Misliš ono na Elvisom karijeru?
Opet mi je lijepo vidjeti Elvisa na muzičkom nebu.
Moderator/ica: insider
Oko mene se sve više pojavljuje štovatelja tog kretena.
Ja ti uporno pišem šta je kliks , a ti i dalje ne vjeruješ
A mlad **** ga, nadodje u voznjibombaysaphire je napisao/la: ↑18 jun 2020, 22:09Ja ti uporno pišem šta je kliks , a ti i dalje ne vjeruješ![]()
E moj Osime ...
Inace ti si covjek koji je prosao sve dzamije u BiH.tuzlak1987 je napisao/la: ↑19 jun 2020, 11:40Znaci od svih gradova u drzavi jedino sve hodze u Jajcu nisu SDA i ne provlace narodu indirektno da treba glasati za SDA.
Sto dalje vodi do toga da svako ko ne bojkotuje IZ i ide u dzamiju da slusa njihove nebuloze pristaje da mu ispiru mozak.
Hodza mi treba objasniti kako trebam biti dobar prema roditeljima dok su zivi. Svaka mu cast.VolimTz je napisao/la: ↑19 jun 2020, 11:46Inace ti si covjek koji je prosao sve dzamije u BiH.tuzlak1987 je napisao/la: ↑19 jun 2020, 11:40Znaci od svih gradova u drzavi jedino sve hodze u Jajcu nisu SDA i ne provlace narodu indirektno da treba glasati za SDA.
Sto dalje vodi do toga da svako ko ne bojkotuje IZ i ide u dzamiju da slusa njihove nebuloze pristaje da mu ispiru mozak.
Prosle sedmice je hutba bila o postovanju prema roditeljima, kako ih ne treba zaboraviti i kako ih treba pomagati. Strasno jarane. Fuj.
Treba da nas podsjeti.tuzlak1987 je napisao/la: ↑19 jun 2020, 11:51
Hodza mi treba objasniti kako trebam biti dobar prema roditeljima dok su zivi. Svaka mu cast.
Kad podere clansku kartu javno imati ce pravo da prica o moralu.
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.