Bundesliga

Moderatori/ce: _dreamer_,Monolog,ribery,hammers,geronimo

Prednost Bayerna nad drugoplasiranim će biti:

1) 7 bodova
20
26%
2) 10 bodova
19
24%
3) 15 ili više
39
50%
 
Ukupno glasova: 78

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la amerosm » 24 apr 2009, 22:28

E yebem ti Bundesligu. Ona Hertha ima vise srece nego pameti. Nadam se da ce je neko nakantati. Stvarno ono nije fer. Pa ostali klubovi poput Bayerna, Wolfsburga, HSV-a, Stuttgarta stvaraju prilike vrse pritisak na protivnicku liniju, a oni pridju jednom golu i daju gol. :evil: :evil:
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
bh hrvat
Postovi: 2165
Pridružen/a: 13 jan 2009, 21:49
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la bh hrvat » 24 apr 2009, 22:33

igraci hofenhajma su se odbijajali od simunica kao od stijene. cini mi se da je vidovita branka djelova na njegovu koncetraciju. nema vise ni zutih a kamoli crvenih. bilo bi lijepo vidjeti na kraju tabelu 1.vukovi 2. hsv 3. herta

lopta je okrugla
Postovi: 512
Pridružen/a: 15 jun 2008, 06:28
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la lopta je okrugla » 24 apr 2009, 22:36

Ma ovaj Ragnick je kriv za sve,kloc jedan,davno sam na temi(mislim da je to bila tema o Vedi ili Hoffu)tj.prije pauze izmedju dvije polusezone,napisao da se moraju pojacati sa par igraca i da time imaju duzu klupu i veci izbor igraca.......a sta je on kloc napravio?doveo propalog golmana i Sanoga kojeg je morao dovesti zbog povrede Vede,umjesto da dovede po jednog igraca za svaku liniju i polako ih prikljucuje ekipi......sa onakvim tempom igre koju je on trazio od svojih igraca u prvom dijelu sezone,trebao je da zna da ce dolaziti do povreda,da nema siri izbor igraca,da ce biti kartona itd itd......on je to pravdao govoreci da ne zeli puno pojacanja na pauzi izmedju dvije polusezone jer ne zeli da narusi atmosferu u ekipi i bla bla......eto mu sada kloc jedan

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la harishp » 25 apr 2009, 00:07

amerosm je napisao/la:E yebem ti Bundesligu. Ona Hertha ima vise srece nego pameti. Nadam se da ce je neko nakantati. Stvarno ono nije fer. Pa ostali klubovi poput Bayerna, Wolfsburga, HSV-a, Stuttgarta stvaraju prilike vrse pritisak na protivnicku liniju, a oni pridju jednom golu i daju gol. :evil: :evil:
Bila bi bruka i sramota svijetska i nepravda da se ova Hertha umijesa medzu Bajern,HSV i Wolfsburg sto se tice LS.
Nadam se da ce opet naletiti na par tekmi gdje ce dobiti po usima do kraja prvenstva.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Neutral
Postovi: 37987
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la Neutral » 25 apr 2009, 00:17

Cigani ostaju cigani, nema mi mrže ekipe, ne mislim samo na ovu sezonu ;)

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la harishp » 25 apr 2009, 01:21

Rz88 je napisao/la:Cigani ostaju cigani, nema mi mrže ekipe, ne mislim samo na ovu sezonu ;)
Mrzak onaj mrzak ovaj.
Ti izgleda do podne mrzis samog sebe a poslije podne cio svijet :roll:
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Neutral
Postovi: 37987
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la Neutral » 25 apr 2009, 01:26

Odakle to, koga to ja još mrzim osim Herthe i Širokog......

Nema veze, ovo je tema o Bundesligi, a kad smo kod nje da kažem da su Vukovi gledali u par navratu Laylundu iz PSG. CIjeabi se trebala kretati oko 5 mil eura.

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la ribery » 25 apr 2009, 11:45

amerosm je napisao/la:E yebem ti Bundesligu. Ona Hertha ima vise srece nego pameti. Nadam se da ce je neko nakantati. Stvarno ono nije fer. Pa ostali klubovi poput Bayerna, Wolfsburga, HSV-a, Stuttgarta stvaraju prilike vrse pritisak na protivnicku liniju, a oni pridju jednom golu i daju gol. :evil: :evil:
Sto je jos gore, Sanogo sa 4 metra glavom pogodi precku, a Obasi sa 2 metra fuli CITAV gol. :roll: Sad Herta 3., HSV mora danas barem remizirati, a tako ce i biti, jer igraju sa BVB. :lol:

Avatar
bh hrvat
Postovi: 2165
Pridružen/a: 13 jan 2009, 21:49
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la bh hrvat » 25 apr 2009, 11:55

amerosm je napisao/la:E yebem ti Bundesligu. Ona Hertha ima vise srece nego pameti. Nadam se da ce je neko nakantati. Stvarno ono nije fer. Pa ostali klubovi poput Bayerna, Wolfsburga, HSV-a, Stuttgarta stvaraju prilike vrse pritisak na protivnicku liniju, a oni pridju jednom golu i daju gol. :evil: :evil:
neki kazu da se titule iz losih utakmica osvajaju, odigras slabo i uzmes tri boda, nije ni meni herta bas nesto osim simunica i voronjina ali ipak su mi drazi od bayerna i stutgarta. borba za titulu ce se voditi izmedju hsv i vukova. danas bi se salke mogao osvetiti za brojne neuspjehe od bayerna i tako im razbiti snove o jedinome pokalu koji mogu jos osvojiti od silnih drugih najavljivanih u predsezoni

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la adnan24 » 25 apr 2009, 16:26

Kako stvari trenuno stoje Bayern i HSV se oprastaju od titule(pod uslovom da Wolfsburg sutra pobijedi).
Ali ipak-ima jos 45 minuta za popravni... ;)

Avatar
Virtu4l
Postovi: 62022
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la Virtu4l » 25 apr 2009, 17:14

Po svemu sudeci sutra ce Wolfsburg igrati najbitniju utakmicu u svojoj historiji.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la harishp » 25 apr 2009, 17:24

adnan24 je napisao/la:Kako stvari trenuno stoje Bayern i HSV se oprastaju od titule(pod uslovom da Wolfsburg sutra pobijedi).
Ali ipak-ima jos 45 minuta za popravni... ;)
Nepopravi ih njih Tito dragi :lol: pa haman k,o i Hertha.Mogu pod ruku.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la adnan24 » 25 apr 2009, 17:30

harishp je napisao/la:
adnan24 je napisao/la:Kako stvari trenuno stoje Bayern i HSV se oprastaju od titule(pod uslovom da Wolfsburg sutra pobijedi).
Ali ipak-ima jos 45 minuta za popravni... ;)
Nepopravi ih njih Tito dragi :lol: pa haman k,o i Hertha.Mogu pod ruku.


Klinsmann adio iako realno nije ova ekipa Bayerna za velike domete...Stuttgart i BVB opet pobjedili,Leverkusen izgubio od Karlsruhe-a :shock: Werder se izvukao

Avatar
bh hrvat
Postovi: 2165
Pridružen/a: 13 jan 2009, 21:49
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la bh hrvat » 25 apr 2009, 17:31

bh hrvat je napisao/la:
amerosm je napisao/la:E yebem ti Bundesligu. Ona Hertha ima vise srece nego pameti. Nadam se da ce je neko nakantati. Stvarno ono nije fer. Pa ostali klubovi poput Bayerna, Wolfsburga, HSV-a, Stuttgarta stvaraju prilike vrse pritisak na protivnicku liniju, a oni pridju jednom golu i daju gol. :evil: :evil:
neki kazu da se titule iz losih utakmica osvajaju, odigras slabo i uzmes tri boda, nije ni meni herta bas nesto osim simunica i voronjina ali ipak su mi drazi od bayerna i stutgarta. borba za titulu ce se voditi izmedju hsv i vukova. danas bi se salke mogao osvetiti za brojne neuspjehe od bayerna i tako im razbiti snove o jedinome pokalu koji mogu jos osvojiti od silnih drugih najavljivanih u predsezoni
kao sto napisah prije to i bi, mada sam igrao x na salke, bayern trenutno i previsoko stoji , izgubio je sve utakmice od jacih ekipa. dobio je samo troljave ekipe. vjerovatno od sutra fc troljavi ima novoga trenera. obostrano zadovoljstvo, vukovi na korak do titule, fc troljavi u kup uefa

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la amerosm » 25 apr 2009, 23:02

Nisam gledao ni jednu utakmicu koja se danas igrala u Bundesligi zbog nekih obaveza. Kad pregledam snike utakmica Bayerna i HSV-a napisat cu svoje misljenje.

Samo cu jedno reci Svabo sezonu sumira, odnosno gleda sta je postigao nakon 34. kola oko 17.20 h. Adnan sigurno zna za sezonu 2001/2002 kada je Leverkusen cetiri kola prije kraja imao 8 ili 7 bodova prednosti u odnosu na BVB, a svako zna koje u pomenuto vrijeme nakon 34. kola bio prvak.
"My Favorite Ring is Always the Next One"

lopta je okrugla
Postovi: 512
Pridružen/a: 15 jun 2008, 06:28
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la lopta je okrugla » 25 apr 2009, 23:44

amerosm je napisao/la:Nisam gledao ni jednu utakmicu koja se danas igrala u Bundesligi zbog nekih obaveza. Kad pregledam snike utakmica Bayerna i HSV-a napisat cu svoje misljenje.

Samo cu jedno reci Svabo sezonu sumira, odnosno gleda sta je postigao nakon 34. kola oko 17.20 h. Adnan sigurno zna za sezonu 2001/2002 kada je Leverkusen cetiri kola prije kraja imao 8 ili 7 bodova prednosti u odnosu na BVB, a svako zna koje u pomenuto vrijeme nakon 34. kola bio prvak.
To si u pravu 100% kada kazes da nista nije gotovo,samo sam povrsno pogledao tabelu i mislim da sada Wolfsburg ima 57 bodova(-1 tekma) Hertha 55,Bayern,Hamburg i Stutgart po 54 boda,znaci puno ekipa "pusu za vrat" Wolfsburgu i samo tri boda protiv Cottbusa dace im malo predaha i osloboditi ih barem na trenutak od nenormalnog pritiska,sada ce i njemacki mediji(od kojih mnogi tajno navijaju i favorizuju Bajern) vrsiti totalni pritisak na igrace i strucni stab Wolfsburga,znaci sve osim tri boda za Wolfsburg protiv Cottbusa-znacio bi veliki kiks i bez tri boda na toj tekmi bice im vrlo tesko da dodju do titule pa mozda i LP(je li prva dva iz BLige idu u LP?),a vrlo lako bi mogli da kiksaju protiv Cottbusa,pogotovo ako ih podcijene i olako udju u mec,koliko god im je pomogao Grafite sa svojih 22 gola-vrlo lako bi se moglo desiti da zbog njegove sebicnosti zijane koju tekmu......a i nisam nesto posebno impresioniran sa njihovom odbranom,katastrofa,i to bi moglo biti presudno,mislim na slabu odbranu.......ima jos puno da se igra i puno bodova je u igri,svasta je moguce,ako Wolfsburg pobjedi sutra,sanse ce im biti jos vise uvecane,ako ne,onda bi na kraju sezone kada budu sumirali ucinak,vrlo lako mogli da zakljuce da su titulu izgubili upravo protiv Cottbusa....

lopta je okrugla
Postovi: 512
Pridružen/a: 15 jun 2008, 06:28
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la lopta je okrugla » 25 apr 2009, 23:48

lopta je okrugla je napisao/la:Ma ovaj Ragnick je kriv za sve,kloc jedan,davno sam na temi(mislim da je to bila tema o Vedi ili Hoffu)tj.prije pauze izmedju dvije polusezone,napisao da se moraju pojacati sa par igraca i da time imaju duzu klupu i veci izbor igraca.......a sta je on kloc napravio?doveo propalog golmana i Sanoga kojeg je morao dovesti zbog povrede Vede,umjesto da dovede po jednog igraca za svaku liniju i polako ih prikljucuje ekipi......sa onakvim tempom igre koju je on trazio od svojih igraca u prvom dijelu sezone,trebao je da zna da ce dolaziti do povreda,da nema siri izbor igraca,da ce biti kartona itd itd......on je to pravdao govoreci da ne zeli puno pojacanja na pauzi izmedju dvije polusezone jer ne zeli da narusi atmosferu u ekipi i bla bla......eto mu sada kloc jedan

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la harishp » 25 apr 2009, 23:55

amerosm je napisao/la:Nisam gledao ni jednu utakmicu koja se danas igrala u Bundesligi zbog nekih obaveza. Kad pregledam snike utakmica Bayerna i HSV-a napisat cu svoje misljenje.

Samo cu jedno reci Svabo sezonu sumira, odnosno gleda sta je postigao nakon 34. kola oko 17.20 h. Adnan sigurno zna za sezonu 2001/2002 kada je Leverkusen cetiri kola prije kraja imao 8 ili 7 bodova prednosti u odnosu na BVB, a svako zna koje u pomenuto vrijeme nakon 34. kola bio prvak.
Leverkuzen je poznat kao vijeciti luzer ;) a plus sto nemaju Magatha.
Iduci mec je Hamburga i Herthe znaci odvaljivanje lepiricom jednog ili obadva protivnika u vezi borbe za titulu :lol:
Kao sto rekoh puno se Bajernovci,HSV ovci itd ,,brinuli,, racunicom o tome ,,trebao,, bi Wolf da kiksa,, a uopste ne gledaju svoju avliju.
To Magath zna i eno ga i dan danas vice nas cilj je kup UEFA :lol: :mrgreen: ;)
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la adnan24 » 26 apr 2009, 11:31

amerosm je napisao/la:Nisam gledao ni jednu utakmicu koja se danas igrala u Bundesligi zbog nekih obaveza. Kad pregledam snike utakmica Bayerna i HSV-a napisat cu svoje misljenje.

Samo cu jedno reci Svabo sezonu sumira, odnosno gleda sta je postigao nakon 34. kola oko 17.20 h. Adnan sigurno zna za sezonu 2001/2002 kada je Leverkusen cetiri kola prije kraja imao 8 ili 7 bodova prednosti u odnosu na BVB, a svako zna koje u pomenuto vrijeme nakon 34. kola bio prvak.


Ma to si u pravu-svi znamo kakav je to mentalitet i da nema predavanja ali ipak te 2001/02 BVB je i pored odlicne igre imala srecu da Bayer prokocka svoju prednost,vidjecemo sta ce Wolfsburg da napravi...

Avatar
majestic
Postovi: 722
Pridružen/a: 13 jul 2008, 22:45
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la majestic » 26 apr 2009, 20:16

Biti ce neizvjesno. Nadam se da ce wolfsburg osvojiti titulu. Sta kazete na ovaj gol karlsruhe-ra protiv leverkusena


Odgovori

Natrag na “Bundesliga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.