam u teretanu od ponedjeljka i postepeno ishranu pojačavat, yebe me činjenica što hljeb uopšte ne jedem tokom ručka/večera, mosa za doručak. Cilj mi je nabiti na 95 do kraja godine. Još sam uvijek u nekom pokretu, dnevno pređem preko 25k koraka.
Ne nabijaj ništa, ti si još bebica mala, doće kile same. Uživaj u mršavosti.
slika

Avatar
Tekashi
Postovi: 17041
Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Tekashi » 30 maj 2020, 17:53

jasmin10 je napisao/la:
30 maj 2020, 16:35
:rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:



Kupit ce ti cika Aca sarenu lazu

Avatar
Heller
Postovi: 14314
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Heller » 30 maj 2020, 18:01

L-Train je napisao/la:
30 maj 2020, 17:41
Ne mozes ocekivati da nesto krene iz selendre zvane Siroki Brijeg :lol:
Vat abaut etnik klenzing en vor profitiring?
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Avatar
VolimTz
Postovi: 3276
Pridružen/a: 20 avg 2011, 15:08
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la VolimTz » 30 maj 2020, 18:06

jasmin10 je napisao/la:
30 maj 2020, 16:35
:rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:



Meni je ovo normala. Dobro je urađeno. Na stranu to o kome se radi.

Bolje nego onaj sda balvan iz Trnova "dođe čovjek vedra čela i napravi čaršiju od sela".
"Brate, danas kad čuješ hardcore znaš da je begovska familija brate, begovska familija, Tvrtka kralja loza brate."

Avatar
Heller
Postovi: 14314
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Heller » 30 maj 2020, 18:07

VolimTz je napisao/la:
30 maj 2020, 18:06
jasmin10 je napisao/la:
30 maj 2020, 16:35
:rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:



Meni je ovo normala. Dobro je urađeno. Na stranu to o kome se radi.

Bolje nego onaj sda balvan iz Trnova "dođe čovjek vedra čela i napravi čaršiju od sela".
Gledo sam jutros djedove ordene, kontam naredat na prsa pa hodat okolo ko Crnogorac.
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Avatar
Captain4
Postovi: 9114
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Captain4 » 30 maj 2020, 18:10

Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, biću spreman da zaboravim.
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 8542
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la kraljttbvb » 30 maj 2020, 18:12

Captain4 je napisao/la:
30 maj 2020, 17:08
198 cm
86 kg

Mada tek sam nedavno ušao u treću deceniju života. Nisam mršav na prvu, al kad se skinem isto da sam iz Keraterma. Planirao sam u teretanu od ponedjeljka i postepeno ishranu pojačavat, yebe me činjenica što hljeb uopšte ne jedem tokom ručka/večera, mosa za doručak. Cilj mi je nabiti na 95 do kraja godine. Još sam uvijek u nekom pokretu, dnevno pređem preko 25k koraka.
Ja kad sam upisivao fakultet isli na neki sistematski pregled. Pitala me doktorica sine imas li ti ista kuci da jedes :oops: :rol:

Bio visok, a mrsav. Deblje iz konc logora pustali. Mozda su me iza ledja zvali i ofinger, ko zna :D

Onda se ozenio i poceo raditi, sad sam ko bumbar :mrgreen:

Sve ce to samo doci sa godinama...
U skoli tražio da mu posudim olovku. Pa tražio da prepisuje od mene. Sad traži da glasam za njega. Pa dokle vise...

Avatar
Zabit
Postovi: 1235
Pridružen/a: 09 mar 2020, 00:31
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Zabit » 30 maj 2020, 18:16

imal' ovdje ko ispod 180 :D

Avatar
Captain4
Postovi: 9114
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Captain4 » 30 maj 2020, 18:19

slika

Pogodite personu.
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
legenda reala
Postovi: 32104
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la legenda reala » 30 maj 2020, 18:32

Zabit je napisao/la:
30 maj 2020, 18:16
imal' ovdje ko ispod 180 :D
Sarmel
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Zabit
Postovi: 1235
Pridružen/a: 09 mar 2020, 00:31
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Zabit » 30 maj 2020, 18:33

legenda reala je napisao/la:
30 maj 2020, 18:32
Zabit je napisao/la:
30 maj 2020, 18:16
imal' ovdje ko ispod 180 :D
Sarmel
a zato je sarmelinho

Avatar
Brokula
Postovi: 26861
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Brokula » 30 maj 2020, 18:34

Razumije li se ko u zakon oko ostecenja auta ( osigiranje i to), posto imam jednu specificnu situaciju. Zanima me jesam li u pravu ili u krivu :D

Moze i u inbox
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
RacioEmocionalan
Postovi: 1217
Pridružen/a: 10 feb 2020, 10:06
Lokacija: Rheinland-Pfalz
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la RacioEmocionalan » 30 maj 2020, 18:37

Zabit je napisao/la:
30 maj 2020, 18:16
imal' ovdje ko ispod 180 :D
Imam ja buraz. 173. Šta ste se ušutjeli pi.čk.e :mrgreen:
The willingness to be a fool is a precursor to a transformation.

Avatar
Osim13
Postovi: 32140
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Osim13 » 30 maj 2020, 18:45

Au Senade, aferim ekipa večeras.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

filip13
Postovi: 31872
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Chat

Post Postao/la filip13 » 30 maj 2020, 18:51

slika

Salih1984
Postovi: 3502
Pridružen/a: 20 mar 2018, 14:19
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Salih1984 » 30 maj 2020, 18:54

RacioEmocionalan je napisao/la:
30 maj 2020, 18:37
Zabit je napisao/la:
30 maj 2020, 18:16
imal' ovdje ko ispod 180 :D
Imam ja buraz. 173. Šta ste se ušutjeli pi.čk.e :mrgreen:
Ja 172. :D
Ja bi svjetlo zvao mrakom da te nije @Tili....

Avatar
Marsal
Postovi: 17471
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Marsal » 30 maj 2020, 18:55

Captain4 je napisao/la:
30 maj 2020, 18:10
Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, biću spreman da zaboravim.
Džoni?
Flash :hmmmmm:
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Captain4
Postovi: 9114
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Captain4 » 30 maj 2020, 18:59

Marsal je napisao/la:
30 maj 2020, 18:55
Captain4 je napisao/la:
30 maj 2020, 18:10
Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, biću spreman da zaboravim.
Džoni?
Flash :hmmmmm:
Najdublja njegova. I to daleko.
"We need to suffer. And we need to fight."

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []